کیا اپتیما

خودروی سواری

5 نظر 4.8
A/C A 4 8 5

مبلغ 20 میلیون تومان بابت ضمانت

قیمت ها به روز و حداقل کرایه 3 روزه

اجاره اپتیما


اجاره اپتیما با راننده - بدون نیاز به مدرک 

اجاره اپتیما با راننده به این صورت که خودرو به همراه راننده ای آشنا به امور تشریفات به صورت دربستی در اختیار شما است. اجاره خودرو با راننده در دسته خدمات تشریفاتی است که به راحتی قابل دسترس است. نیاز به مدرک و یا هیچگونه ضمانتی ندارید، تنها با پرداخت هزینه می توانید یک خودرو لوکس و لاکچری رنت کنید. ماشین های با راننده شرکت به صورت ساعتی رنت داده می شوند که هرگونه خسارت نیز به عهده شرکت است. 

شرایط اجاره خودرو اپتیما با راننده

  • کمترین زمان سرویس با راننده 10 ساعت می باشد
  • قیمت ها برای خارج از شهر تهران که به صورت دربستی و دراز مدت است توافقی می باشد. طبیعتا این هزینه ها برای خودرو های گوناگون متفاوت است. می توانید پس از اعلام برنامه سفر خود به دفتر مرکزی قیمت تمام شده و پیش فاکتور آن را دریافت نمایید.
  • هزینه جای خواب و غذا برای هر روز جداگانه می باشد ولی اگر خودتون میتونین فراهم کنین نیازی نیست این هزینه رو پرداخت کنید.

هزینه های درج شده در سایت برای 10 ساعت در طول روز می باشد ولی ساعت اضافه برآن شامل هزینه اضافی است که به صورت ساعتی محاسبه می شود.برای اجاره خودرو با راننده در تهران نیاز به ارائه هیچ نوع چک ، مدرک و یا حتی سفته نیست. شما می توانید خودرو مورد نظرتان را تنها با تماس تلفنی رزرو کنید.  تمامی خودروهای موجود در تهران مدل سال بوده و جزو خودروهای تشریفاتی این مجموعه است. برای اجاره ماشین با راننده بهتر است که یک هفته زودتر ماشین را رزرو کرده اما در صورت نیاز می توانید یک روز زودتر نیز رزرو خود را انجام دهید.

مشخصات فنی
حداکثر توان موتور (hp)
حداکثر سرعت (km/h)
سيستم انتقال قدرت
گنجايش مخزن سوخت (Lit)
حجم فضاي صندوق عقب (Lit)
تجهیزات
کیسه هوای ایمنی
سیستم تهویه
سیستم صوتی
آينه‌ها
شیشه ها
تجهیزات ایمنی
ترمز
چراغها