اجاره خودرو در تهران
برگشت در محل تحویل

ترکیه

بدون راننده

اجاره پژو 508
2022

از ۳ تا ۶ روز:۱,۷۰۰ ₺روزانه
از ۷ تا ۲۱ روز:۱,۶۹۰ ₺روزانه
بیشتر از ۲۱ روز:۱,۶۸۰ ₺روزانه

با راننده

اجاره پژو 508
2022

Airport transfers : ۴۵۰ ₺

اجاره پژو 508

یکی از خودروهای محبوب در ترکیه، پژو 508 می باشد. شما می توانید به راحتی این خودرو را به صورت آنلاین رزرو کرده و از رانندگی با این خودرو لذت ببرید. کرایه این خودرو به صورت با راننده و بدون راننده صورت میگیرد.

پس از ورود به سایت، کافیست تجهیزات مورد نیاز و ساعت تحویل و عودت خودرو و وسایل اضافه از قبیل زنجیر چرخ، صندلی کودک، باربند و بیمه موردنیاز خود را انتخاب نموده تا رزرو شما تکمیل شود.

در کرایه پژو 508 با راننده، نیازی به هیچ مدرک و شرایط خاصی نیست و تمامی مسئولیت ها از قبیل تصادفات و خسارت ها، بر عهده ی راننده ی شرکت می باشد. پس بدون هیچ نگرانی، از اجاره پژو 508 به صورت ساعتی و روزانه استفاده کنید.

از آپشن های رفاهی این خودرو می توان به حداکثر قدرت 163 اسب‌بخار در 6000 دور در دقیقه، حداکثر گشتاورد 240 نیوتن‌متر در 1400 دور در دقیقه، جعبه دنده ی 6 سرعته خودکار، 2 عدد کیسه هوا در جلو، 2 عدد کیسه هوای جانبی ، 2 عدد کیسه هوای پرده‌ای در جلو و عقب، صفحه‌نمایش 7 اینچی لمسی ، 8 بلندگو ، بلوتوث، ترمزدستی برقی ، شیفتر تعویض دنده پشت فرمان ، فرمان الکتروهیدرولیک ، تهویه مطبوع چهارگانه در جلو و عقب ، چراغ‌های جلو Full LED ، چراغ مخصوص روز ، سیستم روشنایی هوشمند در پیچ‌ها ، سنسور نور ، نوربالای هوشمند اشاره کرد.