اجاره فولکس واگن جتا در ترکیه

اجاره خودرو در تهران
برگشت در محل تحویل

کرایه فولکس واگن جتا در ترکیه

فولکس واگن جتا، یکی از خودروهای معروف، محبوب و اقتصادی برای اجاره در ترکیه با ظرفیت 5 نفره است. شما می‌توانید به صورت آنلاین این خودرو را رزرو کرده و در کنار عزیزان خود، بهترین سفر را تجربه کنید. کرایه فولکس واگن جتا به صورت بدون راننده امکان پذیر است. در ادامه، قیمت و شرایط اجاره ماشین فولکس واگن جتا را خواهیم گفت.

ترکیه
بدون راننده
قیمت اجاره فولکس واگن جتا
2020

از ۳ تا ۶ روز:۹۵۰ ₺روزانه
از ۷ تا ۲۱ روز:۹۴۰ ₺روزانه
بیشتر از ۲۱ روز:۹۳۰ ₺روزانه

شرایط اجاره فولکس واگن جتا در ترکیه

برای اجاره ماشین فولکس واگن جتا در استانبول، شما نیازمند ارائه مدارک لازم برای اجاره خودرو در ترکیه هستید. کافی است پس از انتخاب مکان و زمان تحویل خودرو، نوع بیمه، تجهیزات اضافه از قبیل زنجیر چرخ، صندلی کودک، باربند و ... رزرو خودروی خود را تکمیل کنید و سپس با ثبت‌نام در سایت، در پنل کاربری سعادت رنت، مدارک خواسته شده را بارگذاری نمایید. 

مدارک لازم برای اجاره خودرو فولکس واگن جتا در استانبول ترکیه (ویژه افراد مقیم ایران و گردشگران)

مدارک لازم برای اجاره ماشین فولکس واگن در ترکیه (ویژه افراد مقیم ترکیه)

قیمت اجاره فولکس واگن جتا در ترکیه

فولکس واگن جتا، از جمله خودروهای اقتصادی برای اجاره در ترکیه است و هزینه اجاره آن مناسب است. قیمت کرایه مشخص شده در سایت برای یک روز یعنی روزانه است، اما حداقل زمان اجاره فولکس واگن جتا، برای 3 روز است. هر چه شما برای تعداد روز و زمان بیشتری، خودرو را اجاره کنید، هزینه کمتری به‌ازای هر یک روز، پرداخت خواهید کرد. 

تمامی قیمت‌های درج شده در صفحه اجاره ماشین در ترکیه به روز بوده و برای اطلاع دقیق از قیمت روز اجاره فولکس واگن جتا، به صفحه اصلی مراجعه کنید تا از جدیدترین و به‌روزترین قیمت‌های اجاره خودرو مطلع شوید.

اجاره خودروی فولکس واگن جتا در فرودگاه استانبول

قیمت اجاره ماشین در استانبول بسیار ارزان‌تر و به صرفه‌تر از تاکسی خواهد بود. با اجاره خودرو در فرودگاه استانبول می‌توانید به محض رسیدن به فرودگاه، ماشین مورد نظر خود را از نمایندگان ما تحویل بگیرید. برای اجاره خودرو در فرودگاه استانبول تنها کافی است هنگام رزرو خودرو، محل تحویل خودرو را، فرودگاه موردنظر خود قرار دهید تا در زمان و تاریخ مشخص، خودرو فولکس واگن جتا، در فرودگاه به شما تحویل داده شود.

اطلاعات و مشخصات فولکس واگن جتا برای اجاره

سال مدل2015-2017
ظرفیت سرنشینان5
حجم صندوق‌عقب399 لیتر
حجم مخزن سوخت50 لیتر
متوسط مصرف سوخت6.9 لیتر در 100 کیلومتر
حداکثر سرعت205 کیلومتر بر ساعت

از آپشن های رفاهی این خودرو می توان به موتور 4 سیلندر 1.8 لیتری مجهز به توربوشارژر، رینگ های 15 اینچی استیل، فرمان تلسکوپی با امکان حرکت به سمت بالا و پایین، صندلی های جلو با امکان تنظیم ارتفاع، تودوزی پارچه‌ای، صندلی تاشو عقب با قابلیت جدا شدن به نسبت 40/60، و سیستم صوتی با 4 بلندگو و پخش کننده CD به همراه ورودی اضافی صوتی اشاره کرد.

سوالات متداول

آیا اجاره خودروی فولکس واگن جتا در ترکیه دارای محدودیت کیلومتری است؟

فولکس واگن جتا اجاره‌ای جزو خودروهای اقتصادی مجموعه برای اجاره در ترکیه است و دارای محدودیت 200 کیلومتر است.

منظور از ودیعه ضمانت اجاره خودرو در ترکیه چیست؟

اجاره‌کننده بسته به نوع خودرو درخواستی، مبلغی را به صورت نقدی یا ارزی در ضمانت شرکت قرار می‌دهد. این مبلغ در زمان رزرو آنلاین خودرو مشخص می‌شود و بعد از پایان قرارداد اجاره، همان لحظه به شما بازگردانده خواهد شد.

آیا فولکس واگن جتا اجاره‌ شده در استانبول می‌توان به شهرهای دیگر ترکیه رفت؟

بله، این امکان وجود دارد اما توجه داشته باشید که در این صورت هزینه‌ی اجاره خوردو بر اساس کیلومتر طی شده محاسبه می‌شود.

(---)
:

نظر خود را بنویسید

نظرات