اجاره ون در مشهد

اجاره ون در مشهد

کرایه ون دربستی در مشهد


اجاره ون برلیانس هایس با راننده تشریفاتی | کرایه ون برلیانس در تهران ...
brilliance hiace
2022 - 2015
A/C
A
3
10-12
10

۱۰ ساعت در اختیار : ۳,۷۰۰,۰۰۰ تومان
کیلومتر برون شهری : ۱۷,۰۰۰ تومان
ترانسفر فرودگاه : ۲,۷۰۰,۰۰۰ تومان
اجاره ون تویوتا هایس در تهران | کرایه ون هایس از تهران به شهرهای دیگر ...
toyota hiace
2017 - 2007
A/C
A
3
10-14
11

۱۰ ساعت در اختیار : ۴,۰۰۰,۰۰۰ تومان
کیلومتر برون شهری : ۱۷,۰۰۰ تومان
ترانسفر فرودگاه : ۲,۷۰۰,۰۰۰ تومان
اجاره ون فوتون هایس با راننده | قیمت کرایه ون هایس بدون واسطه در تهران ...
foton hiace
2022 - 2015
A/C
A
3
10-13
10

۱۰ ساعت در اختیار : ۳,۷۰۰,۰۰۰ تومان
کیلومتر برون شهری : ۱۷,۰۰۰ تومان
ترانسفر فرودگاه : ۲,۷۰۰,۰۰۰ تومان
اجاره ون هیوندای h350 تهران | کرایه ون تشریفاتی هیوندا با راننده ...
hyundai h350
2022 - 2017
A/C
A
3
13
13

۱۰ ساعت در اختیار : ۵,۰۰۰,۰۰۰ تومان
کیلومتر برون شهری : ۱۹,۰۰۰ تومان
ترانسفر فرودگاه : ۳,۵۰۰,۰۰۰ تومان

سوالات متداول

حداقل مدت‌زمان اجاره ون در داخل شهر مشهد، ۱۰ ساعت است و برای مسیرهای برون‌شهری به‌صورت کیلومتری یا روزانه محاسبه می‌گردد که می‌توانید برای دریافت اطلاعات بیشتر با همکاران ما در واتس‌اپ در ارتباط باشید.
پرداخت مبلغ بیعانه برای رزرو + رونوشت کارت شناسایی + اعلام تعداد مسافران و برنامه خود از شرایط اجاره ون است.
ابتدا می‌بایست برنامه سفر درون‌شهری یا برون‌شهری خود را با تعداد مسافران مشخص نمایید و از طریق واتس‌اپ برای کارشناسان ما ارسال کنید، بعد از تأیید و ارسال پیش‌برگ از سمت کارشناسان ما و پرداخت بیعانه، رزرو شما نهایی خواهد شد.
حداقل اجاره ون درون‌شهری ۱۰ ساعت است که اگر کمتر از این ساعت کرایه نمایید می‌بایست هزینه ۱۰ ساعت را پرداخت کنید. همچنین مدت‌زمان بیشتر به صورتی ساعتی محاسبه خواهد شد. برای سفرهای برون‌شهری به‌صورت کیلومتری یا روزانه محاسبه می‌شود.
خیر، اجاره ون‌های سعادت رنت فقط با راننده امکان‌پذیر است.
در سفرهای برون‌شهری یا درازمدت؛ هزینه اسکان و غذای راننده بر عهده مسافران است. همچنین شما می‌توانید هزینه را جداگانه با شرکت توافق و پرداخت نمایید.

اجاره ون با راننده در مشهد

برای اجاره ون در مشهد از طریق واتس‌اپ با کارشناسان ما در ارتباط باشید. بهتر است برای دریافت خدمات به بهترین شکل ممکن حداقل از ۲۴ ساعت قبل، نسبت به نهایی کردن رزرو خود اقدام کنید.

شرایط اجاره ون در مشهد

برای کرایه ون با راننده در مشهد نیاز به ارائه هیچ‌گونه مدرکی نخواهید داشت؛ فقط کافی است بعد از انتخاب ون مدنظر خود، پلن سفر یا برنامه دقیق خود + مبدأ و مقصد + تاریخ، تعداد روز و ساعت اجاره ون را از طریق واتس‌اپ برای کارشناسان ما ارسال نمایید.

نکته: حداقل مدت‌زمان اجاره ون با راننده در مشهد ۱۰ ساعت است درصورتی‌که کمتر از ۱۰ ساعت نیاز به اجاره ون دارید همان هزینه ۱۰ ساعت از شما دریافت می‌گردد. همچنین در نظر داشته باشید که برای اجاره ون ارزان در مشهد برای سفر یا مدت‌زمان طولانی، شما می‌بایست هزینه اسکان و غذای راننده را نیز برعهده بگیرید.

نحوه محاسبه هزینه کرایه ون در مشهد

قیمت کرایه ون در مشهد برای کاربرد درون‌شهری به‌صورت ساعتی محاسبه می‌شود و حداقل مدت‌زمان کرایه ون ۱۰ ساعت در روز است که اگر کمتر از ۱۰ ساعت استفاده کنید، همان هزینه ۱۰ ساعت دریافت می‌شود. هزینه کرایه ون برون‌شهری در مشهد نیز به‌صورت کیلومتری و یا روزانه محاسبه می‌شود که با توجه به مبدأ، مسیر و مقصد شما ممکن است متفاوت باشد. برای اطلاع دقیق از قیمت اجاره ون در مشهد می‌توانید پس از اعلام برنامه سفر خود به کارشناسان تیم سعادت رنت قیمت تمام شده و پیش فاکتور آن را از ما دریافت کنید.

اجاره ون دربستی در مشهد با راننده مجرب

در شرکت اجاره خودرو سعادت رنت، کرایه ون شامل سرویس ون‌های دربستی است که راننده‌ای آشنا به مسیر در اختیار مسافرین قرار می‌گیرد. اجاره ون با راننده در مشهد برای عزیزانی که به‌صورت گروهی قصد سفر به این شهر را دارند و آشنا به خیابان‌ها و مسیرهای مشهد نیستند یک پیشنهاد عالی به‌حساب می‌آید.

رانندگان ما در بخش اجاره ون سفری یا اجاره ون تشریفاتی، دوره‌های آموزشی کامل را گذرانده‌اند و شما می‌توانید در صورت نیاز، برای انتخاب راننده مدنظرتان این موضوع را با کارشناسان ما در واتس‌اپ در میان بگذارید. 

رانندگان ون سعادت رنت با تخصصی‌های زیر آماده سرویس‌دهی به مسافران و شرکت‌ها هستند:

 • راننده ون مسلط به زبان انگلیسی
 • راننده ون مسلط به اصول کامل تشریفات
 • راننده ون دارای کارت راهنمای سفر
 • مسلط به مسیرها

نکته: در نظر داشته باشید برای سفرهای طولانی خارج شهر و بین‌شهری که بیشتر از ۱۰ الی ۱۲ ساعت به رانندگی نیاز دارد، باید ۲ راننده به کار گرفته شود که بتوانید بدون نیاز به توقف طولانی در بین راه، با ادامه‌دادن مسیر به مقصد خود برسید.

انواع سرویس اجاره ون در مشهد

 • اجاره ون دربستی در مشهد
 • کرایه ون تا فرودگاه
 • اجاره ون برای سفر و خارج از مشهد
 • اجاره ون تشریفاتی در مشهد
 • کرایه ون دربستی درون شهری ۱۰ ساعته

بهترین ون‌ها برای اجاره در مشهد

 • ون تویوتا هایس
 • ون برلیانس هایس
 • ون هیوندای h350
 • ون فوتون هایس

به نقل از واحد کنترل کیفیت

در مجموعه سعادت رنت به کنترل کیفیت و خدمات پس از فروش به‌شدت نظارت و رسیدگی می‌شود، این مجموعه علاوه بر اجاره ون، سرویس‌های مختلفی همچون اجاره مینی باس و اتوبوس، اجاره خودرو بدون راننده در شهرهای ایران، کشورهای امارات و ترکیه را ارائه می‌دهد و ما در تلاش برای حفظ کیفیت خدمات خود در تمامی نمایندگی‌ها هستیم. برای حفظ کیفیت خدمات این مجموعه از شما تقاضا داریم که در صورت کوچک‌ترین نارضایتی و مغایرتی بین فاکتور و نوع سرویس ارائه شده، حتما با مراجعه به صفحه تماس با ما، واحد امور مشتریان، شکایت خود را ثبت کرده و مطمئن باشید در کوتاه‌ترین زمان به درخواست شما رسیدگی خواهد شد.