اجاره پژو 207 اتوماتیک در تهران

کرایه پژو 207 اتومات در تهران

شتاب بسیار زیاد این خودرو، دنده‌اتومات‌ بودن و ظاهر و فضای داخلی مدرن آن در کنار قیمتی اقتصادی برای اجاره، باعث شده تا جوانان به سمت کرایه پژو ۲۰۷ اتومات جلب شوند. اجاره خودرو ۲۰۷ اتومات بدون راننده با مناسب‌ترین قیمت و شرایط بسیار آسان را می‌توانید با شرکت سعادت رنت تجربه کنید. اجاره ۲۰۷ اتومات به دلیل ظاهری اسپرت و امکانات رفاهی عالی در دسته ماشین‌های پرطرف‌دار شرکت اجاره خودرو سعادت رنت قرار دارد. این خودرو در کنار ماشین‌های سراتو و دیگر خودروهای خارجی، با‌توجه‌به کیفیت فنی و اتومات بودن آن، با کمترین قیمت قابل اجاره است. در ادامه به بررسی شرایط، قیمت و مشخصات فنی این خودرو برای اجاره می‌پردازیم. 

ایران
بدون راننده
قیمت اجاره پژو 207
2020 - 2019

از ۳ تا ۶ روز:۱,۷۹۰,۰۰۰ تومانروزانه
از ۷ تا ۲۱ روز:۱,۶۹۰,۰۰۰ تومانروزانه
بیشتر از ۲۱ روز:۱,۵۹۰,۰۰۰ تومانروزانه

اجاره پژو ۲۰۷ اتوماتیک مدل ۲۰۲۰ در تهران

پژو ۲۰۷ اتومات در سعادت رنت، به‌صورت بدون راننده و حداقل برای مدت‌زمان ۳ روز، با شرایط آسان و قیمتی مناسب قابل کرایه است. رزرو آنلاین بسیار آسان و سریع انجام می‌شود و شما قادر به رزرو خودرو در هر ساعتی از شبانه‌روز خواهید بود.

نکات اجاره پژو ۲۰۷ اتومات بدون راننده در تهران

 • حداقل مدت‌زمان اجاره خودرو پژو ۲۰۷ اتوماتیک، ۳ روز است که در صورت اجاره ۱ روزه خودرو می‌توانید با پرداخت همان هزینه اجاره خودرو برای ۳ روز، ماشین را در اختیار داشته باشید. البته در صورت اجاره خودرو ۲۰۷ به‌صورت بلند‌مدت می‌توانید از تخفیفات ما بهره‌مند شوید.
 • داشتن حداقل سن ۲۰ سال برای اجار خودرو الزامی است.
 •  برای اجاره پژو ۲۰۷ اتومات از سعادت رنت، باید مدارک لازم برای کرایه خودرو را ارائه دهید. 
 • محدودیتی برای سفر با خودروی اجاره‌ای، وجود ندارد و شما می‌توانید به هر شهر دیگری با خودروی اجاره‌ای سفر کنید؛ اما نمی‌توانید با آن از کشور خارج شوید.
 • هزینه اجاره مشخص شده در سایت برای یک روز است، اما حداقل زمان اجاره پژو ۲۰۷i اتوماتیک، برای ۳ روز است که هر چه شما برای تعداد روز بیشتری، خودرو را کرایه کنید، هزینه شما به به‌ازای هر یک روز، کمتر خواهد شد. 
 • خودروی پژو ۲۰۷ دنده‌اتومات، دارای محدودیت کیلومتری در طول روز است و میزان کیلومتر مجاز روزانه آن، ۳۰۰ کیلومتر است و در‌صورتی‌که از این میزان بیشتر شود، نیاز به پرداخت هزینه‌ای مازاد و ناچیز، خواهد بود.
 • سعادت رنت، امکان تحویل ماشین در محل مدنظر مشتریان را فراهم کرده و شما می‌توانید در شهری دیگر یا محل مدنظرتان تنها با پرداخت هزینه‌ای مازاد به‌عنوان هزینه ترانسفر، خودرو را تحویل گیرید.
 • تمامی ماشین‌ها قبل از تحویل‌ به مشتری، کارواش شده و باک بنزین آن‌ها، بیشتر از نصف، بنزین می‌شود.

اجاره پژو 207 اتوماتیک در تهران

بیمه پژو ۲۰۷ اتومات اجاره‌ای در تهران

تمامی ماشین‌های بدون راننده، دارای بیمه رایگان و پایه هستند و لازم نیست در زمان اجاره پژو ۲۰۷ اتومات، نگرانی در خصوص خسارات احتمالی وارده بر خودرو داشته باشید. البته این پوشش بیمه شامل بیمه کامل نیست و همان‌طور که گفته شد به‌صورت پایه است. شرکت همچنین بیمه کامل را برای خودروها ارائه می‌دهد که می‌توانید آن را به هنگام رزرو آنلاین خودرو، انتخاب کنید که معمولا این بیمه، برای اجاره ماشین در تهران به متقاضیان پیشنهاد می‌شود که در ازای پرداخت مبلغی معقول، از تعهدات و مسئولیت مالی خود در قبال سرقت و تصادف بکاهند تا با انتخاب بیمه کامل، هنگام تصادف و خسارات احتمالی، هزینه‌ کمتری بپردازند. 

خدمات بیمه پایه برای اجاره ماشین در تهران:

 • امداد جاده‌ای گسترده (ERA)
 • تعهد ایمنی سعادت‌رنت (SSP)
 • پوشش کامل سرقت
 • بیمه شخص ثالث (ALI)

خدمات بیمه کامل برای اجاره ماشین در تهران:

 • خسارت‌های جزئی (شیشه،لاستیک،بدنه)
 • حداقل معافیت افت قیمت
 • بیمه بدنه و حداقل مسئولیت (LDW)

چگونه پژو ۲۰۷i اتوماتیک را در تهران اجاره کنیم؟

برای اجاره پژو ۲۰۷i اتومات، شما پس از آماده‌سازی مدارک لازم برای اجاره خودرو در تهران می‌توانيد از طریق همین صفحه، با مشخص‌کردن محل تحویل و عودت، روز و ساعت تحویل و برگشت خودرو و نوع بیمه، خودرو پژو ۲۰۷ اتوماتیک را به‌صورت کاملا آنلاین رزرو کنید و بعد از آن با ثبت‌نام در سایت، نسبت به بارگذاری مدارک خود در سایت اقدام نمایید. بعد از انجام رزرو آنلاین، نیاز به تماس تلفنی نیست و کارشناسان ما طی ۲ الی ۳ ساعت، با شما تماس خواهند گرفت. بعد از انجام مراحل ذکر شده، دیگر شما می‌توانید در زمان و مکان مشخص شده، خودرو اجاره‌ای را تحویل بگیرید.  

نکته: اگر بعد از رزرو آنلاین، در خصوص بارگذاری مدارک در سایت، با مشکل روبه‌رو شدید، منتظر تماس کارشناسان ما باشید تا از طریق واتس‌اپ، مدارک شما را دریافت نمایند.

"توجه داشته باشید، از‌ آنجا‌که تعداد تقاضا برای اجاره ماشین اتومات در تهران زیاد است، بهتر است حداقل از یک هفته قبل از زمان تحویل ماشین، نسبت به رزرو ماشین پژو ۲۰۷ دنده اتومات اقدام کنید."

مدارک لازم برای اجاره پژو ۲۰۷ دنده اتومات در تهران بدون راننده (ویژه افراد مقیم ایران)

کپی از گواهینامه رانندگی با اعتبار حداقل ۶ ماه + کپی از کارت ملی + مدرک احراز شغلی مانند فیش حقوقی + سفته یا چک به ارزش خودرو ۲۰۷ اتوماتیک + پرداخت مبلغی به‌عنوان دیپوزیت یا ودیعه ضمانت نقدی (این مبلغ بعد از زمان برگشت خودرو به شما بازگردانده خواهد شد.)

مدارک لازم برای کرایه پژو ۲۰۷ اتومات در ایران (مخصوص افراد ساکن خارج کشور)

کپی از گواهینامه رانندگی بين‌المللی یا گواهینامه رانندگی کشور محل سکونت + کپی از پاسپورت + دیپوزیت یا همان ودیعه ضمانت نقدی

نکته: در صورت درخواست تحویل خودرو در فرودگاه امام، ارائه بلیت الزامی است.

کرایه پژو ۲۰۷ اتومات برای مسافرت

برای کرایه پژو ۲۰۷ اتومات جهت سفرهای برون‌شهری و بین‌شهری، هیچ‌گونه محدودیتی وجود نخواهد داشت و شما می‌توانید این خودرو را در هر محل یا شهر موردنظرتان اجاره کنید و به شهر دیگری که مدنظرتان است سفر کنید. اما این موضوع را نیز در نظر داشته باشید که خودروهای اجاره‌ای دارای محدودیت کیلومتر هستند و اگر بیش از حد مجاز شود، می‌بایست نسبت به پرداخت هزینه اضافه، اقدام نمایید.

مشخصات پژو ۲۰۷ اتوماتیک برای اجاره در تهران

ظرفیت سرنشینان۵
ظرفیت چمدان۲
سال مدل۲۰۱۹-۲۰۲۲
جعبه دنده۴ دنده اتوماتیک
حجم فضای صندوق عقب۳۲۵ لیتر
گنجایش مخزن سوخت۵۰ لیتر
مصرف سوخت ترکیبی۷.۱ در هر ۱۰۰ کیلومتر
حداکثر سرعت۱۹۰ کیلومتر در ساعت
کروز کنترل سرعتدارد
دوربین و سنسور عقبدارد
ایربگ۲ عدد - برای راننده و سرنشین جلو
صفحه نمایشصفحه نمایش ۷ اینچی لمسی
سیستم صوتیسیستم پخش جدید با ۶ اسپیکر + قابلیت پشتیبانی از DVD، بلوتوث و USB
پانورامابله

جمع‌بندی نهایی اجاره پژو ۲۰۷ اتوماتیک در تهران

اجاره پژو ۲۰۷ اتوماتیک در تهران یک گزینه عالی برای کسانی است که به دنبال ترکیبی از راحتی و ارزانی در ترددهای شهری و برون شهری هستند. پژو ۲۰۷ ، با طراحی شیک و امکانات رفاهی مناسب، به ویژه در مدل اتوماتیک، تجربه رانندگی لذت‌بخشی را ارائه می‌دهد و برای افراد مختلفی، از جوانان و خانواده‌ها گرفته تا سفرهای کاری، مناسب است. در تهران، با توجه به ترافیک سنگین تهران، رانندگی با یک خودرو اتومات گزینه محبوب و راحتی است. آژانس‌های اجاره خودرو در سراسر تهران پژو ۲۰۷ اتوماتیک را با قیمت‌های رقابتی و شرایط اجاره انعطاف‌پذیر ارائه می‌دهند، از جمله گزینه‌های مختلف بیمه و تعهدات متفاوت برای رفاه حال مشتریان. خودرو پژو ۲۰۷ همچنین به دلیل مصرف سوخت پائین و ابعاد مناسب برای پارک در فضاهای شهری، گزینه‌ای عاقلانه برای اجاره خودرو در تهران است.

سؤالات متداول کرایه پژو ۲۰۷ اتومات در تهران

در ادامه برخی از سوالات پرتکرار درباره اجاره پژو ۲۰۷ اتومات را مطرح کرده و پاسخ خواهیم داد.

چگونه می‌توان پژو ۲۰۷ اتوماتیک را در تهران اجاره کرد؟

شما می‌توانید از طریق همین صفحه و به صورت آنلاین، اطلاعات خواسته شده را وارد کرده و سپس مدارک لازم را بارگذاری نموده تا خودروی ۲۰۷ اتومات را رنت کنید.

آیا می‌توان خودرو اجاره‌ای را در محل موردنظر خود تحویل گرفت؟

محل تحویل و عودت خودرو بسته به انتخاب شما تعیین می‌گردد و همکاران سعادت رنت، با دریافت هزینه‌ای به‌عنوان هزینه ترانسفر، خودرو را در مکان مشخص شده توسط مشتری، به او تحویل می‌دهند.

آیا امکان اجاره ماشین پژو ۲۰۷ اتومات بدون راننده در فرودگاه وجود دارد؟

بله، در‌صورتی‌که قصد اجاره خودروی پژو ۲۰۷i اتوماتیک بدون راننده را به‌عنوان ترانسفر فرودگاهی دارید، تنها باید هنگام انجام رزرو آنلاین خودرو، از قسمت محل تحویل خودرو، فرودگاه مدنظرتان را انتخاب کنید.

منظور از دیپوزیت یا ودیعه ضمانت در اجاره خودرو پژو ۲۰۷ اتوماتیک چیست؟

منظور از ودیعه یا دیپوزیت اجاره خودرو، مبلغی است که اجاره‌کننده در اختیار شرکت اجاره خودرو قرار می‌دهد تا ضمانتی باشد برای پرداخت جریمه‌های رانندگی، خسارت‌های احتمالی و ضمانت بازگرداندن خودرو بطور صحیح و سلامت به شرکت که این مبلغ بعد از پایان مدت اجاره و تحویل خودرو توسط مشتری به شرکت، به حساب او برگشت داده می‌شود.

خودرو های پیشنهادی

اجاره پژو پارس سال در تهران | قیمت کرایه پژو پارس روزانه ۹۹۵ ...
peugeot pars
2022 - 2019
شروع قیمت
۱,۱۹۰,۰۰۰ تومان
مبلغ ضمانت ۱۴,۰۰۰,۰۰۰ تومان
ایران

A/C
M
4
5
3
۶% تخفیف
اجاره پژو ۲۰۶ در تهران | اجاره ارزان پژو ۲۰۶ تیپ ۲ و ۵ در حد صفر ...
peugeot 206
2022 - 2019
شروع قیمت
۱,۰۹۰,۰۰۰ تومان
مبلغ ضمانت ۱۴,۰۰۰,۰۰۰ تومان
ایران

A/C
M
4
5
2
اجاره پژو 207 دنده‌ای در تهران | کرایه 207 دنده‌‌ای تهران ...
peugeot 207i
2022 - 2021
شروع قیمت
۱,۲۷۰,۰۰۰ تومان
مبلغ ضمانت ۱۸,۰۰۰,۰۰۰ تومان
ایران

A/C
M
4
5
2
اجاره خودرو رانا پلاس مدل 1402 در تهران | قیمت و رزرو آنلاین رانا پلاس ...
runna plus
2022-2023
شروع قیمت
۱,۰۷۰,۰۰۰ تومان
مبلغ ضمانت ۱۴,۰۰۰,۰۰۰ تومان
ایران

A/C
M
4
5
3
(4.93)
:
نظر خود را بنویسید
نظرات
نام کامل : سعید | تاریخ : یکشنبه ۱۰ دی ۱۴۰۲ ۱۲:۴۷

میتونم این ماشین رو با راننده تو تهران اجاره کنم؟

نام کامل : سهیلا | تاریخ : یکشنبه ۱۰ دی ۱۴۰۲ ۱۲:۲۶

سلام. خیر. این ماشین با راننده در تهران اجاره داده نمی شود.