فولکس واگن پاسات

خودروهای ترکیه

5 نظر 4.8
A/C A 4 8 5
  • قیمت روزانه : 625 ₺ روزانه

مبلغ 20 میلیون تومان بابت ضمانت

قیمت ها به روز و حداقل کرایه 3 روزه

اجاره فولکس واگن پاسات در استانبول

برای اجاره خودرو پاسات در ترکیه می توانید از طریق سایت ما به راحتی این خودرو را رزرو کنید. سعادت رنت یکی از شرکت های معتبر در زمینه اجاره ماشین در ایران و دبی و استانبول است که با شرایط آسان به شما عزیزان خدمات رسانی می کند.

شما باید حداقل دو هفته قبل از سفرتان به ترکیه، خودرو مورد نظر خود را رزرو کنید. اجاره خودرو در ترکیه بدون داشتن کارت اعتباری و با پرداخت کمترین دیپوزیت و برگشت ودیعه در همان لحظه بدون زمان انتظار برای بلوکه کردن مبلغ دیپوزیت. 

نحوه اجاره فولکس واگن پاسات در استانبول به این ضورت که شما با شماره درج شده در این صفحه که مربوط به بخش نمایندگی ترکیه ما هست باید تماس گرفته و تعداد روز، تاریخ رزرو و ..... را با همکاران ما درمیان بگذارید در صورت موحود بودن خودرو و تکمیل مدارک خودرو برای شما رزرو و در ترکیه توسط متصدی فارسی زبان به شما تحویل داده می شود. 

_انتخاب ماشین مورد نظر
_تماس با شرکت
_انتخاب محل تحویل خودرو در ترکیه
_ارائه مدارک مورد نیاز از طرف اجاره کنند
_امضای قرارداد
_تحویل ماشین در محل انتخابی شما

خدمات اجاره ماشین پاسات در ترکیه به صورت بدون راننده است.حداقل تعداد روز اجاره ماشین در ترکیه 3 روز است. شما بدون داشتن کارت اعتباری و با پرداخت کمترین دیپوزیت و برگشت ودیعه در همان لحظه می توانید هر خودرویی که می خواهید رنت کنید.شرکت با توجه به زمان درج شده در قرارداد، پس از ورود شما خودرو را توسط نماینده خود در ترکیه به شما تحویل خواهد داد.امضای قرارداد و تحویل اصل مدارک در ترکیه و زمان تحویل ماشین خواهد بود.

 

مزایای اجاره خودرو پاسات در استانبول

فولکس واگن پاسات مجهز به پیشرانه 1.8 لیتری است که قابلیت های حرکتی عالی را برای این ماشین ایجاد کرده است.این خودرو به صورت عجیبی بسیار کم مصررف است. به لطف ایمنی بالای فولکس واگن چاسات  با خیال هر چه تمام تر می توانید به رانندگی بپردازید.

مشخصات فنی
حداکثر توان موتور (hp)
حداکثر سرعت (km/h)
سيستم انتقال قدرت
گنجايش مخزن سوخت (Lit)
حجم فضاي صندوق عقب (Lit)
تجهیزات
کیسه هوای ایمنی
سیستم تهویه
سیستم صوتی
آينه‌ها
شیشه ها
تجهیزات ایمنی
ترمز
چراغها