اجاره خودرو در تهران
برگشت در محل تحویل

ایران

بدون راننده

اجاره کیا سراتو
2019 - 2014

از ۳ تا ۶ روز:۱,۹۵۰,۰۰۰ تومانروزانه
از ۷ تا ۲۱ روز:۱,۸۵۰,۰۰۰ تومانروزانه
بیشتر از ۲۱ روز:۱,۷۵۰,۰۰۰ تومانروزانه

با راننده

اجاره کیا سراتو
2019 - 2014

10 hours available : ۲,۵۰۰,۰۰۰ تومان
suburban kilometer : ۱۱,۰۰۰ تومان
Airport transfers : ۱,۵۰۰,۰۰۰ تومان

جزیره کیش

بدون راننده

اجاره کیا سراتو
2019 - 2014

از ۱ تا ۶ روز:۱,۷۰۰,۰۰۰ تومانروزانه
از ۷ تا ۲۰ روز:۱,۶۷۰,۰۰۰ تومانروزانه
بیشتر از ۲۰ روز:۱,۶۴۰,۰۰۰ تومانروزانه

اجاره کیا سراتو

سراتو از سری خودرهای کمپانی کیا می باشد که با طرح زیبا و عامه پسند توانسته تا به امروز فروش بسیار زیادی را به ثبت برساند. با توجه به کیفیت در ساخت و قدرت شتابگیری بالا از این خودرو در نیروی انتظامی و پلیس راهنمایی رانندگی استفاده می شود.
در نمای جلو سراتو به دلیل وجود چراغ‌های کشیده تا گلگیرها، این حس اسپرت بودن خودرو به ببینده القا می شود. این خودرو با توجه به دارا بودن دنده اتوماتیک، با ظرفیت 5 نفر و 3 چمدان، توانسته همسفر خوبی در جاده و خیابان ها برای خانواده ها و جوانان باشد. مصرف سوخت ترکیبی نیز در هر صد کیلومتر 6.5 لیتر می باشد.
از دیگر آپشن های آن می توان به موتور قدرتمند 2000 سی سی با تولید 154 اسب بخار، سانروف، مانیتور، صندلی برقی، شیفتر پشت فرمان، سنسور کنترل خودکار روشنایی، سیستم تهویه مطبوع و سیستم ورود بدون کلید اشاره کرد.
تمامی عکس های گرفته شده از این خودرو، عکس های واقعی بوده و این خودرو با تعداد متغیر، در شرکت سعادت رنت موجود می باشد. عکس هایی که هم اکنون در سایت مشاهده میکنید برای یکی از خودروهای سراتو موجود در سعادت رنت می باشد.

شرایط عمومی برای اجاره خودرو در سعادت رنت:
اصلیترین مدارکی که برای اجاره سراتو مورد نیاز است، گواهینامه، حداقل سن 20 سال و دیپوزیت می باشد. برای دریافت اطلاعات کاملتر در مورد نحوه اجاره خودرو به صورت با راننده و بدون راننده به صفحه مدارک مورد نیاز مراجعه نمایید.