هیوندای سانتافه نیو

ماشین عروس

3 نظر 4.8
اجاره سانتافه

اجاره ماشین عروس سانتافه در تهران و شهرستان ها

اجاره ماشین عروس سانتافه به دو صورت با راننده و بدون راننده موجود است. اجاره ماشین عروس سانتافه با راننده به راحتی و بدون نیاز به مدرک قابل دسترس است.  در صورت اجاره خودرو عروس با راننده ، نیازی به ارائه چک ضمانت نمی باشد و کلیه مسئولیت ماشین عروس به عهده راننده این مجموعه می باشد. کرایه ماشین عروس سانتافه برای مراسم های شما بهترین انتخاب هست.اما کرایه ماشین عروس سانتافه بدون راننده دارای شرایط زیر است : 

شرایط اجاره ماشین عروس هیوندای سانتافه بدون راننده

نرخ های اجاره ماشین عروس برای 15 ساعت از ساعت 9 صبح تا 12 شب در طول روز میباشد ؛ که به ازای هر ساعت مازاد قبل از ساعت 9 صبح و بعد از ساعت 12شب ، 100 الی 300 هزار تومان هرساعت محاسبه خواهد شد .

 •  درصورت خارج شدن از محدوده شهری تهران مانند : احمد آباد ، گرمدره، شهریار و ،... بر اساس نرخ مصوب شامل 100.000 الی 300.000 هزار تومان هزینه خروجی تهران می باشد.
 • در مجموعه سعادت رنت نیاز به پرداخت هیچ گونه هزینه مازاد و پنهانی نیست.
 •  بابت ضمانت یک فقره چک به ارزش خودرو دریافت می گردد.
 •  برای اجاره ماشین عروس سانتافه ، نماینده این مجموعه پس از تحویل خودرو عروس تا پایان مراسم در خودرو دیگری همراه شما خواهد بود و پس از اتمام مراسم همزمان با تحویل اتومبیل، چک ضمانت را عودت می گردانند.
 • شما می توانید با یک تماس، تمامی اطلاعات درمورد قیمت اجاره ماشین عروس سانتافه ، نحوه اجاره ماشین عروس سانتافه ، شرایط کرایه ماشین عروس سانتافه را از کارشناسان ما دریافت کنید.

 

در صورت اجاره این خودرو به صورت بلند مدت و یا روزانه به روی لینک  اجاره سانتافه  کلیک کنید  وارد صفحه مورد نظر شده و قیمت های اجاره خودرو سانتافه بدون راننده را مشاهده کنید.

دیدگاه شما

 • محمودی محمودی

  لطفاً شرایط اجاره رو بفرمایید

  • خانم دهان خانم دهان

   سلام دوست گرامی

   برای اجاره ماشین عروس با راننده نیاز به چک و سفته و ... نیست و شما میتوانید با پرداخت بیعانه خودرو مدنظرتون رو رزرو کنید

   برای دریافت اطلاعات بیشتر میتوانید با شماره ۰۹۱۲۸۰۰۵۹۷۶ تماس بگیرید


نتیجه فرمول: 30 - 14