اجاره خودرو سعادت رنت
برگشت در محل تحویل

 

ترکیه

بدون راننده

اجاره رنو مگان
2022

از ۳ تا ۶ روز:۸۰۰ ₺روزانه
از ۷ تا ۲۱ روز:۷۹۰ ₺روزانه
بیشتر از ۲۱ روز:۷۸۰ ₺روزانه

اجاره رنو مگان

رنو مگان نخستین بار در سال 1995 معرفی و به بازار عرضه شد. تاکنون چهار نسل از این خودرو کامپکت فرانسوی معرفی شده است که نسخه سدان نسل دوم آن بین سال‌های 1387 تا 1393 روی خط مونتاژ پارس خودرو بود. این خودرو زیبا، یکی از بهترین خودروها برای سفرهای درون شهری و جاده ای می باشد. مصرف سوخت این خودرو، 6.6 لیتر در صد کیلومتر و 7.7 لیتر در صد کیلومتر می باشد.

از آپشن های رفاهی این خودرو می توان به شیشه‌ها و آینه‌های جانبی برقی، تهویه مطبوع دستی، دی‌لایت، مه‌شکن جلو و عقب، صندلی‌های پارچه‌ای، سنسور پارک جلو و عقب، سنسور فشار باد لاستیک (TPMS)، ترمز کمکی (BA)، کنترل پایداری الکترونیکی (VSC)، کنترل کشش (TCS) و کنترل شروع حرکت در سربالایی (HAC)، اشاره کرد.
عکس های رنو مگان، تماما عکس های واقعی بوده و این خودرو با تعداد متغیر، در شرکت سعادت رنت موجود می باشد. 
شرایط عمومی برای رنت ماشین در سعادت رنت:
برای کرایه یک ماشین در خارج از ایران، گواهینامه رانندگی بین المللی، شرایط سنی بالای 19 سال و مدارک شناسایی، مورد نیاز است. یکی دیگر از موارد مورد نیاز در اجاره تمامی خودروها، پرداخت دیپوزیت و ودیعه خلافی می باشد. برای کسب اطلاعات بیشتر درباره نحوه اجاره خودرو به صورت با راننده و بدون راننده می توانید به صفحه مدارک مورد نیاز مراجعه کرده و به راحتی خودرو مدنظر خود را اجاره کنید.