اجاره ون در یزد

اجاره ون در یزد+ قیمت کرایه ون در یزد [ون هیوندای، ون هایس]

اجاره ون در یزد سعادت رنت مهمترین دستاورد خود را کسب رتبه یک رضایتمندی مشتری از نظر TRIPADVISOR و GOOGLEREVIEW در سالیان متوالی می داند.
شرکت بین المللی کرایه ون با راننده در یزد سعادت رنت به شماره ثبت 510966 در ایران و شماره ثبتی 999723 در امارات، تنها  شرکت رنت ون در یزد است که توانسته چندین شعبه دائمی در شهرهای مختلف ایران، جزیره کیش، دبی و استانبول را تاسیس کند. 

ارائه بهترین خدمات کرایه ون با راننده تشریفاتی در یزد با قیمت ارزان و شرایط آسان جزء مهمترین هدف‌های سعادت رنت برای شما مشتریان عزیز می‌باشد.


A/C
A
3
10-12
10

۱۰ ساعت در اختیار : ۲,۱۰۰,۰۰۰ تومان
کیلومتر برون شهری : ۱۱,۰۰۰ تومان
foton hiace
2015-2022
A/C
A
3
10-13
10

۱۰ ساعت در اختیار : ۲,۱۰۰,۰۰۰ تومان
کیلومتر برون شهری : ۱۱,۰۰۰ تومان
اجاره ون تویوتا هایس
toyota hiace
2007-2017
A/C
A
3
10-14
11

۱۰ ساعت در اختیار : ۲,۳۰۰,۰۰۰ تومان
کیلومتر برون شهری : ۱۲,۰۰۰ تومان
hyundai h350
2017-2022
A/C
A
3
13
13

۱۰ ساعت در اختیار : ۲,۸۷۰,۰۰۰ تومان
کیلومتر برون شهری : ۱۴,۰۰۰ تومان

سوالات متداول

حداقل مدت زمان اجاره ون در داخل شهر 5 ساعت می باشد و برای مسیر های برون شهری به صورت کیلومتری یا روزانه محاسبه می گردد. در صورت اعلام کنسلی قبل از 24 ساعت هزینه ای دریافت نمی گردد.
پرداخت مبلغ بیعانه برای رزرو + کپی کارت شناسایی+ اعلام تعداد مسافران از شرایط اجاره ون می باشد.
ابتدا میبایست برنامه سفر دورن شهری یا برون شهری خود را با تعداد مسافران مشخص نمایید و از طریق واتس اپ برای کارشناسان ما ارسال کنید، بعد از تایید و ارسال پیش فاکتور از سمت کارشناسان ما و پرداخت بیعانه، رزرو شما نهایی خواهد شد.
حداقل اجاره ون درون شهری 5 ساعت می باشد که اگر کمتر از این ساعت کرایه نمایید می بایست هزینه 5 ساعت را پرداخت کنید. همچنین مدت زمان بیشتر به صورتی ساعتی محاسبه خواهد شد. برای سفر های برون شهری به صورت کیلومتری یا روزانه محاسبه می شود.
خیر، اجاره ون های سعادت رنت فقط با راننده امکان پذیر است.
در سفر های برون شهری یا دراز مدت؛ هزینه اسکان و غذای راننده بر عهده مسافران می باشد. همچنین شما می توانید هزینه را جداگانه با شرکت توافق و پرداخت نمایید.

اجاره ون در یزد به صورت با راننده و دربستی امکان پذیر است. خدمات اجاره ون دربستی در یزد به این صورت است که ون های موجود همراه با راننده در مدت زمانی که خودرو را رزرو کردید در اختیار شما خواهد بود. شرایط اجاره بسیار آسان بوده و بدون نیاز به هیچ مدرکی و تنها با پرداخت هزینه اجاره برای شما قابل رزرو است. 
تمامی خسارت به عهده راننده شرکت خواهد بود. به همین دلیل باید خیالتان آسوده باشد. خدمات اجاره ون در یزد می تواند شامل ون های مسافرتی و یا اجاره ون لوکس باشد. لیست ون های لوکس را می توانید از کارشناسان ما دریافت کنید. 
 ون های موجود در بالاترین کیفیت فنی قرار دارند و دارای ظرفیت های متغیر هستند. شما می توانید با توجه به نوع سفر و تعداد مسافرین و همینطور بودجه خود ون مورد نظرتان را برای اجاره ون در یزد رزرو کنید. اجاره ون بسیار راحت است. کافیست شما ون مورد نظرتان را انتخاب نمایید و برای استعلام قیمت یا رزرو خودرو با سعادت رنت تماس بگیرید. اجاره ون در یزد که فقط با راننده امکان پذیر است و به صورت ساعتی محاسبه می شود. کمترین زمان اجاره ون 5 ساعت است و اگر کمتر از این ساعت نیاز داشته باشید هزینه 5 ساعت از شما دریافت میگردد.

اجاره ون در یزد به دلیل به صورت دربستی و همراه با راننده است نیاز به هیچ نوع مدرکی نداشته و خود راننده مسئول خسارات پیش آمده است.
تمامی راننده ساکن یزد بوده و آشنا به مسیر می باشند. رانندگان ما مسلط به زبان‌های انگلیسی، عربی، فرانسوی بوده و در صورت درخواست مشتری راننده‌ای مسلط به زبان موردنیاز در اختیارشان قرار می‌گیرد. تامین غذا و جای خواب راننده به عهده مسافران است در غیر این صورت می توانند هزینه آن را پرداخت کنند.

هزینه اجاره ون یزد برای خارج از شهر به صورت دربستی و دراز مدت است توافقی می باشد. البته این هزینه برای انواع خودرو ون متغیر می باشد. می توانید پس از اعلام برنامه سفر خود به کارشناسان تیم سعادت رنت قیمت تمام شده و پیش فاکتور آن را دریافت نمایید.

اجاره ون دربستی در یزد به صورت با راننده در سعادت رنت امکان پذیر است. رانندگان ما حرفه ای، آموزش دیده، مسلط به زبان انگلیسی هستند. همچنین رانندگان ما دوره های راهنمای سفر دیده اند و کارت راهنمای سفر را نیز دارا می باشند. کمترین زمان اجاره ون دربستی 5 ساعت است. 
در صورتی که اجاره ون برای سفرهای بلند مدت نیاز داشته باشید و شرایط اسکان و غذا راننده بر عهده مشتریان می باشد و یا هزینه آن به صورت جداگانه با شرکت توافق کرده و واریز نمایید. 

برای انتخاب مناسب راننده ون بهتر است با کارشناسان ما ابتدا نیاز خود را مطرح نمایید. رانندگان ون سعادت رنت با تخصصی های زیر آماده سرویس دهی به مسافران و شرکت ها می باشند:

  • راننده ون مسلط به زبان انگلیسی
  • راننده ون مسلط به اصول کامل تشریفات
  • راننده ون دارای کارت راهنمای سفر
  • مسلط به مسیر 

در نظر داشته باشید برای سفر های طولانی خارج شهر که نیاز است بیشتر از 10 الی 12 ساعت رانندگی شود باید از 2 راننده استفاده شود که بتوانید بدون نیاز به توقف طولانی در مسیر به مقصد خود برسید.