بررسی خودروی تویوتا کرولا برای اجاره خودرو

اجاره خودرو کرولا اجاره خودرو یکی از خدماتی است که افراد زیادی امروزه برای اهداف مختلفی از آن استفاده می‌کنند؛ چرا که ب...

اجاره خودرو کرولا

اجاره خودرو یکی از خدماتی است که افراد زیادی امروزه برای اهداف مختلفی از آن استفاده می‌کنند؛ چرا که با توجه به شلوغی شهرهای امروزی استفاده از وسایل حمل و نقل عمومی و خودروهای شخصی تا حد زیادی با مشکلاتی همراه است. استفاده از وسایل نقلیه عمومی مانند اتوبوس در این برهه باعث می‌شود تا افراد انرژی و زمانی زیادی برای رفت و آمد خود صرف کنند؛ از طرفی به دلیل مشغله شغلی و زندگی افراد زیادی وجود دارند که نمی‌توانند زمان زیادی برای حمل و نقل خود صرف کنند؛ از طرفی استفاده از خودروهای شخصی نیز مشکلات مخصوص به خودش را دارد. خودرو پس از آن‌ که خریداری می‌شود به مرور زمان از کیفیت و استحکام آن کاسته شده؛ طوری که پس از مدتی به تعمیر و تعویض قطعات و استفاده از لوازم یدکی نیاز دارد که هر یک از آنان هزینه مجزایی به همراه دارند و برای افراد ممکن است دردسرهایی ایجاد کنند؛ به همین دلیل امروزه افراد زیادی ترجیح می‌دهند تا از خدمات اجاره خودرو استفاده نمایند؛ علی الخصوص از آنجایی که تابستان بهترین زمان برای اجاره خودرو و سفرهای تابستانی می باشد، بسیاری از خانواده ها از الان مشغول برنامه ریزی برای انتخاب بهترین خودرو برای اجاره در آن زمان می باشند. چرا که زمانی که شما خودرویی را برای هر هدفی اجاره می‌کنید دیگر با مشکلاتی درباره وسایل حمل و نقل عمومی و خودروهای شخصی گفته شد سروکار ندارند. برای اجاره خودرو، اتومبیل‌های گوناگونی وجود دارند که هر یک از آن‌ها از ویژگی‌های متفاوتی برخوردارند. 
خودروی تویوتا کرولا یکی از خودروهای پر طرفدار در دنیای اجاره خودرو است. این خودرو در سال 2015 میلادی توسط یکی از شرکت‌های خودروسازی بزرگ و پر قدرت جهان به نام تویوتا طراحی و به بازار جهانی عرضه شد و توانست به دلیل ویژگی‌های منحصر به فردی که دارد به جزئی از خودروهای با کیفیت جهان تبدیل شود در این مقاله برای بررسی ویژگی‌ها و نقاط قوت خودروی تویوتا کرولا برای اجاره خودرو با ما همراه باشید. 

تویوتا کرولا کنار دریا

مشخصات فنی خودروی تویوتا کرولا برای اجاره خودرو

به طور کلی خودروهای ژاپنی در سراسر جهان از کیفیت فنی خوبی برخوردارند و قطعات به کار گرفته شده در آن‌ها از استحکام بالایی برخوردار است. اگر بخواهیم درباره قدرت موتور این خودرو اطلاعاتی بدهیم، خودروی تویوتا کرولا موتور نسبتا قوی دارد؛ موتور آن 4 سیلندر و 16 سوپاپه است و حجم آن 1987 سیلندر است. حداکثر قدرت موتور خودروی تویوتا کروتا در 6200 دور در دقیقه 145 اسب بخار و حداکثر گشتاور آن 187 نیوتن در 3600 دور در دقیقه می‌باشد. گیربکس این خودرو شامل 4 جعبه دنده خودکار است که به راننده کمک می‌کند تا بتواند شتاب صفر تا صد را در 9 ثانیه پر کند. از نظر فنی خودروی تویوتا کرولا یکی از باکیفیت ترین خودروهای جهانی محسوب می‌شود و اگر برای اجاره خودرو به اتومبیل‌هایی که از نظر فنی کیفیت خوبی دارند علاقه مند هستید؛ می‌توانید خودروی تویوتا کرولا را یکی از گزینه‌های مناسب در نظر بگیرید. 

میزان مصرف سوخت تویوتا کرولا برای اجاره خودرو 

یکی دیگر از نکات و ویژگی‌هایی که برای اجاره خودرو تویوتا کرولا باید در نظر گرفت؛ میزان مصرف سوخت آن است. میزان مصرف سوخت هر خودرو ارتباط مستقیمی با هزینه سوخت آن دارد و زمانی که می‌خواهید خودروی را اجاره کنید باید بدانید که چه مقدار سوخت مصرف می‌کند تا اطلاعاتی درباره هزینه آن به دست آورید. ابتدا برای بررسی میزان مصرف سوخت خودروی تویوتا کرولا بهتر است نگاهی به میزان حجم باک آن بیندازیم. حجم باک بنزین خودروی تویوتا کرولا 55 لیتر است و میزان مصرف سوخت آن به طور ترکیبی 7.3 لیتر است. خودروی تویوتا کرولا از نظر مصرف سوخت، حجم معمولی دارد و برای کسانی که می‌خواهند در زمینه تامین هزینه سوخت خودروی خود صرفه جویی کنند بهتر است خودروی تویوتا کرولا را جزء اولویت‌هایشان قرار دهند. 


امکانات خودروی تویوتا کرولا برای اجاره خودرو

خودروهای ژاپنی علاوه بر موتور با کیفیت، امکانات بالایی نیز برای رفاه سرنشینان دارند. خودروی تویوتا کرولا از نظر آپشن جزء با کیفیت ترین خودروهای سراسر جهان قرار می‌گیرند که هر یک از امکانات این خودرو در کیفیت راننده و رفاه سرنشینان تاثیر زیادی می‌گذارد این امکانات عبارتند از:


ترمز و پایداری با کیفیت تویوتا کرولا برای اجاره خودرو

ترمز قسمت مهمی از خودرو است که در توقف، کنترل و کاهش سرعت خودرو نقش مهمی را برعهده دارد؛ در واقع ترمز جزئی از امکانات ایمنی خودروها نیز شناخته می‌شود که در حفظ جان سرنشینان نقش مهمی را ایفا می‌کند. اگر بخواهیم درباره ترمز خودروی تویوتا کرولا اطلاعاتی را بدهیم. این خودرو از نظر سیستم ایمنی نمره خوبی را دریافت می‌کند؛ چرا که در طراحی و تولید خودروی تویوتا کرولا از ترمز دیسکی جلو خنک شونده و ترمز عقب دیسکی معمولی استفاده کرده‌اند که باعث می‌شوند راننده بتواند خودرو را به راحتی کنترل کند و سرعت خود را کاهش دهد. همچنین برای ایمنی بیشتر سرنشینان این خودرو از کیسه‌های هوایی در جلو خودرو استفاده کرده اند تا در زمان ضربه و تصادف سرنشینان بتوانند در امان بمانند. 

سیستم صوتی خودروی تویوتا کرولا برای اجاره خودرو 

مسلما یکی از امکاناتی که علاقه مندان دنیای اجاره خودرو برای آن ارزش زیادی قائل هستند؛ سیستم صوتی خودرو است. سیستم صوتی هر خودرو با کیفیت باید از تجهیزات بالایی برخوردار باشند. سیستم صوتی تعبیه شده در خودروی تویوتا کرولا قابلیت پخش سی دی را دارد و ورودی‌هایی برای یو اس بی در آن تعبیه شده است. همچنین سیستم صوتی خودروی تویوتا کرولا به 6 بلندگو مجهز است و قابلیت اتصال با بلوتوث را نیز دارد. اگر به گوش دادن موسیقی در زمان رانندگی علاقه مند هستید و سیستم صوتی خودرو جزء اولویت‌های شماست خودروی تویوتا کرولا را فراموش نکنید. 

استانداردهای تویوتا کرولا برای اجاره خودرو 

بدون شک استانداردهایی که هر خودرو دریافت می‌کند در کیفیت آن تاثیر زیادی دارد. خودروها پس از طراحی و تولید نهایی از نظر کارشناسان و متخصصان خودرو مورد بررسی قرار می‌گیرند و در صورت پذیرفته شدن در امتحانات این کارشناسان استانداردهایی را دریافت می‌کنند که در زمینه اجاره خودرو و میزان فروش آن‌ها تاثیر زیادی می‌گذارد. یکی از استانداردهای مهم برای خودروها، استاندارد آلایندگی است که دارای رتبه بندی می‌باشد و نمره ای که خودروها برای این استاندارد دریافت می‌کنند در کیفیت آن‌ها تاثیر زیادی می‌گذارد. خودروی تویوتا کرولا توانسته است نمره 4 را برای استاندارد آلایندگی دریافت کند و از نظر محیط زیست خودروی با کیفیتی برای خرید و اجاره خودرو باشد.

سنسور پارک تویوتا کرولا برای اجاره خودرو

تحقیقات نشان داده یکی از آسیب‌های متداولی که به بدنه خودرو وارد می‌شود بر اثر بی احتیاطی برای پارک کردن خودرو است. بنابراین خودروهای لوکس داخلشان مجهز به سیستمی هستند که در زمان پارک کردن خودرو به راننده کمک می‌کند. خودروی کرولا تویوتا از جمله اتومبیل‌هایی است که به سیستم سنسور عقب و جلو خودرو مجهز است و زمانی که راننده بخواهد خودرو را پارک کند و در صورت نزدیک شدن بیش از حد به خودروی جلویی یا عقبی، خودرو به طور اتوماتیک آلارم می‌دهد و راننده را مطلع می‌سازد؛ بنابراین زمانی که از خودرو تویوتا کرولا استفاده می‌کنید دیگر نگران پارک کردن خودرو خود نباشید چرا که با استفاده از این خودرو به راحتی به وضعیت خودرو در زمان پارک کردن آگاه خواهید بود.

دیگر تجیهزات خودروی تویوتا کرولا برای اجاره خودرو 

خودروی تویوتا کرولا یکی از خودروهایی است که آپشن‌های زیادی دارد و روی رفاه سرنشینان تمرکز زیادی دارد؛ به همین دلیل در بین افرادی که می‌خواهند از خدمات اجاره خودرو استفاده کنند جایگاه خیلی خوبی دارد و کسانی که از خدمات اجاره این خودرو استفاده کرده‌اند از نظر امکانات رفاهی آن معمولا راضی بودند. ویژگی‌های خودروی تویوتا کرولا عبارتند از:
•    بهره گیری از گیربکس 4 سرعته خودکار 
•    استفاده از فرمان تلسکوپی 
•    استفاده از روکش چرمی غربالک فرمان 
•    سیستم هوشمند ورود بدون نیاز به کلید 
•    کلید استارت موتور 
•    بهره گیری از چراغ‌های نمایش حین ورود به خودرو 
•    استفاده از کنترل‌های صفحع نمایش روی فرمان 
•    کروز کنترل 
•    بهره گیری از صندلی عقب با قابلیت تاشو و دسترسی به صندوق 
•    برخورداری از آینه داخل با امکان تنظیم نور متناسب با شب و روز 
•    سیستم تهویه خودکار 
•    دستگیره درب داخل اتاق همرنگ با رنگ رو ردی 
•    استفاده از چراغ سقفی با جعبه نگهدارنده لوازم 
•    استفاده از جا لیوانی جلو با حلقه استیل 
•    بهره گیری از زیر بازویی عقب با جا لیوانی و درب استیل 
•    برخورداری از آینه‌های بغل برقی و همرنگ با بدنه و همراه با قابلیت جمع شدگی 
•    برخورداری از مه شکن عقب
•    استفاده از چراغ‌های جلو از جنس ال ای دی 
•    تنظیم خودکار ارتفاع چراغ‌های جلو
•    داشتن سپرهای همرنگ با بدنه 
•    بهره گیری از جلو پنجره مشکی با نوار کرومی 
•    درب صندوق عقب با زه استیل 
•    برخورداری از رینگ اسپرت 16 اینچی 
 

از خودروی تویوتا کرولا نیز می توان در زمینه ماشین عروس هم استفاده کرد، تویوتا کرولا به دلیل 4 در بودن، هم در بخش اجاره ماشین عروس با راننده و هم اجاره ماشین عروس بدون راننده قابل استفاده است. 

دیدگاه شما

نتیجه فرمول: 31 + 22