اجاره ون در یزد

اجاره ون در یزد

کرایه ون دربستی با راننده در یزد

برای اجاره ون با راننده در یزد لطفاً موارد زیر را با‌دقت مطالعه نمایید:

 • قیمت‌ اجاره ون با راننده در یزد برای ون‌های زیر، کاملاً به‌روز هستند، اما به دلیل تنوع سرویس‌ها بهتر است برای اطلاع دقیق از قیمت نهایی ون، با کارشناسان ما در ارتباط باشید.
 • در صورت نیاز به اجاره ون در تهران از مبدا یا به مقصد یزد و سایر شهر ها میبایست حداقل یک روز قبل رزرو خودتون نهایی کنید.
 • برای استعلام نهایی قیمت اجاره ون در یزد، می‌بایست نوع ون + برنامه سفر یا گشت شهری + مبدأ و مقصد + تعداد روز یا ساعت موردنیاز خود را همراه با تاریخ دقیق از طریق واتس‌اپ برای کارشناسان ما ارسال نمایید.
 • بعد از ارسال درخواست اجاره ون در یزد از طریق واتس‌اپ، حداکثر تا ۱ ساعت، قیمت نهایی همراه با پیش‌فاکتور برای شما ارسال خواهد شد.
 • زمانی رزرو ون نهایی خواهد شد که کارشناسان ما برای شما پیش‌فاکتور ارسال نموده و پس از تأیید شما، مبلغ بیعانه به‌حساب مشخص در پیش‌فاکتور واریز شده باشد.
 • ساعت پاسخگویی و ارتباط با کارشناسان ما از طریق تماس تلفنی یا واتس‌اپ از ساعت ۹ صبح الی ۲۳ شب است.
 • قیمت اجاره ون‌های زیر بدون احتساب مالیات بر ارزش‌افزوده است و در صورت نیاز به فاکتور رسمی، ۹% به مبلغ اضافه خواهد شد.
 • تمامی سرویس‌های اجاره ون و اتوبوس این مجموعه با راننده قابل ارائه است و هیچ‌گونه سرویسی در خصوص اجاره ون در یزد به‌صورت بدون راننده‌ موجود نیست.
 • حداقل مدت‌زمان اجاره ون با راننده در یزد، ۱۰ ساعت است که بهتر است نسبت به نهایی کردن رزرو خود از چند روز قبل اقدام کرده باشید.
 • برای رزرو ون با راننده در یزد، به تعداد زیاد مثلا بیش از ۱۰ دستگاه به‌صورت هم‌زمان در یک‌رنگ و یک مدل، باید حداقل از یک هفته قبل درخواست خود را اعلام نمایید.
 • سرویس‌های خارج از شهر یزد شامل هزینه خروج از شهر می‌شوند که به مبلغ قیمت‌های زیر اضافه می‌گردد.

کنترل کیفیت: تمامی سرویس‌های این شرکت دارای ضمانت ارائه خدمات تشریفاتی با استانداردهای بین‌المللی هستند. در صورت به‌وجودآمدن کوچک‌ترین نارضایتی لطفاً از طریق ایمیل saadatrent.marketing@gmail.com اطلاع‌رسانی نمایید تا مدیریت مستقیم به شکایت شما رسیدگی نماید.


اجاره ون برلیانس هایس با راننده تشریفاتی | کرایه ون برلیانس در تهران ...
brilliance hiace
2022 - 2015
A/C
A
3
10-12
10

۱۰ ساعت در اختیار : ۳,۷۰۰,۰۰۰ تومان
کیلومتر برون شهری : ۱۷,۰۰۰ تومان
ترانسفر فرودگاه : ۲,۷۰۰,۰۰۰ تومان
اجاره ون تویوتا هایس در تهران | کرایه ون هایس از تهران به شهرهای دیگر ...
toyota hiace
2017 - 2007
A/C
A
3
10-14
11

۱۰ ساعت در اختیار : ۴,۰۰۰,۰۰۰ تومان
کیلومتر برون شهری : ۱۷,۰۰۰ تومان
ترانسفر فرودگاه : ۲,۷۰۰,۰۰۰ تومان
اجاره ون فوتون هایس با راننده | قیمت کرایه ون هایس بدون واسطه در تهران ...
foton hiace
2022 - 2015
A/C
A
3
10-13
10

۱۰ ساعت در اختیار : ۳,۷۰۰,۰۰۰ تومان
کیلومتر برون شهری : ۱۷,۰۰۰ تومان
ترانسفر فرودگاه : ۲,۷۰۰,۰۰۰ تومان
اجاره ون هیوندای h350 تهران | کرایه ون تشریفاتی هیوندا با راننده ...
hyundai h350
2022 - 2017
A/C
A
3
13
13

۱۰ ساعت در اختیار : ۵,۰۰۰,۰۰۰ تومان
کیلومتر برون شهری : ۱۹,۰۰۰ تومان
ترانسفر فرودگاه : ۳,۵۰۰,۰۰۰ تومان

سوالات متداول

حداقل مدت‌زمان اجاره ون در داخل شهر یزد، ۱۰ ساعت است و برای مسیرهای برون‌شهری به‌صورت کیلومتری یا روزانه محاسبه می‌گردد که می‌توانید برای دریافت اطلاعات بیشتر با همکاران ما در واتس‌اپ در ارتباط باشید.
پرداخت مبلغ بیعانه برای رزرو + رونوشت کارت شناسایی + اعلام تعداد مسافران و برنامه خود از شرایط اجاره ون است.
ابتدا می‌بایست برنامه سفر درون‌شهری یا برون‌شهری خود را با تعداد مسافران مشخص نمایید و از طریق واتس‌اپ برای کارشناسان ما ارسال کنید، بعد از تأیید و ارسال پیش‌برگ از سمت کارشناسان ما و پرداخت بیعانه، رزرو شما نهایی خواهد شد.
حداقل اجاره ون درون‌شهری ۱۰ ساعت است که اگر کمتر از این ساعت کرایه نمایید می‌بایست هزینه ۱۰ ساعت را پرداخت کنید. همچنین مدت‌زمان بیشتر به صورتی ساعتی محاسبه خواهد شد. برای سفرهای برون‌شهری به‌صورت کیلومتری یا روزانه محاسبه می‌شود.
خیر، اجاره ون‌های سعادت رنت فقط با راننده امکان‌پذیر است.
در سفرهای برون‌شهری یا درازمدت؛ هزینه اسکان و غذای راننده بر عهده مسافران است. همچنین شما می‌توانید هزینه را جداگانه با شرکت توافق و پرداخت نمایید.

اجاره ون در یزد

اجاره ون در یزد به‌صورت با راننده امکان‌پذیر است. خدمات اجاره ون دربستی در یزد به این صورت است که ون‌ مدنظر شما همراه با راننده در مدت زمانی که خودروی ون را رزرو کردید در اختیار شما قرار خواهد گرفت.

شرایط کرایه ون با راننده در یزد

به دلیل اینکه اجاره ون در یزد با راننده امکان‌پذیر است، بنابراین شما نیاز به ارائه هیچ نوع مدرکی برای اجاره آن نداشته و خود راننده مسئول تمامی خسارات و اتفاقات احتمالی خواهد بود. برای کرایه ون در یزد تنها کافی است بعد از انتخاب خودرو ون، پلن سفر یا برنامه دقیق خود + مبدأ و مقصد + تاریخ، تعداد روز و ساعت حرکت را از طریق واتس‌اپ برای کارشناسان ما ارسال کنید.

اجاره ون در یزد با راننده مجرب

تمامی رانندگان ساکن یزد بوده و آشنا به مسیرهای شهر هستند. همچنین برخی رانندگان ما مسلط به زبان‌ انگلیسی، عربی یا فرانسوی بوده و در صورت درخواست مشتری، راننده‌ای مسلط به زبان مورد نیاز در اختیارشان قرار می‌گیرد.

نکته: تامین غذا و جای خواب راننده به عهده مسافران است؛ همچنین می‌توانید هزینه آن را هنگام پرداخت کرایه، حساب کنید.

نکته: در نظر داشته باشید برای سفرهای طولانی خارج شهر و بین‌شهری که بیشتر از ۱۰ الی ۱۲ ساعت به رانندگی نیاز دارد، باید ۲ راننده به کار گرفته شود که بتوانید بدون نیاز به توقف طولانی در بین راه، با ادامه‌دادن مسیر به مقصد خود برسید.

برای انتخاب مناسب راننده ون بهتر است با کارشناسان ما ابتدا نیاز خود را مطرح نمایید. رانندگان ون سعادت رنت با تخصص های زیر آماده سرویس‌دهی به مسافران و شرکت‌ها هستند:

 • راننده ون مسلط به زبان انگلیسی
 • راننده ون مسلط به اصول کامل تشریفات
 • راننده ون دارای کارت راهنمای سفر
 • مسلط به مسیر 

هزینه اجاره ون در یزد چگونه محاسبه می‌شود؟

قیمت کرایه ون در یزد برای استفاده درون‌شهری به‌صورت ساعتی محاسبه می‌شود و حداقل مدت‌زمان کرایه ون ۱۰ ساعت در روز است که اگر بخواهید کمتر از ۱۰ ساعت اجاره کنید، همان هزینه ۱۰ ساعت از شما دریافت می‌شود. هزینه کرایه ون برون‌شهری در یزد نیز به‌صورت کیلومتری و یا روزانه محاسبه می‌شود که باتوجه‌به مبدأ، مسیر و مقصد شما ممکن است متفاوت باشد. برای اطلاع دقیق از قیمت اجاره ون در یزد می‌توانید پس از اعلام برنامه سفر خود به کارشناسان گروه سعادت رنت، قیمت تمام شده و پیش‌برگ آن را از ما دریافت کنید.

  پرطرف‌دارترین خدمات کرایه ون در یزد

  • اجاره ون برای مسافرت
  • اجاره ون درون‌شهری 
  • اجاره ون ترانسفر فرودگاهی 
  • اجاره ون تشریفاتی و تجملی
  • اجاره ون دربستی در اختیار 
  • اجاره ون ارزان 

  به نقل از واحد کنترل کیفیت

  در مجموعه سعادت رنت، کنترل کیفیت و نظارت بر خدمات پس از فروش اصل مهم کسب‌وکار است، این مجموعه علاوه بر اجاره ون، سرویس‌های مختلفی همچون اجاره مینی باس و اتوبوس، اجاره خودرو بدون راننده در شهرهای ایران، کشورهای امارات و ترکیه را ارائه می‌دهد و ما در تلاش برای حفظ کیفیت خدمات خود در تمامی نمایندگی‌ها هستیم. برای حفظ و بهبود کیفیت خدمات، از شما تقاضا داریم که در صورت کوچک‌ترین نارضایتی و مغایرتی بین فاکتور و نوع سرویس ارائه شده، حتما با مراجعه به صفحه تماس با ما، واحد امور مشتریان، شکایت خود را ثبت کرده و مطمئن باشید در کوتاه‌ترین زمان به درخواست شما رسیدگی خواهد شد.