اجاره خودرو در اصفهان
برگشت در محل تحویل

اجاره خودرو اصفهان

اجاره خودرو در اصفهان سعادت رنت مهمترین دستاورد خود را کسب رتبه یک رضایتمندی مشتری از نظر TRIPADVISOR و GOOGLEREVIEW در سالیان متوالی می داند.
شرکت بین المللی اجاره ماشین در اصفهان سعادت رنت به شماره ثبت 510966 در ایران و شماره ثبتی 999723 در امارات دارای ماشین های مدل بالاست که تنها رنتکار در اصفهان است که دارای شعب دائمی در چندین شهر ایران، استان فارس ، جزیره کیش، دبی و استانبول می باشد و ما همچنان در تلاش برای گسترش شعب و ناوگان کرایه خودرو خود در دیگر شهر و کشور ها هستیم. تنها هدف اجاره خودرو در اصفهان سعادت رنت ارائه خدمات کرایه ماشین در اصفهان فراتر از انتظارات شماست.


۲۲% تخفیف
A/C
M
4
5
3

از ۳ تا ۶ روز:۱,۱۰۰,۰۰۰۸۷۰,۰۰۰ تومانروزانه
از ۷ تا ۲۱ روز:۱,۰۷۰,۰۰۰۸۴۰,۰۰۰ تومانروزانه
بیشتر از ۲۱ روز:۷۳۰,۰۰۰ تومانروزانه
مبلغ ضمانت ۹,۰۰۰,۰۰۰ تومان
۲۸% تخفیف
peugeot pars
2022 - 2019
A/C
M
4
5
3

از ۳ تا ۶ روز:۱,۳۳۰,۰۰۰۹۸۰,۰۰۰ تومانروزانه
از ۷ تا ۲۱ روز:۱,۲۹۵,۰۰۰۹۴۵,۰۰۰ تومانروزانه
بیشتر از ۲۱ روز:۹۰۰,۰۰۰ تومانروزانه
مبلغ ضمانت ۹,۰۰۰,۰۰۰ تومان
۲۸% تخفیف
peugeot 206
2022 - 2019
A/C
M
4
5
2

از ۳ تا ۶ روز:۱,۳۳۰,۰۰۰۹۸۰,۰۰۰ تومانروزانه
از ۷ تا ۲۱ روز:۱,۲۹۵,۰۰۰۹۴۵,۰۰۰ تومانروزانه
بیشتر از ۲۱ روز:۸۷۵,۰۰۰ تومانروزانه
مبلغ ضمانت ۹,۰۰۰,۰۰۰ تومان
۲۱% تخفیف
A/C
M
4
5
2

از ۳ تا ۶ روز:۱,۵۵۰,۰۰۰۱,۲۵۰,۰۰۰ تومانروزانه
از ۷ تا ۲۱ روز:۱,۴۵۰,۰۰۰۱,۱۵۰,۰۰۰ تومانروزانه
بیشتر از ۲۱ روز:۹۹۵,۰۰۰ تومانروزانه
مبلغ ضمانت ۱۵,۰۰۰,۰۰۰ تومان
peugeot 207i auto
2020 - 2019
A/C
A
4
5
2

از ۳ تا ۶ روز:۱,۴۵۰,۰۰۰ تومانروزانه
از ۷ تا ۲۱ روز:۱,۳۹۵,۰۰۰ تومانروزانه
بیشتر از ۲۱ روز:۱,۲۹۵,۰۰۰ تومانروزانه
مبلغ ضمانت ۱۵,۰۰۰,۰۰۰ تومان
اجاره خودرو سراتو
kia cerato
2019 - 2014
A/C
A
4
5
3

از ۳ تا ۶ روز:۱,۷۰۰,۰۰۰ تومانروزانه
از ۷ تا ۲۱ روز:۱,۶۵۰,۰۰۰ تومانروزانه
بیشتر از ۲۱ روز:۱,۵۵۰,۰۰۰ تومانروزانه
مبلغ ضمانت ۲۰,۰۰۰,۰۰۰ تومان
اجاره میتسوبیشی ASX
A/C
A
4
5
4

از ۳ تا ۶ روز:۲,۰۰۰,۰۰۰ تومانروزانه
از ۷ تا ۲۱ روز:۱,۹۸۰,۰۰۰ تومانروزانه
بیشتر از ۲۱ روز:۱,۹۵۰,۰۰۰ تومانروزانه
مبلغ ضمانت ۳۰,۰۰۰,۰۰۰ تومان
اجاره کیا اسپورتیج
kia sportage
2016 - 2012
A/C
A
4
5
4

از ۳ تا ۶ روز:۲,۶۵۰,۰۰۰ تومانروزانه
از ۷ تا ۲۱ روز:۲,۵۵۰,۰۰۰ تومانروزانه
بیشتر از ۲۱ روز:۲,۴۵۰,۰۰۰ تومانروزانه
مبلغ ضمانت ۳۰,۰۰۰,۰۰۰ تومان
اجاره هیوندای سانتافه
hyundai santafe
2017 - 2014
A/C
A
4
7
4

از ۳ تا ۶ روز:۲,۸۵۰,۰۰۰ تومانروزانه
از ۷ تا ۲۱ روز:۲,۷۵۰,۰۰۰ تومانروزانه
بیشتر از ۲۱ روز:۲,۶۰۰,۰۰۰ تومانروزانه
مبلغ ضمانت ۳۰,۰۰۰,۰۰۰ تومان

سوالات متداول

رزرو خودروهای بدون راننده فقط به صورت آنلاین امکان پذیر می باشد. اگر نیاز به راهنمایی دارید ابتدا به صفحه سوالات پرتکرار مراجعه نمایید و پس از آن، در صورت نیاز میتوانید از طریق واتس اپ با کارشناسان پشتیبانی ما در ساعات اداری سوالات خود را مطرح نمایید.
برای افراد مقیم ایران: گواهینامه رانندگی+ کارت شناسایی معتبر+ هر مدرکی که نشان دهنده ی شغل شما باشد (مانند: معرفی نامه از محل کار خود)+ دیپوزیت (مبلغ بسته به نوع خودرو متفاوت است) + چک صیادی. برای افراد مقیم خارج کشور: گواهینامه رانندگی بین المللی یا گواهینامه کشور محل زندگی خود+ دیپوزیت+ برای خودروهای اقتصادی کپی پاسپورت و برای خودروهای لوکس اصل پاسپورت (در صورت عدم تمایل به قراردادن اصل پاسپورت دو برابر دیپوزیت تعیین شده دریافت می شود.)
بسته به نوع خودرو درخواستی شما مبلغی را به صورت نقدی یا ارزی به صورت ضمانت در شرکت قرار می دهید. این مبالغ در زمان رزرو آنلاین خودرو مشخص شده است. دیپوزیت (ودیعه نقدی ضمانت) بعد از پایان اجاره اگر ریالی پرداخت کرده اید بعد از 24 ساعت کاری و اگر ارزی پرداخت کرده باشید در همان لحظه عودت خودرو به شما برگردانده می شود.
محل تحویل و عودت خودرو بسته به انتخاب شما تعیین می شود و همکاران سعادت رنت خودرو را در مکان معین شده با دریافت هزینه ترانسفر به شما تحویل می دهند. تحویل و عودت خودرو از دفتر مرکزی اصفهان در ساعات اداری رایگان می باشد.
محدودیت کیلومتری خودروهای ایرانی 300 کیلومتر، خودروهای خارجی 200 کیلومتر در طول روز می باشد.
سعادت رنت سه نوع بیمه دارد (بیمه پایه، بیمه متوسط، بیمه CDW بین المللی) که در صورت به وجود آمدن خسارتی که شما مقصر باشید بسته به نوع بیمه انتخابی قسمتی از مبلغ خسارت بر عهده شماست و مابقی بر عهده شرکت می باشد. هر چه بیمه انتخابی از نوع بالاتری باشد تعهد شما در جبران خسارت کمتر می باشد.

در اصفهان خودرو اجاره کنید و از مکان‌های دیدنی این شهر لذت ببرید. شما می‌توانید در هر نقطه از شهر اصفهان تنها از طریق رزرو آنلاین خودروهای ما را به صورت روزانه، ساعتی و یا هفتگی اجاره کرده و از خدمات ویژه ما بهره مند شوید. لیست تمام خودروهای موجود، همراه با قیمت و شرایط در این صفحه قابل مشاهده می باشد. پس با ما تا انتها همراه باشید و اجاره خودرو خود را به ما بسپارید.

 

شما می توانید در هر نقطه از شهر اصفهان خودرو مد نظرتان را اجاره و در کوتاه ترین زمان دریافت کنید. تنها کافی است پس از مراجعه به سایت وارد صفحه اجاره خودرو بدون راننده شده، خودروهای موجود شرکت را مشاهده کنید و با توجه نیازتان و قیمت تصمیم گیری نمایید. بعد از انتخاب خودرو می توانید از طریق رزرو آنلاین با مشخص نمودن ساعت، تاریخ و محل تحویل و عودت و ارسال مدارک  ماشین را کرایه کرده. نماینده ما در اصفهان ماشین را در محل مودر نظر به شما تحویل خواهد دارد. قیمت اجاره خودرو بدون راننده در اصفهان بر اساس شرایط گوناگون متغیر است. البته ما شرایط بسیار آسانی را برای اجاره ماشین برای شما فراهم آورده ایم.

اجاره روزانه خودرو در اصفهان یکی از خدمات ضروری است که سفر شما را به این شهر لذت بخش تر می کند. سعادت رنت طیف وسیعی از خودروهای اقتصادی و لوکس را با کمترین قیمت ممکن برای تمامی گردشگرانی که قصد بازدید از این شهر باشکوه را دارند فراهم می کند. اصفهان به عنوان یکی از مهم ترین شهرهای توریستی ایران، سالانه میزبان گردشگران زیادی است. با اجاره روزانه ماشین در اصفهان مطمئن خواهید شد که سفری آسان و راحتی را در این شهر خواهید داشت. اگر به دنبال این خدمات در اصفهان هستید، می توانید خودروهای موجود ما را بررسی کرده و ماشین مورد نظر خود را انتخاب کنید.

اجاره خودرو لوکس در اصفهان

یکی از آرزوهای تمامی مردم، رانندگی با خودرو لوکس می باشد. شما می توانید به راحتی، برای انجام کارهای شخصی و یا اداری خود، از اجاره خودرو لوکس در اصفهان استفاده کرده و بدون هیچ نگرانی به امور خود رسیدگی کنید. کرایه ماشین لوکس در اصفهان، به صورت بدون راننده امکان پذیر می باشد. 

اگر مقیم ایران باشید

  • شرایط سنی مورد نیاز:

داشتن حداقل سن 20 سال برای اجاره خودرو الزامی می باشد.

  • گواهینامه رانندگی:

گواهینامه رانندگی معتبر فرد متقاضی اجاره خودرو با حداقل اعتبار زمانی 6 ماه

  • مدارک شناسایی مورد نیاز :

کارت ملی

  • احراز مدرک شغلی :

گواهی معتبر اشتغال به کار برای احراز مدرک شغلی و یا محل سکونت شخص اجاره کننده خودرو .

(گواهی شغلی يعنی: فيش حقوقی یا جواز كسب، اجاره نامه مغازه، نامه معرفی در سربرگ رسمی شركت با مهر و امضاء، دفترچه تامین اجتماعی، يا هر چيزی كه نشان دهنده ی شغل شما باشد، صرفا كارمند بودن مهم نيست، داشتن شغل مهم است.)

  • ودیعه نقدی (دیپوزیت) و چک :

یک فقره چک به مبلغ خودرو

پرداخت کل مبلغ کرایه در زمان تحویل خودرو از طریق پرداخت نقدی و یا کارت های اعتباری.

پرداخت مبلغی به عنوان ودیعه نقدی (دیپوزیت) که با توجه به نوع خودرو های درخواستی متفاوت می باشد. (مبلغ ودیعه نقدی (دیپوزیت) بسته به مدل خودرو متفاوت است، پس از 25 روز کاری با بررسی عدم خلافی به حساب شما بازگردانده خواهد شد.)

اگر مقیم خارج از ایران هستید به روی دکمه زیر کلیک کنید.

مدارک لازم برای اجاره خودرو

اگر برای سفر خود به اصفهان مسیر هوایی را انتخاب کرده اید و دوست دارید به راحتی به گشت و گذار در شهر بپردازید، اجاره خودرو بهترین گزینه است. اجاره خودرو فرودگاه مکمل خدمات شرکت برای رفع نیازهای جابجایی مسافرین است. بنابراین شما می توانید خدمات اجاره خودرو ما در فرودگاه را انتخاب کنید. شما مشتریان عزیز پس از رنت خودرو از شرکت می توانید در فرودگاه اصفهان ماشینی را که رزرو کرده اید را از جلو درب فرودگاه از نماینده ما دریافت کنید. فقط باید به این نکته توجه کنید که در زمان رزرو آنلاین خودرو باید ساعت دقیق پروازتان را لحاظ کنید. راننده ما خودرو را درب فرودگاه در مکان مشخص شده شما تحویلتان خواهند داد. 

اجاره ماشین در فرودگاه اصفهان شامل خودروهای بدون راننده است که در دو دسته ماشین های لوکس و ارزان قیمت اجاره داده می شوند. اجاره خودرو فرودگاه اصفهان از طریق رزرو آنلاین امکان پذیر است. پاسخگویی و اجاره خودرو در فرودگاه اصفهان به صورت 24 ساعته بوده و تحویل خودرو بلافاصله پس نشستن پرواز شما خواهد بود.

زمان تحویل خودرو در فرودگاه

همکاران ما در مجموعه بزرگ سعادت رنت خودرو مورد نیاز شما را در کمتر از یک ساعت اصفهان به شما تحویل خواهند داد. نماینده ما قبل از نشستن پرواز شما در سالن انتظار، منتظر شما خواهد بود. برای اطلاع از زمان دقیقیک عکس از بلیط خود برای ما ارسال کنید تا در ساعت مشخص متصدی خودرو را به شما تحویل دهد. 

قیمت اجاره خودرو با توجه به عوامل مختلفی متغیر است. قیمت‌ خودروها بر اساس : مدل خودرو، تعداد روزهای اجاره، هزینه خدمات جانبی مانند wi-fi، صندلی کودک و ... متفاوت است و این موارد نیز بر روی قیمت نهایی اجاره ماشین تاثیر گذار است.

قیمت های اعلام شده از سوی شرکت برای خدمات رسانی به همشهریان اصفهانی با هزینه اجاره خودرو در تهران یکسان بوده و تنها تفاوت، هزینه مربوط به ترانسفر می باشد. ترانسفر، حمل و نقل خودرو از شرکت تا مکان درخواستی شما در هر نقطه از شهر اصفهان می باشد.