لیست قیمت اجاره ون با راننده

اجاره ون در یزد :

اجاره ون در یزد به صورت با راننده و دربستی امکان پذیر است. خدمات اجاره ون دربستی در یزد به این صورت است که ون های موجود همراه با راننده در مدت زمانی که خودرو را رزرو کردید در اختیار شما خواهد بود. شرایط اجاره بسیار آسان بوده و بدون نیاز به هیچ مدرکی و تنها با پرداخت هزینه اجاره برای شما قابل رزرو است. 
تمامی خسارت به عهده راننده شرکت خواهد بود. به همین دلیل باید خیالتان آسوده باشد. خدمات اجاره ون در یزد می تواند شامل ون های مسافرتی و یا اجاره ون لوکس باشد. ون های لوکس شامل هیوندای H350،یون تویوتا هایس است. 
 ون های موجود در بالاترین کیفیت فنی قرار دارند و دارای ظرفیت 14 نفره هستند. شما می توانید با توجه به نوع سفر و تعداد مسافرین و همینطور بودجه خود ون مورد نظرتان را برای اجاره ون در یزد رزرو کنید. اجاره ون بسیار راحت است. کافیست شما ون مورد نظرتان را انتخاب نمایید و برای استعلام قیمت یا رزرو خودرو با سعادت رنت تماس بگیرید

services-1
services-1

شرایط کرایه ون در یزد

اجاره ون در یزد به دلیل به صورت دربستی و همراه با راننده است نیاز به هیچ نوع مدرکی نداشته و خود راننده مسئول خسارات پیش آمده است.
تمامی راننده ساکن یزد بوده و آشنا به مسیر می باشند. رانندگان ما مسلط به زبان‌های انگلیسی، عربی، فرانسوی بوده و در صورت درخواست مشتری راننده‌ای مسلط به زبان موردنیاز در اختیارشان قرار می‌گیرد. تامین غذا و جای خواب راننده به عهده مسافران است در غیر این صورت می توانند هزینه آن را پرداخت کنند.

قیمت اجاره ون یزد

هزینه اجاره ون یزد برای خارج از شهر به صورت دربستی و دراز مدت است توافقی می باشد. البته این هزینه برای انواع خودرو ون متغیر میباشد. می توانید پس از اعلام برنامه سفر خود به مشاوران قیمت تمام شده و پیش فاکتور آن را دریافت نمایید

services-1