اجاره خودرو 730 bmw در تهران

کرایه بی ام و 730 در تهران

بی ام و سری ۷ در سعادت رنت به‌صورت بدون راننده، تشریفاتی و با راننده و به‌عنوان ماشین عروس، در خدمت مراجعین قرار می‌گیرد. با بهترین قیمت‌ها می‌توانید بی ام و ۷۳۰ را در تهران از ما اجاره کنید. این مطلب شامل توضیحاتی درباره مدارک لازم برای اجاره بی ام و ۷۳۰ در تهران و استفاده‌هایی که انتخاب این خودرو برای شما خواهد داشت، نوشته شده است و لیست قیمت‌های اجاره بی ام و ۷۳۰ را نیز شرح خواهیم داد.

ایران
بدون راننده
قیمت اجاره خودروی بی ام و 730 BMW در تهران
2018 - 2017

از ۳ تا ۶ روز:۱۴,۹۹۰,۰۰۰ تومانروزانه
از ۷ تا ۲۱ روز:۱۴,۴۵۰,۰۰۰ تومانروزانه
بیشتر از ۲۱ روز:۱۴,۲۹۰,۰۰۰ تومانروزانه
با راننده
قیمت اجاره خودروی بی ام و 730 BMW در تهران
2018 - 2017

۱۰ ساعت در اختیار : ۱۳,۹۰۰,۰۰۰ تومان
کیلومتر برون شهری : ۱۳۰,۰۰۰ تومان
ترانسفر فرودگاه : ۹,۰۰۰,۰۰۰ تومان

اجاره بی ام و ۷۳۰ در تهران 

بی ام و ۷۳۰ از مدل‌های لوکس شرکت بی ام و به حساب می‌آید. این خودرو در مجموعه سعادت رنت برای اجاره و خدمت‌رسانی به شما عزیزان موجود است. سعادت رنت با داشتن یک مجموعه‌ی کامل، باکیفیت، جدید و سالم از انواع خودروها در تهران، در فضایی رقابتی، به شما ارزان‌ترین اجاره خودرو در تهران آسان‌ترین رزرو آنلاین برای اجاره را ارائه می‌دهد. خودروی بی ام و ۷۳۰ در تهران با کامل‌ترین نوع بیمه، اجاره به‌صورت بدون راننده، تشریفاتی و با راننده و ارائه این خودرو به صورت ماشین عروس در خدمت شما قرار می‌گیرد. در ادامه همراه ما باشید تا شرایط لازم برای کرایه بی ام و ۷۳۰ در تهران و لیستی از قیمت‌های اجاره این خودرو در سال ۱۴۰۲ و هر مسئله‌ای که برای اجاره خودروی بی ام و ۷۳۰ در تهران نیاز هست که بدانید را با یکدیگر مرور کنیم.

چه مدارکی برای اجاره بی ام و ۷۳۰ در تهران لازم است؟

برای اجاره خودروی بی ام و ۷۳۰ در شهر تهران نیاز به ارائه مدارک لازم برای اجاره خودرو در تهران دارید. ۷۳۰ BMW هم به‌صورت بدون راننده و هم به‌صورت تشریفاتی و با راننده اجاره داده می‌شود. مدارک لازمی که باید ارائه دهید را در لیست‌های زیر آورده‌ایم که با کمک آن‌ها می‌توانید برای اجاره این خودرو اقدام کنید.

اجاره خودرو در تهران

خدمات کرایه خودرو ۷۳۰ BMW در تهران به چه صورت است؟

همان طور که گفته شد اجاره بی ام و ۷۳۰ در تهران به سه صورت زیر است:

مدارک لازم برای اجاره خودروی بی ام و ۷۳۰ در تهران بدون راننده

می‌دانید که شما می‌توانید ۷۳۰ BMW را بدون راننده در شهر تهران اجاره کنید. برای اطلاع از شرایط اجاره خودرو بدون راننده در تهران با ما باشید.

 اجاره بی ام و ۷۳۰ در تهران برای افراد مقیم ایران

اجاره خودرو در تهران

کرایه بی ام و ۷۳۰ در تهران برای افراد غیرمقیم ایران

اجاره بی ام و ۷۳۰ با راننده در تهران

اجاره bmw ۷۳۰ با راننده در تهران از سعادت رنت با بهترین و نازل‌ترین قیمت‌ها و خدمات‌رسانی ۲۴ ساعته در خدمت شما است. بی ام و ۷۳۰ به عنوان یکی از خودروهای لاکچری و لوکس این مجموعه، به صورت با راننده اجاره داده می‌شود. اجاره بی ام و ۷۳۰ در سعادت رنت، به‌صورت تلفنی و رزرو آنلاین امکان‌پذیر است. برای جلب اعتماد شما عزیزان، قرارداد و فاکتور رسمی نیز ارائه می‌شود. کرایه bmw ۷۳۰ با راننده به صورت ساعتی برای داخل شهر تهران و به‌صورت کیلومتری برای خارج از شهر برای مشتریان میسر شده است.

شرایط اجاره بی ام و ۷۳۰ با راننده

برای اجاره خودرو با راننده در تهران شما نیاز به ارائه هیچ مدرک و یا ودیعه‌ای ندارید، شما می‌توانید با شرایط آسان ماشین مورد نیاز خود را اجاره کنید.

کرایه ماشین عروس بی ام و ۷۳۰

اجاره ماشین عروس bmw ۷۳۰ با شرایطی آسان و قیمتی مناسب صورت می‌گیرد. بی ام و ۷۳۰ جزو خودروهای لاکچری و لوکس این مجموعه بوده که به‌صورت با راننده برای ماشین عروس اجاره داده می‌شود. بی ام ۷۳۰ با ظاهری لوکس لذت یک شب رویایی را برای عروس و دامادها به ارمغان می‌آورد.

شرایط اجاره ماشین عروس بی ام و ۷۳۰

در صورت اجاره خودرو عروس با راننده، نیازی به ارائه چک ضمانت نیست و کلیه مسئولیت ماشین عروس به عهده راننده این مجموعه است.

نرخ‌های اجاره ماشین عروس برای ۱۵ ساعت از ساعت ۹ صبح تا ۱۲ شب در طول روز است؛ که به ازای هر ساعت مازاد قبل از ساعت ۹ صبح و بعد از ساعت ۱۲ شب، مبلغ مشخصی به ازای هرساعت به‌صورت مازاد محاسبه خواهد شد.
درصورت خارج شدن از محدوده شهری تهران مانند: احمد آباد، گرمدره، شهریار و ،... بر اساس نرخ مصوب نیز هزینه خروجی تهران محاسبه خواهد شد.
در مجموعه سعادت رنت نیاز به پرداخت هیچ گونه هزینه مازاد و پنهانی نیست.
در صورت اجاره خودرو عروس با راننده، نیازی به ارائه چک ضمانت نیست و کلیه مسئولیت ماشین عروس به عهده راننده این مجموعه است.
در صورت اجاره ماشین عروس ۷۳۰ بدون راننده، بابت ضمانت یک فقره چک به ارزش خودرو دریافت می‌شود.
در صورت اجاره ماشین عروس بدون راننده، نماینده این مجموعه پس از تحویل خودروی عروس تا پایان مراسم در خودرو دیگری همراه شما خواهد بود و پس از اتمام مراسم همزمان با تحویل اتومبیل، چک ضمانت را عودت خواهد داد.

مشخصات فنی بی ام و ۷۳۰

در جدول زیر مشخصاتی از bmw ۷۳۰ که برای اجاره این خودرو در تهران به کار شما می‌آید، نوشته شده است:

کشور سازندهآلمان
ظرفیت سوخت۷.۸ لیتر در هر ۱۰۰ کیلومتر در فضای شهر و ۵.۳ لیتر در هر کیلومتر خارج از شهر
تعداد سرنشین۵ نفر
ظرفیت صندوق عقب۶۸۰ لیتر
تعداد ایربگ۱۰ عدد
تجهیزات ایمنیترمز کمکی و اضطراری، رادارها و سنسورهای مختلف، مجهز به دوربین‌های عقب، جانبی و ۳۶۰ درجه
سیستم صوتینمایشگر مرکزی، بلوتوث و برقراری تماس صوتی

بیمه بی ام و ۷۳۰ در تهران

سعادت رنت فقط دو نوع بیمه دارد که در ادامه توضیح داده شده است. اگر میان دو نوع بیمه ارائه‌شده توسط ما، بیمه کامل را انتخاب کنید، تعهدات مالی شما در مواقع بروز خسارات احتمالی کاهش می‌یابد.

این نوع از بیمه میزان حداقلی نوع بیمه و تعهد مالی را تحت پوشش خود قرار می‌دهد. این بیمه به صورت پیش‌فرض وی تمامی خودروهای سعادت رنت وجود دارد و شما باید مدنظر داشته باشید که در بیمه پایه مسئولیت مالی تمام خسارات و زیان‌ها بر عهده‌ی اجاره‌کننده خواهد بود:

* مبلغ بیمه پایه / روزانه : رایگان است.

این نوع از بیمه کامل‌ترین بیمه بین‌المللی (LDW) برای خودروهای اجاره‌ای است و همه انواع پوشش‌ها را مشمول خود قرار می‌دهد. بیمه کامل مسئولیت مالی شما را تا سقف دیپوزیت پرداختی‌تان کاهش می‌دهد. پوشش این نوع بیمه مخصوص خودروهای اجاره‌ای همچون بی ام و ۷۳۰ است و با بیمه‌های شخص ثالث و بیمه بدنه متفاوت است.

اجاره خودرو در تهران

* مبلغ روزانه بیمه کامل / روزانه: معادل حدوداً ۳۵% کرایه خودرو

سخن پایانی کرایه bmw ۷۳۰

اجاره بی ام و ۷۳۰ یکی از جذاب‌ترین گزینه‌های کرایه ماشین با راننده یا بدون راننده برای افراد دوست‌دار رانندگی و سرعت است. bmw ۷۳۰ با ظاهر مدرن و اسپورتی که دارد نیازهای فرد را برای رانندگی بین شهری، درون شهری یا مناسبتی فراهم می‌کند.

سوالات متداول اجاره بی ام و ۷۳۰

در این بخش به سوالات مرتبط با اجاره بی ام و ۷۳۰ در تهران می‌پردازیم.

دیپوزیت برای کرایه ماشین بی ام و ۷۳۰ چیست؟

هزینه دیپوزیت اجاره بی ام و ۷۳۰ بدون راننده در تهران حدوداً ۲۰۰ میلیون تومان است. شرکت اجاره‌دهنده خودرو به عنوان ضمانت سلامت، نگهداری، جریمه و بازگرداندن خودرو از شما مبلغی را به امانت (دیپوزیت) می‌گیرد و پس از تحویل خودرو از شما مبلغ تمام و کمال به شما عودت داده می‌شود.

چرا بی ام و ۷۳۰ را برای اجاره در تهران انتخاب کنم؟

بی ام و ۷۳۰ خودرویی لوکس و راحت است. استحکام بدنه‌ی آن و راحتی بی‌نظیر این خودرو برای رانندگی در خیابان‌های تهران بسیار مناسب است.

شرایط اجاره ماشین عروس bmw ۷۳۰ چگونه است؟

اجاره ماشین عروس بدون راننده با ارائه گواهینامه‌ی رانندگی با اعتبار حداقل ۶ ماه است و همین طور پرداخت چک به ارزش تقریبی خودرو و این چک پس از پایان مراسم شما توسط متصدی عودت خودرو به شما بازگردانده می‌شود.

آیا بیمه اجاره خودرو در تهران در قیمت اجاره خودرو bmw ۷۳۰ همراه است؟

بیمه پایه به صورت رایگان در اختیار شما قرار می‌گیرد.

خودرو های پیشنهادی

۴% تخفیف
اجاره کیا اپتیما در تهران | قیمت کرایه کیا اپتیما از ۲,۴۵۰,۰۰۰ تومان ...
kia optima
2016 - 2012
شروع قیمت
۲,۸۹۰,۰۰۰ تومان
مبلغ ضمانت ۴۰,۰۰۰,۰۰۰ تومان
ایران

A/C
A
4
5
3
اجاره هیوندای النترا در تهران | 10% تخفیف کرایه هیوندای النترا ...
شروع قیمت
۲,۵۳۰,۰۰۰ تومان
ایران

A/C
A
4
5
3
بدون دپوزیت
اجاره بنز S۵۰۰ در تهران | قیمت کرایه مرسدس بنز اس ۵۰۰ ...
benz s500
2015 - 2010
شروع قیمت
۹,۱۵۰,۰۰۰ تومان
مبلغ ضمانت ۲۰۰,۰۰۰,۰۰۰ تومان
ایران

A/C
A
4
5
4
اجاره هیوندای سوناتا LF در تهران | کرایه سوناتا ال‌اف در تهران ...
شروع قیمت
۳,۵۵۰,۰۰۰ تومان
مبلغ ضمانت ۴۰,۰۰۰,۰۰۰ تومان
ایران

A/C
A
4
5
4
(4.85)
:
نظر خود را بنویسید
نظرات
نام کامل : سمیه | تاریخ : دوشنبه ۱۱ دی ۱۴۰۲ ۰۹:۲۲

بیمه کامل چقدر هزینه داره و چه خدماتی رو پوشش میده؟

نام کامل : پشتیبانی سعادت رنت | تاریخ : دوشنبه ۱۱ دی ۱۴۰۲ ۰۷:۲۲

سلام. هزینه بیمه کامل روزانه معادل حدودا 35% هزینه کرایه خودرو است و شامل خدمات امداد جاده ای گسترده (ERA)، پوشش کامل سرقت، خسارت‌های جزئی (شیشه، لاستیک و بدنه)، حداقل معافیت افت قیمت، تعهد ایمنی سعادت رنت (SSP)، بیمه شخص ثالث (ALI) و بیمه بدنه و حداقل مسئولیت (LDW) می شود.

نام کامل : فاطمه | تاریخ : یکشنبه ۱۰ دی ۱۴۰۲ ۲۰:۳۰

میتونم این ماشین رو بعنوان ماشین عروس اجاره کنم؟ از چه ساعتی ماشین رو بهم تحویل میدین؟

نام کامل : پشتیبانی | تاریخ : دوشنبه ۱۱ دی ۱۴۰۲ ۰۵:۳۲

سلام. بله. امکان رزرو و اجاره این خودرو به عنوان ماشین عروس وجود دارد و خودرو از ساعت 9 به شما تحویل داده می شود.