اجاره خودرو سعادت رنت
برگشت در محل تحویل

ون هیوندای H350

اجاره ون هیوندای

اجاره ون هیوندای h350 

اجاره ون h350 جزو ون های تشریفاتی و مناسب برای سفرهای بین شهری است. اگر برای سرویس تشریفاتی،دیپلمات و سرویس ادارات نیاز به یک ون جادار و تشریفاتی دارید، این ون بهترین انتخاب است. این خودرو از راحتی خوبی برخوردار است و جدا از اینکه 13 سرنشین دارد دارای جای بار نیز است.سقفی بلند، مصرف سوخت اقتصادی و قیمت مناسب ویژگی های اجاره ون h350 است.

شرایط اجاره ون h350 با راننده 

این ون به صورت باراننده اجاره داده می شود.برای اجاره ون هیوندای h350 باراننده نیاز به هیچ مدرکی نداشته و به راحتی قابل اجاره است. حداقل زمان اجاره ون H350 باراننده 5 ساعت است.در خدمات اجاره ون نیازی به ارائه هیچ گونه ضمانت و مدارکی نمی باشد.
تمام مسئولیت های خودرو اعم از خسارت ناشی از تصادف، جرایم رانندگی و سرقت خودرو  بر عهده راننده می باشد. اجاره هیوندا، یکی از بهترین گزینه ها برای سفر شما است.

اجاره ون H350 دارای امکانات رفاهی و کاربردی مثل گرمکن صندلی، کول باکس، سنسور جلو و عقب، دوربین دید عقب، آینه های برقی، بلوتوث، کروز کنترل، کامپیوتر سفر، سنسور نور، سنسور باران، صفحه نمایش 4٫2 اینچی TFT، سیستم تهویه مطبوع اتومات تک گانه با خروجی برای سرنشینان عقب است.
موسسه توریستی و تشریفاتی سعادت رنت مفتخر است که با داشتن ون هیوندای H350 و داشتن کادری مجرب و با تجربه و با ارائه سرویس با کیفیت به تمام شهرها، ارگان های خصوصي و شرکت های بین المللی گامی جدید در صنعت گردشگری کشور گذاشته است.

قیمت اجاره ون اچ 350 با راننده 

همچنین بیمه کرایه ون هیوندای در تهران با سعادت رنت تماس حاصل کرده و سوالات خود را از تیم پشتیبانی ما بپرسید. تمامی اطلاعات دقیق از جمله قیمت کرایه ون هیوندا و شرایط اجاره ون هیوندای را از سعادت رنت جویا گردید.قیمت اجاره ون h350 به صورت ساعتی درون شهری و کیلومتری برون شهری محاسبه می شود.

برای اطلاع از قیمت ها و مشاهده دیگر ون های موجود در سعادت رنت می توانید به روی دکمه زیر کلیک کرده وارد صفحه مورد نظر شوید.