اجاره خودرو در بندرعباس با بیمه و رزرو رایگان

اجاره خودرو در بندرعباس

اجاره خودرو در بندر عباس با شرایط آسان بدون چک و سند با قابلیت کرایه بدون راننده و با راننده به صورت روزانه و بلند مدت، با بهترین خدمات تشریفاتی، همراه با قیمت دقیق مجموعه بزرگ سعادت رنت فراهم آمده است. شرکت سعادت رنت با اجاره ماشین در بندر عباس در خدمت مشتریان خود در این شهر می باشد. این شرکت خودروهای خود را در شهر بندر عباس به صورت هفتگی، ماهانه با راننده و بدون راننده در اختیار مشتریانش قرار می دهد. اجاره خودرو ایرانی و خارجی مدل سال در شهر بندر عباس جزو خدمات برتر در این زمینه است که تنها سعادت رنت از پس آن برمی آید.

سعادت رنت در حال حاضر در این شهر فاقد نماینده فعال بوده و خودرویی برای اجاره موجود ندارد. اما متقاضیان کرایه ماشین می‌توانند اجاره خودرو مورد نظر را در یکی از شهرهای دارای شعبه سعادت رنت مانند تهران، شیراز و اصفهان انجام داده و محل تحویل و عودت خودرو را بندرعباس انتخاب کنند.

شرایط کرایه خودرو در بندرعباس

شرایط کرایه خودرو در بندرعباس مانند شهرهای دیگه به بسیار آسان و بدون نیاز به ارائه چک و یا سفته است.

 ما اینجا هستیم تا شما را به مقصد خود برسانیم. خدمات ویژه شرکت در شهر بندر عباس نظیر خودروهای سال و قیمت‌های بسیار مقرون به صرفه، توانسته مشتریان ما را در این شهر به بالاترین سطح رضایت برساند. اینکه شما اجاره ماشین در بندرعباس را برای گردش و یا کار خود می خواهید مهم نیست، بلکه مهم این است که ما هر چه در توان داریم برای خدمات رسانی به مشتریان بندرعباسی قرار داده ایم.
خودروهای اجاره ای در بندر عباس در انواع گوناگون و قیمت های متنوع در این مجموعه موجود می باشند. با توجه به نیاز خود می توانید از هر یک از خدمات ما بهره مند شوید خدماتی که ما برای همشهریان بندر عباسی و دیگر شهرهای اطراف آن در نظر گرفته ایم شامل:

 • اجاره خودرو بدون راننده در بندر عباس
 • اجاره خودرو با راننده در بندر عباس
 • اجاره ون در بندر عباس
 • اجاره ماشین عروس در بندر عباس
 • اجاره خودرو در فرودگاه بندر عباس
 • تاکسی فرودگاه

قرارداد اجاره ماشین در بندر عباس به صورت اجاره خودرو با راننده و بدون راننده منعقد می شود که شرایط و مدارک هر یک متفاوت می باشد در این مقاله به شرایط و قیمت های هر یک اشاره کرده ایم. 

اجاره خودرو بدون راننده در بندر عباس

اجاره خودرو بدون راننده در بندرعباس برای حداقل زمان ۳ روز است و تمام خودروها دارای بیمه بدنه هستند.

برای اجاره خودرو در بندر عباس نیاز به مراجعه به شرکت ندارید ما این امکان را فراهم آورده ایم تا بدون حضور در شرکت و به صورت رایگان خودرو اجاره کنید. برای تحویل خودرو نیز نیازی به مراجعه شما به شرکت نیست. فقط کافی است با شرکت تماس گرفته، ما همه کارهای مربوط به اجاره ماشین بندر عباس را انجام داده و خودرو را هر جا که شما بخواهید تحویلتان می دهیم. حتی در زمان عودت خودرو آن را هر جا که شما بخواهید تحویل میگیریم.

اجاره خودرو با راننده در بندرعباس

اجاره خودرو با راننده در بندرعباس شامل ماشین های تشریفاتی است که بدون نیاز به ارائه مدرک شناسایی و حتی سفته و یا چک می باشد.

می توانید بدون مدرک ماشین مورد نیاز خود را اجاره کنید. کلیه مسئولیت ها در اجاره خودرو با راننده در بندرعباس با رانندگان ماست. قیمت های اجاره خودرو با راننده در بندر عباس به صورت ساعتی و کیلومتری محاسبه می شود. رانندگان ما مسلط به زبان های انگلیسی و عربی بوده و به امور تشریفات آشنا می باشند. خودرو اجاره ای در بندر عباس به دلیل شرایط آسان و قیمت های پایین در تشریفات سهم بسزایی را داشته، وارد لیست قیمت های باراننده شده، خودروتان را انتخاب کرده و با شرکت تماس گرفته و ماشین مورد نیاز خود را رزرو کرده.

کرایه ماشین عروس در بندرعباس

اجاره ماشین عروس در بندر عباس همانند دیگر شهرهای کشور دارای شرایط یکسان بوده. اجاره ماشین عروس در نوع خدمات اجاره بدون راننده و با راننده موجود می باشد. ده ها مدل ماشین عروس در انواع مختلف نظیر ماشین عروس کلاسیک، اسپرت و شاسی بلند  برای زوج های جوان در این مجموعه وجود دارد. عروس و دامادهای بندر عباسی می توانند مدل خودرو ها و قیمت ها را مشاهده کرده و ماشین عروس خود را اجاره کنند.  تخفیف ویژه ای برای زوجین در زمینه گل آرایی و دست گل ماشین عروس مراسم در نظر گرفته ایم که می توانید با اجاره خودرو از آن بهره مند شوید.

کرایه ون در بندرعباس

کرایه ون در بندرعباس شامل ون تویوتا هایس است که به صورت همراه با راننده اجاره داده می شود.

اجاره ون در بندر عباس همانند دیگر خودروهای موجود دارای شرایط یکسان بوده. اجاره ون با راننده دارای شرایط بسیار آسان و بدون نیاز به هیچ نوع مدرکی می باشد. برای اجاره ون می توانید با یک تماس روز و ساعت اجاره را برای ما مشخص کرده، خودرو همراه با راننده در مکان درخواستی شما در اختیارتان قرار خواهد گرفت. قیمت درج شده برای داخل شهربندرعباس به صورت ساعتی و برای خارج از شهر به صورت کیلومتری محاسبه می شود. کمترین زمان سرویس با راننده نیز ۱۰ ساعت می باشد.

اجاره خودرو در فرودگاه بندرعباس

اجاره خودرو در فرودگاه بندرعباس به راحتی و با یک تماس با شرکت امکان پذیر است، با تماس خودرو را رزرو و در فرودگاه تحویل بگیرید.

با استفاده از سرویس رایگان رزرو خودرو سعادت رنت می توانید اجاره خودرو در فرودگاه بندر عباس را به راحتی امتحان کنید. شما می توانید بلافاصله پس از فرود هواپیما، ماشین خود را از فرودگاه بندر عباس اجاره کنید تا سفر خود را بدون وقفه ادامه دهید. بسیار ساده است؛ تاریخی را که می خواهید اتومبیل خود را در فرودگاه تحویل بگیرید مشخص کرده و پس از کلیک به روی دکمه بالا تاکسی و یا خودرو اجاره ای مور نظرتان را رزرو کرده. شرکت امکان رزرو cip فرودگاه را نیز برای مشتریان خود فراهم آورده است.
خودورهای اجاره ای برای فرودگاه بندر عباس به صورت تشریفاتی یعنی با راننده و یا به صورت بدون راننده موجود می باشد. در قدم اول برای اجاره خودرو در فرودگاه بندر عباس باید با شرکت تماس گرفته، مقصد، زمان و تاریخ اجاره ، نام و فامیل و شماره تماس خود را اعلام کرده و پس از رزرو و تأییدیه شرکت در زمان مشخص شده منتظر خودرو در فرودگاه باشید. راننده شرکت در طول این زمان با شما در ارتباط خواهد بود.

مراحل اجاره خودرو در بندر عباس 

اگر در بندر عباس زندگی می کنید و یا برای سفر به این شهر نیاز به یک خودرو ارزان قیمت دارید تنها با یک سرچ می توانید شروع کنید. شما عزیزان می توانید با مراجعه به وب سایت رسمی شرکت خودرو درخواستی خود را با توجه نیازتان انتخاب کرده و مراحل رزرو خودرو را آغاز کنید. برای کرایه خودرو در بندر عباس باید وارد وب سایت https://www.saadatrent.com شده و پس از انتخاب خودرو برای اجاره در تهران و تماس با کارشناسان ما تاریخ و تعداد روز های خود را برای ما مشخص کرده و محل تحویل خودرو را در بندرعباس انتخاب کنید.
 سعادت رنت به عنوان یکی از مهمترین شرکت های اجاره خودرو در ایران با داشتن نمایندگی های مجاز در بیشتر شهرهای ایران خدمات خود را به صورت ۲۴ ساعته و در تمام نقاط کشور به هم‌وطنان عزیزمان ارائه می دهد. جهت مشاوره و یا اطلاع از خدمات ما در اجاره ماشین بندر عباس با ما در تماس باشید. مشاوره این امکان را برایتان فراهم می آورد تا بهترین انتخاب را داشته باشید.

مدارک لازم برای اجاره ماشین در بندرعباس

مدارک لازم برای اجاره خودرو بدون راننده:

 • شرایط سنی مورد نیاز:

داشتن حداقل سن ۲۰ سال برای اجار خودرو الزامی می باشد.

 • گواهینامه رانندگی:

گواهینامه رانندگی معتبرفرد متقاضی اجاره خودرو با حداقل اعتبار زمانی ۶ ماه

 • مدارک شناسایی مورد نیاز:

کارت ملی

 • احراز مدرک شغلی:

گواهی معتبر اشتغال به کاربرای احراز مدرک شغلی و یا محل سکونت شخص اجاره کننده خودرو.

(گواهی شغلی يعنی: فيش حقوقی یا جواز كسب، اجاره نامه مغازه، نامه معرفی در سربرگ رسمی شركت با مهر و امضاء، دفترچه تامین اجتماعی، يا هر چيزی كه نشان دهنده ی شغل شما باشد، صرفا كارمند بودن مهم نيست، داشتن شغل مهم است.)

 • ودیعه نقدی (دیپوزیت) و چک:

یک فقره چک یا سفته به مبلغ خودرو

پرداخت کل مبلغ کرایه در زمان تحویل خودرو از طریق پرداخت نقدی و یا کارت های اعتباری.

پرداخت مبلغی به عنوان ودیعه نقدی (دیپوزیت) که با توجه به نوع خودرو های درخواستی متفاوت می باشد.

مبلغ ودیعه نقدی (دیپوزیت) در زمان عودت خودرو به مشتری بازگردانده می شود.

رزرو خودرو برای بندرعباس 

برای رزرو آنلاین اجاره ماشین در بندر عباس از طریق شماره های تماس و یا از طریق واتساپ می توانید درخواست خود را به مشاوران ما به اشتراک بگذارید. شما برای رزرو باید زمان اجاره، نوع ماشین، شهر دریافتی و تحویل خودرو و پلن سفرتان را مشخص کرده. شرکت پس از دریافت اطلاعات پیش فاکتوری برای شما ارسال خواهد کرد که در صورت موافقت با آن، تأییدیه نهایی از طریق پیامک برایتان ارسال خواهد شد.
برای قرار داد نیز اگر امکان حضور در محل شرکت را نداشتید می توانید در زمان تحویل خودرو قرار داد را امضا کرده و ماشین مورد نظر را دریافت کنید. شما می توانید خودرو را در شهر بندر عباس تحویل گرفته و در شهری دیگر تحویل بدهید.

قیمت اجاره خودرو در بندرعباس

قیمت اجاره خودرو در بندر عباس به نوع خودرو و تعداد روزهای درخواستی شما بستگی دارد. اگر خودرو با راننده کرایه شود، قیمت ها به صورت ساعتی درون شهری و کیلومتری برون شهری محاسبه می شود. اما اگر خودرو بدون راننده اجاره شود قیمت ها بر حسب تعداد روزهای اجاره ای شما محاسبه می گردد. قیمت تمام خودرو ها در لیست قیمت درج شده که می توانید مشاهده کرده و برحسب بوجه خود انتخاب کنید.

(5.00)
:
نظر خود را بنویسید
نظرات