اجاره خودرو در مشهد

اجاره خودرو در مشهد
برگشت در محل تحویل

اجاره ماشین در مشهد بدون راننده

اجاره خودرو مشهد سعادت رنت، رتبه یک رضایتمندی مشتری از نظر TRIPADVISOR و GOOGLEREVIEW در سالیان متوالی می داند.
شرکت بین المللی اجاره خودرو بدون راننده در مشهد سعادت رنت به شماره ثبت 510966 در ایران و شماره ثبتی 999723 در امارات دارای بزرگترین و متنوع ترین ناوگان اجاره ماشین های با کیفیت و مدل بالا می‌باشد. این مجموعه تنها رنت کار در ایران است که توانسته شعب دائمی و فعال در چندین شهر ایران، جزیره کیش، دبی و استانبول را تاسیس کند. کرایه خودرو در مشهد، یکی از بهترین راه ها برای صرفه جویی در هزینه های شماست.

مهمترین هدف سعادت رنت ارائه خدمات کرایه ماشین بیش از انتظارات شماست. سرویس های اجاره خودرو بدون راننده در مشهد را با ارزان ترین قیمت و بالاترین کیفیت در 24 ساعت شبانه روز به شما ارائه می دهد. 

بدون راننده ون

۲۸% تخفیف
اجاره سمند LX در تهران- لیست قیمت اجاره سمند LX بدون راننده تهران ...
A/C
M
4
5
3

از ۳ تا ۶ روز:۱,۰۵۰,۰۰۰۷۹۰,۰۰۰ تومانروزانه
از ۷ تا ۲۱ روز:۹۹۰,۰۰۰۷۳۰,۰۰۰ تومانروزانه
بیشتر از ۲۱ روز:۹۵۰,۰۰۰۶۹۰,۰۰۰ تومانروزانه
مبلغ ضمانت ۱۰,۰۰۰,۰۰۰ تومان
۳۹% تخفیف
اجاره پژو پارس سال در تهران | قیمت کرایه پژو پارس در تهران ...
peugeot pars
2022 - 2019
A/C
M
4
5
3

از ۳ تا ۶ روز:۱,۳۵۰,۰۰۰۸۷۰,۰۰۰ تومانروزانه
از ۷ تا ۲۱ روز:۱,۳۰۰,۰۰۰۸۲۰,۰۰۰ تومانروزانه
بیشتر از ۲۱ روز:۱,۲۵۰,۰۰۰۷۷۰,۰۰۰ تومانروزانه
مبلغ ضمانت ۱۲,۰۰۰,۰۰۰ تومان
۲۸% تخفیف
اجاره پژو ۲۰۶ در تهران | اجاره ارزان پژو ۲۰۶ تیپ ۲ و ۵ در حد صفر ...
peugeot 206
2022 - 2019
A/C
M
4
5
2

از ۳ تا ۶ روز:۱,۱۹۰,۰۰۰۸۹۵,۰۰۰ تومانروزانه
از ۷ تا ۲۱ روز:۱,۱۵۰,۰۰۰۸۵۵,۰۰۰ تومانروزانه
بیشتر از ۲۱ روز:۱,۱۰۰,۰۰۰۷۹۵,۰۰۰ تومانروزانه
مبلغ ضمانت ۱۲,۰۰۰,۰۰۰ تومان
اجاره پژو 207 اتوماتیک در تهران | لیست قیمت و رزرو آنلاین پژو 207 اتومات ...
peugeot 207i auto
2020 - 2019
A/C
A
4
5
2

از ۳ تا ۶ روز:۱,۵۹۰,۰۰۰ تومانروزانه
از ۷ تا ۲۱ روز:۱,۴۵۰,۰۰۰ تومانروزانه
بیشتر از ۲۱ روز:۱,۳۵۰,۰۰۰ تومانروزانه
مبلغ ضمانت ۲۰,۰۰۰,۰۰۰ تومان
۲۴% تخفیف
اجاره خودرو پژو 207 دنده‌ای در تهران | کرایه ماشین 207 دنده‌ ...
peugeot 207i panorama
2022 - 2021
A/C
M
4
5
2

از ۳ تا ۶ روز:۱,۴۵۰,۰۰۰۱,۱۶۰,۰۰۰ تومانروزانه
از ۷ تا ۲۱ روز:۱,۳۵۰,۰۰۰۱,۰۶۰,۰۰۰ تومانروزانه
بیشتر از ۲۱ روز:۱,۲۵۰,۰۰۰۹۶۰,۰۰۰ تومانروزانه
مبلغ ضمانت ۱۵,۰۰۰,۰۰۰ تومان
۱۹% تخفیف
اجاره کیا سراتو در تهران | رزرو رایگان و کاملا آنلاین رنت سراتو فول ...
kia cerato
2019 - 2014
A/C
A
4
5
3

از ۳ تا ۶ روز:۲,۴۵۰,۰۰۰۲,۰۵۰,۰۰۰ تومانروزانه
از ۷ تا ۲۱ روز:۲,۳۵۰,۰۰۰۱,۹۵۰,۰۰۰ تومانروزانه
بیشتر از ۲۱ روز:۲,۱۵۰,۰۰۰۱,۷۵۰,۰۰۰ تومانروزانه
مبلغ ضمانت ۳۰,۰۰۰,۰۰۰ تومان

سوالات متداول

رزرو خودروهای بدون راننده فقط به صورت آنلاین امکان پذیر می باشد. اگر نیاز به راهنمایی دارید ابتدا به صفحه سوالات پرتکرار مراجعه نمایید و پس از آن، در صورت نیاز میتوانید از طریق واتس اپ با کارشناسان پشتیبانی ما در ساعات اداری سوالات خود را مطرح نمایید.
برای افراد مقیم ایران: گواهینامه رانندگی+ کارت شناسایی معتبر+ هر مدرکی که نشان دهنده ی شغل شما باشد (مانند: معرفی نامه از محل کار خود)+ دیپوزیت (مبلغ بسته به نوع خودرو متفاوت است) + چک صیادی. برای افراد مقیم خارج کشور: گواهینامه رانندگی بین المللی یا گواهینامه کشور محل زندگی خود+ دیپوزیت+ برای خودروهای اقتصادی کپی پاسپورت و برای خودروهای لوکس اصل پاسپورت (در صورت عدم تمایل به قراردادن اصل پاسپورت دو برابر دیپوزیت تعیین شده دریافت می شود.)
بسته به نوع خودرو درخواستی شما مبلغی را به صورت نقدی یا ارزی به صورت ضمانت در شرکت قرار می دهید. این مبالغ در زمان رزرو آنلاین خودرو مشخص شده است. دیپوزیت (ودیعه نقدی ضمانت) بعد از پایان اجاره اگر ریالی پرداخت کرده اید بعد از 24 ساعت کاری و اگر ارزی پرداخت کرده باشید در همان لحظه عودت خودرو به شما برگردانده می شود.
سعادت رنت سه نوع بیمه دارد (بیمه پایه، بیمه متوسط، بیمه CDW بین المللی) که در صورت به وجود آمدن خسارتی که شما مقصر باشید بسته به نوع بیمه انتخابی قسمتی از مبلغ خسارت بر عهده شماست و مابقی بر عهده شرکت می باشد. هر چه بیمه انتخابی از نوع بالاتری باشد تعهد شما در جبران خسارت کمتر می باشد.
محدودیت کیلومتری خودروهای ایرانی 300 کیلومتر، خودروهای خارجی 200 کیلومتر در طول روز می باشد.
محل تحویل و عودت خودرو بسته به انتخاب شما تعیین می شود و همکاران سعادت رنت خودرو را در مکان معین شده با دریافت هزینه ترانسفر به شما تحویل می دهند. تحویل و عودت خودرو از دفتر مرکزی مشهد در ساعات اداری رایگان می باشد.

اجاره خودرو در مشهد

اجاره خودرو در مشهد شامل خدمات ماشین های بدون راننده است که به راحتی قابل رزرو است. خودروهای بدون راننده شامل ماشین های ایرانی و خارجی است که در بالاترین سطح فنی و مدل سال هستند. ماشین کارواش رفته و با باک پر تحویل مشتری داده می شوند. لیست خودروهای موجود در مشهد دربالا قابل مشاهده است. می توانید با توجه به بودجه خود ماشین مورد نیازتان را رنت کنید. برای استفاده از  کرایه خودرو در مشهد می توانید از طریق رزرو آنلاین با انتخاب خودرو و مشخص نمودن تعداد روز و تاریخ دقیق تحویل و عودت ماشین و تایید مدارک، خودرو مدنظر خود را کرایه کنید. قرارداد رسمی شرکت با 9 درصد مالیات ارزش افزوده در زمان تایید مدارک برای شما صادر می شود که امضای آن در زمان تحویل خودرو خواهد بود. شرایط و مدارک لازم برای ماشین اجاره ای مشهد ذکر شده که حتما باید مطالعه کنید.

لازم به ذکر است که اجاره خودرو در مشهد با شرایط آسان و قیمت ارزان، بهترین راه برای صرفه جویی در زمان و هزینه های شما می باشد.

شرایط کرایه خودرو مشهد بدون راننده

شرایط بیمه و کیلومتر مجاز روزانه اجاره خودرو در مشهد


موارد نام برده شده برای رنت ماشین در مشهد است که قبل از رزرو حتما مطالعه کنید:

  • حداقل زمان اجاره خودرو بدون راننده در مشهد 3 روز می باشد در صورتی که مدت زمان کمتری مد نظرتان باشد می بایست هزینه 3 روز را پرداخت کنید. 
  • اجاره خودرو بدون راننده در مشهد دارای محدودیت کیلومتر روزانه می باشد. خودروهای ایرانی روزانه 300 کیلومتر و خودروهای خارجی روزانه 200 کیلومتر می باشند. در صورت نیاز به کیلومتر روزانه بیشتر می توانید با پرداخت هزینه اضافی از آن بهره مند شوید.
  • مبلغی به عنوان ودیعه که با توجه به نوع خودرو متغییر است.  این مبلغ بعد از 25 روز کاری در صورت عدم ثبت تخلف به شما بازگردانده خواهد شد.
  • ارائه چک صیادی به مبلغ خودرو برای ضمانت
  • گواهی معتبر اشتغال به کاربرای احراز محل شغلی و یا محل سکونت شخص اجاره کننده خودرو 
  • امداد جاده ای رایگان در کمتر از 45 دقیقه می باشد.

مدارک لازم برای ماشین اجاره ای مشهد

قبل از کرایه خودرو در مشهد، بهتر است با شرایط و مدارک لازم برای افراد مقیم ایران و خارج از ایران آشنا شده تا بتوانید بدون هیچ مشکل و نگرانی، خودرو مدنظر خود را در این شهر دیدنی، کرایه کنید.

افراد مقیم ایران  
داشتن حداقل 20 سال سن+ گواهینامه رانندگی+ کارت شناسایی معتبر+ هر مدرکی که نشان دهد شغل شما باشد (مثل معرفی نامه از محل کار خود)+ دیپوزیت (ودیعه نقدی ضمانت)+ چک به مبلغ خودرو
افراد مقیم خارج کشور 
داشتن حداقل 20 سال سن+ گواهینامه رانندگی بین المللی یا کشور محل زندگی خود+ دیپوزیت (ودیعه نقدی ضمانت)+ برای خودروهای اقتصادی کپی پاسپورت و برای خودروهای لوکس اصل پاسپورت (در صورت عدم تمایل به قراردادن اصل پاسپورت دو برابر دیپوزیت تعیین شده مورد تایید است)

توجه نمایید الباقی مبلغ پس از امضای قرارداد خواهد بود (قرارداد رسمی با 9 درصد مالیات ارزش افزوده.). دیپوزیت نیز بعد از 25 روز کاری به حساب شما بازگردانده خواهد شد.