اجاره چری فیدلیتی پرایم در تهران

اجاره خودرو در تهران
برگشت در محل تحویل

رزرو چری فیدلیتی پرایم در تهران

 

 

ایران
بدون راننده
اجاره چری فیدلیتی پرایم
2021-2022

از ۳ تا ۶ روز:۳,۸۵۰,۰۰۰۲,۷۵۰,۰۰۰ تومانروزانه
از ۷ تا ۲۱ روز:۳,۷۵۰,۰۰۰۲,۶۵۰,۰۰۰ تومانروزانه
بیشتر از ۲۱ روز:۳,۶۵۰,۰۰۰۲,۵۵۰,۰۰۰ تومانروزانه
با راننده
اجاره چری فیدلیتی پرایم
2021-2022

۱۰ ساعت در اختیار : ۲,۵۰۰,۰۰۰ تومان
کیلومتر برون شهری : ۱۲,۰۰۰ تومان
ترانسفر فرودگاه امام : ۱,۳۰۰,۰۰۰ تومان

فیدلیتی یک کراس‌اوور نسبتاً بزرگ است. این خودرو به خاطر جثه ی بزرگ خود، بهترین گزینه برای سفرهای خانوادگی می باشد. شما می توانید بهترین سفر جاده ای را با این خودرو تجربه کنید و نگران وسایل زیاد خود برای سفر نباشید. چرا که این خودرو، داری صندوق بسیار جادار می باشد.
با توجه به ساختار تک دیفرانسیل و ویژگی‌های فنی و مشخصات پلتفرم و شاسی فیدیلیتی پرایم، کاملاً مشخص است که این خودرو برای آفرود ساخته نشده و همچون سایر کراس‌اوورهای تک دیفرانسیل، صرفاً برای جذابیت‌های ظاهری و جادار شدن اتاق و عبور راحت‌ تر از دست اندازهای معمول، تولید شده است.
از آپشن های رفاهی این خودرو می توان به مصرف سوخت داخل شهر 7.8 لیتر در هر صد کیلومتر، مصرف سوخت خارج از شهر 7.5 لیتر در هر صد کیلومتر، ترمز ABS ، BA ، EBD ،EBA ، سیستم کنترل حرکت خودرو در سربالایی (HAC)، صفحه نمایشگر لمسی 10.25 اینچی به همراه Bluetooth، جلوآمپر 12.3 اینچی دیجیتال (TFT)، اشاره کرد.

عکس های چری فیدلیتی پرایم ، تماما عکس های واقعی بوده و این خودرو با تعداد متغیر، در شرکت سعادت رنت موجود می باشد. 
شرایط عمومی برای رنت ماشین در سعادت رنت:
برای کرایه یک ماشین در داخل از ایران، گواهینامه رانندگی، شرایط سنی بالای 19 سال و مدارک شناسایی، مورد نیاز است. یکی دیگر از موارد مورد نیاز در اجاره تمامی خودروها، پرداخت دیپوزیت و ودیعه خلافی می باشد. برای کسب اطلاعات بیشتر درباره نحوه اجاره خودرو به صورت با راننده و بدون راننده می توانید به صفحه مدارک مورد نیاز مراجعه کرده و به راحتی خودرو مدنظر خود را اجاره کنید.
   

 

(---)
:
نظر خود را بنویسید
نظرات