امارات

اجاره تویوتا کرولا

از ۲ تا ۶ روز:۱۹۵۱۵۵ AEDروزانه
از ۷ تا ۲۰ روز:۱۸۵۱۴۵ AEDروزانه
بیشتر از ۲۰ روز:۱۷۵۱۳۵ AEDروزانه

اجاره تویوتا کرولا

یکی از خودروهای محبوب در زمینه اجاره در ترکیه و دبی، تویوتا کرولا می باشد. شما می توانید با آسان ترین شرایط، قیمت ارزان و بیمه کامل، این خودرو را به صورت آنلاین رزرو کرده و سفر خود را آغاز کنید.

اجاره تویوتا کرولا به صورت با راننده و بدون راننده در ترکیه و دبی امکان پذیر می باشد. برای تکمیل رزرو خود به صورت آنلاین، می توانید زمان و محل تحویل خودرو، نوع بیمه و تجهیزات اضافه مانند زنجیر چرخ، صندلی کودک، باربند و ... را انتخاب کرده و رزرو خود را نهایی کنید. پس از تایید کارشناسان بخش فروش، می توانید تویوتا کرولا را در محل موردنیاز خود تحویل بگیرید و از سفر خود لذت ببرید.

برای رنت تویوتا کرولا با راننده، نیاز به هیچ مدرک و شرایط خاصی نیست و تمامی مسئولیت ها برعهده ی راننده مجرب شرکت می باشد. در این زمان، شما می توانید به راحتی از رنت این خودرو به صورت ساعتی و روزانه نیز استفاده کنید و از تمامی مکان های دیدنی ترکیه و دبی، بازدید نمایید.

از مزایای این خودرو می توان به گیربکس 4 سرعته خودکار ، فرمان تلسکوپی ، روکش چرمی غربالک فرمان ، سیستم هوشمند ورود بدون کلید ، دکمه استارت موتور ، چراغ های نمایش حین ورود به خودرو (چراغ سقفی و دور مغزی سوئیچ) ، رینگ 15 اینچی، اشاره کرد.