اجاره تویوتا کرولا در دبی

کرایه تویوتا کرولا در دبی

یکی از خودروهای محبوب در زمینه اجاره خودرو در دبی، تویوتا کرولا است که می‌توانید با آسان‌ترین شرایط و ارزان‌ترین قیمت آن را به‌صورت آنلاین اجاره کرده و در لوکیشن مدنظر خود در دبی تحویل بگیرید. تویوتا کرولا چند سالی است که جزو پرفروش‌ترین سدان‌های سراسر جهان قرار گرفته و همچنین یک گزینه عالی در صنعت اجاره خودرو است. سواری ایمن و راحت با مصرف سوخت پایین موجب شده بسیاری از مسافران و خانواده‌ها، خودرو تویوتا کرولا را برای اجاره در دبی انتخاب کنند. این خودرو ظرفیت صندلی برای ۵ سرنشین را فراهم می‌کند و خودرویی عالی برای سفر با دوستان یا خانواده است.

امارات
بدون راننده
قیمت اجاره تویوتا کرولا در دبی
2024 - 2020

از ۲ تا ۶ روز:۱۴۷۱۲۷ AEDروزانه
از ۷ تا ۲۰ روز:۱۳۷۱۲۵ AEDروزانه
بیشتر از ۲۰ روز:۱۲۷۱۲۳ AEDروزانه
با راننده
قیمت اجاره تویوتا کرولا در دبی
2024 - 2020

۱۰ ساعت در اختیار : ۵۵۰ AED
ترانسفر فرودگاه : ۱۲۵ AED

اجاره تویوتا کرولا در دبی

در دبی تویوتا کرولا باتوجه‌به رقابت‌های بازار، با شرایطی آسان ساده و مبلغی مقرون‌به‌صرفه اجاره داده می‌شود. تنها کافی است مدارک لازم برای اجاره تویوتا کرولا به کارشناسان مجموعه ما تحویل داده و این خودرو را در کمترین زمان و به‌صورت آنلاین کرایه کنید.

تویوتا کرولا 2023

انواع سرویس‌های اجاره تویوتا کرولا در دبی

خدمات کرایه تویوتا کرولا در دبی در مجموعه سعادت‌رنت به‌صورت زیر است:

 1. اجاره تویوتا کرولا با راننده
 2. اجاره تویوتا کرولا بدون راننده

مدارک لازم برای کرایه تویوتا کرولا در دبی

همان‌طور که بیان شد، تویوتا کرولا به دو صورت بدون راننده و با راننده اجاره داده خواهد شد که استفاده از هر کدام از این دو گزینه، نیازمند شرایط خاصی است که در ادامه به طور کامل آن‌ها را توضیح خواهیم داد.

مدارک اجاره تویوتا کرولا در دبی بدون راننده

اگر تصمیم به اجاره تویوتا کرولا بدون راننده در دبی گرفته‌اید، لازم است پیش از هر چیز، شرایط و مدارک لازم اجاره خودرو دبی را به طور کامل مطالعه نموده و با ارائه این مدارک به کارشناسان، خودرو را در کوتاه‌ترین زمان ممکن کرایه کنید.

مدارک لازم اجاره تویوتا کرولا در دبی برای افراد مقیم ایران و گردشگران:

 1. عکس گواهینامه رانندگی بین‌المللی
 2. عکس پاسپورت
 3. عکس ویزای توریستی دبی
 4. ودیعه ضمانت نقدی

مدارک لازم اجاره تویوتا کرولا در دبی برای افراد مقیم امارات:

 1. گواهینامه رانندگی امارات
 2. رونوشت از کارت اقامت
 3. ویزا امارت
 4. پاسپورت امارات
 5. ودیعه نقدی ضمانت

مدارک اجاره تویوتا کرولا با راننده

در کرایه تویوتا کرولا با راننده نیاز به ارائه هیچ‌گونه مدرکی نخواهید بود و فقط کافی است با کارشناسان بخش فروش سعادت‌رنت تماس بگیرید و خودرو را در کوتاه‌ترین زمان ممکن برای تاریخ موردنظر خود کرایه کنید.

امکانات و مشخصات فنی تویوتا کرولا برای اجاره در دبی

قدرت موتور۱۲۱ اسب بخار
ماکزیمم گشتاور۱۵۴ نیتون در متر
حداکثر سرعت۱۹۰ کیلومتر بر ساعت
مصرف سوخت۵.۹ لیتر در صد کیلومتر
آپشن‌هاحجم باک ۵۰ لیتر، دکمه‌های کنترلی روی فرمان، نمایشگر اطلاعات و سرگرمی، دوربین عقب، کیسه هوا، سانروف، تهویه خودکار و...

مشخصات فنی تویوتا کرولا

نکاتی در خصوص اجاره تویوتا کرولا در دبی

کرایه تویوتا کرولا باتوجه‌به اینکه جزو سرویس‌های با راننده یا بدون راننده باشد شرایط بیمه، ودیعه ضمانت و نحوه تحویل و عودت متفاوتی خواهد داشت که در ادامه هر کدام را به‌صورت مجزا بررسی می‌کنیم.

شرایط بیمه کرایه خودروی تویوتا کرولا

خودروهای سعادت رنت همگی بیمه کامل دارند و هنگام اجاره خودرو با راننده نیازی نیست شما مبلغی را بابت بیمه پرداخت کنید و تمامی سرنشینان نیز بیمه بوده و در صورت بروز سانحه می‌توانند از خدمات بیمه استفاده کنند. شایان‌ذکر است که هنگام اجاره خودرو بدون راننده از مجموعه سعادت رنت، دو نوع بیمه برای خودرو به نام‌های بیمه پایه و بیمه کامل، به شما ارائه داده خواهد شد که باید به انتخاب خود از یکی از این بیمه‌ها استفاده کنید تا هنگام ایجاد خسارات احتمالی با مشکل مواجه نشوید. لازم به ذکر است که هنگام رزرو خودرو، هر چه بیمه بهتر و کامل‌تری را انتخاب کنید، مسئولیت مالی شما در تصادفات کمتر خواهد شد. اکنون شما را با توضیح کامل این دو نوع بیمه آشنا می‌کنیم:

بیمه پایه:

این نوع بیمه، حداقل نوع بیمه و تعهد مالی را پوشش می‌دهد و به‌صورت پیش‌فرض برای تمامی خودروها وجود دارد. این بیمه هزینه‌ای برای اجاره‌کننده ندارد و رایگان است. البته باید به این نکته توجه کنید که در بیمه پایه مسئولیت مالی تمامی خسارت و زیان‌ها بر عهده اجاره‌کننده خودرو است و تنها موارد زیر را پوشش خواهد داد:

 1. امداد جاده‌ای گسترده (ERA)
 2. تعهد ایمنی سعادت‌رنت (SSP)
 3. پوشش کامل سرقت
 4. بیمه شخص ثالث (ALI)
 5. هزینهٔ خواب ماشین برعهدهٔ مشتری است.

بیمه کامل:

کامل‌ترین نوع بیمه برای خودروهای اجاره‌ای، بیمه بین‌المللی (LDW) است که بیشتر خسارات وارده بر خودرو را پوشش داده و مسئولیت مالی شما را تا سقف ودیعه ضمانت نقدی خودرو کاهش می‌دهد. پوشش این نوع بیمه مخصوص خودروهای اجاره‌ای است و کاملاً متفاوت با بیمه‌های شخص ثالث و بیمه بدنه است. هزینه این بیمه به‌صورت روزانه، حدوداً ۳۵% کرایه خودرو را شامل می‌شود. یعنی اگر قصد کرایه تویوتا کرولا را در دبی بدون راننده دارید، باید علاوه بر هزینه کرایه، مبلغ ۳۵% از قیمت اجاره ماشین را اضافه‌تر پرداخت کنید تا بتوانید از خدمات این بیمه هنگام نیاز استفاده کنید. پوشش بیمه کامل شامل موارد زیر است:

 1. امداد جاده‌ای گسترده (ERA)
 2. تعهد ایمنی سعادت رشت (SSP)
 3. پوشش کامل سرقت
 4. بیمه شخص ثالث (ALI)
 5. حداقل معافیت افت قیمت
 6. بیمه بدنه و حداقل مسئولیت (LDW)
 7. هزینهٔ خواب ماشین برعهدهٔ مشتری است.

ودیعه ضمانت نقدی کرایه تویوتا کرولا در دبی

منظور از ودیعه ضمانت نقدی، مبلغی است که باید هنگام کرایه خودرو بدون راننده به‌منظور ضمانت بازگرداندن خودرو و پرداخت جریمه و خسارات وارد شده بر آن پرداخت کنید. این مبلغ پس از عودت خودرو و گذشت ۳۰ روز کاری، درصورتی‌که در مدت‌زمان اجاره ماشین، خسارت و صدمه‌ای به خودرو وارد نشده باشد، به‌صورت کامل به‌حساب شما بازگردانده خواهد شد. شایان‌ذکر است که هنگام اجاره تویوتا کرولا با راننده در دبی نیازی به پرداخت ودیعه ضمانت نخواهید داشت و تنها کافی است که هزینه کرایه خودرو را پرداخت کنید. هزینه ودیعه نقدی باتوجه‌به گذشت زمان و قیمت خودروها، متغیر خواهد بود و هنگام رزرو قیمت‌های جدید به شما اعلام خواهد شد. در حال حاضر و سال ۲۰۲۳ هزینه ودیعه ضمانت اجاره تویوتا کرولا بدون راننده در دبی ۱,۲۰۰ درهم است که پس از عودت ماشین و گذشت ۳۰ روز کاری به شما بازگردانده می‌شود.

تحویل و عودت تویوتا کرایه شده در دبی

در اجاره خودرو با راننده نیازی نیست مبلغی را بابت هزینه ترانسفر پرداخت کنید. اما هنگام اجاره ماشین تویوتا کرولا در دبی بدون راننده باتوجه‌به اینکه تحویل و عودت خودرو در محل شرکت و یا در لوکیشن انتخابی شما اعم از هتل، فرودگاه، خیابان مدنظر و... باشد، ممکن است مبلغ ترانسفر تغییر کند. در نظر داشته باشید که اگر خودرو را از دفتر مرکزی سعادت رنت در دبی تحویل گرفته و در همان جا عودت دهید نیازی نیست که مبلغی بابت هزینه ترانسفر پرداخت کنید. در مکان‌های دیگر نیز باتوجه‌به لوکیشن مدنظر مبلغ ترانسفر خودرو متفاوت خواهد بود.

محدودیت کیلومتر تویوتا کرولا اجاره شده در دبی

هنگام کرایه تویوتا کرولا در دبی باید به محدودیت کیلومتر مجاز اعلام شده توسط شرکت توجه کنید. در نظر داشته باشید که هنگام اجاره تویوتا کرولا با راننده در دبی هیچ محدودیت کیلومتری نخواهید داشت و در ساعات اجاره شده می‌توانید بدون هیچ محدودیتی جابه‌جا شوید. اما در اجاره تویوتا کرولا بدون راننده در دبی، خودروهای شرکت سعادت رنت با محدودیت روزانه ۲۵۰ کیلومتر عرضه می‌شوند و در انتها اگر میزان کیلومتر طی شده در هر روز بیشتر از ۲۵۰ کیلومتر باشد باید مبلغی را بابت هزینه مازاد پرداخت کنید. البته این آپشن وجود دارد که مثلاً شما در یک روز ۵۰ کیلومتر و در روز بعدی ۴۵۰ کیلومتر طی کنید، در این صورت مجموع کیلومتر طی شده در دو روز همان ۵۰۰ شده و نیازی به پرداخت هزینه مازاد نخواهید داشت.

جمع‌بندی نهایی کرایه تویوتا کرولا در دبی

تویوتا کرولا با ویژگی‌هایی چون کارایی بالا، راحتی و اقتصادی‌بودن، گزینه‌ای عالی برای اجاره خودرو در دبی به شمار می‌رود. در نظر داشته باشید که هزینه تاکسی از فرودگاه به داخل شهر بین ۷۰ تا ۱۰۰ درهم، هزینه یک مسیر ۱۵ دقیقه‌ای حدوداً ۴۰ درهم و مبلغ تاکسی برای یک ساعت چیزی بالغ بر ۱۵۰ درهم است که شما می‌توانید با این مبلغ به‌جای یک ساعت برای مدت یک روز خودرو اجاره کنید. به همین دلیل از نظر اقتصادی اجاره ماشین در دبی بسیار مقرون‌به‌صرفه‌تر از تاکسی خواهد بود.

سؤالات متداول اجاره تویوتا کرولا در دبی

در ادامه به برخی از سؤالات متداول درباره اجاره تویوتا کرولا در دبی پاسخ خواهیم داد.

چگونه می‌توانم تویوتا کرولا را در دبی اجاره کنم؟

با مراجعه به وبگاه سعادت‌رنت می‌توانید به‌صورت آنلاین، خودرو را رزرو کرده و با بارگذاری مدارک موردنیاز، خودروی مدنظر خود را کرایه کنید.

حداقل سن موردنیاز برای اجاره تویوتا کرولا در دبی چقدر است؟

برای اجاره تویوتا کرولا در دبی باید حداقل ۱۹ سال سن داشته باشید.

برای کرایه تویوتا کرولا در دبی، حتما باید گواهی‌نامه بین‌المللی داشته باشیم؟

بله، یکی از شرایط اجاره تویوتا کرولا در دبی و رانندگی با آن، ارائه گواهی‌نامه بین‌المللی است.

آیا می‌توان در شهری به جز دبی نیز تویوتا را اجاره کرد؟

بله، شما می‌توانید محل تحویل و عودت ماشین را برای کرایه تویوتا کرولا در شهری غیر از دبی مانند شارجه و ابوظبی انتخاب کنید. هنگام تحویل و عودت خودرو در شارجه و ابوظبی یا هر شهر دیگری از امارات تنها باید مبلغی را به‌عنوان هزینه ترانسفر پرداخت کنید.

رانندگان برای سرویس کرایه تویوتا کرولا با راننده در دبی به چه زبان‌هایی مسلط هستند؟

رانندگان سعادت رنت در دبی به زبان‌های عربی یا انگلیسی مسلط هستند و بهتر است هنگام بستن قرارداد حتما با کارشناس چک کنید که می‌خواهید راننده به زبان عربی مسلط باشد یا انگلیسی تا راحت‌تر باشید.

خودرو های پیشنهادی

اجاره تویوتا یاریس در دبی | قیمت و رزرو آنلاین تویوتا یاریس 2023 ...
toyota yaris
2023 - 2022
شروع قیمت
۱۲۵ AED
مبلغ ضمانت ۵۰۰
امارات

A/C
A
4
5
2
اجاره تویوتا کراس در دبی | کرایه تویوتا cross در دبی ...
toyota cross
2024 - 2023
شروع قیمت
۱۲۹ AED
مبلغ ضمانت ۱,۰۰۰
امارات

A/C
A
4
5
4
اجاره تویوتا رایز در دبی | کرایه توسوتا رایز در دبی از 147 درهم ...
شروع قیمت
۱۳۰ AED
مبلغ ضمانت ۸۰۰
امارات

A/C
A
4
5
4
اجاره تویوتا کمری در دبی، امارات | اجاره ماشین کمری 2024 Camry ...
شروع قیمت
۱۸۳ AED
مبلغ ضمانت ۱,۰۰۰
امارات

A/C
A
4
5
2
(5.00)
:
نظر خود را بنویسید
نظرات
نام کامل : پریا | تاریخ : دوشنبه ۱۱ دی ۱۴۰۲ ۱۶:۱۳

پیشنهادم به کسایی که میخان برن دبی قراره زیاد تو شهر تردد کنن اینه که حتما ماشین اجاره کنن. خیلی به صرفه تر وراحت تر از تاکسیه و خیالتون بابت همه چی راحته و تیم سعادت رنت هم برای اجاره خودرو فوق العاده هست.

نام کامل : پشتیبان | تاریخ : دوشنبه ۱۱ دی ۱۴۰۲ ۱۲:۵۱

سلام. بسیار خرسندیم که توانستیم رضایت کامل شما را کسب کنیم.

نام کامل : پاشا | تاریخ : دوشنبه ۱۱ دی ۱۴۰۲ ۱۹:۴۳

من این ماشینو 3 روزه که اجاره کردم. یه روز 400 کیلومتر و دو روز بعدی 100 کیلومتر باهاش تردد داشتم. هزینه اضافه باید بدم؟

نام کامل : پشتیبانی | تاریخ : دوشنبه ۱۱ دی ۱۴۰۲ ۱۲:۵۱

سلام. خیر نیازی نیست.

نام کامل : ارسلان | تاریخ : یکشنبه ۰۵ آذر ۱۴۰۲ ۲۰:۰۰

در سفرم به دبی، این ماشین رو اجاره کردم، فضای داخلی راحت و مصرف سوخت مقرون‌به‌صرفه ای داشت و برای رانندگی طولانی مدت و استفاده درون شهری عالی بود. راضی بودم ازش و در کل چیزی که میخوام بگم اینه که توی دبی لازمه که ماشین اجاره کنی حالا چه با راننده و چه بدون راننده چون هزینه تاکسی دبی واقعا عجیبه و نمیصرفه