3 مشکل بزرگ اجاره ماشین در کیش

مشکلات اجاره ماشین در کیش

مشکلات اجاره ماشین در کیش

کیش یکی از جزایر مهم ایران به شمار می‌آید که با توجه به موقعیت مکانی و امکانات مدرنی که در آن تعبیه شده است توانسته به قطب گردشگری کشور تبدیل شود. به دلیل واقع شدن کیش در منطقه آزاد، واردات ماشین خارجی و لوکس به راحتی انجام می‌شود. در نتیجه معمولا مسافران به منظور کاهش هزینه سفر، از خدمات اجاره ماشین در کیش استفاده نمایید. شما در کرایه خودرو می‌توانید مخارج رفت و آمد خود را پایین بیاورید، آزادی عمل بیشتری دارید و می‌توانید زمان بیشتری را در مراکز گردشگری سپری کنید همچنین می‌توانید تجربه رانندگی با خودروی مورد علاقه خود را داشته باشید. 


مشکلات اجاره ماشین در کیش

از مراکز تفریحی این جزیره می‌توان به غواصی و موج سواری در آب‌های خلیج فارس، آکواریوم، دلفیناریوم، مسیر دوچرخه سواری، بولینگ اشاره کرد. 
از مکان‌های گردشگری کیش می‌توان به قلعه جنی، شهر زیر زمینی کاریز، شهر باستانی حریره، روستای باغو، کشتی یونانی، مرکز خرید دامون و مرجان اشاره کرد. 
شما زمانی که اقدام به محیا سازی سفر به این جزیره می‌کنید می توانید به راحتی با انتخاب شرکت رنت خودرو در کیش و ارائه مدارک، اتومبیل مورد علاقه خود را اجاره کنید. در این حین ممکن است دچار مشکلاتی شوید که در زیر به آن‌ها می‌پردازیم. 

مهمترین مشکلات کرایه خودرو در کیش

 • اجاره از شرکت نامعتبر: 

شما می‌بایست در انتخاب شرکت دقت نمایید در غیر این صورت ممکن است با مواردی همچون: عدم تحویل ضمانت نامه، عدم تحویل به موقع خودرو، نقص فنی خودروی تحویلی، بیمه نامعتبر خودرو که در صورت تصادف مورد تایید پلیس نباشد، عدم ارائه خودروی انتخابی شما و... مواجه شوید که تجربه ناموفقی برای شما خواهد بود در نتیجه حتما مجموعه سرشناس را انتخاب کنید.

 • عدم رعایت قوانین راهنمایی رانندگی کیش:

توجه نمایید که در هر شهر یا کشوری سفر می‌کنید قبل از رانندگی حتما شرایط و قوانین راهنمایی و رانندگی را مطالعه کنید که دچار مشکلی نشوید. معمولا مسافران در کیش با توجه به عدم بررسی و رعایت قوانین با جریمه‌های سنگینی مواجه می‌شوند. 

 • عدم آشنایی رانندگی با خودروهای لوکس و لاکچری در کیش: 

زمانی که خودروی مورد علاقه را انتخاب می‌کنید حتما نحوه رانندگی با آن آشنا باشید تا دچار مشکلی نشوید. معمولا افراد به این نکته توجه نمی‌کنند در نتیجه گرفتار تصادف خواهند شد. در ابتدا از نمایندگی شرکت بخواهید که توضیحات لازم را به شما ارائه دهد. خودرو امانت در دستان شما بوده در نتیجه حتما برای رانندگی اطلاعات کافی و دقت لازم را داشته باشید تا متحمل هزینه اضافه‌ای نشوید.   
در زیر به قوانین راهنمایی رانندگی در کیش اشاره می کنیم که در صورت عدم رعایت آنها با جریمه رو به رو می‌شوید:

 1. سرعت غیر مجاز در خیابان و جاده های کیش 
 2. بوق زدن (حد امکان از زدن بوق خودداری نمایید)
 3. نبستن کمربند ایمنی
 4. معاینه فنی بروز 
 5. صحبت با تلفن همراه 
 6. پرت کردن اشغال به سطح شهر
 7. کثیف بودن خودرو 

اجاره خودرو در کیش از سعادت رنت 

همانطور که می‌دانید سعادت رنت یکی از سرشناس‌ترین و معتبرترین شرکت‌های فعال در این زمینه می‌باشد. خودروهایی که در کیش قابل اجاره می‌باشد جز دسته بندی لوکس و لاکچری هستند تا هر کس بسته به بودجه خود بتواند اقدام به کرایه نماید. 

 

اجاره خودرو در کیش از سعادت رنت 

در کیش خودروی مورد علاقه خود را بدون راننده می‌توانید به مدت حداقل 24 ساعت از طریق رزرو آنلاین که در سایت مشخص شده است، رنت کنید. در هر ساعت از شبانه روز می‌توانید با مراجعه به سایت در صفحه اجاره خودرو در کیش به رزرو اقدام نمایید.

مراحل رزرو آنلاین اجاره خودرو در سعادت رنت  

 1. انتخاب خودرو 
 2. مشخص نمودن ساعت، روز و مکان تحویل و عودت ماشین
 3. انتخاب نوع بیمه (پایه، متوسط و CDW) 
 4. تجهیزات اضافه (صندلی کودک، دوچرخه و...)

پس از طی کردن مراحل رزرو آنلاین در صورتی که خودروی مورد نظر شما در زمان مشخص شده آزاد باشد، همکاران مجموعه با شما تماس گرفته و درخواست ارسال مدارک لازم برای اجاره خودرو را خواهند کرد که در صورت تایید مدارک، رزرو شما قطعی خواهد شد. 
مدارکی که برای کرایه نیاز دارید در زیر اشاره می کنیم: 

 • ارائه گواهی نامه رانندگی 
 • دارا بودن حداقل سن 20 سال 
 • پرداخت دیپوزیت (بر اساس خودرو متفاوت می باشد این هزینه با کسر مبلغی (با هماهنگی شما) به حساب شما بازگردانده خواهد شد. مبلغ کسر شده پس از 25روز کاری با بررسی عدم خلافی به حساب شما واریز خواهد شد.)
 • واریز پیش پرداخت 

شما با کرایه ماشین از سعادت رنت بدون پرداخت هزینه ترانسفر می‌توانید خودرو را در هر مکان و زمانی از نماینده شرکت تحویل بگیرید. همچنین برای رفع ابهام احتمالی شما مشتریان عزیز قراردادی را در دو نسخه تهیه کرده است. در قرارداد اجاره خودرو تمامی اطلاعات راننده، خودرو، نوع بیمه، مدت زمان اجاره، محل تحویل و عودت ماشین، مبلغ کرایه تماما یادداشت خواهد شد که شما پس از امضای هر دو نسخه، موظف هستید که نسخه خود را تا انتهای کرایه نزد خود نگهداری کنید.