اجاره رنو مگان در استانبول

اجاره خودرو در تهران
برگشت در محل تحویل

کرایه رنو مگان در استانبول

اجاره رنو مگان در استانبول به‌دلیل مصرف سوخت مناسب و قیمت اقتصادی آن برای کرایه، در کنار برخورداری از سیستم امنیتی و امکانات رفاهی درخور، همواره مورد توجه اجاره‌کنندگان برای سفر یا گشت‌وگذار در استانبول بوده و هست. در ادامه به بررسی شرایط و قیمت اجاره این خودرو می‌پردازیم.

ترکیه
بدون راننده
قیمت اجاره رنو مگان
2022

از ۳ تا ۶ روز:۱,۱۵۰ ₺روزانه
از ۷ تا ۲۱ روز:۱,۱۴۰ ₺روزانه
بیشتر از ۲۱ روز:۱,۱۳۰ ₺روزانه

شرایط اجاره خودرو رنو مگان در استانبول

برای اجاره رنو مگان در استانبول، شما نیازمند ارائه مدارک لازم برای اجاره خودرو در استانبول هستید. بعد از انتخاب مکان و زمان تحویل و برگشت ماشین، تاریخ و ساعت تحویل خودرو، نوع بیمه و تجهیزات اضافه،فرم رزرو آنلاین رنو مگان را تکمیل کرده و سپس با ثبت‌نام در سایت، در پنل کاربری سعادت‌رنت، مدارک خواسته شده را بارگذاری نمایید.

قیمت اجاره رنو مگان در استانبول چقدر است؟

شما می‌توانید قیمت روز اجاره رنو مگان در استانبول را در بالای همین صفحه یا با مراجعه به صفحه اصلی اجاره خودرو در استانبول مشاهده کنید. تمامی قیمت‌ها به روز بوده و شما قادر به مشاهده آخرین و به‌روزترین قیمت‌ اجاره رنو مگان و سایر خودروهای مجموعه در استانبول خواهید بود. توجه داشته باشید که حداقل مدت زمان برای اجاره خودرو در استانبول، 3 روز است. اما اگر خودرو را به‌صورت ماهانه کرایه نمایید، هزینه اجاره آن به ازای هر روز در طول مدت یک ماه کرایه، نسبت به اجاره روزانه ماشین در استانبول بسیار به‌صرفه‌تر خواهد شد.

مراحل اجاره رنو مگان در استانبول

مدارک لازم برای اجاره ماشین رنو مگان در استانبول (ویژه اشخاص مقیم ایران و گردشگران)

مدارک لازم برای اجاره ماشین رنو مگان در استانبول (ویژه افراد مقیم ترکیه)

کرایه خودرو رنو مگان در فرودگاه استانبول

هزینه تاکسی در ترکیه نسبتا بالا است و به همین دلیل بسیاری از افراد برای رفت‌وآمد خود در استانبول و سایر شهرهای ترکیه، به اجاره خودرو رو می‌آورند. حتی بسیاری از متقاضیان اجاره ماشین در استانبول، درخواست اجاره خودرو در فرودگاه استانبول دارند که بتوانند به محض رسیدن به فرودگاه، ماشین مورد نظر خود را از نمایندگان ما تحویل بگیرند. برای اجاره خودرو در فرودگاه استانبول، تنها کافی است هنگام رزرو ماشین، محل تحویل خودرو را، فرودگاه موردنظر خود قرار دهید تا در روز و زمان مشخص، خودرو رنو مگان را در فرودگاه تحویل بگیرید.

اطلاعات فنی و مشخصات رنو مگان کرایه‌ای

سال مدل2022
ظرفیت سرنشینان5
ظرفیت چمدان3
گیربکساتوماتیک ضریب متغیر (CVT)
حجم صندوق‌عقب455 لیتر
حجم مخزن سوخت50 لیتر
متوسط مصرف سوخت6.6 و 7.7 لیتر در 100 کیلومتر
حداکثر سرعت180 / 210 کیلومتر بر ساعت

این خودرو زیبا، یکی از بهترین خودروها برای سفرهای درون شهری و جاده‌ای در استانبول است. از آپشن های رفاهی این خودرو می توان به شیشه‌ها و آینه‌های جانبی برقی، تهویه مطبوع دستی، دی‌لایت، مه‌شکن جلو و عقب، صندلی‌های پارچه‌ای، سنسور پارک جلو و عقب، سنسور فشار باد لاستیک (TPMS)، ترمز کمکی (BA)، کنترل پایداری الکترونیکی (VSC)، کنترل کشش (TCS) و کنترل شروع حرکت در سربالایی (HAC)، اشاره کرد.

سوالات متداول

آیا اجاره خودروی رنو مگان در استانبول دارای محدودیت کیلومتری است؟

رنو مگان کرایه‌ای، جزو خودروهای نیمه اقتصادی مجموعه برای اجاره در استانبول است و دارای محدودیت 200 کیلومتر در روز است.

منظور از ودیعه ضمانت برای اجاره خودرو در استانبول چیست؟

اجاره‌کننده بسته به نوع خودرو درخواستی، مبلغی را به صورت نقدی یا ارزی به عنوان ضمانت در اختیار شرکت اجاره خودرو قرار می‌دهد. این مبلغ در زمان رزرو آنلاین خودرو مشخص می‌شود و بعد از پایان قرارداد اجاره، همان لحظه به اجاره کننده بازگردانده خواهد شد.

آیا با رنو مگان اجاره‌ای می‌توان از استانبول به شهرهای دیگر ترکیه رفت؟

بله، این امکان وجود دارد اما توجه داشته باشید که در این صورت هزینه‌ی اجاره خوردو بر حسب کیلومتر طی شده محاسبه خواهد شد.

(---)
:
نظر خود را بنویسید
نظرات