اجاره ماشین در کیش

قیمت اجاره ماشین در کیش

قیمت اجاره ماشین در کیش بدون راننده به صورت روزانه،هفتگی و یا بلند.شما می توانید با هزینه رنت خودرو ایرانی درتهران یک خودرولوکس درکیش اجاره کنید.

سوالات متداول اجاره ماشین در کیش

 

مدارک لازم برای اجاره ماشین در کیش

مدارک لازم برای اجاره ماشین در کیش بسیار آسان بوده و خودرو های موجود تنها با چک و یا مبلغی برای ودیعه قابل رنت است.

در زیر مدارک و شرایط اجاره خودرو در کیش را برای شما عزیزانی که مسافر این جزیره هستید و قصد کرایه خودرو در این جزیره زیبا را دارید آورده ایم تا قبل از سفر ماشین مورد نیازتان خود را رزرو کنید.

- کارت شناسایی 
گواهینامه رانندگی 
- چک به مبلغ ارزش کل خودرو
- در صورت نداشتن چک می توانید بین 3 تا 7 میلیون ودیعه نقدی بسته به نوع خودرو به شرکت پرداخت کنید. 

 

(قابل ذکر است که تمامی مبلغ دیپوزیت پس از عودت خودرو به صورت کامل به مشتری برگردانده می شود. به جز 300 هزار تومان که نزد شرکت باقی خواهد ماند که پس از 30 روز و مشخص شدن وضعیت خلافی مابقی پول به شما بازگردانده خواهد شد.

پس از ارائه مدارک برای اجاره ماشین در کیش قرار دادی بین شما و شرکت بسته خواهد شد که در آن هزینه و تعداد روز های کرایه شما در آن درج خواهد شد.

اجاره موتور برقی در کیش

اجاره موتور برقی در کیش با شرایط بسیار آسان، قیمت مناسب با همراه داشتن کارت شناسایی معتبر و پرداخت ودیعه جهت ضمانت

اجاره موتور برقی در کیش یا همان اسکوتر انواع مختلفی دارند، موتور برقی به دو صورت تک نفره و دو نفره موجود است. برای اجاره موتور برقی در کیش کافی است که با شرکت تماس گرفته و موتور را رزرو و در کیش آن را تحویل بگیرید. نیروی محرکه موتورها از باطری تأمین می شود و چنانچه کامل شارژ شده باشند می توانید تا یک ساعت با آن به گشت و گذار بپردازید. نحوه استفاده از این موتورها بسیار آسان است تنها با گاز و ترمز می توانید با آنها رانندگی کنید.

شرایط استفاده و قرارداد اجاره موتور شارژی در کیش:

- داشتن حداقل 15 سال برای تکمیل فرم قرارداد اجاره و قبول شرایط آن 
- استفاده از وسایل ایمنی مانند کلاه ایمنی
- به همراه داشتن کارت شناسایی معتبر
- پرداخت 50 هزارتومان ودیعه برای ضمانت
- موتور یا اسکوتر  فقط جهت تردد در جاد مخصوص دوچرخه می باشد. لذا جداً از رفتن به درون معابر پیاده و سواره رو و همچنین جاده های خاکی خودداری فرمایید. در صورت مشاهده هرگونه تخلف ضمن بازپسگیری دستگاه، اجاره کننده ملزم به پرداخت وجه 50هزارتومن جریمه نیز خواهد شد.
- هزینه خسارت وارد شده به دستگاه که ناشی از بی احتیاطی و عدم استفاده صحیح و تردد در مسیرهایی غیر از جاده مخصوص دوچرخه باشد به عهده اجاره کننده می باشد.

شما میتوانید برای رزرو موتور در کیش از طریق شماره های سایت با ما تماس بگیرید یا از طریق لینک به صورت آنلاین اقدام به رزرو و خرید کنید.

اجاره موتور برقی در کیش
 

اجاره خودرو کیش با کمترین هزینه

اجاره ماشین در کیش بدون نیاز به به چک و با شرایط آسان در شرکت های اجاره خودرو امکان پذیر می باشد. ماشین های اجاره ای در کیش به دلیل اینکه این جزیره جزو مناطق مهم گردشگری بین المللی است در دسته خودروهای لوکس و خارجی هستند. قیمت اجاره خودرو در کیش با توجه به خودروهای لاکچری هم قیمت با اجاره ماشین ایرانی در تهران و دیگر شهرها می باشد. در کیش با مبلغ 3 تا 7 میلیون ودیعه نقدی بهترین خودرو را می توانید اجاره کنید. برای اطلاع از قیمت و شرایط اجاره خودرو در کیش می توانید به انتهای صفحه مراجعه کنید.

سعادت رنت اجاره انواع خودروهای لوکس در جزیره کیش را با قیمت های بسیار استثنایی همراه با تخفیف برای مشتریان خود در نظر گرفته است. تحویل اتومبیل معمولا در فرودگاه یا محل اقامت شما می باشد. خودروهای اجاره ای در در جزیره کیش از ماشین شاسی بلند تا فورد موجود می باشد. رزرو اجاره خودرو در کیش به صورت رایگان بوده و قیمت رنت خودرو نیز در رده ارزان ترین قیمت اجاره خودرو در کیش می باشد.خودروهای اجاره ای در کیش همراه با قیمت در زیر نام برده شده است که بدون چک نیز اجاره داده می شوند. 

 

جهت رزرو و اجاره خودرو
 
در کیش، تماس بگیرید

اجاره خودرو در کیش را همین اکنون با سعادت رنت تجربه کنید. سعادت رنت به عنوان شرکت بین المللی و شناخته شده در زمینه رنت خودرو مفتخر است که در بیشتر شهرهای ایران دارای نماینده هایی فعال می باشد. با توجه به اینکه کیش جزو مناطق آزاد کشور محسوب می شود، شرایط و خدمات اجاره ماشین در کیش با دیگر شهرهای کشور متفاوت می باشد. 

شرایط اجاره ماشین در کیش

اجاره ماشین در کیش تنها به صورت بدون راننده موجود می باشد که با ساده ترین شرایط قابل رنت است. ممکن است خودروهای اجاره ای در کیش برای تاریخی که شما می خواهید موجود نبوده و رزرو شده باشد، در نتیجه اگر ماشین خاصی برای اجاره مد نظر دارید چند روز زودتر خودروها را رزرو کنید. لیست خودرو های بدون راننده در کیش در بالا ذکر شده که می توانید برای هر تعداد روز که می خواهید اجاره کنید. می توان گفت که اجاره خودرو کیش جزو یکی از تفریحات هیجان انگیز مسافران این جزیره می باشد. شما می توانید با اجاره خودرو مورد نظر خود در طول سفرتان به راحتی بدون پرداخت هزینه تاکسی در این جزیره گشت و گذار کنید.

 • مدت زمان اجاره روزانه 24 ساعت می باشد.
 • هزینه بنزین خودرو به عهده اجاره کننده می باشد که در صورت داشتن کارت سوخت می توانید از آن استفاده کرده.
 • مبلغ 200 هزارتومان بابت جرائم احتمالی راهنمایی و رانندگی به مدت حداقل سه روز و حداکثر ده روز نزد اجاره دهنده خودرو باقی خواهند ماند و پس از مشخص شدن وضعیت خلافی خودرو به شما عودت داده خواهد شد.
 • اجاره خودرو در کیش فقط به صورت بدون راننده می باشد به همین دلیل قیمت های درج شده برای اجاره ماشین در کیش بدون راننده است. اما امکان اجاره ماشین با راننده در کیش هم  برای ترانسفر وجود دارد که می تونید در خواست خودتون رو با ما در میان بگذارید.

 

 

برتری سعادت رنت نسبت به شرکت های دیگر

 • ضمانت بازگشت پول ودیعه
 • خودروها مدل سال یا مدل بالا 
 • تخفیف بیشتر برای رزرو های بیش از 3 روز.
 •  تحویل خودرو در فرودگاه یا محل اقامت شما و یا هر کجا که شما بخواهید
 • عقد قرارداد رسمی 
 • خودروی تحویلی از لحاظ فنی تضمین می شود.
 • خودرو به صورت کارواش شده تحویل به مسافر خواهد شد.
 • قیمت های ارزان برای خودرو های لوکس
 • کمترین میزان ودیعه برای خودروهای لوکس
 • اجاره ماشین در کیش بدون چک
 • اجاره خودرو ارزان در کیش

فرآیند اجاره ماشین کیش به علت اینکه این جزیره جزو منطقه آزاد محسوب می شود و واردات ماشین های خارجی و آمریکایی و لوکس آزاد است با اجاره خودرو در دیگر شهرهای ایران متفاوت است. هدف سعادت رنت، اجاره ماشین ارزان قیمت در کیش، با توجه به نیاز مشتری است.

اجاره ماشین در کیش بدون چک 

اجاره ماشین در کیش بدون چک با پرداخت ودیعه نقدی برای همه خودورها امکان پذیر است. 

اگر نیاز به اجاره خودرو بدون راننده دارید همان طور که در بالا به آن اشاره شد می توانید اجاره ماشین در کیش را بدون چک امتحان کنید. شرایط اجاره ماشین بدون چک به این صورت است که شرکت بین 3 تا 7 میلیون ودیعه نقدی بسته به نوع خودرو جایگزین چک از متقاضی دریافت خواهد کرد

 تمامی مبلغ دیپوزیت پس از عودت خودرو به صورت کامل به مشتری برگردانده می شود. به جز 300 هزار تومان که نزد شرکت باقی خواهد ماند که پس از 30 روز و مشخص شدن وضعیت خلافی مابقی پول به شما بازگردانده خواهد شد.

اجاره ماشین ایرانی در کیش

اجاره ماشین ایرانی در کیش به افرادی که دنبال یک خودرو اقتصادی اما لوکس هستند توصیه نمی‌شود چراکه باقیمت بسیار مقرون‌به‌صرفه می‌توانند خودرو خارجی در این جزیره رنت کنند.

بیشتر مسافران اجاره خودرو به دنبال اجاره ماشین ایرانی در کیش هستند. اما باید به این نکته توجه کنید که هزینه اجاره خودروهای لوکس، در رده قیمت اجاره ماشین ایرانی در دیگر شهرهای ایران است. یعنی شما می‌توانید یک خودرو لوکس شاسی‌بلند اجاره کرده و هزینه یک خودرو ایرانی را پرداخت کنید. متقاضیان اجاره ماشین ایرانی در کیش می‌توانند با هزینه 160.000 هزار تومان یک خودرو لوکس باکیفیت اجاره کنند.
همین موضوع باعث شده تا گردشگران زیادی این فرصت را مغتنم شمرده تا در سفر خود به کیش لذت رانندگی با خودروهای لوکس دنیا را از طریق کرایه خودرو در کیش تجربه کنند.اگر به دنبال اجاره ماشین ایرانی در کیش هستید ما برای شما خودروهای خارجی جایگزین در رده قیمتی ماشین‌های ایرانی نام‌برده‌ایم. برای اطلاع از درستی این موضوع می‌توانید قیمت‌های اجاره خودرو در کیش را با خودروهای بدون راننده ایرانی ما مقایسه کنید. 

 • رنو داستر 
 • مزدا 6
 • کیا اسپورتیج 
 • توسان

اجاره ماشین ارزان در کیش 

اجاره ماشین ارزان در کیش از قیمت روزانه 300 هزار تومان شروع می شود که شامل طیف گستره ای از خودروهای خارجی است.

بیشتر متقاضیان ما به دنبال اجاره خودرو ارزان در کیش هستند. خودروهای ارزان در کیش شامل ماشین های سواری کیا و رنو داستر، نیسان جوک و شامل تعداد زیادی از خودروهای خارجی هستند. در واقع شما این خودروها را به راحتی با قیمت های روزانه 300 تومان می توانید اجاره کنید. با پرداخت هزینه اجاره یک خودرو ایرانی در تهران می توانید در جزیره کیش یک خودرو لوکس خارجی سوار شوید. 

 تخفیفات اجاره ماشین در کیش

تخفیفات اجاره ماشین در کیش شامل افرادی می شود که خودرو را به صورت بلند مدت اجاره کرده و یا دارای شرایط زیر باشند.

 • در صفحه اینستاگرام و فیسبوک ما به صورت دوره ای کد های تخفیف هیجان انگیزی ارایه می شود ، می توانید با دنبال کردن صفحات مجازی سعادت رنت از تخفیفات دوره ای مطلع شوید
 • زمانی که شما اولین خودرو را از ما اجاره می کنید کارت ردیف برنزی به شما داده می شود که دارای تخفیف دائمی برای اجاره خودرو است و در دفعات بعدی کارت شما به نقره ای و طلایی ارتقاء پیدا می کند.
 • خودرو هایی که طول عمر آن ها از 18 ماه گذشته و از ناوگان اجاره این شرکت خارج شده اند را می توانید با تخفیف و قیمت مناسب اما فقط به صورت ماهیانه و سالیانه اجاره نمایید

تخفیفات اجاره خودرو

ارزان ترین ماشین های اجاره ای در کیش

ماشین های ارزان اجاره ای سعادت رنت که می توانید با هزینه بسیار مناسب سوار آنها شوید شامل : اپتیما، سراتو، نیسان جوک، مزدا 6 می باشد. شما می توانید این خودروها را از قیمت روزانه 300.000 تومان اجاره کنید.

ارزان ترین قیمت اجاره خودرو در کیش

ارزان ماشین های اجاره ای در کیش شامل رنو داستر،  کیا اسپرتج، توسان، النترا، نیسان جوک می باشند. قیمت ها بستگی نوع خودرو انتخابی شما و  تعداد روزهای درخواستی شما تعیین می‌شود. شما می‌توانید در جزیره کیش به دلیل قوانین موجود، خودروهای آخرین‌مدل و معروف جهان را با پرداخت هزینه بسیار کم رنت کنید. اجاره خودرو ارزان در کیش تنها باسعادت رنت ممکن می‌باشد. برای بهره‌مندی از ارزان‌ترین اجاره خودرو در کیش یک پیشنهاد ویژه برای شما داریم اگر خودرو مدنظر خودتان رو برای تعداد روزهای بیشتر و به مدت یک هفته اجاره کنید از تخفیف ویژه اجاره خودرو در کیش سعادت رنت بهره‌مند خواهید شد. 

یکی از مهمترین نکته هایی که در این زمینه وجود دارد شرکت هایی است که با قیمت های پایین ایجاد انگیزه کرده اما متاسفانه مشتری پس از کرایه خودرو دچار مشکلات زیادی می شود مانند عدم بازگرداندن ضمانت خلافی و یا مجبور به پرداخت هزینه های پنهان می شوند. در نتیجه در انتخاب خود دقت کنید.

شرکت های بسیاری در زمینه اجاره خودرو در کیش وجود دارد اما می توان گفت اعتماد کردن به این موسسات یک ریسک بزرگ است. شما می توانید قبل از شروع سفر خود خیالتان را از بابت این موضوع راحت کنید. می توانید با اجاره خودرو از تهران دیگر نگرانی برای تردد خود در این جزیره را نداشته باشید. خب ما خیالتان را آسوده کرده ایم.

خودروهای مجموعه سعادت رنت برای کرایه خودرو در کیش جزو ارزان ترین قیمت های موجود در بازار اجاره خودرو هستند. پس اگر قصد سفر به کیش را دارید می توانید با اجاره ماشین از مجموعه سعادت رنت سفر خود را به یک خاطره فراموش نشدنی تبدیل کنید. می توان گفت لذت رانندگی با خودروهای خارجی با هزینه بسیار پایین را می توانید تنها در مجموعه بزرگ سعادت رنت تجربه کنید. جدای از آن نیز با شرایط و مدارک بسیار آسان می توانید، اجاره ماشین در کیش ارزان را با هر شرایط و به صورت روزانه و بلند مدت تجربه کنید.

نحوه اجاره خودرو در کیش

اجاره خودرو در کیش یک نوع قرار داد رسمی بین شرکت سعادت رنت با مشتریان عزیزمان است. برای اجاره خودرو در کیش شما باید چند روز قبل از سفر خود به این جزیره ماشین را رزرو کرده و با ارائه مدارک مورد نیاز برای اجاره خودرو در کیش در زمان مشخص شده خودرو را از نماینده ما در جزیره تحویل بگیرید.

نحوه اجاره خودرو در کیش به این صورت است که باید قبل از سفر خود باید با شرکت تماس گرفته و با در اختیار گذاشتن نوع خودرو ، تعداد روزها و پنل سفر خود، ماشین مورد نیازتان را رزرو کنید. پس از ارائه اطلاعات، شرکت برای شما پیش فاکتوری تهیه خواهد کرد و در اختیارتان قرار خواهد داد. در مرحله بعد شما با پرداخت ودیعه و امضای قرار دارد می توانید در زمانی که مشخص کرده اید خودرو را از نماینده ما در کیش تحویل بگیرید. مابقی هزینه اجاره ماشین نیز در زمان تحویل خودرو از شما دریافت خواهد شد.

نحوه اجاره خودرو در کیش

شرایط و ودیعه پرداختی شما برای اجاره خودرو در کیش همانند اجاره خودرو در دیگر شهرها می باشد. ودیعه پرداختی شما وجه نقدی بابت ضمانت ماشین است که پس از بازگرداندن ماشین به فرد عودت میشود. عودت ودیعه در قرارداد رسمی که از طرف شرکت آماده می شود ذکر شده تا هیچ گونه شک و شبه ای برایتان ایجاد نشود.

رزرو ماشین برای اجاره خودرو در کیش

 سعادت رنت برای رفاه حال مشتریان عزیز خود خدمات رزرو کرایه خودرو را به  3 طریق تماس با شرکت، واتساپ و یا از طریق رزرو آنلای در سایت امکان پذیرکرده است. 

برای رزرو خودرو در کیش، اولین موضوعی که بسیار حائز اهمیت است، تعداد روزهای اجاره ماشین می باشد. در واقع برای رزرو خودرو شما باید زمان اجاره خودرو، نوع خودرو، تعداد روزها و مکانی که می خواهید خودرو به شما تحویل داده شود شخص کنید. رزرو آنلاین سعادت رنت کاملا رایگان بوده و بگونه ای طراحی شده که برای تمام افراد راحت باشد. 

پس از دریافت اطلاعات شرکت با توجه به خدمات و درخواست شما، پیش فاکتوری را تهیه کرده و برای شما می فرستد. اگر پیش فاکتور مورد تائید شما باشد با مراجعه به شرکت و ارائه مدارک و پرداخت ودیعه،  قرار داد رسمی شرکت را امضا کرده و می توانید خودرو  را در مکان و  زمان مشخص شده از نماینده ما در جزیره کیش تحویل بگیرید.

تحویل خودرو در جزیره کیش

 تحویل خودرو معمولاً در فرودگاه یا محل اقامت شما می‌باشد. خودرو اجاره‌ای در هر مکانی که بخواهید از طریق نماینده ما در کیش به شما تحویل داده خواهد شد. میهمانان عزیز جزیره کیش در صورت تمایل می‌توانند با کرایه اتومبیل بدون راننده به گردش در جزیره زیبای کیش بپردازند و یا برای ترانسفور از خدمات اجاره خودرو با راننده شرکت بهره‌مند شوند.

 

قوانین رانندگی در کیش جهت اجاره ماشین

چند قوانین رانندگی در کیش که همه رانندگان خودروهای اجاره ای باید به آن دقت کرده و رعایت کنند.

 • بستن کمربند ایمنی الزامی
 • بوق زدن در کلیه معابر ممنوع است.
 •  آلودگی صوتی به هر صورت در جزیره کیش ممنوع است.
 • ریختن زباله از داخل خودرو به بیرون در جزیره زیبای کیش ممنوع هست.
 • جریمه ها در جزیره کيش دو برابر استان های دیگرمی‌باشد.
 • حداکثر سرعت در معابر اصلی برابر تابلوهای رانندگی است در نوار سیاحتی 50 کیلومتر بر ساعت می‌باشد.
 •  در خيابان های كيش دوربين های كنترل سرعت نصب شده و بازرسان نامحسوس سرعت خودروها را تحت کنترل دارند

 

مشکلات سفر با خودرو شخصی به جزیره کیش

یکی از راههای سفر به جزیره کیش، سفر با خودرو شخصی است اما در کنار پرداخت هزینه سوختی که باید متحمل شوید این موضوع را نیز باید در نظر داشت باشید که برای ورود خودرو خود به کیش نیاز است که با لنج آن را وارد جزیره کنید. درواقع همه این مشکلات باعث شده که بیشتر مسافری که به این جزیره سفر می‌کنند پس از مستقر شدن از خدمات کرایه خودرو در کیش استفاده کنند. استفاده از ماشین‌های اجاره‌ای این امکان را به شما می‌دهد تا با هزینه‌ی کمتری برای هر تعداد روزی که می‌خواهید خودروی موردنظر خود را اجاره کنید.

نتیجه : 

در پایان باید گفت که برای اینکه سفری مطمئن با خودرویی ایمن و ارزان‌قیمت داشته باشید کافی است با یک تماس خودرو خود را رزرو کرده و در کیش آن را تحویل بگیرید. برای رسیدن به پاسخ سؤالات خود و قیمت‌های اجاره خودرو در کیش با کارشناسان ما در تماس باشید. شعار سعادت رنت رضایت مشتری است پس اجاره خودرو در کیش را از همین اکنون شروع کنید.