اجاره خودرو در تهران
برگشت در محل تحویل

امارات

بدون راننده

اجاره تویوتا کراس
2024 - 2023

از ۲ تا ۶ روز:۲۵۰۲۳۰ AEDروزانه
از ۷ تا ۲۰ روز:۲۴۰۲۲۰ AEDروزانه
بیشتر از ۲۰ روز:۲۳۰۲۱۰ AEDروزانه

با راننده

اجاره تویوتا کراس
2024 - 2023

10 hours available : ۹۰۰ AED

اجاره تویوتا کراس

اجاره تویوتا کراس در دبی، با شرایط آسان و قیمتی ارزان همراه با بیمه کامل، برای تمامی افراد امکان پذیر است. شما می توانید این خودرو را در سایت سعادت رنت، به صورت آنلاین رزرو کرده و در لوکیشن مدنظر خود، تحویل گرفته و پس از اتمام قرارداد آن را عودت دهید.

پس از رزرو تویوتا کراس، می توانید تجهیزاد اضافه مانند صندلی کودک و... را انتخاب کرده و در زمان تحویل خودرو، تجهیزات موردنیاز خود را تحویل بگیرید.

برای کرایه تویوتا کراس به صورت بدون راننده، باید مدارک موردنیاز شرکت را آماده کرده و پس از آن برای رنت خودرو اقدام کنید.

برای رنت تویوتا کراس در دبی به صورت با راننده، نیاز به هیچ مدرک و یا شرایط خاصی نیست. تمامی مسئولیت ها مانند خسارات و تصادفات، برعهده ی رانندگان مجرب شرکت می باشد. در این زمان، شما می توانید خودرو خود را به صورت ساعتی و روزانه کرایه کرده و از سفر خود لذت ببرید.

از آپشن های رفاهی این خودرو می توان به ترمز دیسکی هواخنک، ترمز دیسکی دوجداره هواخنک، رینگ آلیاژ آلومینیومی، بدنه کراس اوور کامپکت، سوخت ترکیبی ۷.۳ لیتر در هر ۱۰۰ کیلومتر، قدرت ضریب متغیر اتوماتیک (CVT)، حداکثر سرعت ۲۴۰ کیلومتر بر ساعت، شتاب حدود ۹ ثانیه، قدرت خودرو ۱۶۹ اسب بخار، تنفس موتور طبیعی، موتور چهار سیلندر خطی، نمایشگر لمسی هشت اینچی سیستم مولتی مدیا، استفاده معقول و مختصر از تریم تزئیناتی نقره‌ای مات، اشاره کرد.