اجاره خودرو در رامسر با بیمه کامل و رزرو رایگان

اجاره خودرو در رامسر با بیمه کامل و رزرو رایگان

اجاره خودرو در رامسر

اجاره ماشین در رامسر به صورت روزانه ، هفتگی و ماهیانه می باشد که در دو نوع همراه با راننده و بدون راننده کرایه داده می شوند.اطلاعات مربوط به بیمه های سرقت یا شخص ثالث را می توانید از مشاوران ما دریافت کنید. شرکت برای اجاره خودرو در رامسر تخفیف ویژه برای اجاره 5 روز به بالا در نظر گرفته است. شرکت اجاره خودرو سعادت رنت در 24 ساعت شبانه روز آمده خدمات رسانی به همشهریان رامسری می باشد. برای دریافت اطلاعات از طریق شماره های درج شده با ما در ارتباط باشید.

 
 
 سعادت رنت در حال حاضر در این شهر فاقد نماینده فعال می باشد و خودرویی برای اجاره موجود ندارد.
 
 

 

خدمات اجاره خودرو در رامسر در دسته بندی  :

 • اجاره ون در رامسر
 • اجاره خودرو بدون راننده در رامسر
 • اجاره خودرو با راننده در رامسر
 • اجاره ماشین عروس در رامسر


شرایط اجاره خودرو با راننده در رامسر 
 

شرایط اجاره ماشین در رامسر برای ماشین های با راننده بسیار آسان بوده. در واقع کرایه خودرو با راننده یکی از روش های اجاره ماشین بدون چک و مدرک می باشد. اجاره خودرو با راننده در رامسر جزو خدمات تشریفاتی بوده که رانندگان این خودروها افرادی مجرب و آشنا به امور تشریفات و مسلط  به زبان های انگلیسی ، ترکی استانبولی و عربی می باشند. 


شرایط اجاره خودرو بدون راننده در رامسر 


اجاره خودرو بدون راننده در رامسر نیاز به شرایط و مدارک مربوط به خود دارد که با توجه به شرایط متقاضی متفاوت می باشد. برای اجار خودرو با راننده در رامسر مدارک زیر مورد نیاز است.

شرایط سنی مورد نیاز

داشتن حداقل سن 20 سال 

گواهینامه رانندگی

 •  گواهینامه رانندگی معتبر با حداقل اعتبار زمانی 6 ماه

اسناد شناسایی مورد نیاز

نیاز به مدرکی برای احراز محل شغلی و یا محل سکونت شخص اجاره کننده 

 • کارت شناسایی معتبر

شرایط پرداخت کرایه و ودیعه نقدی (دیپوزیت) و چک 

 • یک فقره چک یا سفته به مبلغ خودرو
 • پرداخت کل مبلغ کرایه در زمان تحویل خودرو از طریق پرداخت نقدی و یا کارت های اعتباری
 • پرداخت مبلغی به عنوان ودیعه نقدی (دیپوزیت) که با توجه به نوع خودرو های درخواستی متفاوت می باشد
 • مبلغ ودیعه نقدی (دیپوزیت) در زمان عودت خودرو به مشتری بازگردانده می شود

اجاره ون در رامسر

این شرکت به عنوان یکی از مهمترین ها در زمینه اجاره خودرو رامسر تمامی ون های موجود خود را برای اجاره در شهر رامسر به صورت با راننده اجاره می دهد. در صورت نیاز به اجاره ون در رامسر به صورت بدون راننده می توانید با تماس خودرو مدنظرتان را کرایه کنید.

_ذکر این نکته ضروری می باشد که تمامی ون های اجاره ای در رامسر در بالاترین سطح کیفیت فنی وهمچنین دارای بیمه مسافرتی کامل می باشد.
_ون های با راننده دارای رانندگان و لیدر های مسلط به زبان های انگلیسی، فرانسه و ترکیه ای می باشند.

اجاره ماشین عروس در رامسر

اجاره ماشین عروس در رامسر ویژه عروس و دامادهایی است که به دنبال قیمتی مناسب برای اجاره خودرو بدون راننده و با راننده می باشند. اجاره خودرو با راننده و بدون راننده ماشین عروس در رامسر با شرایط آسان همراه با گل آرایی و دسته گل عروس می باشد. اجاره ماشین عروس هیچگونه هزینه اضافی نداشته و کارواش خودرو نیز به عهده خود شرکت می باشد.

رزرو خودرو  برای اجاره در رامسر

مشتریان عزیز برای اجاره اتومبیل در رامسر می توانند پس از انتخاب خودرو مورد نظر خود، از طریق ایمیل و همچنین تماس تلفنی و واتساپ و همچنین به صورت آنلاین خودرو را بدون پرداخت هیچ نوع وجهی رزرو کنند. 
مکان های تحویل خودرو مکان هایی که مشتریان می توانند خودرو را تحویل و یا عودت بدهند شامل: شهر رامسر، دفتر مرکزی شرکت، فرودگاه های امام، مهرآباد، فرودگاه شیراز، فرودگاه اصفهان و یا محل اقامت خود در شهر رامسرمی باشد. 

نحوه رزرو اجاره خودرو در رامسر

 • رزرو خودرو برای رامسر رایگان بوده و حتی این امکان وجود دارد که رزرو خود را بدون پرداخت هیچ نوع هزینه ای لغو کنید. برای رزرو خودرو در رامسر باید مراحل زیر را طی کنید: 
 • انتخاب نوع خودرو از سایت و ارتباط با کارشناسان از طریق تماس تلفنی و یا شبکه های اجتماعی
 • مشخص کردن تعداد روز مورد نیاز برای اجاره خودرو
 • تاریخ و روز مورد نظر برای دریافت خودرو اجاره شده
 • مشخص کردن مکان تحویل و عودت خودرو 
 • مشخص کردن با راننده بودن اتومبیل و یا بی راننده بودن آن

در انتها برای رزرو قطعی می بایست پیش فاکتور دریافتی از طرف شرکت را تایید کرده که در صورت تایید شما از طرف شرکت پیامکی دریافت خواهیدکرد که رزرو شما قطعی شده است.

قیمت اجاره خودرو در رامسر 

قیمت اجاره خودرو در رامسر متغیر بوده و معیار قیمت ها بسته به نوع خودرو، کلاس و برند خودرو انتخابی، تعداد روزهایی که قصد دارید خودرو را اجاره کنید، می باشد.

خدمات اجاره خودرو رامسر 


1. ارائه بیمه کامل CWD و قرارداد رسمی
2.  اجاره خودرو بدون پرداخت بیعانه رزرو
3.  امداد، پشتیبانی و تعویض رایگان
4. خدمات و پاسخگویی شبانه روزی
5. خودروهای کم کارکرد با گارانتی مرجوعی

خدمات اجاره اتومبیل در رامسر به این گونه است که پس از رزرو خودرو برای تحویل دیگر نیازی به حضور در شرکت نبوده و می توانید در نقطه از شهر رامسر خودرو را دریافت کنید. تحویل مدارک و امضای قرارداد نیز در زمان تحویل خودرو انجام خواهد شد تمامی خودروهای اجاره ای در رامسر مدل سال بوده و در بالاترین کیفیت فنی قرار دارند. برای اجاره خودرو در رامسر زمان تحویل خودرو به مشتری قرارداد رسمی ارائه می شود. 

نظرات

نظر خود را بنویسید