اجاره خودرو در تهران
برگشت در محل تحویل

امارات

بدون راننده

اجاره شورلت تراکس
2020

از ۲ تا ۶ روز:۱۷۵ AEDروزانه
از ۷ تا ۲۰ روز:۱۶۵ AEDروزانه
بیشتر از ۲۰ روز:۱۴۵ AEDروزانه

با راننده

اجاره شورلت تراکس
2020

10 hours available : ۷۰۰ AED

اجاره شورلت تراکس

شورلت تراکس، یک کراس اور کوچک از برند شورلت است که توانسته طرفداران بسیار زیادی را در کوتاه ترین زمان ممکن، پیدا کند.

شورلت تراکس، همراه با صندوقی جادار و ۱۷۵نیوتن متر گشتاور، خودرویی مناسب برای سفرهای جاده ای و یا درون شهری شما می باشد. شما می توانید همراه با خانواده و یا دوستان خود، از کرایه شورلت تراکس استفاده کرده و به راحتی در سفرهای خود صرفه جویی کنید.

از دیگر آپشن های رفاهی این خودرو می توان به رینگ ها در حالت استاندارد 16 اینچی، سوکت برق 12 و 120 ولت، تنظیم 4 جهته دستی صندلی راننده، نمایشگر 3.5 اینچی ویژه نمایش اطلاعات خودرو بین نشانگر آمپر، وای فای هات اسپات 4جی، سیستم صوتی با 6 بلندگو، سیستم صوتی بوز، نمایشگر 7 اینچی لمسی ویژه سیستم سرگرمی، نگهدارنده لیوان، استراحتگاه دست راننده، گرمکن صندلی ها، ورود بدون کلید، تهویه غیر اتوماتیک، پورت یو اس بی، 10 کیسه ایمنی هوا، کروز کنترل، پاور ویندوز، دستیار پارک عقب، دوربین عقب، ورود بدون کلید، ریموت استارت، سنسور دما، نمایشگر فشار باد لاستیک ها، اشاره کرد.

تمامی عکس های گرفته شده از این خودرو، عکس های واقعی بوده و این خودرو با تعداد متغیر، در شرکت سعادت رنت موجود می باشد. عکس هایی که هم اکنون در سایت مشاهده میکنید برای یکی از خودروهای شورلت تراکس موجود در سعادت رنت می باشد.

شرایط عمومی برای رنت ماشین در سعادت رنت:

همانطور که میدانید، برای رنت یک ماشین در خارج از ایران، گواهینامه رانندگی بین المللی، شرایط سنی بالای 19 سال و مدارک شناسایی، مورد نیاز است. یکی دیگر از موارد موردنیاز در اجاره تمامی خودروها، پرداخت دیپوزیت و ودیعه خلافی می باشد. برای کسب اطلاعات بیشتر درباره نحوه اجاره خودرو به صورت با راننده و بدون راننده می توانید به صفحه مدارک موردنیاز مراجعه کرده و به راحتی خودرو مدنظر خود را اجاره کنید.