اجاره فولکس واگن پولو در استانبول

اجاره خودرو در تهران
برگشت در محل تحویل

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

ترکیه
بدون راننده
اجاره فولکس واگن پولو
2015

از ۳ تا ۶ روز:۱,۰۰۰ ₺روزانه
از ۷ تا ۲۱ روز:۹۹۰ ₺روزانه
بیشتر از ۲۱ روز:۹۸۰ ₺روزانه

مدل پولو، در گذشته پلت‌فرم مشترکی با خودروی گلف داشت؛ اما اندکی کوچک‌تر و البته ارزان‌تر بود. این خودرو با پلتفرم جدید وارد بازار شد و طرفداران بسیار زیادی پیدا کرد
مدل گلف، به عنوان پرفروش‌ترین و محبوب‌ترین خودروی شرکت فولکس‌واگن شناخته می‌شود و همین دلیل باعث شد تا افراد زیادی برای مسافرت های درون شهری و یا برون شهری خود از این خودرو استفاده کنند.

از مزایای این خودرو می توان به فناوری‌های نوین در سیستم سرگرمی‌ها و نمایشگر ۶.۵ اینچ اشاره کرد که می‌توانید با نمونه‌ی ۸ اینچ هم این خودرو را سفارش دهید. نسخه‌های فول آپشن فولکس پولو، با پنل پشت فرمان تمام دیجیتال همراه خواهند بود.

از آپشن های این خودرو می توان به موتور ۱.۴ لیتر، موتور متحرک  FWD، گیربکس ۵M/4A، حداکثر قدرت ۷۵ اسب بخار، مدل مخزن با ظرفیت ۱۶.۵، قسمت بالایی داشبورد هم یک نمایشگر لمسی 9.2 اینچی برای سیستم مالتی مدیا و سرگرمی نصب شده، اشاره کرد.

عکس های فولکس واگن پولو، تماما عکس های واقعی بوده و این خودرو با تعداد متغیر، در شرکت سعادت رنت موجود می باشد. 

شرایط عمومی برای رنت ماشین در سعادت رنت:
برای کرایه یک ماشین در خارج از ایران، گواهینامه رانندگی بین المللی، شرایط سنی بالای 19 سال و مدارک شناسایی، مورد نیاز است. یکی دیگر از موارد مورد نیاز در اجاره تمامی خودروها، پرداخت دیپوزیت و ودیعه خلافی می باشد. برای کسب اطلاعات بیشتر درباره نحوه اجاره خودرو به صورت با راننده و بدون راننده می توانید به صفحه مدارک مورد نیاز مراجعه کرده و به راحتی خودرو مدنظر خود را اجاره کنید.

(---)
:
نظر خود را بنویسید
نظرات