کرایه ون مشهد:

کرایه ون مشهد شامل ون های دربستی است که با راننده ای  اهل شیراز و آشنا به مسیر در اختیار شما خواهد بود. 
در حال حاضرشرکت دارای چندین دستگاه برای ارائه خدمات  ون اجاره ای مشهد  است که شامل : ون هیوندای H350
، اجاره ون هایس در مشهد است . 
این ون ها در بالاتر کیفیت فنی قرار داشته و با امکانات بی نظیری در اختیار شما قرار خواهند گرفت. 

services-1

اجاره ون دربستی مشهد

کرایه ون مشهد شامل ون های دربستی است که با راننده ای  اهل شیراز و آشنا به مسیر در اختیار شما خواهد بود. اجاره ون با راننده در مشهد برای عزیزانی که به صورت گروهی به این شهر سفر کرده و هیچ اطلاعاتی از مشهد ندارند یک انتخاب درست است. 
بسیاری از مشتراین عزیز این سوال را از ما می پرسند که آیا راننده با مسیرهای شهری آشناست؟ باید پاسخ داد که بله. راننده ای که در اختیار شما است اهل مشهد است و آشنا به مسیر می باشد. در صورت نیاز می توانید درخواست رانندگی آشنا به زبان های انگلیسی و عربی داشته باشید. 

سیستم گرمایشی وسرمایشی ون های موجود در شیراز شرکت با توجه به شرایط آب و هوایی از ابتدای ورود برای شما روشن می باشد و همچنین با خواست شما کولر و یا بخاری ون ها خاموش و یا روشن می شود.

services-1

قیمت اجاره ون مشهد

قیمت اجاره ماشین ون شیراز برای خارج از شهر به صورت توافقی می باشد. البته این هزینه برای انواع ون ها متغیر میباشد. برای اطلاع از قیمت اجاره ون شیراز می توانید پس از اعلام برنامه سفر خود به مشاوران قیمت تمام شده و پیش فاکتور آن را از کارشناسان ما دریافت کنید.
برای رزرو ون مشهد چند روز قبل از سفر خود با ما در تماس باشید و ون مورد نیازتان را اجاره کنید. 

در صورت درخواست اجاره ون بدون راننده مشهد می توانید با کارشناسان شرکت تماس حاصل گرفته تا در صورت موجودی برای شما خودرو را رزرو کنند. 
 

services-1