اجاره خودرو در تهران
برگشت در محل تحویل

ایران

بدون راننده

اجاره بی ام و730
2018 - 2017

با راننده

اجاره بی ام و730
2018 - 2017

10 hours available : ۱۱,۵۰۰,۰۰۰ تومان
suburban kilometer : ۹۵,۰۰۰ تومان
Airport transfers : ۷,۰۰۰,۰۰۰ تومان

اجاره بی ام و730

بی ام و، به عنوان قوی ترین خودروهای لوکس در بازار جهانی خودرو سازی شناخته شده است. بی ام و سری 7 بزرگ ترین و لوکس ترین ماشین شرکت BMW است و . این خودرو، مناسب برای سفرهای درون شهری و جاده ای می باشد. 

این خودرو، شتاب صفر تا صد را در کوتاه ترین زمان ممکن طی میکند. از آپشن های رفاهی این خودرو می توان به حداکثر قدرت 258 اسب بخار در 5000 دور در دقیقه، جعبه دنده 8 سرعته خودکار، مصرف سوخت داخل شهر 7.8 لیتر در هر صد کیلومتر، مصرف سوخت خارج از شهر 5.3 لیتر در هر صد کیلومتر، چراغ های ال ای دی Adaptive دارای سیستم شستو شو، دارای سیستم چرخش در پیچ ها، سیستم نور بالا ی اتوماتیک، دی لایت، چراغ ترمز وابسته به قدرت ترمز، رادار بین خطوط، رادار نقطه کور، دارای رادار عقب و جلو، دارای سیستم هوشمند چرخ‌های عقب، دارای لاستیک RunFlat، مجهز به اتوپارک، کروز کنترل هوشمند، دارای رادار ترافیک، دارای اسکنر جاده، سیستم تشخیص عابر، رادار تابلو خوان، دارای سیستم وکیوم درب ها، دارای صندوق برقی، اشاره کرد.

عکس های بی ام و 730 ، تماما عکس های واقعی بوده و این خودرو با تعداد متغیر، در شرکت سعادت رنت موجود می باشد. 
شرایط عمومی برای رنت ماشین در سعادت رنت:
برای کرایه یک ماشین در خارج از ایران، گواهینامه رانندگی بین المللی، شرایط سنی بالای 19 سال و مدارک شناسایی، مورد نیاز است. یکی دیگر از موارد مورد نیاز در اجاره تمامی خودروها، پرداخت دیپوزیت و ودیعه خلافی می باشد. برای کسب اطلاعات بیشتر درباره نحوه اجاره خودرو به صورت با راننده و بدون راننده می توانید به صفحه مدارک مورد نیاز مراجعه کرده و به راحتی خودرو مدنظر خود را اجاره کنید.