اجاره خودرو چینی

رزرو آنلاین کرایه انواع ماشین چینی

لطفاً برای اجاره خودرو چینی، دستورالعمل‌های زیر را با دقت مطالعه کنید. اگر پس از مطالعه، سوالی برایتان پیش آمد، می‌توانید از ساعت ۹ صبح تا ۲۳ شب با استفاده از واتس‌اپ با کارشناسان ما در ارتباط باشید. در ادامه، مراحل اصلی رزرو آنلاین کرایه ماشین چینی را معرفی می‌کنیم:

 1. جستجو و انتخاب خودرو از لیست زیر: قبل از انتخاب ماشین، باید نیازهای خود را از اجاره خودرو مشخص کنید. از جمله مدل خودرو، اندازه بار، و تجهیزات خاصی که ممکن است نیاز داشته باشید (مانند صندلی کودک، ناوبری GPS و...).
 2. بررسی مدارک و شرایط لازم: قبل از رزرو، مهم است که مدارک و شرایط لازم مانند محدودیت‌های سنی، نیاز به مدارک خاص (کارت شناسایی، گواهی‌نامه معتبر، مدرک احراز شغلی)، و ودیعه ضمانت نقدی (deposit) را آماده کنید.
 3. انجام رزرو آنلاین: باکس بالای صفحه را باتوجه به مکان، تاریخ و ساعت تحویل و عودت خودرو مورد نظر خود کامل کنید. سپس با انتخاب ماشین مورد نظر از لیست، نوع بیمه و تجهیزات اضافی مانند صندلی کودک رزرو آنلاین و رایگان کرایه ماشین چینی را تکمیل نمایید.
 4. پرداخت کرایه ماشین: شما می‌توانید هزینه اجاره خودرو چینی را از طریق انتقال بانکی یا به‌صورت نقد و حتی ارز دیجیتال پرداخت کنید.
 5. دریافت تاییدیه رزرو: پس از اتمام فرآیند رزرو، شما باید قرارداد ارسال شده توسط کارشناس فروش ما را تایید کنید.
 6. تحویل خودرو: بر اساس اطلاعات ثیت شده در قرارداد، ماشین در مکان و زمان مورد نظر شما تحویل داده می‌شود. معمولاً نیاز است که گواهینامه رانندگی و کارت شناسایی معتبر ارائه دهید.
 7. بازگشت خودرو: در پایان مدت اجاره خودرو چینی، شما باید خودرو را در مکان تعیین شده عودت دهید.

فهرست زیر تنها شامل خودروهای چینی موجود در ناوگان تهران سعادت رنت است.
اجاره خودرو چینی بدون راننده از حداقل سه روز تا حداکثر سی روز امکان‌پذیر است، ضمنا امکان تمدید مدت اجاره وجود دارد.
رزرو خودرو به صورت آنلاین و ۲۴ ساعته انجام می‌شود.
امکان تحویل و بازگشت خودرو در سراسر ایران فراهم است، به‌گونه‌ای که می‌توانید خودرو را در یک شهر دریافت و در شهر دیگری بازگردانید، حتی اگر در آن شهر شعبه‌ای نداشته باشیم، البته این سرویس شامل هزینه ترانسفر اضافی خواهد بود. تحویل و بازگشت خودرو در شعبه مرکزی تهران بدون هزینه است، اما تحویل خودرو در محل دیگر با توجه به موقعیت مکانی شما، هزینه‌های انتقال را در بر خواهد گرفت.
تمام خودروهای چینی ارائه شده توسط ما نو و صفر کیلومتر هستند و هزینه‌های مصرفی آن‌ها توسط شرکت پوشش داده می‌شود.
خودروها دارای محدودیت کیلومتری روزانه ۲۰۰ کیلومتر هستند.
کنترل کیفیت: پیش از تحویل هر سرویس، خودروها تحت بازدید فنی قرار می‌گیرند و در صورت بروز هرگونه مشکل فنی، خدمات امدادرسانی در کمتر از یک ساعت در سراسر ایران ارائه می‌شود. اگر مشکل فنی در کمتر از ۲۴ ساعت رفع نشود، بدون هیچ هزینه‌ای خودرو با یکی دیگر تعویض خواهد شد.

با کلیک روی خودروها، می‌توانید عکس واقعی آن‌ها را مشاهده نمایید.

لیست خودروها

اجاره آریزو ۵ در تهران با شرایط آسان | قیمت کرایه آریزو ۵ ...
mvm arrizo5
2022 - 2021
A/C
A
4
5
3

از ۳ تا ۶ روز:۱,۸۷۰,۰۰۰ تومانروزانه
از ۷ تا ۲۱ روز:۱,۷۹۰,۰۰۰ تومانروزانه
بیشتر از ۲۱ روز:۱,۶۹۰,۰۰۰ تومانروزانه
ودیعه خلافی ۲۵,۰۰۰,۰۰۰ تومان
اجاره چری تیگو 7 پرو در تهران | قیمت کرایه تیگو 7 در تهران ...
chery tiggo7 pro
2020 - 2019
A/C
A
4
5
4

از ۳ تا ۶ روز:۳,۲۹۰,۰۰۰ تومانروزانه
از ۷ تا ۲۰ روز:۳,۱۵۰,۰۰۰ تومانروزانه
بیشتر از ۲۰ روز:۳,۰۵۰,۰۰۰ تومانروزانه
ودیعه خلافی ۴۰,۰۰۰,۰۰۰ تومان
اجاره فیدلیتی پرایم در تهران مدل 2022 ...
chery fidelity
2021-2022
A/C
A
4
5
4

از ۳ تا ۶ روز:۳,۱۹۰,۰۰۰ تومانروزانه
از ۷ تا ۲۱ روز:۲,۹۹۰,۰۰۰ تومانروزانه
بیشتر از ۲۱ روز:۲,۹۵۰,۰۰۰ تومانروزانه
ودیعه خلافی ۴۰,۰۰۰,۰۰۰ تومان
اجاره لاماری در تهران | کرایه لاماری sx5g GBI در تهران ...
A/C
A
4
5
4

از ۳ تا ۶ روز:۳,۱۹۰,۰۰۰ تومانروزانه
از ۷ تا ۲۱ روز:۳,۰۹۰,۰۰۰ تومانروزانه
بیشتر از ۲۱ روز:۲,۹۹۰,۰۰۰ تومانروزانه
ودیعه خلافی ۴۰,۰۰۰,۰۰۰ تومان

سوالات متداول

بله، افراد غیر ایرانی برای اجاره خودرو در ایران نیاز به ارائه گواهینامه بین‌المللی دارند، اما ایرانیان می‌توانند با گواهینامه ملی خود این خودروها را اجاره کنند.
بله، مشتریان می‌توانند چری تیگو ۷ و فیدلیتی را به‌صورت با راننده در اختیار و ۱۰ ساعته از سعادت رنت اجاره کنند.
بله، مشتریان باید باتوجه‌به مدل و ارزش ماشین مبلغی را به‌عنوان ودیعه ضمانت نقدی برای پوشش هرگونه خسارت یا جریمه‌های احتمالی درخواست می‌کنند.
بله، شما می‌توانید با پرداخت مبلغ ترانسفر خودرو چینی مورد نظرتان را در هر جایی از ایران تحویل گرفته و عودت دهید.

اجاره خودرو چینی از شعبه‌های سعادت رنت در ایران

با بیش از ده سال تجربه در صنعت، سعادت رنت به عنوان یک شرکت بین‌المللی اجاره خودرو، انواع متنوعی از خودروهای داخلی، خارجی و چینی را در شعبه‌های خود در سراسر ایران کرایه می‌دهد. تنوع بالا خودروها با قیمت‌های مختلف، امکان پاسخگویی به نیازهای مشتریان با سلایق و بودجه‌های گوناگون را فراهم آورده است.
شما می‌توانید انواع خودروهای چینی را ساعتی، روزانه یا ماهیانه به‌صورت با راننده یا بدون راننده، اجاره کنید. این سرویس، شما را از پرداخت هزینه‌های بالای روزانه تاکسی و یا مشکلات حمل‌ونقل عمومی بی‌نیاز می‌کند.

اجاره خودرو چینی بدون راننده

سعادت رنت انواع مختلفی از بهترین مدل‌های خودرو چینی را به‌صورت بدون راننده اجاره می‌دهد. شما می‌توانید باتوجه به نیاز و بودجه خود ماشین را انتخاب کنید. اگر مطمئن نیستید که کدام مدل برای نیاز شما مناسب‌تر است می‌توانید به‌صورت ۲۴/۷ با کارشناسان ما از طریق واتس‌اپ در ارتباط باشید. همچنین کارشناسان ما از ساعت ۹ صبح تا ۲۳ شب آماده پاسخگویی به تماس شما هستند.

انواع خودرو چینی برای اجاره از سعادت رنت

 • آریزو ۵
 • چری تیگو ۷
 • چری فیدلیتی
 • لاماری sx5g

خودروهای بالا برای اجاره ماشین چینی بدون راننده در سعادت رنت به مشتریان عرضه می‌شوند. این خودروها از نظر فنی و زیبایی کاملا کنترل شده هستند تا مشتریان با خیال راحت خودرو مورد نظرشان را برای اجاره انتخاب کنند. این خودروها فقط ماشین‌های چینی ناوگان سعادت رنت هستند، اگر می‌خواهد لیست کامل خودروهای ارائه شده برای اجاره ماشین بدون راننده سعادت رنت را ملاحظه نمایید لطفا به صفحه اجاره خودرو بدون راننده سایت مراجعه کنید.

بنر اجاره خودرو از سعادت رنت

ضوابط و مقررات کرایه خودروهای چینی بدون راننده در تهران

کمترین زمان برای کرایه ماشین‌های چینی در تهران سه روز است.
انجام رزرواسیون اجاره خودرو چینی تنها از طریق آنلاین امکان‌پذیر است.
محدودیت‌های کیلومتری روزانه برای خودروهای چینی بدون راننده ۲۰۰ کیلومتر است.
سوخت خودروهای اجاره‌ای بر عهده مشتریان است؛ خودرو با باک پر تحویل داده شده و باید با باک پر بازگردانده شود. (در صورت تحویل ندادن خودرو با باک پر، پرداخت هزینه سوخت امکان‌پذیر است.)
همه خودروها دارای پوشش بیمه پایه هستند و همچنین می‌توانید با انتخاب بیمه کامل سقف پوشش هزینه‌ها را تا مبلغ deposit نقدی افزایش دهید. 
تعرفه‌های اجاره خودرو برای هر ۲۴ ساعت (یک روز) محاسبه شده و بر روی وب‌سایت به صورت روزانه آپدیت می‌شوند.
رزرو و کنسل کردن اجاره خودرو چینی از سعادت رنت کاملاً رایگان بوده و هیچ هزینه اضافی نباید پرداخت کنید.
در هنگام تحویل خودرو و امضای قرارداد، کل مبلغ اجاره به همراه مبلغی به عنوان ودیعه ضمانت نقدی (deposit)  بر اساس ارزش خودرو از مشتری دریافت می‌گردد.
تمام ودیعه ضمانت نقدی پس از بازگشت خودرو به طور کامل به مشتری مسترد خواهد شد، به جز مقداری که برای پوشش احتمالی جرائم رانندگی نزد شرکت نگه داشته می‌شود و پس از تعیین وضعیت تخلفات حداکثر ظرف مدت یک ماه به مشتری بازگردانده می‌شود.

مدارک لازم برای اجاره خودرو چینی بدون راننده

هنگام کرایه ماشین چینی بدون راننده باید مدارک زیر ارائه شوند:

 • شرایط مورد نیاز برای اجاره خودرو توسط افراد مقیم در ایران شامل ارائه کپی گواهینامه رانندگی، کپی کارت شناسایی، ارائه مدرکی برای تایید شغل، واریز ودیعه ضمانت، و ارائه چکی به میزان ارزش خودرو است.
 • برای افراد مقیم خارج از کشور، مدارک لازم عبارت از داشتن یک گواهینامه رانندگی معتبر (چه بین‌المللی و چه صادر شده از کشور محل سکونت)، ارائه کپی یا اصل پاسپورت (برای اجاره خودروهای خارجی لوکس، ارائه اصل پاسپورت الزامی است)، و واریز ودیعه ضمانت هستند.

اجاره خودرو چینی همراه با راننده

سعادت‌رنت این امکان را به مشتریان خود می‌دهد که خودروهای چینی را همراه با راننده نیز اجاره کنند. این خدمت برای موقعیت‌هایی نظیر مراسم خاص، مناسبت‌های تشریفاتی، گردشگران بین‌المللی، افرادی که فاقد گواهینامه هستند یا کسانی که به هر دلیل دیگری به این نوع خدمات نیاز دارند، ایده‌آل است.
هنگام اجاره خودروی خارجی با راننده نیازی به ارائه مدرک نیست و شرکت کلیه مسئولیت‌های مربوط به رانندگی و اتفاقات احتمالی را بر عهده می‌گیرد. برای رزرو خودرو با راننده در تهران، کافی است از طریق تماس تلفنی یا پیام به واتس‌اپ سعادت‌رنت درخواست خود را ارسال کنید. تمام راننده‌ها در این مجموعه کاملاً حرفه‌ای و آشنا به مقررات و آداب تشریفاتی هستند.
توجه: حداقل مدت زمان برای استفاده از خدمات اجاره خودرو چینی با راننده در تهران، ۱۰ ساعت در روز است. در صورت نیاز، می‌توانید با پرداخت هزینه اضافی، مدت زمان اجاره را بیشتر از ۱۰ ساعت تمدید کنید.

انواع خودروهای چینی با راننده سعادت رنت

 • آریزو ۵
 • چری فیدلیتی

در ناوگان سعادت رنت، انواع خودروهای چینی با کیفیت عالی و مدرن در دسترس مشتریان قرار دارد که به دقت انتخاب شده‌اند تا تجربه‌ای راحت و ممتاز را برای مسافران فراهم آورند. همچنین رانندگان سعادت رنت به خوبی با آداب و تشریفات آشنایی دارند و آموزش‌های حرفه‌ای را برای ارائه خدماتی شایسته و محترمانه به مسافران خود گذرانده‌اند. این ترکیب از خودروهای با کیفیت بالا و رانندگان مجرب و خوش‌برخورد، تضمین‌کننده تجربه‌ای ایمن، راحت و به‌یادماندنی از اجاره خودرو با راننده برای شما خواهد بود. اگر مایل هستید تمامی ماشین‌های موجود برای اجاره خودرو با راننده تشریفاتی سعادت رنت را ملاحظه نمایید لطفا به صفحه زیر مراجعه کنید.

بنر اجاره خودرو با راننده

برای اجاره خودرو چینی چگونه اقدام کنم؟

ابتدا برای انتخاب و رزرو آنلاین اجاره خودرو چینی مورد نظرتان در تهران، به وبسایت مراجعه کنید و با توجه به قیمت کرایه و مبلغ ودیعه مشخص شده، مدل دلخواهتان را انتخاب نمایید.
تمام اطلاعات مورد نیاز مانند مکان و زمان تحویل و عودت خودرو، و همچنین نوع بیمه را در فرم رزرو آنلاین وارد کنید.
پس از تکمیل اطلاعات تماس و ارسال درخواست رزرو، تیم پشتیبانی ما ظرف ۲ تا ۳ ساعت برای تایید نهایی فاکتور و بررسی مدارک با شما ارتباط برقرار خواهد کرد.
پس از تایید تیم پشتیبانی، لازم است مدارک مورد را در پنل کاربری وبسایت بارگذاری کنید یا در صورت وجود هرگونه مشکلی در بارگذاری، آن‌ها را از طریق واتس‌اپ به تیم ما ارسال دارید.
مبلغ ودیعه ضمانت را به صورت نقدی پرداخت کرده و رسید پرداخت را برای نماینده پشتیبانی سعادت رنت ارسال نمایید.
پس از انجام این مراحل، در تاریخ و ساعت مقرر هنگام تحویل خودرو، قرارداد اجاره به امضای شما رسیده و نسخه الکترونیکی آن برایتان ایمیل خواهد شد.

قیمت اجاره خودرو چینی

مدل خودروقیمت بدون رانندهقیمت با راننده
آریزو ۵روزانه حداکثر ۱,۷۵۰,۰۰۰ تومان۱۰ ساعت ۱,۷۵۰,۰۰۰ تومان
چری تیگو ۷روزانه حداکثر ۲,۹۹۰,۰۰۰ تومان-
چری فیدلیتیروزانه حداکثر ۲,۹۹۰,۰۰۰ تومان۱۰ ساعت ۲,۵۰۰,۰۰۰ تومان
لاماری sx5gروزانه حداکثر ۳,۱۹۰,۰۰۰ تومان-

هزینه تحویل و عودت ماشین در ایران

 • شعبه مرکزی تهران: رایگان
 • تحویل در محل تهران: ۲۵۰۰۰۰ تومان
 • اطراف تهران: ۶۰۰۰۰۰ تومان
 • تحویل در محل کرج: ۴۵۰۰۰۰ تومان
 • فرودگاه امام خمینی: ۳۵۰۰۰۰ تومان
 • فرودگاه مهرآباد تهران: ۲۵۰۰۰۰ تومان
 • شعبه شیراز: ۲۵۰۰۰۰ تومان
 • شهر اصفهان: ۱۲۰۰۰۰۰ تومان
 • شهرهای شمال کشور: ۱۲۰۰۰۰۰ تومان

توجه: در صورت نیاز به تحویل یا عودت در سایر شهرهای ایران، با ما تماس بگیرید.

سؤالات متداول

در ادامه چند سؤال متداول درباره اجاره خودرو چینی را بررسی می‌کنیم:

آیا اجاره خودرو چینی برای مسافران خارجی در ایران امکان‌پذیر است؟

بله، مسافران خارجی می‌توانند با ارائه مدارک لازم مانند گواهینامه بین‌المللی و پاسپورت، خودرو چینی مورد نظرشان را اجاره کنند.

چگونه می‌توان قیمت‌های اجاره خودرو چینی را مقایسه کرد؟

شما می‌توانید در وب‌سایت‌های مختلف شرکت‌های اجاره خودرو قیمت‌ها را مقایسه کنید و بهترین پیشنهاد را انتخاب نمایید.

آیا رزرو آنلاین اجاره خودرو چینی قبل از ورود به ایران امکان‌پذیر است؟

بله، شما می‌توانید به‌صورت آنلاین و رایگان کرایه خودرو چینی مورد نظرتان را پیش از ورود به ایران رزرو کنید.

آیا در صورت تصادف یا خرابی خودرو چینی اجاره‌ای، پشتیبانی فوری وجود دارد؟

بله، در صورت تصادف یا خرابی خدمات پشتیبانی سعادت رنت برای اجاره خودرو چینی در ایران به‌صورت ۲۴ ساعته ارائه می‌شود. مهم است که در اولین فرصت پس از بروز مشکل، با کارشناسان ما تماس بگیرید تا اقدامات لازم انجام شود.

سخنان نهایی از سوی مدیر عامل

هدف اصلی سعادت رنت در صنعت اجاره خودرو چینی، ارائه خدمات با کیفیت برتر فنی و قیمت‌های رقابتی به منظور جلب رضایت شما، مشتریان گرامی، است. ما در سعادت رنت به خوبی آگاهیم که موفقیت و پیشرفت ما رابطه مستقیمی با رضایتمندی شما دارد. بنابراین، در صورت وجود هرگونه نارضایتی، ایراد در سطح خدمات، کیفیت ناوگان، رفتار رانندگان و یا هر نظر یا پیشنهادی، خواهشمند است از طریق ایمیل به آدرس saadatrent.marketing@gmail.com با ما در تماس باشید.