رابطه قیمت خودرو و افزایش قیمت اجاره ماشین

تاثیر افزایش قیمت خودرو بر اجاره ماشین با وجود ابطال مصوبه دولت برای افزایش قیمت خودروهای داخلی، قیمت‌گذاری خودروهای دا...

تاثیر افزایش قیمت خودرو بر اجاره ماشین

با وجود ابطال مصوبه دولت برای افزایش قیمت خودروهای داخلی، قیمت‌گذاری خودروهای داخلی در سال جدید همچنان با ابهام روبرو است این ابهامات چند سالی است که باعث سر در گمی افراد شده و نشان از ضعف مدیریت مسولین می باشد و مشخص نیست خودروها باید با چه قیمتی به خریداران عرضه شود. که این عامل تاثیر مستقیمی بر افزایش اجاره خودرو تهران و کرایه ماشین تهران شده است.

به گزارش خبر گزاری ها، در حالی که فروش محصولات ایران خودرو با قیمتهای افزایش یافته قبلی و اضافه شدن 500 هزار تومان به عنوان نرخ جدید بیمه و مالیات بر ارزش افزوده از این ماه آغاز شد، قیمت‌گذاری تولیدات شرکت های دیگر از جمله سایپا، پارس خودرو و بهمن همچنان تعیین نشده و فروش این محصولات متوقف است.

از این رو این بالا رفتن بسیار غیر منطقی خودرو مردم را تحت فشار قرار داده شرکت اجاره ماشین سعادت رنت این کمک را به شما میکند که اگر نیاز به خودرو دارید از طریق اجاره  ماشین، خودرو مورد نظر خود را اجاره کنید.

 

افزایش روز افزون قیمت خودرو

فروردین سال گذشته کمیته قیمت‌گذاری خودرو با متوسط افزایش 6 درصدی قیمت برخی خودروهای داخلی موافقت کرد،اما پس از گذشت چند روز این مصوبه توسط هیئت دولت لغو شد.ولی همین امر زمزمه های افزایش قیمت را افزایش داد..براساس مصوبه کمیته قیمت‌گذاری خودرو قیمت برخی محصولات ایران خودرو و سایپا از 300000 تا 4500000 افزایش قیمت داشت که به صورت زیر است.
در بین محصولات ایران خودرو نیز قیمت پژو 206 حدود یک میلیون و 100 هزار تومان و قیمت پژو 405 نیز یک میلیون و 300 هزار تومان افزایش یافت.که قیمت اجاره خودرو بدون راننده 206 روزانه 90000و ماهانه 2400000 تومان تعییین شده که با افزایش این چنینی خودرو های ایرانی باعث رو اوردن مردم به اجاره ماشین شده. و این عامل حتی باعث افزایش نسبی قیمت اجاره خودرو ارزان تهران کرج و تبریز شده است. بازار اجاره ماشین تاثیر مستقیمی از بازار خرید و فروش خودرو می برد.

قیمت اجاره خودرو بدون راننده خودرو 405 نیز روزانه 85.000 و قیمت کرایه ماشین بدون راننده تهران کرج و تبزیز و اصفهان که به صورت یکسانی می باشد 2.200.000 تومان تعیین شده. اگر شما نیاز به این خودرو دارید ولی قیمت نا مناسب ان باعث این شده که توان مالی شما برای خرید کم باشد شما میتوانید این خودرو را اجاره کنید. و برای سفر های درون شهری و برون شهری کاربرد مناسبی نیز دارد البته این خودرو یکی از بیش ترین تقاضا ها را برای توریست ها و خارجی هایی که تصمیم به ایران گردی و تهران گردی را دارند شامل می شود.
البته محصولات دیگری نیز از بین خودروهای داخلی مشمول این افزایش قیمت شدند که می‌توان به رشد 4.8 میلیون تومانی قیمت مگان و افزایش یک میلیون و 600 هزار تومانی قیمت تندر 90 اشاره کرد.که بسیار افزایش نا مناسبی برای این خودرو ها به شمار می آید.
این افزایش قیمت‌ها در حالی در روزهای پایانی سال گذشته از سوی دولت منتفی اعلام شده بود که تاکنون دستورالعمل مشخصی از سوی سایپا به نمایندگی‌های فروش این شرکت ابلاغ نشده بود و ثبت‌ نام برای فروش خودرو توسط نمایندگی‌ها متوقف شد ولی پس از مدتی این شرکت با افزایش قیمت شروع به فروش محصولات خود کرد.

 

تاثیر روابط خارجی بر قیمت اجاره ماشین ایران تهران

تمامی این افزایش ها به دلیل وجود تحریم و اقتصاد ضعیف کشور و مدیریت ضعیف مسئولین میباشد .راهکار کنترل این افزایش و کنار امدن با این موضوع اجاره خودرو و استفاده از این موقعیت است که شما خودرو مورد نظرتان را اجاره کرده و کارهای روزمرگی خودرو انجام دهید.

 

موسسه کرایه خودرو و تشریفات سعادت رنت

 

در راستای تقاضای روز افزون اجاره ماشین در ایران شرح خدمات این شرکت به شرح زیر می باشد:

_ تحویل خودرو در محل مورد نظر مشتریان به صورت رایگان

_ تحویل خودرو در تمامی فرودگاه های ایران

_ اجاره خودرو بدون نیاز به چک و سند

_ پشتیبانی و ارائه خدمات تعمیر و نگهداری خودرو در تمام طول مدت اجاره بدون دریافت هزینه

_ امکان تعویض خودرو در طول مدت زمان اجاره 

_ تحویل خودرو با بیمه بدنه و بیمه ثالث کامل

_ رزرو آنلاین و تلفنی خودرو

_ تحویل و استرداد خودرو در تمامی شهرستان ها

_ کیلومتر آزاد تحت شرایط قرارداد ویژه

_در اختیار گذاشتن وسایل سفر و تفریحاتی برای مشتریان

_ اجاره خودرو با راننده مسلط به زبان انگلیسی و فرانسوی و ایتالیایی

_ رزرو هتل ، ویلا ، بلیط هواپیما و مراکز تفریحی

_ تور های گردشی یک و چند روزه در تهران و شهرستان ها

_ترانسفر فرودگاهی

_اجاره ماشین با راننده و خدمات مجالس و مهمانی ها

اجاره ماشین عروس

_خدمات و پشتیبانی 24 ساعته

_  تاکسی فرودگاه

 

همچنین لازم به ذکر است که در حالی تداوم گرمای تابستان در اولین‌ ماه پاییز نتوانست روزهای گرمی را برای بازار خودرو رقم بزند که وزش نسیم سرد در دومین‌ ماه پاییز بر رکود  بیشتر بازار خودرو کشور افزوده است. این امر بازار اجاره خودرو ایران تهران را گرمتر از تابستان گرم امسال کرد. با این حال اما در میان رکود پاییزی بازهم شاهد افزایش قیمت برخی از خودروهای داخلی بودیم که به اعتقاد بسیاری از کارشناسان ابلاغ بخشنامه ‌افزایش قیمت برخی از محصولات ایران خودرو به نمایندگی‌ها، مهم‌ترین عامل در این راستا بوده است.

 

دیدگاه شما

نتیجه فرمول: 29 + 14