لیست قیمت اجاره ون با راننده

سوالات متداول اجاره ون در تبریز

کرایه ون در تبریز:

در حال حاضر شرکت دارای چندین دستگاه خودروی تحت پوشش از انواع مختلف شامل : ون کرایه ون در تبریز شامل ون های تویوتا هایس و هیوندای h350 است که به صورت با راننده در اختیار شما قرار می گیرد. برای اجاره ون در تبریز به دلیل اینکه ون ها همراه با راننده هستند از مشتریان هیچ نوع مدرک و ضمانتی دریافت نمی شود. برای اجاره تنها نیاز به پرداخت مبلغ اجاره دارید. 
برای اجاره ون می توانید از  طریق تماس تلفنی و یا واتسپ  اقدام کرده و با اعلام نوع ون، زمان اجاره و تعداد روز ون مورد نیازتان را  اجاره کنید.
دفتر مرکزی سعادت رنت داخل شهر تهران است که با تماس با شرکت می توانید ون را از نماینده ما در شهرتبریز تحویل بگیرید. 
_تمامی ون های اجاره ای مجهز به سیستم Wifi و صندلی کودک و تجهیزات مسافرتی می باشد و در صورت نیاز می توانید درخواست خود را به دفتر مرکزی قبل از سفر خود اعلام نمایید.

services-1
services-1

قیمت اجاره ون در تبریز

قیمت اجاره ون در تبریز در بالا ذکرشده است که برای هر خودرو متفاوت بوده. کمترین زمان اجاره ون دربستی 5 ساعت است که به صورت ساعتی درون شهری ، کیلومتری برون شهری و برای ترانسفر فرودگاهی اجاره داده می شوند. قیمت کرایه ون تبریز بسیار مقرون به صرفه بوده و همان طور که مشاهده می فرمایید با توجه به نوع خودرو و سرویس درخواستی شما متغییر می باشد.

شرایط کرایه ون دربستی در تبریز:

قیمت کرایه ون دربستی تبریز برای خارج از شهر به صورت کیلومتری محاسبه می شود.
برای رزرو ون هیچ محدودیت زمانی وجود ندارد محدودیتی وجود ندارد شما از یک سال قبل هم میتوانید خودروی مورد نظر خود را رزرو کنید.
در سرویس های با راننده مسافر هیچ مسیولیتی در قبال خودرو ندارد و هیچ نوع مدرکی از اجاره کننده دریافت نمی شود.
در صورت کنسلی سرویس اجاره ون در شیراز تا 24 ساعت هیچ هزینه ای دریافت نمی شود در صورت کنسلی کمتر از 24 ساعت مانده به سرویس بسته به نوع سرویس جریمه کنسلی دریافت میشود.
جای خواب و غذای راننده در طول سفر به عهده مسافر می باشد. امکان پرداخت نقدی هزینه محل خواب و غذا نیز وجود دارد و به صورت روزانه محاسبه می شود.

services-1