اجاره خودرو در تهران
برگشت در محل تحویل

 

ترکیه

بدون راننده

اجاره ماشین بنز GLA
2016

از ۳ تا ۶ روز:۱,۵۰۰ ₺روزانه
از ۷ تا ۲۱ روز:۱,۴۹۰ ₺روزانه
بیشتر از ۲۱ روز:۱,۴۸۰ ₺روزانه

اجاره ماشین بنز GLA

کمپانی آلمانی مرسدس بنز که جای خالی یک کراس اوور کوچک یا در واقع هاچبک بزرگ را در میان محصولات خود خالی می‌دید، مرسدس بنز GLA را تولید کرد.

یک خط شانه‌ای قوس‌دار از حوالی گلگیر عقب شروع شده و با ظرافتی خاص در امتداد لامپ‌های نواری دیلایت در چراغ جلو قرار گرفته است. یک خط حجمی دیگر نیز قسمت پایین درها را به خوبی تراش داده است. همین دلیل باعث شده تا این خودرو طرفداران بسیار زیادی را پیدا کند. این خودرو، یکی از بهترین خودروها برای سفرهای درون شهری و جاده ای می باشد. 

از آپشن های رفاهی این خودرو می توان به سیستمهای کنترل کشش و پایداری، اتوپارک، کروز کنترل هوشمند، چهار حالت رانندگی، تعلیق اسپرت هوشمند، سنسورهای پارک، حسگر باران و فشار باد تایر، سیستم پایش خواب آلودگی راننده، رادارهای تغییر لاین و تصادف از جلو و هشدار نقطه کور، ABS و EBD، ترمز کمکی و ترمز اضطراری، کیت ترمز AMG، سنسور نور، دیلایت، نورپردازی داخلی ۱۲ رنگ، فرمان حساس به سرعت با پدال شیفتر، سیستم صوتی هارمان کاردون با ۱۲ اسپیکر، نمایشگر مرکزی ۸ اینچی با کنترلر، نویگیشن، دوربین‌های عقب و جانبی و ۳۶۰ درجه، اشاره کرد.

عکس های مرسدس بنز GLA ، تماما عکس های واقعی بوده و این خودرو با تعداد متغیر، در شرکت سعادت رنت موجود می باشد. 
شرایط عمومی برای رنت ماشین در سعادت رنت:
برای کرایه یک ماشین در داخل ایران، گواهینامه رانندگی ، شرایط سنی بالای 19 سال و مدارک شناسایی، مورد نیاز است. یکی دیگر از موارد مورد نیاز در اجاره تمامی خودروها، پرداخت دیپوزیت و ودیعه خلافی می باشد. برای کسب اطلاعات بیشتر درباره نحوه اجاره خودرو به صورت با راننده و بدون راننده می توانید به صفحه مدارک مورد نیاز مراجعه کرده و به راحتی خودرو مدنظر خود را اجاره کنید.