اجاره خودرو در تهران
برگشت در محل تحویل

امارات

بدون راننده

اجاره سوزوکی بالنو
2022

از ۲ تا ۶ روز:۱۳۳ AEDروزانه
از ۷ تا ۲۰ روز:۱۳۰ AEDروزانه
بیشتر از ۲۰ روز:۱۲۵ AEDروزانه

اجاره سوزوکی بالنو

هرجا که سفر شما را ببرد، سوزوکی بالنو، این امکان را به شما میدهد تا با سبکی ممتاز، نوآورانه همراه با طراحی جسورانه و بی نظیر و همچنین فناوری خودروهای پیشرو، به راحتی تجربه رانندگی خود را به کلاس های جهانی برسانید.

سوزوکی بالنو، یک خودرو خانوادگی و در عین حال اسپورت می باشد که توجه جوانان را نیز جلب کرده است. سوزوکی بالنو یک خودرو ساب‌کامپکت از کمپانی سوزوکی ساخت کشور هند است که یک گزینه مناسب برای سفرهای درون شهری و برون شهری شما می باشد. یکی از مناسب ترین آپشن های این خودرو، صندوق آن است. فضای بار مناسب همراه با فضای کابین جادار، این خودرو را از دیگر ماشین های هم نسل خود، یک قدم جلوتر می اندازد. صندلی‌های عقب به ‌سادگی تا می‌شوند و هیچ فاصله ‌ای بین آن‌ها و قسمت پایین وجود نخواهد داشت. در آن قسمت حتی یک فضای عمیق در زیر صندلی‌ها برای قرار دادن وسایل اضافی وجود خواهد داشت.

از دیگر آپشن های رفاهی این خودرو می توان به  صفحه نمایش ۹ اینچی ( قابلیت اتصال به اندروید و آیفون)، مدیای مولتی پلاس، دوربین ۳۶۰ درجه، هدآپ، سیستم صوتی آرچمیز، دریچه تهویه عقب و کنترلرهای جدید سیستم تهویه،  ایربگ جلو و پرده ای، سیستم کنترل پایداری، سیستم شروع حرکت در سربالایی و سیستم هشدار سرعت و کمربند و مصرف سوخت پایین (هر 100 کیلومتر، 5لیتر) نسبت به خودروهای دیگر، اشاره کرد.

تمامی عکس های گرفته شده از این خودرو، عکس های واقعی بوده و این خودرو با تعداد متغیر، در شرکت سعادت رنت موجود می باشد. عکس هایی که هم اکنون در سایت مشاهده میکنید برای یکی از خودروهای بالنو موجود در سعادت رنت می باشد.

شرایط عمومی برای رنت ماشین در سعادت رنت:

همانطور که میدانید، برای رنت یک ماشین در خارج از ایران، گواهینامه رانندگی بین المللی، شرایط سنی بالای 19 سال و مدارک شناسایی، مورد نیاز است. یکی دیگر از موارد موردنیاز در اجاره تمامی خودروها، پرداخت دیپوزیت و ودیعه خلافی می باشد. برای کسب اطلاعات بیشتر درباره نحوه اجاره خودرو به صورت با راننده و بدون راننده می توانید به صفحه مدارک موردنیاز مراجعه کرده و به راحتی خودرو مدنظر خود را اجاره کنید.