اجاره خودرو در تهران
برگشت در محل تحویل

 

 

امارات

بدون راننده

اجاره میتسوبیشی اترج
2023 - 2022

از ۲ تا ۶ روز:۱۲۵۱۱۹ AEDروزانه
از ۷ تا ۲۰ روز:۱۲۰۱۱۷ AEDروزانه
بیشتر از ۲۰ روز:۱۱۰۱۰۰ AEDروزانه

اجاره میتسوبیشی اترج

یکی از محبوب ترین خودروهای کراس اور کشور ژاپن، میتسوبیشی اترج می باشد. این کراس اور، یکی از بهترین خودروها برای سفرهای درون شهری و یا جاده ای همراه با خانواده است.

از آپشن های رفاهی این خودرو می توان به سیستم صوتی حرفه‌ای Rockford Fosgate با قابلیت پخش MP3 و DVD با ظرفیت 6 سی‌دی ، 6 اسپیکر و 2 تیوتر ، ساب‌ووفر ، صفحه نمایش 7 اینچی ، اتصال تلفن همراه از طریق هندزفری بلوتوث و قابلیت کنترل آن روی فرمان ، USB،  سیستم تعلیق جلو مک‌فرسون اترات ، سیستم اتصال عقب اتصال چندگانه ، سیستم ایموبلایزر و ضد سرقت هشدار دهنده ، رینگ آلومینیومی ، سیستم تهویه مطبوع خودکار ، آینه داخل الکتروکرومیک با صفحه نمایش دوربین عقب ، کروز کنترل - گرمکن آینه‌های جانبی و شیشه عقب ، سیستم ورود بدون کلید با قابلیت استارت خودرو با دکمه ، سردکن داخل محفظه داشبورد، اشاره کرد.

عکس های میتسوبیشی اترج ، تماما عکس های واقعی بوده و این خودرو با تعداد متغیر، در شرکت سعادت رنت موجود می باشد. 
شرایط عمومی برای رنت ماشین در سعادت رنت:
برای کرایه یک ماشین در خارج از ایران، گواهینامه رانندگی بین المللی، شرایط سنی بالای 19 سال و مدارک شناسایی، مورد نیاز است. یکی دیگر از موارد مورد نیاز در اجاره تمامی خودروها، پرداخت دیپوزیت و ودیعه خلافی می باشد. برای کسب اطلاعات بیشتر درباره نحوه اجاره خودرو به صورت با راننده و بدون راننده می توانید به صفحه مدارک مورد نیاز مراجعه کرده و به راحتی خودرو مدنظر خود را اجاره کنید.