اجاره خودروهای کروک و لوکس در تهران

اجاره خودروهای کروک  اجاره خودرو اجاره ماشین اجاره خودرو ارزان به طور کلی خودرو ها بر اساس نوع استفاده و کاربرد در...

اجاره خودروهای کروک 

اجاره خودرو اجاره ماشین اجاره خودرو ارزان به طور کلی خودرو ها بر اساس نوع استفاده و کاربرد در طرح ها و شکل های گوناگونی تولید می شوند. یکی از محبوب ترین نوع خودرو در سراسر دنیا خودرو های کروک یا رودستر هستند. ( یکی از علل محبوبیت این خودرو ها قابلیت باز و بسته شدن سقف آن ها می باشد ). بسیاری از افراد برای مراسم جشن عروسی، عقد و یا سایر مناسبت ها ترجیه می دهند خودرو کلاسیک و مدرن اجاره کنند. اما بسیاری از افراد نیز اجاره خودروهای کروک را برای شب عروسی خود انتخاب می کنند. باید گفت که اجاره خودروهای کروک در بنی جوانان بسیار پرطرفدار می باشد.

در این مبحث قصد داریم شما عزیزان را با انواع خودرو های کروک و نکاتی کاربردی درباره آن ها آشنا کنیم از این رو با ما همراه باشید.

نقاط قوت و ضعف در طراحی خودرو های کروک

بهتر است پیش از اجاره خودرو کروک با روش طراحی و ساخت خودرو های کروک آشنا شوید. ساخت سقف اتومبیل های کروک با استفاده از پارچه های مقاوم یا فلز انجام می شود از این رو لازم به ذکر است بدانید خودرو های کروک با سقف پارچه ای از وزن کم تری نسبت به خودرو های کروک با سقف فلزی برخوردار هستند. داشتن یک خودرو مناسب برای ملاقات های مهم کاری، استقبال از مهمان های مهم ، شرکت در مراسم ها و همایشهای مهم، شرکت در مهمانی ها و … از اهمیت بالایی برخوردار است. به همین دلیل اجاره یک خودرو مناسب و لوکس بسیار حائز اهمیت است.

 از نقاط ضعف طراحی این خودرو ها می توان به فضای کم صندوق عقب و کوتاه بودن فاصله محور چرخ های عقب و جلو اشاره داشت.

پر طرفدار ترین خودرو های کروک برای اجاره

 • خودرو پورشه 718 باکستر
 • خودرو بی ام و 230
 • خودرو 630 آی
 • خودرو بنز SL500
 • خودرو مازراتی گرن کابریو
 • خودرو بی ام و Z4
 • خودرو بی ام و 330
 • خودرو شورلت کوروت
 • خودرو فیات 500C آبارت

شرایط اجاره خودرو کروک در تهران

شرایط اجاره خودرو بسته به نوع درخواست افراد متفاوت می باشد. به طور کلی خدمات اجاره خودرو به دو صورت " با راننده " و " بدون راننده " ارائه می شود.

 1. در صورتی که قصد اجاره خودرو بدون راننده دارید، ارائه مدارک لازم برای اجاره خودرو به شرکت اجاره خودرو مورد نظرتان الزامی می باشد.
 2. در صورتی که قصد اجاره خودرو با راننده را دارید ( به طور مثال اجاره ماشین عروس ) نیاز به ارائه مدارک نیست و تمامی مسئولیت به عهده راننده می باشد.

 

مطالب مرتبط :

نکات مهم و ضروری در اجاره ماشین عروس کلاسیک

 

دیدگاه شما