کرایه تاکسی در فرودگاه مهرآباد به صرفه است یا اجاره خودرو؟

کرایه تاکسی در فرودگاه مهرآباد به صرفه است یا اجاره خودرو؟

کرایه تاکسی در فرودگاه مهرآباد

بسیاری از شرکت‌های تاکسی‌رانی در فرودگاه مهرآباد برای رفت و آمد مسافران حضور دارند. در حال حاضر اتومبیل‌های موجود شامل تاکسی‌های تویوتا کمری، تویوتا راوفور، تویوتا پریوس هستند. نرخ کرایه تاکسی در فرودگاه مهرآباد با توجه به روز و شرایط جوی، ساعت و تاریخ قابل تغییر است؛ همچنین هزینه‌‌‌ی این تاکسی‌ها بسته به مسیر و کیلومتر طی شده نیز متفاوت خواهد بود.

در نتیجه شما قبل از حضور در فرودگاه نمی‌توانید هزینه‌ی سفر خود را بدانید. به همین دلیل مسافران ترجیح می‌دهند از خدمات اجاره یا کرایه خودرو در فرودگاه مهرآباد استفاده کنند.

شرایط اجاره خودرو در فرودگاه مهرآباد از سعادت رنت چگونه است؟

وقتی اینجا هستید حتما می‌دانید سعادت رنت یکی از شرکت‌های معتبر و بزرگ در صنعت اجاره ماشین در ایران است که با تجربه‌ی ده ساله‌ی خود توانسته چند نمایندگی فعال در ایران، ترکیه و امارات تاسیس کند و به عنوان اولین شرکت رنت ماشین در کشورمان شناخته شود. توصیه می‌کنیم برای اجاره‌ی ماشین در مهرآباد قبل از حضور در فرودگاه اقدام به رزرو ماشین از سعادت رنت کنید.

برای اجاره‌ی خودرو کافی‌ست وارد وب‌سایت شوید، سپس بدون پرداخت هیچ گونه هزینه‌ای به صورت آنلاین ماشین مورد نظر را انتخاب و رزرو نمایید. مهمترین نکته در این مرحله ارائه‌ی مدارک و کارت پرواز است. نمایندگان مجموعه یک ساعت قبل از حضور شما در فرودگاه منتظر هستند، از طریق تماس یا پلاکارد که اطلاعات شما روی آن یادداشت شده است، شما را پیدا کرده و خودرو را به شما تحویل خواهند داد.

دلایل مهم اجاره ماشین در فرودگاه مهرآباد

چرا از تاکسی‌های فرودگاه استفاده نکنیم؟ چرا از آشنایان نخواهیم که ما را کمک کنند و در نهایت چرا بهترین انتخاب این است که در فرودگاه مهرآباد ماشین اجاره کنیم؟ حالا مهمترین دلایلی که مسافران اغلب اجاره ماشین را به کرایه تاکسی ترجیح می دهند توضیح خواهیم داد:

اطلاع از مبلغ نهایی اجاره ماشین در مهرآباد

با رزرو خودرو می‌توانید از مبلغ نهایی به طور قطع مطلع شوید که این امر در صورت کرایه کردن تاکسی وجود ندارد و شما در انتهای مسیر، مبلغ نهایی را متوجه خواهید شد و شاید این که راننده بدقولی کند، به دغدغه‌ی شما تبدیل شود.  

پرداخت هزینه کمتر با اجاره خودرو در مهرآباد

شما در رنت ماشین هزینه‌ی کمتری را به نسبت کرایه تاکسی پرداخت خواهید کرد و این حقیقت غیر قابل انکار است.

حق انتخاب برای اجاره انواع ماشین از برندهای مختلف

بسته به بودجه‌ی مورد نظر خود از سمند تا BMW x3 را می‌توانید به آسودگی و با خیال راحت از سعادت رنت کرایه کنید.

کرایه ماشین با مدت زمان مورد نیاز

شما می‌توانید خودرو را بدون راننده به مدت 3 روز در اختیار داشته باشید و با فراغ بال سفرهای خود را انجام بدهید.

تحویل خودرو در محل و زمان‌های متنوع

 در سعادت رنت این امکان را به وجود آوردیم که در هر زمان (هر ساعت از شبانه روز) خودروی مورد نظر خود را در فرودگاه تحویل بگیرید و در هر مکان عودت دهید.

مدارک مورد نیاز برای اجاره خودرو در فرودگاه مهرآباد

ما در سعادت رنت همواره در تلاش هستیم تا بهترین خدمات را به راحت‌ترین شکل ممکن در اختیار شما قرار بدهیم در همین راستا خودرو را در فرودگاه مهرآباد می‌‌توانید به دو صورت با راننده و بدون راننده، اجاره کنید که هر کدام شرایط و مدارک مختلفی دارند.

اجاره ماشین با راننده برای فرودگاه مهرآباد

در صورتی که شما خسته‌ی پرواز هستید می توانید با خیال راحت با کرایه ماشین با راننده در خودرو استراحت کرده و در طول مسیر لذت ببرید. با کسب خدمت از سعادت رنت در این روش نیاز به ارائه هیچگونه مدرکی نیست و تمام مسئولیت‌ها همچون تصادف و دزدی بر عهده‌ی شرکت سعادت رنت و راننده خواهند بود. حداقل مدت زمان کرایه 10 ساعت، بدون محدودیت کیلومتری در طول روز است. پس تنها کافی‌ست برای رزرو از طریق ارسال پیام در واتساپ به کارشناسان ما با مشخص نمودن زمان و تعداد نفرات هماهنگی‌های لازم را برای حضور راننده و خودرو داشته باشید.

اجاره خودرو بی راننده برای فرودگاه مهرآباد

در صورتی که به رانندگی علاقه دارید و به هر دلیلی اینگونه راحت‌تر هستید، می‌توانید خدمات اجاره‌ی ماشین بدون راننده را انتخاب کرده تا تجربه‌ای خاص با خودروی لوکس و مورد علاقه‌ی خود را کسب کنید. در این روش پس از مشخص کردن خودرو باید مدارک مورد نیاز را ارائه کنید؛ مدارکی همچون: 

گواهینامه، کارت شناسایی، دارا بودن حداقل 20 سال سن، گواهینامه با اعتبار 6 ماه، پرداخت دیپوزیت (مبلغی که برای ضمانت به شرکت پرداخت می‌شود و پس از تحویل خودرو به شما بازگردانده خواهد شد.) را به شرکت ارائه دهید. حداقل زمان کرایه ماشین نیز 3 روز است.

برای اجاره ماشین در فرودگاه تهران بدون راننده در فرودگاه مهرآباد باید از طریق رزرو آنلاین در وب‌سایت اقدامات لازم را انجام دهید تا همکاران سعادت رنت با بررسی با شما تماس بگیرند.

معایب استفاده از تاکسی در فرودگاه مهرآباد 

شاید این سوال برای شما ایجاد شود که چرا از تاکسی‌های فرودگاه مهرآباد استفاده نکنیم و از خدمات اجاره خودروی شرکت‌های رنت استفاده نماییم؛ در اینجا نگاه گذاری داریم به برتری‌هایی که ماشین اجاره‌ای به تاکسی‌ها دارند.

مشکلات فنی خودرو: ممکن است خودروی تاکسی‌ها دارای مشکلات فنی باشد در طول مسیر شما را اذیت کند.

تاخیر در انتخاب تاکسی: ممکن است نتوانید تاکسی با مسیر مورد نظر را با قیمت مناسب بیابید یا از آن بدتر این که در زمان رسیدن شما تاکسی نباشد. 

عدم تمیزی و مرتب بودن خودرو: کثیفی خودرو باعث آزار مسافر است و شما می‌توانید با اجاره ماشین تهران برای فرودگاه مهرآباد از سعادت رنت مطمئن باشید که ماشینی تمیز در اختیار شما قرار داده می‌شود و در صورتی که از خدمات سعادت رنت استفاده نمایید نیز بی‌تردید ماشین با باک بنزین پر تقدیم می‌شود.

مشکلات مرتبط با عدم داشتن بیمه خودرو: خودرویی که در اختیار دارید باید بیمه نامه داشته باشد در غیر اینصورت جریمه خواهید شد. همه‌ی ماشین‌های سعادت رنت دارای بیمه ثالث و بدنه هستند و می‌دانید با استفاده از خودروها هیچ نگرانی از این بابت وجود نخواهد داشت.

نا آشنا بودن راننده با مسیر: اگر از تاکسی‌های متفرقه و شخصی برای مسیر خود استفاده کنید این امکان وجود دارد که به دلیل عدم آشنایی راننده با مسیر زمان شما از دست بروید و مجبور شوید مشکلات ناشی از آن را تحمل کنید این در حالی است که اجاره خودرو این دغدغه را از بین می‌برد.

عدم مسئولیت پذیری راننده: در با راننده  اجاره ماشین تهران برای فرودگاه مهرآباد تمام مسئولیت‌ها برعهده‌ی وی است در نتیجه موظف است با دقت و احتیاط رانندگی کند و سفری دلپذیر را برای شما رقم بزند.

سخن آخر

مجموعه‌ی بزرگ سعادت رنت آماده‌ی ارائه‌ی انواع خدمات اجاره خودرو با راننده، کرایه ماشین بدون راننده، اجاره ون و اتوبوس در سراسر ایران در 24 ساعت شبانه روز به فرودگاه مهرآباد است. در صورتی که با مشکلی مواجه شوید با یک تماس کارشناسان سعادت رنت در خدمت شما خواهند بود تا شما بدون نگرانی از سفر خود نهایت لذت را ببرید.

سوالات متداول

1- چطور در فرودگاه مهرآباد خودرو اجاره کنیم؟

شما می توانید از طریق رزرو آنلاین ماشین مورد نظرتان را در ساعت و روز مشخص از مجموعه سعادت رنت اجاره کنید. اجاره خودرو در فرودگاه مهرآباد در شرکت سعادت رنت با شرایط آسان و قیمت ارزان قابل ارائه است. این خدمات بسیار پرطرفدار است زیرا به نسبت کرایه تاکسی مهرآباد هزینه کمتری دارد.

2- ماشین های سعادت رنت برای فرودگاه امام بنزین دارند؟

بله، در موعد تحویل ماشین به شما باک بنزین پر بوده، همچنین شما نیز موظف هستید که در زمان تحویل باک را به همان مقدار تحویل دهید.