اجاره خودرو در کاشان با شرایط آسان[ تحویل خودرو در محل سکونت]

اجاره خودرو در کاشان با شرایط آسان[ تحویل خودرو در محل سکونت شما]

اجاره ماشین در کاشان 

اجاره خودرو در کاشان با شرایط آسان ، حتی بدون چک و سند می باشد. تحویل خودرو نیز در 24 ساعت شبانه روز و در محل سکونت شما انجام می شود.اجاره خودرو در کاشان به صورت با راننده و بدون راننده بوده و دارای شرایط بسیار آسان می باشد. ماشین اجاره ای در کاشان با کمترین قیمت در مدل های مختلف نظیر شاسی بلند، خودروهای لوکس و سواری و خودروهای کلاسیک اجاره داده می شوند.

 

 
 
سعادت رنت در حال حاضر در این شهر فاقد نماینده فعال می باشد و خودرویی برای اجاره موجود ندارد.
 
 

اجاره انواع خودروهای خارجی و ایرانی با قیمت مناسب و به صرفه در کاشان جزو خدمات برتر این مجموعه است. برای اجاره خودرو در کاشان نیازی به حضور شما به شرکت نیست. سعادت رنت به عنوان یکی از بهترین سامانه های اجاره خودرو در بیشتر شهرهای ایران دارای نمایندگی های فعال می باشد. برای اجاره خودرو در کاشان می توانید از طریق شماره های سایت و یا از طریق واتساپ شرکت خودرو مد نظرتان را رزرو کنید. 
رزرو به این صورت می باشد که پس از تماس خودروی مورد نیاز خود را مشخص کرده و اطلاعات مربوط به تعداد روز ، مسیر حرکت خود و مشخصات خود را اعلام کرده. شرکت پس از دریافت مشخصات در صورت داشتن مدارک لازم  برای اجاره، پیش فاکتوری را برای شما ارسال کره که پس از تایید از طریق پیامک پیش فاکتوراصلی را برایتان ارسال خواهد کرد. 
اگر ساکن شهر کاشان هستید برای تحویل مدارک و امضای قرار داد نیازی به حضور شما نیست. نماینده شرکت در زمان تحویل خودرو به شما، کلیه کارهای مربوطه در این زمینه را برایتان انجام خواهد داد. 

خدمات اجاره خودرو در کاشان 


خدمات اجاره ماشین در کاشان شامل : 

  • اجاره ماشین عروس در کاشان 
  • اجاره خودرو بدون راننده در کاشان 
  • اجاره خودرو با راننده در کاشان 
  • اجاره ون در کاشان 

 

اجاره خودرو بدون راننده در کاشان 

 


برای اجاره خودرو بدون راننده در کاشان می توانید به صفحه  خودروهای بدون راننده مراجعه کرده و ماشین موردنیازتان را از بین انها انتخاب کرده. در زمان اجاره خودرو بدون راننده اگر دچار هرگونه مشکلی فنی شدید شرکت کمتر از 45 دقیقه سرویس رایگان امداد رسانی ارائه می نماید. حداقل تعداد روزهای اجاره ای برای اجاره خودرو بدون راننده در کاشان 3 روز می باشد. در اجاره خودرو بدون راننده در کاشان مبلغ ودیعه نقدی ( دیپوزیت ) در زمان عودت خودرو  به مشتری باز گردانده می شود.

اجاره خودرو با راننده در کاشان 


خودروهای اجاره ای با راننده دارای بالاترین سطح کیفی بوده. برای اجاره خودرو با راننده در کاشان می توانید بدون سفته و چک ماشین رنت کنید. خودروهای با راننده به دلیل اینکه بیشتر کاربرد تشریفاتی دارند جزو ماشین های خارجی و لوکس مجموعه می باشند. اجاره خودرو با راننده برای ترانسفر فرودگاهی نیز کاربرد دارند.
 

اجاره ون در کاشان 


ون های موجود برای اجاره در کاشان شامل : ون هیوندای H350، ون تویوتا هایس، ون دلیکا، ون مکسوس V80 و...... است. تمامی ون و اتوبوس های اجاره ای در کاشان مجهز به سیستم Wifi و صندلی کودک و تجهیزات مسافرتی می باشد و در صورت نیاز می توانید درخواست خود را به دفتر مرکزی قبل از سفر خود اعلام نمایید.
هزینه های دریافتی برای اجاره ون در کاشان برای خارج از شهر که به صورت دربستی و دراز مدت است توافقی می باشد. البته این هزینه برای انواع خودرو ون متغیر میباشد. می توانید پس از اعلام برنامه سفر خود به مشاوران قیمت تمام شده و پیش فاکتور آن را دریافت نمایید.
برای اجاره ون در کاشان می توانید به صفحه اجاره ون مراجعه کرده و یا اگر به اجاره ون بدون راننده نیاز دارید می توانید وارد صفحه ماشین های بدون راننده شده و ون های بدون راننده را مشاهده کنید.

اجاره ماشین عروس در کاشان 


ماشین های عروس اجاره ای در کاشان جزو مجموعه بهترین خودرو های موجود در کشورمی باشد. اجاره ماشین عروس در کاشان برای مدت زمان 15 ساعت در طول روز می باشد. اگر می خواهید خودرو را ساعتی بیشتر در اختیار داشته باشید باید قبل از مراسم با شرکت هماهنگ کنید. اجاره ماشین عروس در کاشان به صورت تشریفاتی یعنی همراه با راننده و بدون راننده می باشد. برای کرایه ماشین عروس با راننده نیازی به هیچ نوع مدرکی ندارد. اما برای اجاره ماشین عروس بدون راننده شرکت برای ضمانت یک فقره چک به ارزش خودرو از اجاره کننده دریافت خواهد کرد. 
 

شرایط اجاره خودرو در کاشان 


شرایط لازم برای اجاره ماشین کاشان به دو صورت شرایط شرایط اجاره ماشین بدون راننده و با راننده می باشد. خودرو های بدون راننده برای ضمانت نیاز به مدرک و شرایط خاص مربوط به خود می باشد. این مدارک دریافتی تضمینی است از طرف اجاره کننده خودرو به شرکت کرایه دهنده ماشین . برای مشاهده مدارک مورد نیاز اجاره خودرو درکاشان باید به صفحه مدارک اجاره خودرو مراجعه کنید.
آسان ترین شرایط برای اجاره ماشین در کاشان کرایه خودرو همراه با راننده می باشد. در این روش می توانید اجاره ماشین بدون چک را تجربه کنید.
در این روش به دلیل اینکه خودرو با راننده اجاره داده شده تمامی مسئولیت های خودرو نظیر تصادف ، دزدی برعهده راننده می باشد. 

بیمه خودرو های اجاره ای 

کلیه خودروهای اجاره ای موجود در این مجموعه دارای کاملترین پوشش بیمه و بالاترین سطح از آن می باشند که شامل : بیمه شخص ثالث، بیمه بدنه، بیمه سرنشین خودرو و بیمه کارات طلایی است. مشتریانی که متقاضی بیمه های بیشتر می باشند باید در زمان رزرو خودرو با کارشناسان ما در میان گذاشته و هزینه مازاد آن را پرداخت کنند. 


قیمت کرایه ماشین در کاشان 


قیمت اجاره در کاشان با توجه به نوع خودرو و تعداد روزهای تعیین می شود. نرخهای ارائه شده صرفا جهت داخل شهر تهران و حومه می باشد و برای سفر های برون شهری کیلومتری و سرویس های در اختیار محاسبه می گردد
قیمت کرایه ماشین در کاشان بسته به نوع خودرو و خدمات دریافتی متفاوت می باشد. هزینه اجاره خودرو باراننده به صورت ساعتی درون شهری و کیلومتری برون شهری محسابه می شود. قیمت های کرایه ماشین بدون راننده نیز به صورت روزانه محاسبه شده و هر چه تعداد روزهای اجاره ای شما بیشتر باشد شامل تخفیف خواهید شد.

نظرات

نظر خود را بنویسید