اجاره خودرو در شیراز (قیمت کرایه انواع خودرو) | سعادت رنت

اجاره خودرو شیراز پس از ارائه اجاره خودرو در تهران، اکنون نوبت به خدمت رسانی به شما عزیزان شیرازی رسیده است. این بار قص...

اجاره خودرو شیراز

پس از ارائه اجاره خودرو در تهران، اکنون نوبت به خدمت‌رسانی به شما عزیزان شیرازی رسیده است. این بار قصد داریم تمام خدمات اجاره خودرو شیراز شرکت مانند اجاره خودرو بدون راننده، اجاره خودرو با راننده، اجاره ماشین عروس شیراز و شرایط تحویل و قیمت خودروهای اجاره‌ای را به‌صورت خلاصه، برایتان بازگو کنیم. همچنین نیز می‌توانید قیمت روزانه و بلندمدت خودروها  را هم در لیست قیمت ببینید.

جهت رزرو و اجاره خودرو
 
در شیراز، تماس بگیرید

کرایه خودرو در شیراز جزو خدمات ارائه‌شده به همشهریان شیرازی است که می‌توانید در هر زمان و در هر نقطه از شهر شیراز تنها با تماس با شرکت و یا رزرو، خودرو موردنظر خود را کرایه کنید. موسسه اجاره خودرو سعادت رنت افتخار دارد که به همشهریان عزیز شیرازی درزمینهٔ اجاره خودرو، در انواع گوناگون نظیر اجاره خودرو لوکس و تشریفاتی، اجاره ماشین عروس، اجاره خودرو بدون راننده، اجاره ون خدمات ارزنده‌ای را ارائه می‌دهد.  اگر به هر دلیلی نمی‌توانید از خودرو شخصی خود استفاده کنید و یا خودرویی در اختیارتان ندارید می‌توانید اجاره خودرو را، به عنوان جایگزین انتخاب کنید.

 

اجاره خودرو بدون راننده در شیراز

اجاره خودرو بدون راننده در شیراز با بهترین قیمت و شرایط رزرو آنلاین آسان با خودروهای موجود ایرانی و خارجی در مجموعه بزرگ سعادت رنت.
جالب است بدانید که درزمینهٔ اجاره خودرو درصد بالایی از مشتریان، اجاره خودرو بدون راننده را برای سفر به شهر شیراز انتخاب می‌کنند. این درصد در مواقع تعطیلات و تابستان‌ها به حد بسیار بالایی می‌رسد. برای اجاره خودرو بدون راننده در شیراز حتماً باید در زمان رزرو خودرو نوع خودرو مدنظر خود و تعداد روزهای خود را برای ما مشخص کرده. خودروهای بدون راننده در شیراز در طیف وسیعی موجود هست که برای دریافت قیمت‌ها باید به صفحه موردنظر اجاره خودرو بدون راننده در شیراز مراجعه کنید. مدارک موردنیاز برای اجاره ماشین بدون راننده در شیراز شامل مدارک شناسایی معتبر، گواهینامه، چک و یا سفته به مبلغ خودرو، مدرکی برای احراز محل شغلی و پرداخت مبلغی به‌عنوان ودیعه می‌باشد. 

شما باید پس از انتخاب خودرو، مسیر سفر خود و روزهایی که خودرو را در اختیار می‌خواهید با شرکت هماهنگ کرده تا کارشناسان ما برایتان بهترین خدمات را در نظر بگیرد. برای اجاره خودرو بدون راننده در شیراز می‌توانید تز طریق تماس تلفنی و بدون حضور در شرکت خودرو را برای تعداد روزهای موردنیازتان رزرو کنید. شما می‌توانید تحویل مدارک، هزینه اجاره خودرو و امضای قرارداد را در زمان گرفتن خودرو از نماینده شرکت انجام دهید. این نکته قابل‌ذکر است که حداقل تعداد روزهای اجاره خودرو در شیراز بدون راننده 3 روز می‌باشد. برای مشاهده قیمت اجاره خودرو به روی دکمه زیر کلیک کرده. مطمئن باشید که سعادت رنت جایی بهترین همراه سفر شما خواهد بود.

اجاره سمند در شیراز

سمند LX
 

3 تا 6 روز180,000 تومان (روزانه)
7 تا 20 روز : 170,000 تومان (روزانه)
21 تا 30 روز : 160,000 تومان (روزانه)

رزرو خودرو

اجاره سانتافه در شیراز

سانتافه نیو
 

3 تا 6 روز750,000 تومان (روزانه)
7 تا 20 روز : 700,000 تومان (روزانه)
21 تا 30 روز : 650,000 تومان (روزانه)

رزرو خودرو

اجاره پژو 206 در شیراز

پژو 206
 

3 تا 6 روز210,000 تومان (روزانه)
7 تا 20 روز : 200,000 تومان (روزانه)
21 تا 30 روز : 190,000 تومان (روزانه)

رزرو خودرو

 

لیست قیمت اجاره خودرو بدون راننده

اجاره خودرو با راننده در شیراز

اجاره خودرو با راننده در شیراز بدون مدرک و سفته با قیمت بسیار مناسب و بالاترین سطح کیفیت فنی و دارای بیمه مسافرتی کامل.

اجاره خودرو با راننده در شیراز به افرادی توصیه می شود که قصد دارند خودرو را به مدت 24 ساعت کرایه کنند. در واقع بیش تر افرادی که مسافر شهر شیراز بوده و برای کار خود به این شهر سفر می کنند به دلایل مختلف از جمله عدم آشنایی کافی با شهر یا بهره مندی از خدمات تشریفاتی، ترجیح می دهند راننده ای آشنا به شهر در طول سفر خود آنها را همراهی کند. قیمت ها و شرایط اجاره ماشین با راننده در شیراز با قیمت و شرایط اجاره خودرو بدون راننده متفاوت میباشد به همین دلیل برای مشاهده قیمت ها می توانید به لیست قیمت خودروهای با راننده مراجعه کنید.
اجاره خودرو با راننده در شیراز بدون مدرک و حتی چکی برای ضمانت قابل دریافت است. 

اجاره سوناتا lf در شیراز

سوناتا LF
 

قیمت ساعتی درون شهری : 90,000 تومان
قیمت کیلومتری برون شهری :2.500 تومان

رزرو خودرو

اجاره ولوو در شیراز

Volvo XC90
 

قیمت ساعتی درون شهری : 200,000 تومان
قیمت کیلومتری برون شهری :3.500 تومان

رزرو خودرو

اجاره بنزs500 در شیراز

بنز s500
 

قیمت ساعتی درون شهری : 180,000 تومان
قیمت کیلومتری برون شهری :5.000 تومان

رزرو خودرو

 

لیست قیمت اجاره خودرو با راننده

 


اجاره ماشین عروس در شیراز

اجاره ماشین عروس در شیراز به صورت اجاره ماشین بدون راننده و اجاره ماشین عروس شیراز با راننده می باشد که بدون مدرک و با گل آرایی ارزان اجاره داده می شود.
اجاره ماشین عروس در شیراز سعادت رنت در مدل های مختلف کلاسیک، شاسی بلند، لوکس و ..... موجود می باشد. شما می توانید ماشین عروس خود را به صورت با راننده و یا بدون راننده در شیراز در اختیار داشته باشید. در ضمن شما می توانید گل آرایی ماشین عروس و دسته گل عروس خود را به ما بسپارید. سعادت رنت با هزینه ای بسیار مناسب، گل آرایی مراسم عروسی شما را برایتان انجام داده و شما را در بهترین شب زندگیتان همراهی می کند. فقط توجه داشته باشید در روزهای مراسم و اعیاد ماشین عروس خود را یک هفته زودتر رزرو کنید. در صورت اجاره خودرو عروس با راننده ، نیازی به ارائه چک ضمانت نمی باشد و کلیه مسئولیت ماشین عروس به عهده راننده این مجموعه می باشد. در صورت اجاره ماشین عروس  شیراز  بدون راننده ، بابت ضمانت  یک فقره چک به ارزش خودرو دریافت می گردد. 

اجاره پورشه پانامرا در شیراز

پورشه پانامرا
 
قیمت با راننده : 2,100,000 تومان

رزرو خودرو

اجاره بی ام و z4 در شیراز

بی ام و z4
 
قیمت بدون راننده : 1,200,000 تومان

رزرو خودرو

اجاره بنز CLS 550 در شیراز

بنز CLS550
 
قیمت با راننده : 1,300,000 تومان

رزرو خودرو

 

لیست قیمت اجاره ماشین عروس

 

اجاره ون در شیراز 

اجاره ون در شیراز همراه با راننده و بدون راننده با قیمت مناسب. اجاره انواع ون، اجاره ون دربستی با بهترین قیمت و شرایط بسیار آسان.

سعادت رنت برای مشتریان اجاره ون شیراز این امکان را فراهم آورده تا از طریق نماینده خود در این شهر، ون مورد نیاز خود را دریافت نمایند. اجاره ون شیراز به صورت با راننده بوده که در صورت نیاز به اجاره ون بدون راننده می توانید به بخش پشتیبانی تماس گرفته و درخواست خود را مطرح کنید. ون های بدون راننده موجود در صفحه خودروهای بدون راننده قرار گرفته است که می توانید برای اطلاع از قیمت به این صفحه مراجعه کنید.

اجاره ون هیوندای H350 در شیراز

ون هیوندای H350 
 
قیمت ساعتی درون شهری : 60,000 تومان
قیمت کیلومتری برون شهری : 2.200 تومان
 

رزرو خودرو

اجاره ون تویوتا هایس در شیراز

ون تویوتا هایس
 
قیمت ساعتی درون شهری : 50,000 تومان
قیمت کیلومتری برون شهری : 2.000 تومان
 

رزرو خودرو

اجاره ون دلیکا در شیراز

ون دلیکا
 
قیمت ساعتی درون شهری : 40,000 تومان
قیمت کیلومتری برون شهری : 1.500 تومان
 

رزرو خودرو

 

لیست قیمت اجاره ون

شرکت اجاره خودرو در شیراز 

یکی از مهمترین نکته هایی که در این زمینه اجاره خودرو وجود دارد حضور افرادی است که به صورت واسته و قیمت های پایین برای ایجاد انگیزه به مشتریان اجاره خودرو در شیراز، ماشین رنت می دهند. اما باید گفت پشت این ارزانی مشکلاتی زیادی نهفته است. تحویل دیر خودرو، هزینه های پنهان و از همه مهمتر دریافت خسارت هایی با هزینه های بالا در زمان تحویل خودرو. همه این ها باعث می شود که افرادی که به شیراز سفر می کنند و یا ساکنانی شیرازی در پی انتخاب شرکت های معتبر کرایه خودرو باشند.

خب حال نوبت به انتخاب یک شرکت شناخته شده در این زمینه است. باید گفت که سعادت رنت به عنوان یک مجموعه شناخته شده در سطح ایران با نماینده های فعال در بیشتر های شهر های کشور، این نوید را به ساکنان شیرازی و یا مسافران می دهد که در هر جای این شهر و ایران باشید می توانید تنها با یک تماس از تهران برای شیراز خودرو اجاره کنید.

چگونه در شیراز ماشین اجاره کنیم ؟

برای شروع این سوال مطرح می شود که شما چه خودرویی را انتخاب می کنید و به چه خودرویی نیاز دارید؟ ابتدا قبل از تماس با شرکت باید نوع اجاره خودرو مورد نیازتان را مشخص کنید. به عنوان مثال شاید اجاره خودرو با رانند، اجاره خودرو بدون راننده مد نظرتان باشد. در مرحله بعد می توانید وارد وب سایت شده و خودروهای موجود شرکت را مشاهده کنید. سپس می توانید از طریق واتساپ و یا تماس با کارشناسان ما، تعداد روز و ساعت های خود را مشخص کرده و پلن مسیر خود را نیز در اختیار ما قرار دهید. 

کارشناسان ما به شما کمک خواهند کرد که با خیال آسوده بهترین انتخاب را با قیمتی بسیار مناسب داشته باشید.

اجاره خودرو در شیراز

 

در صورتی که به اجاره ماشین در شیراز نیاز دارید همین حالا تلفن خود را برداشته و با ما تماس بگیرید. شما می توانید با شرکت تماس گرفته، تا به طور دقیق از قیمت و شرایط اجاره خودرو در این شهر با خبر شوید. سعادت رنت برای اجاره خودرو در شهرستان ها شرایط بسیار متنوع و خوبی را در نظر گرفته است. 

شرایط اجاره ماشین در شیراز 

قیمت اجاره خودرو در شیراز 

قیمت اجاره ماشین در شیراز بسته به عوامل مختلفی نظیر سال تولید، شرکت سازنده و مدت زمان در خواستی شما متفاوت است. بنابراین پس از انتخاب نوع خودرو و تعداد روزها و پلن حرکت خود، می توانید به سایت مراجعه کرده و تعرفه کرایه ماشین را مشاهده کنید و خودرو مورد نیازتان را رزرو  و یا با کارشناسان مجرب ما تماس گرفته و از راهنمایی آنها بهره مند شوید. شرکت برای افرادی که از شهر شیراز اقدام به اجاره خودرو می کنند، به دلیل مسافت  تهران تا شیراز هزینه ای را برای ترانسفر از شما خواهد گرفت.

اما مطمئن باشید خدمات سعادت رنت به مشتریان خود به گونه ای است که در هر نقطه از ایران در کوتاه ترین زمان ممکن خودرو اجاره ای را در اختیارتان قرار می گذارد.

قیمت اجاره خودرو در شیراز به دلیل اینکه اجاره خودرو برای خارج از شهر تهران می باشد به صورت توافقی می باشد . طبیعتاً این هزینه ها برای خودرو های گوناگون متفاوت است. اگر قصد کرایه خودرو در شیراز را دارید می توانید پس از اعلام برنامه سفر خود به دفتر مرکزی قیمت تمام شده و پیش فاکتور آن را دریافت نمایید.

مدارک اجاره خودرو در شیراز

مدارک اجاره خودرو در شیراز با توجه به شرایط متقاضی و نوع خودروی اجاره ای متفاوت می باشد و دارای شرایط متغیر است.

برای اجاره خودرو بدون راننده در شیراز مدارک زیر الزامی می باشد:

  • گواهینامه رانندگی
  •  گواهینامه رانندگی معتبر با حداقل اعتبار زمانی 6 ماه
  • نیاز به مدرکی برای احراز محل شغلی و یا محل سکونت شخص اجاره کننده 
  • کارت شناسایی معتبر
  • شرایط پرداخت کرایه و ودیعه نقدی 
  • پرداخت کل مبلغ کرایه در زمان تحویل خودرو از طریق پرداخت نقدی و یا کارت های اعتباری
  • پرداخت مبلغی به عنوان ودیعه نقدی (دیپوزیت) که با توجه به نوع خودرو های درخواستی متفاوت می باشد.
  • مبلغ ودیعه نقدی (دیپوزیت) در زمان عودت خودرو به مشتری بازگردانده می شود.

در سفر خود به شیراز بازدید از این مکان ها را از دست ندهید 

شیراز شهری به وسعت فرهنگ و تاریخ ایران است. به همین دلیل این شهر پتانسیل بالایی در جذب گردشگران داخلی و خارجی دارد.  شهر شیراز چه از لحاظ آثار باستانی و مکان های دیدنی و  چه از لحاظ طبیعت گردی شهری کم نظیر است. از مهمترین مکان های گردشگری این شهر که نباید دیدن آنها را، در سفر خود از دست بدهید : باغ دلگشا، باغ ارم، نارنجستان قوام، باغ عفیف آباد، باغ زیبای جهان نما، حافظیه، آرامگاه سعدی (سعدیه)، ارگ کریم خان، آستانه مبارکه حضرت شاهچراغ، دروازه قرآن، بازار وکیل، آرامگاه سیبویه، آستانه سید علاالدین حسین، حمام وکیل، آرامگاه خواجوی کرمانی، بقعهٔ هفت تنان، بقعهٔ چهل تنان، موزهٔ پارس، مسجد جامع عتیق، عمارت کلاه فرنگی و… می باشد.

تخت جمشید 

تخت جمشید به عنوان پایتخت امپراتوری  ایران با قدمتی 2500 ساله توسط ، سومین پادشاه سلسله هخامنشی داریوش اول ساخته شده است. این سازه با شکوه و دیدنی، تاریخ ایران و ایرانیان را به شیوه خود به نمایش می گذارد.

اگه علاقه مند به مشاهده معماری تخت جمشید هستید به روی مقاله تخت جمشید کلیک کنید


نمایندگی اجاره خودرو در شیراز 

سعادت رنت برای خدمات رسانی به شما عزیزان در بیشتر شهرهای ایران دارای نماینده هایی فعال می باشد. این شرکت دارای سابقه ای چندین ساله در زمینه اجاره انواع خودرو نظیر اجاره خودرو بدون راننده، اجاره خودرو با راننده ، اجاره ون ، اجاره ماشین عروس و اجاره خودروهای تشریفاتی می باشد. ما مفتخر هستیم که به مردم شیراز این نوید را بدهیم شرکت با داشتن نماینده هایی فعال در شهر شیراز آماده خدمات رسانی به شما می باشد. شما می توانید به تعداد روزهای مشخص و در هر زمان از ما خودرو اجاره کنید. کافی است خودرو و تعداد روزها را برای ما مشخص کرده تا ما در زمان معین شده ماشین را درب منزلتان تحویل بدهیم.
خودروهای با کیفیت و قیمت های مقرون به صرفه بخشی از خدمات ما برای شما می باشد. آیا برای کسب و کار و یا لذت بردن از سفر نیاز به خودرو دارید پیشنهاد ما برای شما اجاره خودرو از سعادنت رنت می باشد. شما از هرنقطه از شهر شیراز می توانید خودرو مورد نیاز خود را رزرو کرده و از درب منزل و یا محل کار خود ماشین را از نماینده ما در شیراز تحویل بگیرید. شما می توانید از روزی که خودرو را اجاره کرده تا آخرین لحظه تحویل، با نماینده سعادت رنت در شیراز در ارتباط باشید و در مواقعی نیز که با مشکل فنی روبه رو شدید تنها با یک تماس از نماینده ما کمک بخواهید.

اجاره خودرو سمند

همکاری با ما در زمینه اجاره خودرو در شیراز 
شرکت برای رسیدن به چشم اندازهای خود و تکمیل ارائه خدمات به همشهریان شیرازی پذیرای نماینده فعال در این شهر می باشد. سعادت رنت از افرادی که دارای خودورهای لوکس برای اجاره در زمینه تشریفات و یا  ون و اتوبوس و اجاره خودرو با راننده و اجاره ماشین عروس و تور و گردشگری هستند دعوت به همکاری می نماید. ساکنان شیرازی که صاحب خودرو هستند می توانند با ارائه خودرو خود به ما، برای اجاره خودرو به صورت کوتاه مدت و یا بلند مدت اقدام نمایند. اگر شما خودرویی دارید که در منزل بلا استفاده است می توانید با اجاره آن در شهر شیراز درآمدزایی کنید. 

برای همکاری با شرکت سعادت رنت جهت اجاره خودرو خود در شیراز، کافیست وارد صفحه همکاری با ما شده و اطلاعات خود را وارد کرده . شرکت پس از بررسی اطلاعات شما و در صورت دارا بودن شرایط مورد نیاز با شما تماس خواهد گرفت. برای همکاری با ما به روی دکمه زیر کلیک کرده تا وارد فرم همکاری با سعادت رنت شوید. ما از همین حالا شما را نماینده فعال خود در شهر شیراز می دانیم.

همکاری با ما

اخذ نمایندگی شرکت اجاره خودرو سعادت رنت :
جهت کسب اطلاعات بیشتر با ما در تماس باشید

 
  02144447679
 
فرم همکاری با ما

دیدگاه شما