اجاره خودرو در تهران
برگشت در محل تحویل

ایران

بدون راننده

اجاره هیوندای سانتافه
2017 - 2014

از ۳ تا ۶ روز:۳,۱۵۰,۰۰۰ تومانروزانه
از ۷ تا ۲۱ روز:۳,۰۵۰,۰۰۰ تومانروزانه
بیشتر از ۲۱ روز:۲,۹۰۰,۰۰۰ تومانروزانه

با راننده

اجاره هیوندای سانتافه
2017 - 2014

10 hours available : ۴,۰۰۰,۰۰۰ تومان
suburban kilometer : ۲۳,۰۰۰ تومان
Airport transfers : ۲,۵۰۰,۰۰۰ تومان

جزیره کیش

بدون راننده

اجاره هیوندای سانتافه
2017 - 2014

از ۱ تا ۶ روز:۲,۴۰۰,۰۰۰ تومانروزانه
از ۷ تا ۲۰ روز:۲,۳۷۰,۰۰۰ تومانروزانه
بیشتر از ۲۰ روز:۲,۳۴۰,۰۰۰ تومانروزانه

اجاره هیوندای سانتافه

سانتافه یکی از پرطرفدارترین و محبوب ترین مدل هیوندا در ایران به شمار می آید که مورد استقبال جوانان و علاقمندان به شاسی بلند قرار گرفته است. این خودرو در تیپ های بسیار متنوعی تولید و وارد کشور شده است که از نظر تجهیزات رفاهی و ایمنی بسیار متفاوت هستند. مصرف سوخت ترکیبی این خودرو 11.1 در هر صد کیلومتر می باشد.

سانتافه دارای فضای داخلی هفت نفر و صندوق با ظرفیت 3 چمدان می باشد که می تواند حس خوبی را برای خانواده ها و جوانان در طول سفر یا مسیرهای داخل شهری ایجاد کند. همچنین طراحی بیرونی این خودرو خاص و جذاب است. سانتافه از آن دسته از مدل های می باشد که در زمان اجاره نه سن و سال مطرح می شود و نه جنسیت، زیرا همگان به دنبال استفاده از موتور قدرتمند V6 هستند تا در زمان رانندگی نهایت لذت را ببرند. 

از آپشن ها سانتافه می توان به کیسه هوای راننده و سرنشین، صفحه نمایش 4.2 اینچی، سیستم برقی پرده عقبی، آینه های الکتروکرومیک، سیستم دی لایت، سنسور و دوربین عقب و سقف پانوراما اشاره کرد. 

در شرکت سعادت رنت، سانتافه در تعداد بالایی وجود دارد. عکسهایی که در سایت مشاهده می کنید یکی از خودروهای موجود و واقعی می باشد.

شرایط عمومی برای اجاره خودرو در سعادت رنت: 

مدارک کلی برای اجاره سانتافه گواهینامه، حداقل سن 20 سال و دیپوزیت می باشد. برای کسب اطلاعات بیشتر در مورد اجاره خودرو به صورت با راننده و بدون راننده می توانید به صفحه مدارک مورد نیاز مراجعه کنید.