ایران

اجاره پژو پارس

از ۳ تا ۶ روز:۷۲۰,۰۰۰ تومانروزانه
از ۷ تا ۲۱ روز:۷۰۰,۰۰۰ تومانروزانه
بیشتر از ۲۱ روز:۶۹۰,۰۰۰ تومانروزانه

اجاره پژو پارس

یکی از خودروهای پرطرفدار، پژو پارس است. گستردکی مناسب نمایندگی‌های خدماتی در سراسر کشور، هزینه نگهداری و تعمیرات متعادل این خودرو، باعث شده تا هم جوانان اسپورت پسند و هم خانواده ها، از این خودرو برای سفرها و انجام کارهای شخصی و اداری خود استفاده کنند.

همانطور که در بالا اشاره کردیم، پژو پارس یک خودرو خانوادگی و در عین حال اسپورت است که توجه جوانان را نیز جلب کرده است. پژو پارس، یک خودرو اقتصادی از کمپانی ایران خودرو است که در سال 1379 تولید و پس از بررسی های متداول، وارد بازار شد. این خودرو، در همان ابتدا، طرفداران بسیار زیادی پیدا کرد. امروزه افراد زیادی، از کرایه پژو پارس استفاده می کنند.

از دیگر آپشن های رفاهی این خودرو می توان به  حداکثر قدرت 97 اسب بخار در 5500 دور در دقیقه، حداکثر سرعت 190 کیلومتر در ساعت، مصرف سوخت ترکیبی 9.1 لیتر در هر صد کیلومتر، صندوق مناسب و جادار برای سفرهای گروهی، ظرفیت 5 سرنشین در خودرو، سیستم صوتی بلندگوی عقب، چراغ مه شكن جلو و عقب ، چراغ نقشه خوان،  آینه‌های جانبی برقی راهنمادار،  شیشه‌های سولارو ضد اشعه UV،  قفل میکروسوییچی درب‌ها،  قفل مركزی با سوییچ كنترل از راه دور رادیویی، تنظیم اهرمی پشتی صندلی جلو، شیشه بالابر برقی درهای جلو و عقب، رودری بهینه،  داشبورد تریم بژ، جلو آمپر جدید، دماسنج روی داشبورد، سنسور ايمنی دنده عقب، ايموبيلايزر، بازکن درب صندوق عقب از داخل اتاق، اشاره کرد.

تمامی عکس های گرفته شده از این خودرو، عکس های واقعی بوده و این خودرو با تعداد متغیر، در شرکت سعادت رنت موجود می باشد. عکس هایی که هم اکنون در سایت مشاهده میکنید برای یکی از خودروهای پژو پارس موجود در سعادت رنت می باشد.

شرایط عمومی برای رنت ماشین در سعادت رنت:

همانطور که میدانید، برای رنت یک ماشین در داخل ایران، گواهینامه رانندگی ، شرایط سنی بالای 20 سال و مدارک شناسایی، مورد نیاز است. یکی دیگر از موارد موردنیاز در اجاره تمامی خودروها، پرداخت دیپوزیت و ودیعه خلافی می باشد. برای کسب اطلاعات بیشتر درباره نحوه اجاره خودرو به صورت با راننده و بدون راننده می توانید به صفحه مدارک موردنیاز مراجعه کرده و به راحتی خودرو مدنظر خود را اجاره کنید.