اجاره خودرو در اصفهان

لیست قیمت اجاره ماشین در اصفهان

اجاره خودرو در اصفهان سعادت رنت مهمترین دستاورد خود را کسب رتبه یک رضایتمندی مشتری از نظر TRIPADVISOR و GOOGLEREVIEW در سالیان متوالی می داند.
شرکت بین المللی اجاره ماشین در اصفهان سعادت رنت به شماره ثبت 510966 در ایران و شماره ثبتی 999723 در امارات دارای ماشین های مدل بالاست که تنها رنتکار در اصفهان است که دارای شعب دائمی در چندین شهر ایران، استان فارس ، جزیره کیش، دبی و استانبول می باشد و ما همچنان در تلاش برای گسترش شعب و ناوگان کرایه خودرو خود در دیگر شهر و کشور ها هستیم. تنها هدف اجاره خودرو در اصفهان سعادت رنت ارائه خدمات کرایه ماشین در اصفهان فراتر از انتظارات شماست.


اجاره پژو پارس سال در تهران | قیمت کرایه پژو پارس روزانه ۹۹۵ ...
peugeot pars
2022 - 2019
A/C
M
4
5
3

از ۳ تا ۶ روز:۱,۲۹۵,۰۰۰ تومانروزانه
از ۷ تا ۲۱ روز:۱,۲۳۰,۰۰۰ تومانروزانه
بیشتر از ۲۱ روز:۱,۱۹۰,۰۰۰ تومانروزانه
مبلغ ضمانت ۱۴,۰۰۰,۰۰۰ تومان
۸% تخفیف
اجاره سمند LX در تهران | اجاره سمند LX با بیش از 20% تخفیف ...
A/C
M
4
5
3

از ۳ تا ۶ روز:۹۹۰,۰۰۰۸۹۰,۰۰۰ تومانروزانه
از ۷ تا ۲۱ روز:۹۳۵,۰۰۰۸۷۰,۰۰۰ تومانروزانه
بیشتر از ۲۱ روز:۸۹۵,۰۰۰۸۳۰,۰۰۰ تومانروزانه
مبلغ ضمانت ۱۲,۰۰۰,۰۰۰ تومان
۶% تخفیف
اجاره پژو ۲۰۶ در تهران | اجاره ارزان پژو ۲۰۶ تیپ ۲ و ۵ در حد صفر ...
peugeot 206
2022 - 2019
A/C
M
4
5
2

از ۳ تا ۶ روز:۱,۲۵۰,۰۰۰۱,۱۹۰,۰۰۰ تومانروزانه
از ۷ تا ۲۱ روز:۱,۲۰۰,۰۰۰۱,۱۳۰,۰۰۰ تومانروزانه
بیشتر از ۲۱ روز:۱,۱۵۰,۰۰۰۱,۰۹۰,۰۰۰ تومانروزانه
مبلغ ضمانت ۱۴,۰۰۰,۰۰۰ تومان
اجاره پژو 207 دنده‌ای در تهران | کرایه 207 دنده‌‌ای تهران ...
peugeot 207i panorama
2022 - 2021
A/C
M
4
5
2

از ۳ تا ۶ روز:۱,۳۹۵,۰۰۰ تومانروزانه
از ۷ تا ۲۱ روز:۱,۲۹۵,۰۰۰ تومانروزانه
بیشتر از ۲۱ روز:۱,۱۹۵,۰۰۰ تومانروزانه
مبلغ ضمانت ۱۵,۰۰۰,۰۰۰ تومان
۵% تخفیف
اجاره پژو 207 اتوماتیک در تهران | قیمت و رزرو آنلاین پژو 207 اتومات ...
peugeot 207i auto
2020 - 2019
A/C
A
4
5
2

از ۳ تا ۶ روز:۱,۷۰۰,۰۰۰۱,۶۳۰,۰۰۰ تومانروزانه
از ۷ تا ۲۱ روز:۱,۶۰۰,۰۰۰۱,۵۳۰,۰۰۰ تومانروزانه
بیشتر از ۲۱ روز:۱,۵۰۰,۰۰۰۱,۴۳۰,۰۰۰ تومانروزانه
مبلغ ضمانت ۲۰,۰۰۰,۰۰۰ تومان
۹% تخفیف
اجاره کیا سراتو در تهران | قیمت، رزرو رایگان و آنلاین کرایه سراتو ...
kia cerato
2016 - 2014
A/C
A
4
5
3

از ۳ تا ۶ روز:۲,۵۹۰,۰۰۰۲,۳۹۰,۰۰۰ تومانروزانه
از ۷ تا ۲۱ روز:۲,۴۹۰,۰۰۰۲,۲۹۰,۰۰۰ تومانروزانه
بیشتر از ۲۱ روز:۲,۳۹۰,۰۰۰۲,۱۹۰,۰۰۰ تومانروزانه
مبلغ ضمانت ۳۵,۰۰۰,۰۰۰ تومان
اجاره کیا اسپورتیج در تهران | قیمت کرایه کیا اسپورتیج تهران ...
kia sportage
2016 - 2012
A/C
A
4
5
4

از ۳ تا ۶ روز:۳,۷۹۰,۰۰۰ تومانروزانه
از ۷ تا ۲۱ روز:۳,۵۹۰,۰۰۰ تومانروزانه
بیشتر از ۲۱ روز:۳,۲۹۰,۰۰۰ تومانروزانه
مبلغ ضمانت ۵۰,۰۰۰,۰۰۰ تومان
اجاره هیوندای سانتافه در تهران | لیست قیمت اجاره سانتافه 1402 ...
hyundai santafe
2017 - 2014
A/C
A
4
7
4

از ۳ تا ۶ روز:۴,۲۹۰,۰۰۰ تومانروزانه
از ۷ تا ۲۱ روز:۴,۱۹۰,۰۰۰ تومانروزانه
بیشتر از ۲۱ روز:۳,۹۹۰,۰۰۰ تومانروزانه
مبلغ ضمانت ۵۰,۰۰۰,۰۰۰ تومان

سوالات متداول

رزرو خودروهای بدون راننده فقط به صورت آنلاین امکان پذیر می باشد. اگر نیاز به راهنمایی دارید ابتدا به صفحه سوالات پرتکرار مراجعه نمایید و پس از آن، در صورت نیاز میتوانید از طریق واتس اپ با کارشناسان پشتیبانی ما در ساعات اداری سوالات خود را مطرح نمایید.
برای افراد مقیم ایران: گواهینامه رانندگی+ کارت شناسایی معتبر+ هر مدرکی که نشان دهنده ی شغل شما باشد (مانند: معرفی نامه از محل کار خود)+ دیپوزیت (مبلغ بسته به نوع خودرو متفاوت است) + چک صیادی. برای افراد مقیم خارج کشور: گواهینامه رانندگی بین المللی یا گواهینامه کشور محل زندگی خود+ دیپوزیت+ برای خودروهای اقتصادی کپی پاسپورت و برای خودروهای لوکس اصل پاسپورت (در صورت عدم تمایل به قراردادن اصل پاسپورت دو برابر دیپوزیت تعیین شده دریافت می شود.)
بسته به نوع خودرو درخواستی شما مبلغی را به صورت نقدی یا ارزی به صورت ضمانت در شرکت قرار می دهید. این مبالغ در زمان رزرو آنلاین خودرو مشخص شده است. دیپوزیت (ودیعه نقدی ضمانت) بعد از پایان اجاره اگر ریالی پرداخت کرده اید بعد از 24 ساعت کاری و اگر ارزی پرداخت کرده باشید در همان لحظه عودت خودرو به شما برگردانده می شود.
محل تحویل و عودت خودرو بسته به انتخاب شما تعیین می شود و همکاران سعادت رنت خودرو را در مکان معین شده با دریافت هزینه ترانسفر به شما تحویل می دهند. تحویل و عودت خودرو از دفتر مرکزی اصفهان در ساعات اداری رایگان می باشد.
محدودیت کیلومتری خودروهای ایرانی 300 کیلومتر، خودروهای خارجی 200 کیلومتر در طول روز می باشد.
سعادت رنت سه نوع بیمه دارد (بیمه پایه، بیمه متوسط، بیمه CDW بین المللی) که در صورت به وجود آمدن خسارتی که شما مقصر باشید بسته به نوع بیمه انتخابی قسمتی از مبلغ خسارت بر عهده شماست و مابقی بر عهده شرکت می باشد. هر چه بیمه انتخابی از نوع بالاتری باشد تعهد شما در جبران خسارت کمتر می باشد.

چگونه می توان در اصفهان خودرو اجاره کرد؟

در اصفهان خودرو اجاره کنید و از مکان‌های دیدنی این شهر لذت ببرید. شما می‌توانید در هر نقطه از شهر اصفهان تنها از طریق رزرو آنلاین خودروهای ما را به صورت روزانه، ساعتی و یا هفتگی اجاره کرده و از خدمات ویژه ما بهره‌مند شوید. لیست تمام خودروهای موجود، همراه با قیمت و شرایط در این صفحه قابل مشاهده است. پس با ما تا انتها همراه باشید و اجاره خودرو خود را به ما بسپارید.

شرایط اجاره خودرو بدون راننده در اصفهان

شما می‌توانید در هر نقطه از شهر اصفهان خودرو مد نظرتان را اجاره و در کوتاه ترین زمان دریافت کنید. تنها کافی است پس از مراجعه به سایت وارد صفحه اجاره خودرو بدون راننده شده، خودروهای موجود شرکت را مشاهده کنید و با توجه نیازتان و قیمت تصمیم‌گیری نمایید. بعد از انتخاب خودرو می‌توانید از طریق رزرو آنلاین با مشخص نمودن ساعت، تاریخ و محل تحویل و عودت و ارسال مدارک  ماشین را کرایه کرده. نماینده ما در اصفهان ماشین را در محل مورد نظر به شما تحویل خواهد دارد. قیمت اجاره خودرو بدون راننده در اصفهان بر اساس شرایط گوناگون متغیر است. البته ما شرایط بسیار آسانی را برای اجاره ماشین برای شما فراهم آورده‌ایم.

قیمت کرایه ماشین در اصفهان

قیمت اجاره خودرو با توجه به عوامل مختلفی متغیر است. قیمت‌ خودروها بر اساس : مدل خودرو، تعداد روزهای اجاره، هزینه خدمات جانبی مانند wi-fi، صندلی کودک و ... متفاوت است و این موارد نیز بر روی قیمت نهایی اجاره ماشین تاثیرگذار است.

قیمت‌های اعلام شده از سوی شرکت برای خدمات‌رسانی به همشهریان اصفهانی با هزینه اجاره خودرو در تهران یکسان بوده و تنها تفاوت، هزینه مربوط به ترانسفر است. ترانسفر، حمل و نقل خودرو از شرکت تا مکان درخواستی شما در هر نقطه از شهر اصفهان است.

اجاره روزانه خودرو در اصفهان

اجاره روزانه خودرو در اصفهان یکی از خدمات ضروری است که سفر شما را به این شهر لذت‌بخش‌تر می‌کند. سعادت رنت طیف وسیعی از خودروهای اقتصادی و لوکس را با کمترین قیمت ممکن برای تمامی گردشگرانی که قصد بازدید از این شهر باشکوه را دارند فراهم می‌کند. اصفهان به عنوان یکی از مهم‌ترین شهرهای توریستی ایران، سالانه میزبان گردشگران زیادی است. با اجاره روزانه ماشین در اصفهان مطمئن خواهید شد که سفری آسان و راحتی را در این شهر خواهید داشت. اگر به دنبال این خدمات در اصفهان هستید، می‌توانید خودروهای موجود ما را بررسی کرده و ماشین مورد نظر خود را انتخاب کنید.

اجاره خودرو لوکس در اصفهان

یکی از آرزوهای تمامی مردم، رانندگی با خودرو لوکس است. شما می توانید به راحتی، برای انجام کارهای شخصی و یا اداری خود، از اجاره خودرو لوکس در اصفهان استفاده کرده و بدون هیچ نگرانی به امور خود رسیدگی کنید. کرایه ماشین لوکس در اصفهان، به صورت بدون راننده امکان پذیر است. 

مدارک لازم برای اجاره خودرو بدون راننده

اگر مقیم ایران باشید

  • شرایط سنی مورد نیاز:

داشتن حداقل سن 20 سال برای اجاره خودرو الزامی است.

  • گواهینامه رانندگی:

گواهینامه رانندگی معتبر فرد متقاضی اجاره خودرو با حداقل اعتبار زمانی 6 ماه

  • مدارک شناسایی مورد نیاز :

کارت ملی

  • احراز مدرک شغلی :

گواهی معتبر اشتغال به کار برای احراز مدرک شغلی و یا محل سکونت شخص اجاره کننده خودرو .

(گواهی شغلی يعنی: فيش حقوقی یا جواز كسب، اجاره‌نامه مغازه، نامه معرفی در سربرگ رسمی شركت با مهر و امضاء، دفترچه تامین اجتماعی، يا هر چيزی كه نشان‌دهنده‌ی شغل شما باشد، صرفا كارمند بودن مهم نيست، داشتن شغل مهم است.)

  • ودیعه نقدی (دیپوزیت) و چک :

یک فقره چک به مبلغ خودرو

پرداخت کل مبلغ کرایه در زمان تحویل خودرو از طریق پرداخت نقدی و یا کارت‌های اعتباری.

پرداخت مبلغی به عنوان ودیعه نقدی (دیپوزیت) که با توجه به نوع خودروهای درخواستی متفاوت است. (مبلغ ودیعه نقدی (دیپوزیت) بسته به مدل خودرو متفاوت است، پس از 25 روز کاری با بررسی عدم خلافی به حساب شما بازگردانده خواهد شد.)

اجاره خودرو در فرودگاه در اصفهان

اگر برای سفر خود به اصفهان مسیر هوایی را انتخاب کرده‌اید و دوست دارید به راحتی به گشت و گذار در شهر بپردازید، اجاره خودرو بهترین گزینه است. اجاره خودرو فرودگاه مکمل خدمات شرکت برای رفع نیازهای جابه‌جایی مسافرین است. بنابراین شما می‌توانید خدمات اجاره خودرو ما در فرودگاه را انتخاب کنید. شما مشتریان عزیز پس از رنت خودرو از شرکت می‌توانید در فرودگاه اصفهان ماشینی را که رزرو کرده‌اید را از جلو درب فرودگاه از نماینده ما دریافت کنید. فقط باید به این نکته توجه کنید که در زمان رزرو آنلاین خودرو باید ساعت دقیق پروازتان را لحاظ کنید. راننده ما خودرو را درب فرودگاه در مکان مشخص شده شما تحویلتان خواهند داد. 

اجاره ماشین در فرودگاه اصفهان شامل خودروهای بدون راننده است که در دو دسته ماشین‌های لوکس و ارزان قیمت اجاره داده می‌شوند. اجاره خودرو فرودگاه اصفهان از طریق رزرو آنلاین امکان‌پذیر است. پاسخگویی و اجاره خودرو در فرودگاه اصفهان به صورت 24 ساعته بوده و تحویل خودرو بلافاصله پس نشستن پرواز شما خواهد بود.

زمان تحویل خودرو در فرودگاه

همکاران ما در مجموعه بزرگ سعادت رنت خودرو مورد نیاز شما را در کمتر از یک ساعت اصفهان به شما تحویل خواهند داد. نماینده ما قبل از نشستن پرواز شما در سالن انتظار، منتظر شما خواهد بود. برای اطلاع از زمان دقیق عکس از بلیط خود برای ما ارسال کنید تا در ساعت مشخص متصدی خودرو را به شما تحویل دهد.