اجاره چری فول آپشن - کرایه چری صفر کیلومتر در سعادت رنت

اجاره چری فول آپشن - اجاره خودرو فول آپشن

اجاره چری ارزان در سعادت رنت امکان پذیر است. کرایه چری صفر کلیومتر،برای  صرفه جویی در هزینه های شما می باشد. اجاره ماشین چری فول آپشن در سراسر کشور امکان پذیر است

اجاره چری در سعادت رنت

اجاره چری، یکی از گزینه های مناسب برای افرادیست که طرفدار این برند می باشند و توانایی خرید این خودرو را ندارند.

اجاره ماشین چری، به دلیل داشتن آپشن های مناسب، بسیار پرطرفدار می باشد. طبق آمارهای داده شده، بیشتر از 20% از مردم، از کرایه چری استفاده میکنند و کارهای روزانه و یا سفرهای خود را با این خودرو به انجام می رسانند.  شرکت چری، یکی از تولیدکنندگان مستقل خودرو در چین است که پس از اصلاحات اقتصادی چین با استفاده از نوآوری و خلاقیت روز به روز بر رشد و موفقیت های خود افزوده است.

شرایط کرایه در سعادت رنت

دراجاره خودرو چری، خودروهای متنوعی وجود دارد. شما می توانید از اجاره چری یا راننده و یا بدون راننده و یا به عنوان خودرو عروس، استفاده کنید.

با توجه به بودجه خود، مدل ماشین خود را انتخاب کرده و پس از آماده سازی مدارک مورد نیاز شرکت، ماشین موردعلاقه خود را رزرو کنید.

اجاره ماشین چری با راننده

در اجاره چری با راننده، شما نیازمند هیچگونه مدرک و یا شرایطی نمی باشید و تمام مسئولیت ها از جمله خسارات و تصادفات، بر عهده ی راننده می باشد.

شما می توانید به صورت روزانه و یا ساعتی، از کرایه چری استفاده کنید و تمام کارهای اداری و یا شخصی خود را بدون هیچ نگرانی به انجام برسانید.

اجاره چری بدون راننده

در کرایه چری بدون راننده، شما نیازمند شرایط موردنیاز شرکت می باشید. پس از آماده سازی مدارک موردنیاز رنت، می توانید خودرو خود را در محل موردنظر تحویل گرفته و پس از اتمام قرارداد آن را عودت کنید.

شرایط اجاره ماشین چری در سعادت رنت عبارتند از:

  • داشتن حداقل سن 20 سال
  • گواهینامه رانندگی معتبر با حداقل اعتبار زمانی 6 ماه
  • کارت ملی
  • گواهی معتبر اشتغال به کاربرای احراز مدرک شغلی و یا محل سکونت شخص اجاره کننده خودرو
  • یک فقره چک یا سفته به مبلغ خودرو
  • پرداخت دیپوزیت

شما می توانید هم به صورت آنلاین و هم به صورت تلفنی، خودرو مدنظر خود را رزرو کنید.

کرایه چری به عنوان خودرو عروس

اجاره چری برای ماشین عروس، یکی از بهترین گزینه ها برای صرفه جویی در هزینه هایتان می باشد. برای اجاره ماشین عروس چری در صورت کرایه خودرو بدون راننده ، بابت ضمانت یک فقره چک به ارزش خودرو دریافت می گردد. اما  در صورت اجاره خودرو عروس با راننده ، نیازی به ارائه چک ضمانت نمی باشد و کلیه مسئولیت ماشین عروس به عهده راننده این مجموعه می باشد.

کرایه خودروهای عروس، از ساعت 9 صبح الی 12 شب محاسبه می شود. به ازای هر ساعت مازاد قبل از ساعت 9 صبح و بعد از ساعت 12 شب، هزینه ای از شما دریافت می شود. اگر میخواهید برای مراسم خود از محدوده تهران خارج شوید، مبلغی به عنوان خروجی نیز از شما دریافت خواهد شد.

در صورت اجاره ماشین عروس بدون راننده ، نماینده این مجموعه پس از تحویل خودرو عروس تا پایان مراسم در خودرو دیگری همراه شما خواهد بود و پس از اتمام مراسم همزمان با تحویل اتومبیل، چک ضمانت را عودت می گردانند. پس بدون هیچ نگرانی، از کرایه چری برای مراسم خود استفاده کنید.

خودروهای محبوب در زمینه اجاره ماشین چری

کرایه چری، با تنوع بالا در سعادت رنت امکان پذیر است. در این میان، برخی از خودروها، از محبوبیت بالاتری نسبت به مدلهای دیگر برخورداراند.

اجاره آریزو 5

مدل اتومات آریزو۵ در دو تیپ «لاکچری» و «اکسلنت» فروخته می‌شود. آریزو ۵ خودرو با ظاهری آرام و قدرت موتور و استحکام بالا می باشد. اجاره آریزو ۵، یکی از بهترین گزینه ها برای سفرهای شما است.

اجاره تیگو 7

طراحی مناسب، سطح امکانات بالا، گستردگی شبکه خدماتی نسبتاً خوب، شتاب کافی، سقف پانوراما ، دوربین 360 درجه ، دوربین عقبت و جلو به صورت دینامیک ، سنسور پارک در جلو و عقب ، کروز کنترل ، سیستم رانندگی ECO ، سنسور نور و فرمان برقی، از ویژگی های این خودرو می باشد.

اجاره آریزو 6

یکی دیگر از خودروهای محبوب برند چری، آریزو 6 است. طراحی جذاب ظاهر و داخل کابین، شتاب مناسب، بهبود عملکرد گیربکس CVT، فضای جادار کابین و صندوق، کیفیت ساخت قابل قبول، گارانتی و گستردگی شبکه خدماتی نسبتاً خوب، از آپشن ها و مزایای این خودرو می باشند. شما می توانید به راحتی، این خودرو را کرایه کرده و از رانندگی با آن لذت ببرید.

همانطور که در بالا اشاره کردیم، کرایه چری، یکی از گزینه های مناسب رنت خودرو می باشد. شما می توانید به راحتی و با ارائه مدارک مورد نیاز شرکت سعادت رنت، از اجاره چری بهره مند شده و سفرهای خود را بدون هیچ نگرانی آغاز کنید.

شما می‌توانید لیست اجاره خودرو بدون راننده از طریق لینک مشاهده و نسبت به رزرو اقدام کنید