اجاره خودرو در تهران
برگشت در محل تحویل

ترکیه

بدون راننده

اجاره رنو تالیانت
2022

از ۳ تا ۶ روز:۹۵۰ ₺روزانه
از ۷ تا ۲۱ روز:۹۴۰ ₺روزانه
بیشتر از ۲۱ روز:۹۳۰ ₺روزانه

اجاره رنو تالیانت

تالیانت یکی از خودروهای سدان برند رنو است که برای بازارهای خاورمیانه همچون ترکیه در حال عرضه می باشد. این خودرو نسبت به هم نسل های خود دارای سپری متفاوت و کاپوتی برجسته است. ابهت بالای این خودرو به دلیل چراغ های عقب آن است که روی صندوق بار آمده است. ترمز پارک تالیانت برقی بوده و فرمان آن در ارتفاع و عمق قابل تنظیم می باشد.
تالیانت با سرعت 100 کیلومتر بر ساعت، مصرف سوخت 5.6 لیتر در 100 کیلومتر، ظرفیت 5 نفر و 3 چمدان می تواند بهترین خودرو برای سفرهای داخلی و خارجی شما به شمار آید. این خودرو دارای آپشن هایی همچون سیستم تهویه مطبوع، سنسور نور و باران، دوربین دید عقب، میزتاشو برای سرنشینان عقب، نمایشگر لمسی 8 اینچی، می باشد. 
تمامی عکس های واقعی بوده و توجه نمایید رنو تالیانت با تعداد متغیر، در شرکت سعادت رنت موجود می باشد. 
شرایط عمومی برای رنت ماشین در سعادت رنت:
همانطور که می دانید، برای رنت یک ماشین در خارج از ایران، گواهینامه رانندگی بین المللی، شرایط سنی بالای 19 سال و مدارک شناسایی، مورد نیاز است. یکی دیگر از موارد موردنیاز در اجاره تمامی خودروها، پرداخت دیپوزیت و ودیعه خلافی است. برای کسب اطلاعات بیشتر درباره نحوه اجاره خودرو به صورت با راننده و بدون راننده می توانید به صفحه مدارک موردنیاز مراجعه کرده و به راحتی خودرو مدنظر خود را اجاره کنید.