پژو پارس

خودروی سواری

6 نظر 4.8
A/C M 4 5 4
 • تا 6 روز : 395000 370,000 تومان
 • تا 20 روز : 385000 360,000 تومان
 • بیش از 20 روز : 375000 350,000 تومان

قیمت ها به روز شده میباشد
حداقل مدت زمان اجاره 3 روز است

اجاره پژو پارس

 اجاره پژو پارس بدون راننده مدل سال

اجاره پژو پارس در تهران و شهرستان ها با شرایط و انواع متعددی از جمله اجاره روزانه، اجاره ساعتی، هفتگی و حتی کرایه با راننده در سعادت رنت امکان پذیر می باشد.

پژو پرشیا یکی از خودروهای تولید شده توسط کارخانجات داخلی است که از زیبایی بدنه و استحکام خوبی برخوردار می‌باشد. اجاره پرشیا جزو خودروهای اقتصادی مجموعه سعادت رنت است. کلیه پژو های موجود در این مجموعه مدل سال بوده و در بالاترین سطح کیفیت قرار گرفته اند.
 

اجاره پرشیا بدون راننده

خودروی پژو را به دو صورت اجاره خودرو با راننده و یا بدون راننده می‌توان اجاره کرد. بسیاری از افرادی که از توانایی خوبی در رانندگی برخوردارند؛ از خدمات اجاره پرشیا بدون راننده استفاده می‌کنند؛ از طرفی بعضی دیگر از افرادی هم وجود دارند که می‌خواهند از فضا در زمان اجاره خودرو لذت ببرند و علاقه زیادی به رانندگی هم ندارد و در این زمان از خدمات اجاره خودرو با راننده استفاده می‌کنند؛ به همین دلیل خودرو پژو پارس را هم می‌توان با راننده و هم می‌توان بدون آن اجاره کرد. از طرفی شرایط اجاره خودرو پژو پارس تا حد زیادی به شرکت اجاره خودرو مورد نظر نیز بستگی دارد که این خودرو را چطور، چگونه و با چه شرایطی اجاره می‌دهند. اگر به دنبال اجاره خودرو بدون راننده هستید در بالا قیمت ها ذکر شده است که می توانید قبل از رزرو مشاهده کنید.

اجاره روزانه پژو پرشیا

با قیمت این روز های این خودرو، اجاره روزانه پرشیا بسیار به صرفه تر می باشد و شما با رزرو آنلاین خودرو یا رزرو تلفنی اجاره خودرو می توانید یک خودرو پژو پارس را در محل مورد نیاز و یا در دفتر و شعبات شرکت کرایه اتومبیل و تشریفات سعادت رنت بدون راننده و یا با راننده رزرو نمایید. لازم به ذکر است تمامی خودرو این شرکت تحویل در محل می باشد برای آسایش بیشتر شما مشتریان عزیز.

شرایط اجاره پژو پرشیا

 • حداقل مدت زمان اجاره 3 روز است
 • کیلومتر متر مجاز روزانه 250 کیلومتر 
 • داشتن حداقل سن 20 سال برای اجار خودرو الزامی می باشد.

 

ویژگی‌های ظاهری پژو پارس برای اجاره خودرو

خودرو یکی از وسایل نقیله مهم شناخته می‌شود؛ خودرو از قطعات گوناگونی تشکیل شده که هر یک از آنان وظیفه خاصی بر عهده دارند. بدنه به قسمت بیرونی خودرو گفته می‌شود که تاثیر زیادی در جلب توجه مخاطبین دارد؛ به عبارتی تمام زیبایی ظاهری هر خودرو به طراحی بدنه آن بستگی دارد و تحقیقات نشان داده خودروهایی که طراحی بدنه خوبی دارند از نظر فروش و اجاره خودرو می‌توانند رتبه خوبی به خود اختصاص دهند. طراحی ظاهری خودرو پژو پارس تلفیقی از ایده‌های جدید همراه با بهره گیری از المان‌های طراحی خودرو پژو 405 است. تقریبا بسیاری از افراد زمانی که خودروی پژو پارس را از نزدیک مشاهده می‌کنند؛ شباهت‌های زیادی بین طراحی بدنه آن و بدنه خودروی پژو 405 پیدا می‌کنند؛ اما این خودرو تمام شبیه پژو 405 نیست، طراحی چراغ‌های جلو خودرو پژو پرشیا تقریبا مدلی مانند گربه دارد و همینطور جلوبندی آن نیز طراحی به خصوصی دارد. تقریبا به جرات می‌توان گفت در بین خودروهای داخلی خودرو پژو پارس، خودرویی لوکس شناخته می‌شود.

با توجه به نکات گفته شد اگر بخواهیم در بین خودروهای داخلی، ماشینی را برای اجاره انتخاب کنیم؛ اجاره پژو پارس از نظر بدنه، موتور و کیفیت اتاق داخلی، پیشنهاد خیلی خوبی می‌باشد. همچنین اگر در زمانی که این خودرو را اجاره کرده‌اید تصادف کنید و یا به خودرو آسیبی برسانید می‌توانید به راحتی قطعات این خودرو را در بازار داخلی پیدا کرده و یا خسارت آن را پرداخت کنید؛ به همین دلیل از هر جنبه بخواهیم این خودرو را مورد بررسی قرار دهیم؛ خودروی پژو پارس برای اجاره خودرو نمره خوبی به خود اختصاص می‌دهد.
 

مشخصات فنی
حداکثر توان موتور (hp) 105اسب بخار در 5800 دور در دقيقه
حداکثر سرعت (km/h) 180
گنجايش مخزن سوخت (Lit) 66
حجم فضاي صندوق عقب (Lit) 470
تجهیزات
کیسه هوای ایمنی كيسه هواي راننده و سرنشين جلو
سیستم تهویه اتوماتيك
سیستم صوتی سيستم صوتي پيشرفته مجهز به موبايل هندزفري, بلندگوي عقب،آنتن اكتيو
آينه‌ها آينه هاي جانبي برقي تاشو راهنمادار
شیشه ها شيشه بالابر برقي درهاي جلو و عقب
تجهیزات ایمنی سنسور دنده عقب، قفل ميکروسوييچي درها، قفل مركزي با ريموت، ايموبيلايزر
ترمز ABS و EBD (چهاركاناله)، ترمز جلو ديسكي با سيستم خنك كاري، ترمز عقب ديسكي
چراغها چراغ مه شكن جلو و عقب،چراغ نقشه خوان

دیدگاه شما

 • hosein hosein

  لطفا شرایط اجاره خودرو پرشیا رو بفرمایید برای 4 روز

  • خانم دهان خانم دهان

   مدارک لازم برای اجاره خودرو اتباع ایرانی

    

   گواهینامه رانندگی معتبر
   داشتن حداقل سن 20 سال

   کارت شناسایی معتبر

   گواهی معتبر اشتغال به کار

   یک فقره چک یا سفته به مبلغ خودرو
   پرداخت کل مبلغ کرایه در زمان تحویل خودرو
   پرداخت مبلغی به عنوان ودیعه نقدی (دیپوزیت) که با توجه به نوع خودرو های درخواستی متفاوت می باشد.


نتیجه فرمول: 48 - 9