اجاره خودرو در تهران
برگشت در محل تحویل

ایران

بدون راننده

اجاره خودرو رانا
1401 - 1400

از ۳ تا ۶ روز:۱,۱۳۰,۰۰۰۹۴۰,۰۰۰ تومانروزانه
از ۷ تا ۲۱ روز:۱,۰۳۰,۰۰۰۹۰۰,۰۰۰ تومانروزانه
بیشتر از ۲۱ روز:۹۳۰,۰۰۰۸۴۰,۰۰۰ تومانروزانه

اجاره خودرو رانا

یکی از خودروهای محبوب برای اجاره در سعادت رنت، رانا می باشد. شما می توانید ماشین رانا را به صورت با راننده و بدون راننده کرایه کرده و از سفرهای خود همراه با خانواده و یا دوستان لذت ببرید و یا به تمامی کارهای شخصی و اداری خود بدون هیچ نگرانی رسیدگی کنید.

برای رنت رانا به صورت با راننده، نیاز به هیچ مدرک و یا شرایط خاصی نیست و تمامی مسئولیت ها اعم از خسارات و تصادفات، برعهده ی راننده ی مجرب شرکت می باشد. در این زمان شما می توانید به صورت ساعتی و یا روزانه از اجاره رانا بهرمند شوید.  کرایه خودرو با راننده به مدت 10 ساعت در تهران، امکان پذیر است. اگر کمتر از 10 ساعت بخواهید این ماشین را کرایه کنید، باید هزینه 10 ساعت را بپردازید. برای سفرهای برون شهری، هزینه شما به صورت ساعتی محاسبه نمی شود بلکه هزینه اجاره خودرو با توجه به کیلومتر از شما دریافت می شود.

برای کرایه رانا به صورت بدون راننده نیز لازم است به سایت مراجعه کرده و پس از بررسی شرایط و مدارک موردنیاز، رزرو خود را به صورت آنلاین نهایی کنید.

از آپشن های رفاهی این خودرو می توان به فرمان هیدرولیک، سیستم تهویه مطبوع با تنظیم دستی، چراغ مه شكن جلو و عقب، چراغ خطر سوم، تنظيم زاويه نور چراغ هاي جلو از داخل اتاق، تنظيم آيينه هاي جانبي برقي، آينه آرايش روي آفتابگير، شيشه بالابر درهاي جلو برقي و عقب دستي، ايموبيلايزر، سيستم عيب يابي هوشمند (مولتي پلكس)، قفل مركزي با ريموت كنترل، رينگ فولادي 14 اينچ، صندلي راننده با قابليت تنظيم ارتفاع، بازکن قفل درب صندوق عقب از داخل اتاق، گیربکس 5 دنده دستی، اشاره کرد.