یکی از خودروهای محبوب در زمینه اجاره در شهر دبی، میتسوبیشی اترج می باشد. شما می توانید به راحتی، از سعادت رنت این خودرو را کرایه کرده و سفری بی نظیر را در کنار عزیزان خود تجربه کنید.

کرایه میتسوبیشی اترج به صورت با راننده و بدون راننده در دبی امکان پذیر است. برای رنت میتسوبیشی اترج با راننده، نیازی به هیچ مدرک خاصی نیست و تمام مسئولیت ها اعم از خسارات و مسئولیت ها برعهده ی راننده ی مجرب شرکت می باشد.

شما می توانید به صورت آنلاین میتسوبیشی اترج را رزرو کرده و در محل و زمان مورد نیاز خود، این ماشین را تحویل بگیرید. برای تکمیل رزرو خودرو کافیست نوع بیمه، زمان و مکان تحویل خودرو، تجهیزات اضافه مانند زنجیر چرخ، صندلی کودک، باربند و ... را انتخاب کرده و پس از آن رزرو خود را تکمیل کنید. 

از آپشن های رفاهی این خودرو می توان به سیستم صوتی حرفه‌ای Rockford Fosgate با قابلیت پخش MP3 و DVD با ظرفیت 6 سی‌دی ، 6 اسپیکر و 2 تیوتر ، ساب‌ووفر ، صفحه نمایش 7 اینچی ، اتصال تلفن همراه از طریق هندزفری بلوتوث و قابلیت کنترل آن روی فرمان ، USB،  سیستم تعلیق جلو مک‌فرسون اترات ، سیستم اتصال عقب اتصال چندگانه ، سیستم ایموبلایزر و ضد سرقت هشدار دهنده ، رینگ آلومینیومی ، سیستم تهویه مطبوع خودکار ، آینه داخل الکتروکرومیک با صفحه نمایش دوربین عقب ، کروز کنترل - گرمکن آینه‌های جانبی و شیشه عقب ، سیستم ورود بدون کلید با قابلیت استارت خودرو با دکمه ، سردکن داخل محفظه داشبورد، اشاره کرد.