اجاره خودرو در دیره

رزرو اجاره ماشین در دیره دبی

برای اجاره خودرو در دیره که لوکیشنی در شهر دبی است، از سعادت رنت ابتدا موارد زیر را دقیق مطالعه نمایید:

 1.  لیست قیمت اجاره زیر به‌روز هستند و در انتهای صفحه تمامی قوانین و سؤالات اجاره ماشین در دیره پاسخ داده شده است.
 2.  رزرو اجاره خودرو در دیره فقط به‌صورت آنلاین ممکن است که زمانی که رزرو شما نهایی شد، یک واچر برای شما صادر می‌گردد که تا تحویل خودرو نزد خود نگه دارید.
 3. در صورت هر گونه سؤال می‌توانید با کارشناسان ما همه‌روزه از ساعت ۹ صبح الی ۱۱ شب از طریق واتس‌اپ در تماس باشید؛ اما لطفاً رزرو خود را آنلاین نهایی نمایید.
 4.  برای رزرو ماشین در دیره نیاز به پرداخت هیچ‌گونه هزینه‌ای نیست؛ اما در صورت کنسلی لطفاً به کارشناسان ما از طریق واتس‌اپ اطلاع دهید.
 5.  حداقل مدت‌زمان اجاره خودرو در دبی ۲ روز و حداکثر ۳۰ روز با قابلیت امکان تمدید است.
 6.  شرایط و مدارک لازم اجاره خودرو در دبی که دیره نیز جزئی از آن قرار می‌گیرد، شامل: گواهینامه رانندگی بین‌المللی + کپی پاسپورت + پرداخت کرایه و ودیعه ضمانت است.
 7.  هنگام رزرو خودرو اطلاعات را دقیق تکمیل نمایید و در صورت نیاز به تغییر لطفاً رزرو مجدد انجام ندهید و طریق واتس‌اپ تغییرات موردنیاز خود را اعلام نمایید تا واچر جدید صادر شود.

 کنترل کیفیت: تمامی خدمات این شرکت در تمامی شعب ایران، دبی و استانبول بدون واسطه و دارای ضمانت کیفیت خدمات با استانداردهای بین‌المللی است و در صورت به‌وجودآمدن کوچک‌ترین نارضایتی لطفاً از طریق ایمیل [email protected] اطلاع‌رسانی نمایید، تا مدیریت مستقیم به شکایت شما رسیدگی نماید.

سوالات متداول

تفاوت قیمت در این دو منطقه بستگی به نوع شرکت و برند خودروی مدنظر شما دارد. برای مثال میتسوبیشی اترج در فرودگاه دبی روزانه ۲۰۰ درهم هزینه اجاره دارد اما در دیره با ۸۹ درهم می‌توانید آن را اجاره کنید.
خیر، در سعادت رنت شما علاوه می‌توانید از ارز دیجیتال و یا مبالغ نقدی برای پرداخت هزینه اجاره خودرو در دیره استفاده کنید.
حداقل مدت‌زمان اجاره خودرو در منطقه دیره دبی ۲ روز و حداکثر ۳۰ است که می‌توانید قرارداد خود را به‌صورت آنلاین تمدید، یا کاهش دهید.
سرعت استاندارد در خیابان‌های مناطق مسکونی بین ۴۰ کیلومتر در ساعت الی ۶۰ کیلومتر در ساعت است و جاده‌های غیرمسکونی ۱۰۰ کیلومتر در ساعت است.

اجاره خودرو در منطقه دیره

دیره منطقه‌ای در شهر دبی است که در سال‌های اخیر به دلیل حفظ بافت سنتی عربی در آن، تبدیل به یکی از دیدنی‌ترین نقاط شهر دبی برای اجاره خودرو در دبی شده و در آن مراکز تجاری و تفریحی فراوانی با بافت قدیمی دیده می‌شود.

اجاره خودرو در منطقه دیره در سعادت رنت به راحتی برای متقاضیان فراهم شده است. شما می‌توانید در این منطقه خودروی مدنظرتان را تحویل گرفته و در همین محل و یا حتی نقاط دیگری از شهر دبی به ما عودت بدهید. کارشناسان ما هرروزه از 9 صبح الی 11 شب پاسخگوی سوالات شما خواهند بود. 

قیمت اجاره خودرو در دیره دبی

خودروهای اقتصادی: ۷۵ درهم/ روزانه

خودروهای نیمه اقتصادی: ۱۵۰ درهم/ روزانه

خودروهای لوکس: ۳۰۰ درهم/ روزانه

خودروهای شاسی بلند: ۳۵۰ درهم/ روزانه

خودروهای فوق لوکس: ۶۰۰ درهم/ روزانه

قوانین اجاره خودرو در دیره

حداقل سن مجاز برای اجاره خودرو در دیره ۱۹ سال است.

داشتن گواهینامه رانندگی بین‌المللی برای اشخاص غیر مقیم امارات اجباری است.

کپی از تصویر پاسپورت راننده.

پرداخت ودیعه ضمانت نقدی (deposit).

اشخاص مقیم امارات فقط با گواهینامه رانندگی دبی می‌توانند اجاره خودرو در دبی را تجربه کنند.

اگر همراهان شما نیز تصمیم به رانندگی داشته باشند؛ ارسال مدارک آن ها نیز الزامی است.

لیست قیمت اجاره خودرو در دیره بدون احتساب ۵% مالیات است و این مبلغ به فاکتور شما اضافه می‌گردد.

مدارک لازم برای اجاره ماشین در دیره

پیش از اقدام به کرایه ماشین در منطقه دیره واقع در شهر دبی، باید مدارک لازم اجاره خودرو در دبی را به خوبی بدانید و از جزئیات آن آگاه باشید. شرح مختصری از این مدارک در ادامه نوشته شده است.

مدارک لازم اجاره خودرو در دیره مخصوص اشخاص مقیم امارات

 1. داشتن گواهینامه رانندگی امارات.
 2. داشتن یک نسخه کپی از کارت اقامت امارات.
 3. داشتن ویزای امارات.
 4. داشتن پاسپورت امارات.
 5. پرداخت هزینه ودیعه ضمانت ( deposit )

مدارک لازم برای کرایه خودرو در منطقه دیره برای گردشگران غیر ایرانی و غیر مقیم امارات

 1. گواهینامه رانندگی بین المللی (در صورت داشتن گواهینامه رانندگی کشورهای اروپایی و امریکایی نیاز به گواهینامه بین المللی نمیباشد).
 2. ویزای توریستی امارات 
 3. تصویر پاسپورت با اعتبار ۶ ماه
 4. پرداخت ودیعه ضمانت ( deposit )

قرارداد اجاره خودرو در دیره به صورت رسمی است که شامل ۵ درصد مالیات بر ارزش افزوده  است و در دو نسخه آماده‌سازی شده است که در آن اطلاعات راننده، مشخصات خودرو، تجهیزات اضافه، بیمه، ساعت و محل تحویل و عودت خودرو مشخص شده است

مزایای اجاره خودرو در منطقه دیره

 • دسترسی راحت به مراکز شهر دبی: اگر خودروی خود را در دیره تحویل بگیرید، به راحتی و در چند دقیقه می‌توانید به بافت سنتی، مراکز تجاری و مکان‌های جذاب گردشگری دبی دسترسی پیدا کنید و خودروی خود را در پارکینگ‌های عمومی اطراف این اماکن پارک کنید.
 • نزدیکی به اتوبان‌ها: دیره دسترسی بسیار راحتی به اتوبان‌های مهم و بزرگ دبی دارد و می‌تواند شما را به نقاط دیگر دبی از جمله مراکز لوکس آن مرتبط کند.
 • نزدیکی به فرودگاه: شعبه دیره سعادت رنت در نزدیکی فرودگاه قرار دارد و این مسئله به شما برای رسیدن به فرودگاه بسیار کمک می‌کند.

مراحل رزرو آنلاین اجاره خودرو در دیره

تمامی رزرو و درخواست‌های شما به‌صورت آنلاین و در کمتر از نیم ساعت انجام می‌شود.

قدم اول برای رزرو اجاره خودرو در دیره: ابتدا لازم است نوع سرویس (اجاره خودرو با راننده در دیره و اجاره خودرو بدون راننده در دیره دبی) را مشخص کنید.

قدم دوم برای اجاره ماشین در دیره: سپس خودروی مدنظر را از طریق وب‌سایت با ودیعه ضمانت و قیمت کرایه مشخص شده انتخاب کنید؛ اطلاعات تمامی خودروها به‌روز هستند.

بعد از درخواست رزرو، کارشناسان ما در کمتر از ۳ ساعت برای تأیید نهایی فاکتور و مدارک شناسایی با شما تماس خواهند گرفت.

قدم سوم برای اجاره خودرو در دیره: ارسال مدارک موردنیاز از جمله (گواهینامه بین‌المللی + پاسپورت + ویزا) از طریق آپلود در پنل کاربری خود در سعادت رنت یا ارسال از طریق واتس‌اپ.

قدم چهارم برای کرایه ماشین در دیره دبی: انتخاب نوع پرداخت (پرداخت در ایران به‌صورت ریالی و پرداخت به درهم در هنگام تحویل خودرو)

قدم پنجم: عقد قرارداد و ارسال برای مشتری.

قدم پنجم برای اجاره خودرو در دیره: آخرین مرحله تحویل خودرو در محل انتخابی شماست که با هزینهٔ مجزا انجام می‌شود. حضور شخص نام‌برده در قرارداد الزامی است و حتماً قرارداد باید توسط ایشان امضا گردد. خودروی رزرو شده تا ۲ ساعت بعد از ثبت رزرو، در محل دیره به شما تحویل داده می‌شود.

دیپوزیت یا ودیعه ضمانت نقدی در اجاره خودرو در دیره

برای اجاره خودرو در دیره شما باید یک مبلغ به‌عنوان ودیعه ضمانت (deposit) پرداخت نمایید که می‌توانید این مبلغ را به‌صورت وجه نقدی یا از طریق کارت اعتباری چه از طریق شعبه مرکزی تهران چه در زمان تحویل خودرو در دیره پرداخت نمایید. این مبلغ بعد از ۲۵ روزکاری به شما بازگردانده می‌شود. ودیعه بابت تخلفات رانندگی، خسارات جزئی و کسر عوارض جاده‌ای سالک از ودیعه شما کسر می‌شود.

مبلغ ودیعه ضمانت (deposit) برای اجاره ماشین در منطقه دیره

خودروهای اقتصادی: ۱۰۰۰ درهم

خودروهای نیمه اقتصادی: ۱۲۰۰ درهم

خودروهای لوکس: ۱۵۰۰ درهم

خودروهای شاسی‌بلند: ۲۰۰۰ درهم

خودروهای فوق لوکس: ۳۰۰۰ درهم

سخن پایانی به نقل از مدیر اجرایی

در شرکت اجاره خودرو در دیره سعادت رنت یک هدف وجود دارد که آن بالاترین کیفیت فنی خودرو، کمترین قیمت‌های اجاره ماشین در دبی که منجر به رضایت شما مشتری عزیز بشود؛ زیرا من و تیم سعادت رنت می‌دانیم که پیشرفت و توسعه کسب‌وکار در گرو رضایت شما است. سعادت رنت مالک تمامی ناوگان خود در تمامی شعب ایران؛ دبی و استانبول خود می‌باشد و همواره از طریق واحد کنترل کیفیت تمامی جوانب کار و مسائل فنی و کارکنان در حال بررسی است؛ اما اگر هر گونه نارضایتی و کاستی در خدمات، کیفیت خودرو، عملکرد کارکنان و هر انتقاد و پیشنهادی داشتید، لطفاً با این ایمیل به آدرس [email protected] با من در ارتباط باشید.