اجاره خودرو در تهران
برگشت در محل تحویل

آریزو 5

اجاره آریزو 5 بدون راننده

اجاره آریزو 5 با یک ظاهری زیبا و امکانات فول آپشن مهمان جدید  شرکت سعادت رنت می باشد که آماده خدمات رسانی به مشتریان عزیز است. برای اجاره آریزو 5 می توانید به صفحه خدمات بدون راننده مراجعه کرده و شرایط و قیمت رنت آن را مشاهده کنید. برای اجاره ماشیندر سعادت رنت نیاز به ارائه مدرک و ضمانت دارید. این خودرو مدل 1400 بوده و با هزینه ای بسیار مناسب قابل دسترس است. ماشین آریزو 5 در دسته خودروهای چینی ساخت شرکت چری است که چند سالی است به واسطه شرکت مدیران خودرو راهی بازار شده است.

در خدمات  اجاره خودرو بدون راننده تمامی مسئولیت خودرو از زمانی که ان را رنت می کنید تا زمان تحویل به عهده شما خواهد بود. اجاره چری آریزو 5 بدون راننده دارای محدودیت کیلومتر است و در صورت کیلومتر مازاد هزینه از شما دریافت خواهد شد. حداقل تعداد روز اجاره ماشین بدون راننده 3 روز است که می توانید از طریق تماس تلفنی و سایت این خودرو را برای تاریخ مورد نیازتان رزرو کنید.

 

شرایط اجاره ماشین آریزو 5 

برای اجاره ماشین چری آریزو فایو باید با شماره درج شده در سایت تماس گرفته و در صورت موجودی خودرو در تاریخ درخواستی مدارک لازم را از طریق واتسپ و یا ایمیل ارسال می کنید. بعد از آنکه مدارک ارسالی توسط کارشناسان ما تایید شد قرارداد شما ثبت شده و رزرو نهایی خواهد شد.قرارداد در دو نسخه با مهر شرکت و امضای شما ثبت می شود که در زمان تحویل خودرو آن را دریافت خواهید کرد. قرارداد شامل مشخصات خودرو، هزینه اجاره، میزان ودیعه، کروکی خودرو است تا برای شرکت و مشتریان جای ابهامی نباشد.

 

چرا کرایه چری آریزو 5 ؟

چری آریزو 5 یکی از سدان‌های جمع و جور شرکت چری است که بین دو مدل آریزو3 و آریزو7 قرار می‌گیرد. جلو پنجره آریزو ۵ به شکل شش ضلعی نامنتظم بوده و الگوی خاص سیاه رنگ درون آن را پوشش داده است؛ نماد چری در وسط قرار داشته و نواری کروم‌رنگ از جوانب آن تا دو انتهای کناری جلوپنجره امتداد یافته است.

دو ردیف چراغ LED دی‌لایت نیز با ساده‌ترین شکل در جناحین تحتانی سپر تعبیه شده‌اند. به طور کلی نمای روبرو آریزو ۵ با وجود بهره‌گیری از اِلمان‌های اندک، شمایل دل‌نشینی داشته و به احتمال زیاد مورد پسند مشتریان ایرانی واقع خواهد شد.

صفحه نمایشگر لمسی ۷ اینچی نیز که این روزها به لیست تجهیزات رفاهی اکثر خودروها اضافه شده است و آریزو ۵ (به جز نسخه پایه) نیز از این قاعده مستثنی نیست. در دو طرف صفحه نمایشگر، دریچه‌های تهویه به صورت کشیده و بر روی سطوح شیبدار، به سمت راننده و سرنشین متمایل شده‌اند.

یک سری دکمه مربوط به سیستم مالتی مدیا به حالتی مایل و شیبدار، در پایین صفحه نمایشگر لمسی حول یک کلید چرخان به صف شده‌اند. در نواحی پایین‌تر کنسول میانی نیز دکمه‌های سیستم تهویه و سایر کلیدها حضور دارند. در جلوی اهرم تعویض دنده نیز یک فضای خالی مکعبی شکل وجود دارد که مکان بسیار مناسبی به جهت قرار دادن اشیایی همچون تلفن همراه خواهد بود.

غربیلک فرمان فرم مناسبی داشته و خوش‌دست به نظر می‌رسد؛ در مدل فول آپشن توسط پوشش چرم روکش شده است. پنل کیلومتر شمار پشت غربیلک فرمان نمای زیبایی داشته و به صورت اسپرت طراحی شده است. یک صفحه نمایشگر TFT نیز در بین دو عقربه ساعت شمار و دور سنج حضور دارد تا راننده را نسبت به یک سری اطلاعات ضروری آگاه سازد.

 صندلی‌های آریزو 5 به نسبت خودروهای وطنی بهتر بوده و پوشش آن نیز کیفیت مناسبی دارد. ضمن اینکه استراحتگاه بازویی تعبیه شده بین صندلی‌های جلو نیز با پوششی مشابه روکش شده و نرمی تقریباً مناسب و در حد انتظاری دارد. فضای مابین کنسول آرنج و پنل تعویض دنده هم توسط اهرم ترمز دستی و دو عدد جایگاه فنجان که یکی از آنها را جاسیگاری لیوانی شکل اشغال کرده، پر شده است.