اجاره ون در مشهد

اجاره ون در مشهد + قیمت کرایه ون مشهد [ون هیوندای، ون هایس]

اجاره ون در مشهد سعادت رنت مهمترین دستاورد خود را کسب رتبه یک رضایتمندی مشتری از نظر TRIPADVISOR و GOOGLEREVIEW در سالیان متوالی می داند.
شرکت بین المللی کرایه ون با راننده سعادت رنت به شماره ثبت 510966 در ایران و شماره ثبتی 999723 در امارات، تنها  شرکت رنت ون است که توانسته چندین شعبه دائمی در شهرهای مختلف ایران، جزیره کیش، دبی و استانبول را تاسیس کند. 

.ارائه بهترین خدمات کرایه ون با راننده تشریفاتی در مشهد با قیمت ارزان و شرایط آسان جزء مهمترین هدف‌های سعادت رنت برای شما مشتریان عزیز می‌باشد


A/C
A
3
10-12
10

۱۰ ساعت در اختیار : ۲,۱۰۰,۰۰۰ تومان
کیلومتر برون شهری : ۱۱,۰۰۰ تومان
foton hiace
2015-2022
A/C
A
3
10-13
10

۱۰ ساعت در اختیار : ۲,۱۰۰,۰۰۰ تومان
کیلومتر برون شهری : ۱۱,۰۰۰ تومان
اجاره ون تویوتا هایس
toyota hiace
2007-2017
A/C
A
3
10-14
11

۱۰ ساعت در اختیار : ۲,۳۰۰,۰۰۰ تومان
کیلومتر برون شهری : ۱۲,۰۰۰ تومان
A/C
A
3
16
10

۱۰ ساعت در اختیار : ۲,۷۰۰,۰۰۰ تومان
کیلومتر برون شهری : ۱۱,۰۰۰ تومان
hyundai h350
2017-2022
A/C
A
3
13
13

۱۰ ساعت در اختیار : ۲,۸۷۰,۰۰۰ تومان
کیلومتر برون شهری : ۱۴,۰۰۰ تومان

سوالات متداول

حداقل مدت زمان اجاره ون در داخل شهر 5 ساعت می باشد و برای مسیر های برون شهری به صورت کیلومتری یا روزانه محاسبه میگردد که برای دریافت اطلاعات بیشتر با همکاران ما در واتساپ در ارتباط باشید.
پرداخت مبلغ بیعانه برای رزرو + کپی کارت شناسایی+ اعلام تعداد مسافران از شرایط اجاره ون می باشد.
ابتدا میبایست برنامه سفر دورن شهری یا برون شهری خود را با تعداد مسافران مشخص نمایید و از طریق واتس اپ برای کارشناسان ما ارسال کنید، بعد از تایید و ارسال پیش فاکتور از سمت کارشناسان ما و پرداخت بیعانه، رزرو شما نهایی خواهد شد.
حداقل اجاره ون درون شهری 5 ساعت می باشد که اگر کمتر از این ساعت کرایه نمایید می بایست هزینه 5 ساعت را پرداخت کنید. همچنین مدت زمان بیشتر به صورتی ساعتی محاسبه خواهد شد. برای سفر های برون شهری به صورت کیلومتری یا روزانه محاسبه می شود.
خیر، اجاره ون های سعادت رنت فقط با راننده امکان پذیر است.
در سفر های برون شهری یا دراز مدت؛ هزینه اسکان و غذای راننده بر عهده مسافران می باشد. همچنین شما می توانید هزینه را جداگانه با شرکت توافق و پرداخت نمایید.

شرکت  سعادت رنت دارای مجموعه کامل و متنوعی از ون های موجود در کشور است که با قیمت بسیار مناسب و تخفیف دار به سراسر ایران نظیر: مشهد، یزد، رشت، اصفهان و دیگر شهرها خدمات رسانی می کند. اجاره ون در مشهد شامل ون های دربستی است که با یک راننده آشنا به مسیر در اختیار شما خواهد بود. 
در حال حاضر شرکت دارای چندین دستگاه ون با بالاترین کیفیت فنی و امکانات بی نظیر برای ارائه خدمات در نظر گرفته است که در مشهد شامل: 
ون هیوندا H350، اجاره ون هایس می باشد.
قیمت اجاره ماشین ون در مشهد برای خارج از شهر به صورت توافقی می باشد. البته این هزینه با توجه به نوع ون ها متغیر است. برای اطلاع از قیمت اجاره ون مشهد می توانید پس از اعلام برنامه سفر خود به مشاوران قیمت تمام شده و پیش فاکتور آن را از کارشناسان ما دریافت کنید.

در شرکت اجاره خودرو سعادت رنت، کرایه ون مشهد، شامل ون های دربستی است که راننده ای آشنا به مسیر در اختیار شما خواهد بود. اجاره ون با راننده در مشهد برای عزیزانی که به صورت گروهی قصد سفر به این شهر را دارند و هیچ اطلاعاتی از مشهد ندارند یک انتخاب درست به شمار می آید. 

رانندگان ون سعادت رنت با تخصصی های زیر آماده سرویس دهی به مسافران و شرکت ها می باشند:

  • راننده ون مسلط به زبان انگلیسی
  • راننده ون مسلط به اصول کامل تشریفات
  • راننده ون دارای کارت راهنمای سفر
  • مسلط به مسیر 

در نظر داشته باشید برای سفر های طولانی خارج شهر که نیاز است بیشتر از 10 الی 12 ساعت رانندگی شود باید از 2 راننده استفاده شود که بتوانید بدون نیاز به توقف طولانی در مسیر به مقصد خود برسید.
سیستم گرمایشی و سرمایشی ون های موجود در شرکت با توجه به شرایط آب و هوایی از ابتدای ورود برای مسافران روشن می باشد و در صورت درخواست شما خاموش خواهد شد.

قیمت اجاره ماشین ون در مشهد برای خارج از شهر به صورت توافقی می باشد. البته این هزینه با توجه به نوع ون ها متغیر می باشد. برای اطلاع از قیمت اجاره ون مشهد می توانید پس از اعلام برنامه سفر خود به کارشناسان تیم سعادت رنت قیمت تمام شده و پیش فاکتور آن را از ما دریافت کنید.
همچنین اگر درخواست اجاره ون لوکس را دارید می توانید با کارشناسان شرکت از طریق واتس اپ تماس گرفته تا در صورت موجودی برای شما رزرو گردد.

شما برای اجاره ون در مشهد می بایست چند روز قبل از سفر از طریق واتساپ با همکاران مجموعه در ارتباط باشید و اطلاعاتی همچون مشخص کردن مبدا و مقصد، ساعت و محل حرکت، تعداد مسافران، تجهیزات اضافه (صندلی کودک، دوچرخه و...) را ارائه دهید تا بهترین مدل ون موجود که مناسب شما می باشد را اعلام نمایند. سپس با واریز مبلغی به عنوان پیش پرداخت رزرو خود را قطعی خواهید کرد. در نظر داشته باشید که در صورت اعلام کنسلی قبل از 24 ساعت نیاز به پرداخت هزینه ای نمی باشید در غیر این صورت شما موظف به پرداخت هزینه خواهید بود.

با توجه به حضور راننده شما دیگر نیاز به ارائه مدارکی نمی باشید و تمامی خسارات احتمالی برعهده شرکت و راننده می باشد.