اجاره خودرو در تهران
برگشت در محل تحویل

اجاره بی ام وی Z4

 

اجاره بی ام وی Z4

یک خودرو زیبای اسپرتِ لوکس که ساخت شرکت آلمانی است. BMW Z4، یکی از محبوب ترین خودرو ها در میان جوانان می باشد. چرا که این خودرو بهترین گزینه برای سفرهای جاده ایست.

این خودرو به دلیل مصرف ترکیبی 6.8 لیتر در صد کیلومتر و شتاب 6.9 ثانیه، برای سفرهای جاده ای بسیار مناسب است. کابین این خودرو به دلیل فضای کم، مناسب خانواده های پرجمعیت نمی باشد. 

از آپشن های رفاهی این خودرو می توان به کنترل کروز، پارک اتوماتیک، فرمان گرم‌کن‌دار، کنترل پایداری الکترونیکی، مانتیور نقطه کور، سیستم ضد واژگونی، سیستم کنترل کشش، دستیار ترمز اضطراری، چراغ دید در روز خودرو، برف‌پاک‌کن زمان‌دار، دوربین دنده عقب ماشین، قفل مرکزی، سامانه ناوبری خودرو، رادیو ماهواره‌ای، هات اسپت وای‌فای، یکپارچه‌سازی دستگاه‌های هوشمند، سیستم تهویه مطبوع پیشرفته، کولر دوگانه، سیستم نظارت بر باد تایر، آینه الکتروکرومیک، کامپیوتر سفری، سامانه هاد، حافظه صندلی، اشاره کرد.

عکس های BMW Z4، تماما عکس های واقعی بوده و این خودرو با تعداد متغیر، در شرکت سعادت رنت موجود می باشد. 
شرایط عمومی برای رنت ماشین در سعادت رنت:
برای کرایه یک ماشین در ایران، گواهینامه رانندگی، شرایط سنی بالای 19 سال و مدارک شناسایی، مورد نیاز است. یکی دیگر از موارد مورد نیاز در اجاره تمامی خودروها، پرداخت دیپوزیت و ودیعه خلافی می باشد. برای کسب اطلاعات بیشتر درباره نحوه اجاره خودرو به صورت با راننده و بدون راننده می توانید به صفحه مدارک مورد نیاز مراجعه کرده و به راحتی خودرو مدنظر خود را اجاره کنید.