اجاره تویوتا پرادو در دبی

کرایه تویوتا پرادو در دبی

تویوتا پرادو در عین داشتن قدرت آفرود، دارای ظرافت و زیبایی منحصربه‌فردی است. عملکرد بالا و ایمنی عالی تویوتا پرادو موجب شده به یکی از پرتقاضاترین انتخاب‌ها برای اجاره خودرو در دبی از سعادت رنت تبدیل شود. این خودرو در شعبه دبی سعادت رنت با قیمت‌های استثنایی ارائه می‌شود تا مشتریان بتوانند از مزایای این خودروی قدرتمند در طول سفر خود به دبی استفاده کنند. چه افرادی که قصد گشت‌وگذار داخل شهر داشته باشند، چه افرادی که قصد دارند از رانندگی در اتوبان‌های دبی لذت ببرند می‌توانند از خدمات اجاره تویوتا پرادو استفاده کنند. شما می‌توانید از طریق کادر بالای صفحه درخواست کرایه تویوتا پرادو در دبی را به‌صورت آنلاین، رایگان و ۲۴ ساعته رزرو کنید. در ادامه کارشناسان ما نهایتاً ۲ ساعت بعد و طی ساعات کاری ۹ صبح الی ۱۱ شب با شما تماس می‌گیرند تا رزرو شما را تأیید نهایی کنند. تویوتا پرادو با ظرفیت ۷ سرنشین و فضای بزرگ صندوق انتخاب عالی برای اجاره خودرو یک خانواده گروه‌های دوستانه است. شایان‌ذکر است که مشتریان می‌توانند با انتخاب تحویل در محل، تویوتا اجاره شده را در مکان انتخابی خود در دبی تحویل گرفته و عودت دهند.

امارات
بدون راننده
قیمت اجاره تویوتا پرادو در دبی
2024

از ۲ تا ۶ روز:۴۹۵ AEDروزانه
از ۷ تا ۲۰ روز:۴۸۵ AEDروزانه
بیشتر از ۲۰ روز:۴۷۵ AEDروزانه

قیمت کرایه تویوتا پرادو در دبی باتوجه به تعداد روزهای مورد نظر، هزینه ترانسفر و خدمات جانبی مورد نیاز می‌تواند تغییر کند. هزینه پایه اجاره تویوتا پرادو در دبی طبق جدول بالا روزانه حداکثر ۴۹۵ درهم است که با افزایش تعداد روزها این مبلغ به‌ازای هر روز کاهش می‌یابد.

کرایه تویوتا پرادو بدون راننده در دبی

برای اجاره تویوتا پرادو بدون راننده در دبی از سعادت رنت می‌توانید از طریق باکس بالای صفحه درخواست خود را ارسال کنید. همکاران ما نهایتاً ۲ ساعت بعد و طی ساعات کاری ۹ صبح الی ۱۱ شب با شما تماس گرفته تا رزرو شما را تأیید نهایی کنند. این سرویس می‌تواند برای خانواده‌ها و گروه‌های کوچک دوستانه که می‌خواهند در سفر به دبی مستقل بوده، بدون نیاز به راننده با تویوتا پرادو در شهر رفت‌وآمد کرده و هزینه بالایی برای تاکسی پرداخت نکنند، گزینه بسیار مناسبی باشد.

چه مدارکی برای اجاره تویوتا پرادو در دبی نیاز دارم؟

اجاره تویوتا پرادو در دبی بدون راننده نیازمند به ارائه برخی مدارک است که در ادامه آن‌ها را بیان می‌کنیم:

مدارک لازم برای گردشگران ایرانی

مدارک لازم برای افراد مقیم امارات

مدارک لازم برای غیرایرانیان غیرمقیم امارات

قرارداد اجاره تویوتا پرادو در دبی به صورت رسمی ارائه شده و شامل ۵ درصد مالیات بر ارزش افزوده است. همچنین این قرارداد در دو نسخه آماده‌سازی شده و در آن اطلاعات راننده، مشخصات خودرو، تجهیزات اضافه، نوع بیمه، ساعت و محل تحویل و عودت خودرو مشخص می‌شود. بنابراین قبل از تایید نهایی قرارداد یا واچر اجاره خودرو، حتما تمامی موارد را به‌دقت چک کنید تا مشکلی ایجاد نشود.

از چه بیمه‌ای می‌توانم هنگام کرایه تویوتا پرادو در دبی استفاده کنم؟

مجموعه سعادت رنت برای رفاه حال مشتریان و انعطاف‌پذیری بیشتر با بودجه و نیازهای آن‌ها دو نوع بیمه برای اجاره تویوتا پرادو در دبی ارائه می‌دهد که هر کدام پوشش‌های مختلفی برای هزینه‌ها و خدمات لازم ارائه می‌دهند. در ادامه پوشش هزینه و خدمات انواع بیمه پایه و کامل را بیان می‌کنیم:

بیمه پایه

این نوع بیمه در اجاره خودرو، حداقل نوع خدمات و تعهد مالی را پوشش می‌دهد. بیمه پایه به‌صورت پیش‌فرض برای تمامی خودروهای اجاره شده از سعادت رنت وجود دارد. لازم به ذکر است که هزینه این بیمه رایگان بوده و مسئولیت مالی تمامی خسارت و زیان‌ها بر عهده اجاره‌کننده است. در عین حال این بیمه موارد زیر را پوشش می‌دهد:

بیمه کامل

کامل‌ترین نوع بیمه برای اجاره خودرو، بیمه بین‌المللی (LDW) است که تمامی پوشش‌ها را شامل شده و مسئولیت مالی فرد اجاره کننده را تا سقف ودیعه ضمانت پرداختی کاهش خواهد داد. مشتری با انتخاب این نوع بیمه از امکانات قابل‌توجهی بهره‌مند شده که کاملاً متفاوت با بیمه‌های شخص ثالث و بیمه بدنه است. هزینه بیمه کامل اجاره تویوتا پرادو بدون راننده در دبی حدوداً ۳۵% از مبلغ کرایه روزانه این خودرو را شامل شده و موارد زیر را پوشش می‌دهد:

ودیعه ضمانت اجاره تویوتا پرادو در دبی چیست؟

deposit یا ودیعه ضمانت مبلغی است که شرکت اجاره‌دهنده خودرو برای پوشش خسارات جزئی، جریمه‌های رانندگی و عوارض از مشتری دریافت کرده و پس از عودت ماشین و بررسی‌های لازم به‌صورت کامل به فرد پرداخت می‌شود. سعادت رنت نیز مبلغی را هنگام عقد قرارداد کرایه تویوتا پرادو در دبی از مشتری دریافت می‌کند که در حال حاضر و سال ۲۰۲۴ مبلغ آن ۲۰۰۰ درهم است. پس از گذشت ۳۰ روز کاری و بررسی‌های لازم، اگر ماشین خسارت و جریمه‌ای نداشت این مبلغ به‌صورت کامل بازگردانده می‌شود. در غیر این صورت پس از کسر مبالغ لازم، مابه‌التفاوت هزینه deposit برگردانده می‌شود.

چگونه می‌توانم هزینه deposit را برای کرایه پرادو در دبی پرداخت کنم؟

سعادت رنت این امکان را فراهم کرده تا مشتریان بتوانند مبلغ ودیعه ضمانت اجاره تویوتا پرادو در دبی را به‌صورت ریالی، درهم امارات، سایر ارزهای خارجی و ارز دیجیتال هم در شعبه ایران و هم دفتر مرکزی دبی پرداخت کنند. تنها در نظر داشته باشید که اگر مبلغ deposit را در دبی پرداخت کنید و پس از گذشت ۳۰ روز کاری بخواهید این پول را در ایران دریافت کنید، باید یک هزینه‌ای بابت جابه‌جایی پول از امارات به ایران پرداخت کنید. همچنین این نکته را در نظر داشته باشید که پرداخت ریالی هزینه deposit در دبی باید با شبا پرداخت شود و چون ارسال و دریافت پیام بانک در دبی زمان‌بر است توصیه می‌کنیم اگر قصد دارید ودیعه ضمانت را به‌صورت ریالی پرداخت کنید برای راحتی بیشتر این کار را در تهران انجام دهید.

نحوه کرایه تویوتا پرادو در دبی چگونه است؟

 برای اجاره تویوتا پرادو در دبی از سعادت رنت مراحل زیر را به‌ترتیب طی کنید:

  1. انتخاب محل تحویل، عودت، تاریخ و ساعات آن‌ها
  2. جستجو و انتخاب خودرو تویوتا پرادو از لیست ماشین‌ها
  3. مشخص کردن نوع بیمه و تجهیزات اضافی
  4. دریافت صورت‌حساب یا واچر
  5. تایید واچر توسط کارشناس سعادت رنت
  6. دریافت کپی یا تصویر قرارداد اجاره تویوتا پرادو در دبی
  7. تحویل خودرو در مکان و زمان منتخب

مشخصات تویوتا پرادو مدل ۲۰۲۴

تعداد سرنشینان۷ نفر
ظرفیت بار۴ چمدان بزرگ
مصرف سوخت۹.۷ لیتر در ۱۰۰ کیلومتر
حجم باک بنزین۱۵۰ لیتر
آپشن‌هادوربین/حسگر، اتصال به تلفن هوشمند، کروز کنترل فعال، سیستم ایمنی قبل از برخورد، کیسه هوا، سیستم تعلیق دینامیکی

جمع‌بندی نهایی اجاره تویوتا پرادو در دبی

تویوتا پرادو یکی از ایمن‌ترین خودروهای آفرود در جهان است. اجاره تویوتا پرادو به‌عنوان یک SUV جادار و ۷ نفره انتخاب معقولی برای اجاره خودرو در دبی توسط خانواده‌ها و گروه‌های کوچک دوستانه است. همچنین باتوجه‌به هزینه‌های بالای تاکسی در دبی، مسافران می‌توانند برای کاهش هزینه‌های سفر خود از خدمات اجاره این خودرو استفاده کنند. این SUV قدرتمند و بزرگ آماده است تا راحتی و ایمنی سرنشینان را هنگام رفت‌وآمد داخل شهر یا جاده فراهم کند.

سوالات متداول

در ادامه به پرتکرارترین سوالاتی که برای مشتریان هنگام اجاره تویوتا پرادو در دبی پیش می‌آید را پاسخ می‌دهیم:

آیا می‌توان با تویوتا پرادو کرایه شده در دبی آفرود رفت؟

خیر، رفتن به مناطق آفرود در دبی باید با مجوز رسمی باشد و شما نمی‌توانید با اجاره تویوتا پرادو از سعادت رنت در دبی آفرود کنید.

در کجا می‌توانم تویوتا پرادو کرایه شده در دبی را تحویل گرفته یا عودت دهم؟

سعادت رنت برای راحتی بیشتر مشتریان خود امکان تحویل و عودت در محل را فراهم کرده تا مشتریان عزیز بتوانند در هر مکانی خودرو منتخب خود را تحویل و عودت دهند. فرودگاه بین‌المللی دبی، ترمینال ۳، مارینا و دیره از محبوب‌ترین لوکیشن‌ها برای تحویل و عودت خودرو هستند. البته مشتریان می‌توانند با انتخاب تحویل در محل ماشین را در سایر لوکیشن‌ها نیز تحویل و عودت دهند.

آیا می‌توان در سایر شهرهای امارات به‌غیراز دبی تویوتا پرادو را اجاره کرد؟

بله، در حال حاضر ما امکان تحویل و عودت خودرو در شهرهای شارجه و ابوظبی را داریم. مشتریان می‌توانند با درج آدرس دقیق خود در این دو شهر تویوتا پرادو منتخب خود را تحویل و عودت دهند. تنها باید هزینه‌ای بابت ترانسفر پرداخت کنید که باتوجه‌به لوکیشن دقیق مبلغ آن به شما اعلام خواهد شد.

آیا می‌توان در ساعات غیر اداری تویوتا پرادو کرایه شده را در دبی تحویل یا عودت داد؟

بله، خدمات ترانسفر تحویل و عودت اجاره خودرو تویوتا پرادو یا هر ماشین دیگری در دبی می‌تواند در ۷ روز هفته و ۲۴ ساعت شبانه‌روز ارائه شود.

خودرو های پیشنهادی

اجاره نیسان پاترول در دبی | کرایه نیسان پاترول مدل 2023 دبی ...
شروع قیمت
۴۹۳ AED
ودیعه خلافی ۱,۰۰۰
امارات

A/C
A
4
7
4
اجاره تویوتا لندکروز در دبی | کرایه لندکروز در دبی 590 درهم ...
شروع قیمت
۵۷۹ AED
ودیعه خلافی ۱,۰۰۰
امارات

A/C
A
4
7
5
اجاره bmw x۶ در دبی | کرایه بی ام و مدل ۲۰۲۴ در دبی شرایط و قیمت ...
bmw x6
2024
شروع قیمت
۷۵۷ AED
ودیعه خلافی ۱,۵۰۰
امارات

A/C
A
4
5
3
(4.93)
:
نظر خود را بنویسید
نظرات
نام کامل : عصمت | تاریخ : سه شنبه ۱۲ دی ۱۴۰۲ ۱۳:۵۵

قیمت کل اجاره این ماشین برای ۵ روز رو میخام

نام کامل : سهیلا دوست صفت | تاریخ : سه شنبه ۱۲ دی ۱۴۰۲ ۱۲:۲۴

سلام. هزینه اجاره این ماشین برای 5 روز معادل 2.475 درهم است.