اجاره هیوندای i10 در استانبول

کرایه خودرو هیوندای i10 در ترکیه

اجاره هیوندای اکسنت i10 در ترکیه، با  قیمت ارزان و شرایط آسان همراه بیمه کامل، برای تمامی افراد امکان پذیر است. شما می‌توانید به راحتی این خودرو را در سعادت رنت، به صورت آنلاین رزرو کنید و خودرو خود را در محل و زمان مورد نیازتان تحویل گرفته و به تمامی کارهای خود، رسیدگی نمایید. کرایه هیوندای اکسنت i10 در استانبول امکان سفری راحت و مقرون به صرفه را به شما می‌دهد که همراه با مصرف سوخت کم و رانندگی راحت است. 

ترکیه
بدون راننده
اجاره هیوندای i10
2018

از ۳ تا ۶ روز:۱,۲۵۰ ₺روزانه
از ۷ تا ۲۱ روز:۱,۲۴۰ ₺روزانه
بیشتر از ۲۱ روز:۱,۲۳۰ ₺روزانه

شرایط اجاره هیوندای اکسنت i10 در استانبول

اجاره هیوندای i10 در ترکیه همراه با آسان ترین شرایط و بیمه کامل امکان پذیر است. شما می توانید این خودرو را به صورت بدون راننده کرایه کرده و در محل و زمان موردنظر خود تحویل بگیرید.
اجاره هیوندای i10 در استانبول به‌صورت بدون راننده برای حداقل 3 روز امکان پذیر بوده و نیاز به ارائه مدرک داشته که در ادامه به بررسی مدارک مورد نیاز برای کرایه هیوندای i10 در استانبول می‌پردازیم. شما می‌توانید این خودرو را در مکان مورد نیاز خود تحویل و یا عودت نمایید که از جمله این مکان‌ها فرودگاه استانبول، هتل و یا مراکز خرید است. تحویل و عودت در دفتر مرکزی سعادت رنت بصورت رایگان بوده و در سایر مکان‌ها نیاز به پرداخت هزینه‌ای جهت ترانسفر دارد.

مدارک مورد نیاز برای کرایه هیوندای i10 در استانبول

مدارک لازم برای اجاره هیوندای i10 ویژه افراد مقیم ترکیه

مراحل کرایه هیوندای i10 در استانبول

  1. ابتدا نیاز است تا زمان، تاریخ، نوع بیمه، تجهیزات اضافی مورد نیاز و محل تحویل و عودت خودرو را تعیین نمایید.
  2. مدارک لازم برای اجاره هیوندای i10 در استانبول را به همراه مشخصات بالا برای کارشناسان ما در واتس‌اپ ارسال کرده و یا از طریق سایت آپلود نمایید.
  3. منتظر تایید مدارک توسط کارشناسان سعادت رنت باشید.
  4. برای شما یک پیش فاکتور صادر شده که در آن اطلاعات مربوط به رزرو شما بوده و نیاز است تا آن را تایید نمایید.
  5. بعد از تایید، مبلغ پیش پرداخت و دیپوزیت را واریز کرده تا رزرو شما نهایی شود. 
  6. در زمان و مکان درخواستی شما خودرو را تحویل گرفته و باقی هزینه کرایه ماشین را پرداخت نمایید.

اجاره هیوندای i10 در استانبول 

شما می‌توانید هیوندای i10 را در استانبول با قیمت مناسب و شرایط آسان کرایه نمایید. رزرو رایگان و همچنین امکان کرایه هیوندای i10 بصورت آنلاین این امکان را به شما می‌دهد تا به راحتی این خودرو را در ترکیه اجاره نمایید. امکان تحویل و عودت خودرو در فرودگاه استانبول نیز ممکن بوده و شما می‌توانید از این طریق هزینه‌های اضافی تاکسی در ترکیه را کاهش دهید. 

بیمه اجاره خودرو در ترکیه

بیمه در سعادت رنت به دو صورت است، بیمه پایه و بیمه کامل. در بیمه پایه که بر روی تمامی خودروها بصورت رایگان قرار دارد مواردی مانند بیمه شخص ثالث، بیمه سرقت خودرو، تعهد ایمنی سعادت رنت و امداد جاده‌ای را شامل می‌شود.
بیمه کامل شامل 25% از هزینه اجاره روزانه خودرو بوده و حداقل معافیت از خسارت را به همراه دارد که شامل مواردی چون امداد جاده‌ای گسترده، بیمه شخص ثالث، بیمه سرقت ماشین، تعهد ایمنی، پرداخت خسارات جزئی مانند شیشه، لاستیک و بدنه و حداقل معافیت از افت قیمت را شامل می‌شود.

مشخصات فنی هیوندای i10

از آپشن های این خودرو می توان به پیشرانه چهار سیلندر تنفس طبیعی با حجم ۱.۲ لیتر، کروز کنترل، کنترل ایستایی در سربالایی، کنترل پایداری، حسگر پارک عقب، سنسور فشار باد تایر، رادار تغییر لاین، رادار تصادف از جلو، ترمز ضدقفل ABS، توزیع الکترونیکی نیروی ترمز EBD، دیلایت، چراغ های مه شکن جلو و عقب، تغییر زاویه چراغ ها، فرمان برقی حساس به سرعت، بلوتوث، USB، سیستم صوتی با ۴ اسپیکر، ۲ عدد کیسه هوا، استارت دکمه ای، تهویه مطبوع اتوماتیک، صندلی های ۶ و ۴ حالته جلو با تنظیمات دستی، روکش پارچه ای صندلی، پریز ۱۲ ولت، آینه وسط الکتروکرومیک، آینه های جانبی با تنظیم برقی و گرمکن، اشاره کرد.

سوالات متداول اجاره هیوندای i10 در استانبول

در این بخش به سوالات پرتکرار شما درباره اجاره هیوندای i10 در ترکیه می‌پردازیم:

آیا امکان اجاره خودرو هیوندای i10 در استانبول بصورت ساعتی وجود دارد؟

خیر، حداقل مدت زمان برای کرایه هیوندای i10 در استانبول، 3 روز بوده و برای اجاره کمتر از این مقدار می‌بایست هزینه همان 3 روز را پرداخت نمایید.

آیا امکان اجاره هیوندای i10 در استانبول بصورت با راننده وجود دارد؟

در حال حاضر تمامی خودروهای موجود در شعبه استانبول سعادت رنت بصورت بدون راننده کرایه داده می‌شود.

مدارک مورد نیاز برای کرایه هیوندای i10 در استانبول چیست؟

تصویر گواهینامه بین‌المللی + گواهینامه ایران + تصویر پاسپورت + پرداخت مبلغ دیپوزیت و ارائه بلیط رفت در صورت نیاز به اجاره خودرو در فرودگاه استانبول

شرایط بیمه در اجاره هیوندای i10 در ترکیه به چه صورتی است؟

بیمه در سعادت دو نوع است، بیمه پایه و بیمه کامل. بیمه پایه بر روی تمامی خودروها بصورت اتوماتیک وجود داشته و رایگان است. بیمه کامل شامل 25% از هزینه اجاره روزانه خودرو بوده و حداقل معافیت از خسارت‌ها را شامل می‌شود.

خودرو های پیشنهادی

اجاره رنو کلیو در استانبول | کرایه رنو کلیو ترکیه ...
شروع قیمت
۱,۲۳۰ ₺
ترکیه

A/C
A
4
5
3
بدون دپوزیت
اجاره رنو فلوئنس در استانبول | اجاره renault fluence در ترکیه ...
شروع قیمت
۱,۱۳۰ ₺
ترکیه

A/C
A
4
5
4
بدون دپوزیت
اجاره رنو تالیانت در استانبول | کرایه رنو taliant در ترکیه ...
شروع قیمت
۱,۳۳۰ ₺
ترکیه

A/C
A
4
5
3
بدون دپوزیت
اجاره فیات اگیا در استانبول | قیمت کرایه فیات اگیا ...
fiat egea
2018
شروع قیمت
۱,۲۸۰ ₺
مبلغ ضمانت ۱,۵۰۰ ₺
ترکیه

A/C
A
4
5
3
(4.59)
:
نظر خود را بنویسید
نظرات