اجاره خودرو در تهران
برگشت در محل تحویل

ترکیه

بدون راننده

اجاره BMW X1
2020

از ۳ تا ۶ روز:۲,۴۰۰ ₺روزانه
از ۷ تا ۲۱ روز:۲,۳۹۰ ₺روزانه
بیشتر از ۲۱ روز:۲,۳۸۰ ₺روزانه

اجاره BMW X1

BMW X1 یک خودروی شاسی بلند و جمع و جور از کمپانی بزرگ بی ام و می باشد که در کلاس خود کامل ترین ماشین به شمار می آید. این خودرو از سطح ایمنی بالایی برخوردار است. به طوری که توانسته در تست تصادف موسسات بین المللی نمره بسیار خوبی را کسب نماید. 
این خودرو در میان کراس‌اوورها و خودروهای هاچ‌بک نیز قرار گرفته است که شما می توانید از رانندگی و مسافرت با این خودرو نهایت لذت را ببرید. از مشخصات مهم این خودرو که باعث جلب توجه شده است، می توان به دارا بودن حجم موتور 2 لیتری، مصرف سوخت ترکیبی 6.6 لیتر در صد کیلومتر، گیربکس 8 سرعته، ظرفیت 5 صندلی و 4 چمدان اشاره کرد. 
از دیگر آپشن های BMW X1 می توان کروز کنترل هوشمند، کنترل سرعت در سرازیری، محور محرک 2 دیفرانسیل، سرعت 235 کیلومتر بر ساعت، 12 اسپیکر 360 واتی Harman Kardon و مانیتور6.5 اینچی با کنترلر را نام برد. 
تمامی عکس های واقعی بوده و توجه نمایید این خودرو با تعداد متغیر، در شرکت سعادت رنت موجود می باشد. 
شرایط عمومی برای رنت ماشین در سعادت رنت:
همانطور که می دانید، برای رنت یک ماشین در خارج از ایران، گواهینامه رانندگی بین المللی، شرایط سنی بالای 20 سال، مدارک شناسایی و پرداخت دیپوزیت می باشد. برای کسب اطلاعات بیشتر درباره نحوه اجاره خودرو به صورت با راننده و بدون راننده می توانید به صفحه مدارک موردنیاز مراجعه کرده و به راحتی خودرو مدنظر خود را اجاره کنید.