اجاره ون در فرودگاه استانبول

اجاره ون در فرودگاه استانبول

ترانسفر ون فرودگاهی استانبول

سرویس اجاره ون و ترانسفر ون فرودگاهی استانبول از خدمات با کیفیت سعادت رنت در استانبول ترکیه است که با شرایطی آسان و قیمت‌های بسیار به‌صرفه ارائه می‌شود.

قوانین و اطلاعات اجاره ون فرودگاه استانبول:

لیست خودروها

اجاره ون هیوندای h۱، اجاره ارزان ون هیوندای h۱ در استانبول ...
A/C
A
4
12
6

۱۰ ساعت در اختیار : ۴,۰۰۰ ₺
اجاره ون هیوندای h۳۵۰ استانبول، کرایه ون لوکس هیوندای h۳۵۰ ...
A/C
A
3
8
8

۱۰ ساعت در اختیار : ۵,۵۰۰ ₺
اجاره ون تویوتا هایس، کرایه ارزان ون هایس در استانبول ...
A/C
A
4
13
6

۱۰ ساعت در اختیار : ۴,۰۰۰ ₺
اجاره ون مرسدس بنز ویتو استانبول، کرایه ون ویتو از 5000 لیر ...
A/C
A
8
8
4

۱۰ ساعت در اختیار : ۵,۰۰۰ ₺

سوالات متداول

شما می‌توانید برای اجاره ون در فرودگاه استانبول از طریق تماس تلفنی یا واتس‌اپ با کارشناسان سعادت رنت تماس حاصل کنید و رزرو خود را انجام دهید.
برای اجاره ون با راننده در فرودگاه استانبول نیازی به ارائه مدارک خاصی ندارید.
برای ارتباط بهتر و پیداکردن راانده ون در فرودگاه؛ اطلاعات تماس راننده از قبل برای شما ارسال خواهد شد، همچنین راننده نیز با در دست داشتن پلاکارد اسم شما جلوی درب خروجی منتظر شما خواهد بود.
بله، ترانسفر ون فرودگاه استانبول به صورت ۲۴ ساعته در دسترس است و بسته به ساعت پرواز شما به موقع و در هر ساعتی در فرودگاه حاضر می‌شود، تنها بهتر است از دو روز قبل رزرو خود را نهایی کنید تا از خالی بودن سرویس مطمئن باشید.

اجاره ون با راننده در فرودگاه استانبول

برای اجاره ون با راننده در فرودگاه استانبول، شما می‌توانید از طریق شرکت‌ اجاره خودرو سعادت رنت که در فرودگاه‌ بین‌المللی استانبول (IST) شعبه دارد، اقدام کنید. این سرویس تاکسی ون فرودگاهی‌ استانبول به صورت اجاره ون با راننده ارائه می‌شود.

اجاره ون در فرودگاه استانبول

شما می‌توانید از طریق ‌سایت‌ سعادت رنت پس از  مقایسه قیمت‌ها و خدمات مختلف؛ اقدام به رزرو آنلاین سرویس ترانسفر ون فرودگاهی استانبول نمایید. 

توصیه می‌شود قبل از سفر خود، نسبت به رزرو ون اقدام نمایید تا از در دسترس بودن آن و تنظیم شرایط مورد نیاز اطمینان حاصل کنید. همچنین، بررسی نظرات سایر مشتریان سعادت رنت در مورد خدمات اجاره ون در فرودگاه استانبول می‌تواند به شما کمک کند تا انتخاب بهتری داشته باشید.

رزرو ترانسفر ون فرودگاهی استانبول

اکنون امکان رزرو آنلاین ترانسفر ون فرودگاهی استانبول در وب‌سایت سعادت رنت فراهم شده است و مشتریان عزیز به‌راحتی می‌توانند از طریق رزرو آنلاین یا چت واتساپ و تماس تلفنی اقدام به اجاره ون فرودگاه استانبول نمایند. لازم به ذکر است که برای ارائه خدمات بهتر حتما رزرو خود را حداقل 2 یا 3 روز قبل نهایی نمایید.

ترانسفر ون فرودگاهی استانبول

قیمت اجاره ون در فرودگاه استانبول چقدر است؟

قیمت اجاره ون در فرودگاه استانبول به مقصدهای اروپایی از ۱۰۰۰ تا ۱۵۰۰ لیر است. این در حالی است که قیمت ترانسفر و تاکسی ون فرودگاهی استانبول به مقاصد آسیایی ۲۰۰۰ تا ۲۲۵۰ لیر است.

قیمت اجاره ون در فرودگاه استانبول

قیمت تاکسی ون فرودگاه استانبول

مدل وناز فرودگاه استانبول ist به لوکیشن اروپاییاز فرودگاه استانبول ist به لوکیشن آسیایی
ون ویتو۱۵۰۰ لیر۲۲۵۰ لیر
هیوندای h۱۱۲۰۰ لیر۲۱۰۰ لیر
تویوتا هایس۱۰۰۰ لیر۲۰۰۰ لیر
هیوندای h۳۵۰ ۱۰۰۰ لیر۲۰۰۰ لیر

هزینه ترانسفر ون فرودگاهی استانبول

  • ترانسفر ون بنز ویتو: ۱۵۰۰ - ۲۲۵۰ لیر
  • ترانسفر ون هیوندا اچ۱ (H۱): ۱۲۰۰ - ۲۱۰۰ لیر
  • اجاره ون تویوتا هایس در فرودگاه استانبول: ۱۰۰۰ - ۲۰۰۰ لیر
  • اجاره ون هیوندایی H۳۵۰ در فرودگاه استانبول: ۱۰۰۰ - ۲۰۰۰ لیر

هزینه ترانسفر ون فرودگاه استانبول

هزینه ترانسفر ون فرودگاهی در استانبول بسیار به‌صرفه‌تر از هزینه‌های تاکسی در این شهر تمام می‌شود. به طور کلی اجاره ون راه حلی مقرون به صرفه برای رفت آمد به حساب می‌آید. این در حالی است که کرایه تاکسی در استانبول تنها به صورت دربستی انجام می‌شود و قیمت کرایه‌ تاکسی بسیار گران است.

خدمات ترانسفر فرودگاهی استانبول

اجاره ون با راننده تشریفاتی در فرودگاه استانبول از خدمات ترانسفر فرودگاهی استانبول سعادت رنت محسوب می‌شود. این سرویس با کیفیتی در سطح بین‌المللی و با هزینه‌های به‌صرفه و اقتصادی به متقاضیان محترم ارائه می‌شود. لازم به ذکر است که اجاره ون در فرودگاه استانبول فقط به صورت با راننده ارائه می‌شود.