اجاره سوزوکی در دبی با شرایط آسان

اجاره سوزوکی در دبی

سوزوکی برندی است که به ایمنی، کارایی و نوآوری بالا خودروهای خود مشهور است. اجاره سوزوکی در دبی امنیت رانندگی را تا حد بسیار بالایی فراهم می‌کند. برای رزرو و دریافت خدمات اجاره سوزوکی در دبی می‌توانید به صورت 24 ساعته در سایت درخواست خود را رزرو کنید تا کارشناسان ما طی ساعات ۹ صبح تا ۱۱ شب با شما تماس بگیرند. برای رفاه بیشتر شما، خدمات اجاره خودرو در دبی به صورت ترانسفر تحویل و عودت در محل عرضه می‌شود.

لیست خودروها

اجاره سوزوکی سیاز در دبی | کرایه سوزوکی سیاز با شرایط آسان در دبی ...
A/C
A
4
5
2

از ۲ تا ۶ روز:۱۲۵ AEDروزانه
از ۷ تا ۲۰ روز:۱۱۵ AEDروزانه
بیشتر از ۲۰ روز:۱۰۵ AEDروزانه
مبلغ ضمانت ۵۰۰ AED
اجاره سوزوکی بالنو در دبی | قیمت کرایه سوزوکی بالنو روزانه از 119 درهم ...
A/C
A
4
5
3

از ۲ تا ۶ روز:۱۱۵ AEDروزانه
از ۷ تا ۲۰ روز:۱۰۵ AEDروزانه
بیشتر از ۲۰ روز:۹۹ AEDروزانه
مبلغ ضمانت ۵۰۰ AED

سوالات متداول

برای جابجایی و رفتن به شهرهای مختلف حتما باید به کارشناسان ما اطلاع دهید. بعد از آن ایشان هماهنگی‌های لازم را انجام داده و شما می‌توانید به شهرهای مختلف سفر کنید. اگر قصد داشته باشم به مدت طولانی در دبی باشم بهتر است خودرو سوزوکی را خریداری کنم یا اجاره؟ اجاره خودرو سوزوکی از هزینه‌های جانبی سرویس، نگه‌داری و استهلاک خودرو کاسته و شما می‌توانید بدون هیچ نگرانی از بابت اینها از مزایای رانندگی با سوزوکی استفاده کنید.
مبلغ دپوزیت اجاره سوزوکی در دبی مدل بالنو 1000 و سوزوکی سیاز 1200 درهم است.
به طور کلی حداقل زمان اجاره خودرو در دبی از سعادت رنت 2 روز و حداکثر 30 روز است. البته این امکان وجود دارد که قرارداد اجاره خودرو خود را تمدید کنید. همچنین چون امکان اجاره سوزوکی با راننده در دبی وجود ندارد شما نمی‌توانید به صورت ساعتی این خودرو را اجاره کنید.
اجاره روزانه سوزوکی در دبی مدل بالنو روزانه 119 درهم و مدل سیاز روزانه 155 درهم است.

مدل‌های ماشین سوزوکی برای اجاره در دبی

مدلتعداد نفراتتعداد چمدانتعداد درب
بالنو

۵

۳

۴

سیاز

۵

۴

۴

محبوب‌ترین مدل‌های سوزوکی یعنی بالنو و سیاز برای اجاره خودرو در دبی موجود هستند. شما می‌توانید باتوجه به سلیقه، نیاز و بودجه خود مناسب‌ترین مدل سوزوکی را اجاره کنید. در جدول بالا مشخصات کلی این دو مدل معرفی شده‌است.

قیمت اجاره سوزوکی در دبی

اجاره سوزوکی در دبی از سعادت رنت برای دو مدل بالنو و سیاز امکان‌پذیر است. هزینه اجاره سوزوکی بالنو از ۱۱۹ و سوزوکی سیاز ۱۵۵ درهم در روز آغاز می‌شود. برای کسب اطلاعات دقیق‌تر با کارشناسان ما در ارتباط باشید.

مزایای خودروهای سوزوکی

امنیت بالا و حفظ کیفیت خودروهای این برند در گذر زمان موجب افزایش رضایت مشتریان و جلب توجه متقاضیان در صنعت اجاره ماشین شده است. در ادامه مزایای خودروهای سوزوکی را معرفی خواهیم کرد: 

 • مصرف سوخت بهینه:

یکی از مطمئن‌ترین دلایل ترجیح دادن خودروهای سوزوکی در صنعت اجاره ماشین در دبی، مصرف سوخت بهینه آن است. برای بهره وری بیشتر سوخت، این خودروها دارای فناوری موتور MIVEC هستند. به همین دلیل شما با اجاره یک خودرو سوزوکی در دبی هزینه منصفانه‌ای برای بنزین خواهید پرداخت.

 • مهندسی برجسته:

سوزوکی به عنوان یک برند خودرو به دلیل مهندسی سیستم باورنکردنی خود محبوب است. این محصول با فناوری‌های فراوانی همراه است که تجربه ممتازی را به مسافران می‌دهد. برخی از ویژگی‌های منحصربه‌فرد شامل کنترل تمام چرخ است که به نظارت مؤثر بر جاده و انتقال نیرو به چرخ کمک می‌کند.

 • طراحی ممتاز:

ظاهر خودرو برای همه خصوصا افرادی‌که ماشین کرایه می‌کنند بسیار مهم است. طبیعی است که طراحی زیبا موجب جلب نظر مشتریان برای کرایه سوزوکی در دبی شده‌است. سوزوکی این آزمون طراحی انحصاری را برای هر مدل خودرو با موفقیت پشت سر می گذارد. نمای ظاهری داخلی و خارجی خودروهای سوزوکی نشان‌دهنده ظرافت و شکوه بی‌نظیر آن است. به همین دلیل افراد زیادی متقاضی کرایه این ماشین در صنعت رنت خودرو هستند.

 • امنیت بالا:

خودروهای سوزوکی با گذراندن تست‌های ایمنی مختلف و معتبر جهانی، امنیت بالایی برای افراد داخل و خارج ماشین فراهم می‌کنند. به همین دلیل انتخاب سوزوکی برای کرایه ماشین در دبی موجب حفظ امنیت شما و همراهانتان خواهد شد.

شرایط اجاره سوزوکی در دبی

 • حداقل سن ۱۹ سال
 • داشتن پاسپورت یا کارت اقامت (برای افراد مقیم)
 • داشتن گواهینامه بین‌المللی یا گواهینامه امارات (برای افراد مقیم)
 • هزینه دپوزیت یا ودیعه ضمانت نقدی

هر فردی که قرار است پشت فرمان سوزوکی بنشیند باید عکس پاسپورت و گواهینامه او نیز به شرکت اجاره خودرو تحویل داده شود.

ودیعه ضمانت اجاره سوزوکی در دبی

هزینه دپوزیت یا ودیعه ضمانت اجاره سوزوکی در دبی مدل بالنو ۱۰۰۰ درهم و مدل سیاز ۱۲۰۰ درهم است. شما می‌توانید این مبلغ را به صورت نقدی یا حواله بانکی در شعب تهران یا دبی پرداخت نمائید. در انتها پس از گذشت ۲۵ روز از تحویل ماشین مبلغ ضمانت به شما عودت داده می‌شود. این ضمانت برای جبران تخلفات رانندگی، خسارات جزئی و عوارض جاده‌ای گرفته می‌شود. بنابراین پس از محاسبه همه این موارد در صورت نیاز مبلغی از دپوزیت کسر شده و مابقی آن به شما بازگردانده می‌شود.

مدارک لازم برای اجاره تویوتا در دبی

 • تصویر ویزا یا کارت اقامت امارات
 • تصویر پاسپورت راننده/رانندگان با اعتبار حداقل ۶ ماه
 • تصویر گواهینامه بین‌المللی/گواهینامه امارات
 • رسید پرداخت دپوزیت + مبلغ کرایه ماشین

برای کسب اطلاعات بیشتر مقاله مدارک لازم برای اجاره خودرو در دبی را مطالعه نمائید.

سخن آخر

شما می‌توانید با اجاره سوزوکی در دبی از سعادت رنت علاوه بر استفاده از امنیت و کیفیت این مدل خودروها، از مقرون‌به‌صرفه بودن هزینه‌ها نیز نهایت استفاده را ببرید. ما این تضمین را به شما می‌دهیم که با حداقل هزینه ممکن از بهترین خدمات اجاره سوزوکی در دبی استفاده خواهید کرد. برای رزرو خودرو می‌توانید همین حالا درخواست خود را از طریق باکس ابتدای مقاله اقدام کنید.