اجاره ون در تبریز

اجاره ون در تبریز

قیمت کرایه ون در تبریز

برای اجاره ون با راننده تشریفاتی در تبریز، لطفاً به نکات زیر توجه نمایید:

لیست و جدول قیمت‌ها: قیمت‌های اجاره ون با راننده در تبریز به‌روز هستند. به دلیل تنوع سرویس‌ها، توصیه می‌شود برای استعلام دقیق قیمت با کارشناسان تماس بگیرید.

استعلام قیمت نهایی: برای استعلام قیمت، نوع ون، برنامه سفر یا گشت شهری، مبدأ و مقصد، تعداد روز یا ساعت موردنیاز به همراه تاریخ دقیق باید از طریق واتس‌اپ ارسال شود.

ارسال پیش‌فاکتور: پس از دریافت اطلاعات مورد نظرتان از طریق واتس‌اپ، به دلیل حجم بالای تماس‌ها، حداکثر تا ۱ ساعت قیمت نهایی و پیش‌فاکتور ارسال خواهد شد.

تأیید و پرداخت بیعانه: رزرو ون پس از ارسال پیش‌فاکتور توسط کارشناسان و تأیید شما نهایی می‌شود. سپس، مبلغ بیعانه به حساب مشخص در پیش‌فاکتور واریز می‌گردد.

ساعات ارتباطی: امکان تماس با کارشناسان از طریق تلفن یا واتس‌اپ از ساعت ۹ صبح الی ۲۲:۳۰ شب میسر است.

قیمت‌های بدون مالیات: قیمت‌های ارائه‌شده بدون مالیات بر ارزش‌افزوده هستند و در صورت درخواست فاکتور رسمی، ۹% به مبالغ اضافه می‌شود.

سرویس‌های با راننده: همه سرویس‌های اجاره ون و اتوبوس با راننده انجام می‌شوند و خدمات بدون راننده ارائه نمی‌گردد.

حداقل مدت زمان اجاره: حداقل مدت زمان برای اجاره ون با راننده ۱۰ ساعت است و توصیه می‌شود رزرو خود را چند روز قبل از موعد مقرر نهایی کنید.

رزرو ون‌های متعدد: برای رزرو بیش از ۱۰ دستگاه ون به‌صورت هم‌زمان با یک رنگ و مدل، درخواست باید حداقل از یک هفته قبل به صورت کتبی ارائه شود.

سرویس‌های خارج از تبریز: برای سرویس‌های خارج از تبریز (مناطق مشخص)، هزینه خروج از شهر به مبالغ اضافه می‌شود.

کنترل کیفیت: در صورت وجود هرگونه نارضایتی، می‌توانید از طریق ایمیل [email protected] شکایت خود را ارسال کنید تا مدیریت به صورت مستقیم به آن رسیدگی کند.


اجاره ون برلیانس هایس با راننده تشریفاتی | کرایه ون برلیانس در تهران ...
brilliance hiace
2022 - 2015
A/C
A
3
10-12
10

۱۰ ساعت در اختیار : ۳,۷۰۰,۰۰۰ تومان
کیلومتر برون شهری : ۱۷,۰۰۰ تومان
ترانسفر فرودگاه : ۲,۷۰۰,۰۰۰ تومان
اجاره ون فوتون هایس با راننده | قیمت کرایه ون هایس بدون واسطه در تهران ...
foton hiace
2022 - 2015
A/C
A
3
10-13
10

۱۰ ساعت در اختیار : ۳,۷۰۰,۰۰۰ تومان
کیلومتر برون شهری : ۱۷,۰۰۰ تومان
ترانسفر فرودگاه : ۲,۷۰۰,۰۰۰ تومان
اجاره ون تویوتا هایس در تهران | کرایه ون هایس از تهران به شهرهای دیگر ...
toyota hiace
2017 - 2007
A/C
A
3
10-14
11

۱۰ ساعت در اختیار : ۴,۰۰۰,۰۰۰ تومان
کیلومتر برون شهری : ۱۷,۰۰۰ تومان
ترانسفر فرودگاه : ۲,۷۰۰,۰۰۰ تومان
اجاره ون هیوندای h350 تهران | کرایه ون تشریفاتی هیوندا با راننده ...
hyundai h350
2022 - 2017
A/C
A
3
13
13

۱۰ ساعت در اختیار : ۵,۰۰۰,۰۰۰ تومان
کیلومتر برون شهری : ۱۹,۰۰۰ تومان
ترانسفر فرودگاه : ۳,۵۰۰,۰۰۰ تومان

کرایه ون در تبریز

در حال حاضر شرکت دارای چندین دستگاه خودروی تحت پوشش از انواع مختلف شامل : ون کرایه ون در تبریز شامل ون های تویوتا هایس و هیوندای h350 است که به صورت با راننده در اختیار شما قرار می گیرد. برای اجاره ون در تبریز به دلیل اینکه ون ها همراه با راننده هستند از مشتریان هیچ نوع مدرک و ضمانتی دریافت نمی شود. برای اجاره تنها نیاز به پرداخت مبلغ اجاره دارید. 
برای اجاره ون می توانید از طریق واتس اپ اقدام کرده و با اعلام نوع ون، زمان اجاره و تعداد روز ون مورد نیازتان را  اجاره کنید.
دفتر مرکزی سعادت رنت داخل شهر تهران است که با تماس با شرکت از طریق وات اپ می توانید ون را از نماینده ما در شهرتبریز تحویل بگیرید. 
تمامی ون های اجاره ای مجهز به سیستم Wifi و صندلی کودک و تجهیزات مسافرتی می باشد و در صورت نیاز می توانید درخواست خود را به دفتر مرکزی قبل از سفر خود اعلام نمایید.

هزینه کرایه ون چگونه محاسبه می‌شود

قیمت کرایه ون درون‌شهری در تبریز به‌صورت ساعتی محاسبه می‌شود و حداقل مدت‌زمان کرایه ون ۱۰ ساعت در روز است که اگر کمتر از ۱۰ ساعت استفاده کنید، هزینه ۱۰ ساعت دریافت می‌شود. هزینه کرایه ون برون‌شهری نیز به‌صورت کیلومتری و یا روزانه محاسبه می‌شود که باز هم‌بستگی به مبدأ، مسیر و مقصد شما دارد. برای دریافت اطلاعات تکمیلی با کارشناسان ما تماس بگیرید.

قیمت اجاره ون در تبریز

قیمت اجاره ون در تبریز در بالا ذکرشده است که برای هر خودرو متفاوت بوده. کمترین زمان اجاره ون دربستی 5 ساعت است که به صورت ساعتی درون شهری ، کیلومتری برون شهری و برای ترانسفر فرودگاهی اجاره داده می شوند. قیمت کرایه ون تبریز بسیار مقرون به صرفه بوده و همان طور که مشاهده می فرمایید با توجه به نوع خودرو و سرویس درخواستی شما متغییر می باشد.

شرایط کرایه ون دربستی در تبریز:

قیمت کرایه ون دربستی تبریز برای خارج از شهر به صورت کیلومتری محاسبه می شود.
برای رزرو ون هیچ محدودیت زمانی وجود ندارد محدودیتی وجود ندارد شما از یک سال قبل هم میتوانید خودروی مورد نظر خود را رزرو کنید.
در سرویس های با راننده مسافر هیچ مسیولیتی در قبال خودرو ندارد و هیچ نوع مدرکی از اجاره کننده دریافت نمی شود.
در صورت کنسلی سرویس اجاره ون در تبریز تا 24 ساعت هیچ هزینه ای دریافت نمی شود در صورت کنسلی کمتر از 24 ساعت مانده به سرویس بسته به نوع سرویس جریمه کنسلی دریافت می شود.
جای خواب و غذای راننده در طول سفر به عهده مسافر می باشد. امکان پرداخت نقدی هزینه محل خواب و غذا نیز وجود دارد و به صورت روزانه محاسبه می شود.