اجاره مینی‌ بوس با راننده در تهران

اجاره مینی‌ بوس در تهران

کرایه مینی‌ بوس دربستی تشریفاتی

شرایط و قوانین اجاره مینی بوس از سعادت رنت

 1. سعادت رنت تنها شرکت دارای مجوز رسمی با معافیت از مالیات است؛ بدان معنا که با اجاره خودرو از سعادت رنت برای دریافت فاکتور رسمی، ملزم به پرداخت ۹% مالیات بر ارزش افزوده نخواهید بود.
 2. لیست قیمت زیر به‌روز است؛ اما بهتر است به دلیل تنوع سرویس‌ها برای رزرو با اطمینان خاطر می‌توانید از طریق تماس تلفنی یا چت واتس‌اپ از ۸:۰۰ صبح الی ۱۱:۰۰ شب اقدام نمایید.
 3. بهتر است جهت استعلام قیمت و صدور پیش‌فاکتور، نام خودرو، مبدا و مقصد، برنامه سفر یا گشت شهری، ، تعداد روز یا ساعت مد نظر خود را برای کارشناسان ما ارسال نمایید.
 4. لازم به ذکر است که به دلیل حجم پیام‌ها و درخواست‌ها حداکثر تا ۱ ساعت رزرو شما نهایی می‌شود؛ لذا از صبوری و همکاری شما با کارشناسان ما نهایت تشکر را داریم.
 5. حداقل مدت زمان برای در اختیار داشتن مینی بوس‌ها در سطح شهر ۱۰ ساعت در نظر گرفته شده است؛ در صورت تمایل به اجاره ون و مینی بوس برای کمتر از این ساعت هم هزینه‌ی کامل دریافت خواهد شد.
 6. توجه داشته باشید که رزرو ون تنها در صورت صدور پیش فاکتور و واریز مبلغ بیعانه به حساب مشخص شده در پیش‌فاکتور نهایی می‌گردد.
 7. خواهشمندیم جهت خدمت‌رسانی بهتر رزرو خود را حداقل ۲ روز قبل نهایی نمایید.
 8. تمامی سرویس‌های اجاره مینی‌بوس، ون و اتوبوس این مجموعه با راننده است و ارائه هیچ‌گونه خدمات بدون راننده‌ای امکان‌پذیر نمی‌باشد.
 9. تمامی رانندگان در اختیار سعادت رنت واقف به تمام اصول تشریفاتی هستند و تمامی دوره‌های مربوطه را طی کرده و دارای عدم سوء پیشینه با ضمانت رسمی شرکت هستند.
 10. در صورت نیاز به راننده مسلط به زبان انگلیسی، عربی و دیگر زبان‌ها، می‌توانید در زمان رزرو خودرو به کارشناسان ما اطلاع دهید.
 11. برای رزرو مینی بوس با راننده برای تعداد بیش از ۱۰ دستگاه به‌صورت هم‌زمان در یک ‌رنگ و یک مدل می‌بایست حداقل از یک هفته قبل درخواست خود را کتبا به کارشناسان ما ارائه نمایید.
 12. توجه کنید که هیچ هزینه‌ای خارج از مبلغ پیش‌فاکتور از شما دریافت نمی‌گردد؛ مگر اینکه در مواردی استثنا برنامه‌ی شما تغییر کند که در آن صورت می‌بایست تغییرات را سریعا و حین برنامه به کارشناسان ما اطلاع دهید تا فاکتور جدید طبق برنامه سفر جدید صادر گردد.
 13. پرداخت اجاره مینی بوس در سعادت رنت به دو صورت انجام می‌شود؛ شما می‌توانید کل مبلغ را به حساب شرکت واریز کنید، یا مبلغ بیعانه را در زمان رزرو ون و مابقی مبلغ را حین سرویس به راننده پرداخت کنید یا به حساب شرکت واریز نمایید.
 14. سرویس‌های خارج از مناطق ۲۲گانه تهران، شامل هزینه خروج از تهران می‌شوند که به مبلغ کل فاکتور اضافه می‌شود.
 15. جهت استعلام قیمت سرویس‌های در اختیار برون‌شهری حتما قبل از رزرو پلن و برنامه سفر خود را برای کارشناسان ما ارسال نمایید.

واحد کنترل کیفیت و اجرایی: تمامی سرویس‌های مرکز اجاره خودرو سعادت رنت، دارای ضمانت ارائه خدمات تشریفاتی مطابق با استانداردهای بین المللی است؛ خواهشمندیم در صورت بروز هرگونه نارضایتی خود را از طریق ایمیل saadatrent.marketing@gmail.com اطلاع رسانی نمایید تا مدیریت مجموعه شخصا به صورت مستقیم به شکایت شما رسیدگی نماید.


اجاره مینی‌بوس 16 نفره هیوندای کروز در تهران با قیمت ...
A/C
A
3
16
10

۱۰ ساعت در اختیار : ۳,۵۰۰,۰۰۰ تومان
کیلومتر برون شهری : ۱۵,۰۰۰ تومان
ترانسفر فرودگاه : ۳,۵۰۰,۰۰۰ تومان
اجاره مینی بوس ایسوزو با راننده در تهران | کرایه مینی بوس 19نفره ...
isuzu minibus
1401 - 1390
A/C
A
3
19
13

۱۰ ساعت در اختیار : ۳,۵۰۰,۰۰۰ تومان
کیلومتر برون شهری : ۱۵,۰۰۰ تومان
ترانسفر فرودگاه : ۳,۵۰۰,۰۰۰ تومان
اجاره میدل باس پیشرو دیزل با ظرفیت 32 نفر | کرایه میدل باس دربستی ...
A/C
A
2
32
23

۱۰ ساعت در اختیار : ۶,۰۰۰,۰۰۰ تومان
کیلومتر برون شهری : ۱۵,۰۰۰ تومان
ترانسفر فرودگاه : ۴,۵۰۰,۰۰۰ تومان
اجاره ون تویوتا هایس در تهران | کرایه ون تهران به سایر شهرها ...
toyota hiace
2017 - 2007
A/C
A
3
10-14
11

۱۰ ساعت در اختیار : ۴,۰۰۰,۰۰۰ تومان
کیلومتر برون شهری : ۱۷,۰۰۰ تومان
ترانسفر فرودگاه : ۲,۷۰۰,۰۰۰ تومان
اجاره ون هیوندای h350 تهران | کرایه ون تشریفاتی هیوندا با راننده ...
hyundai h350
2022 - 2017
A/C
A
3
13
13

۱۰ ساعت در اختیار : ۵,۰۰۰,۰۰۰ تومان
کیلومتر برون شهری : ۱۹,۰۰۰ تومان
ترانسفر فرودگاه : ۳,۵۰۰,۰۰۰ تومان
اجاره اتوبوس ولوو b9r | کرایه مینی بوس ولوو با راننده تهران ...
volvo b9r 44seats
1390-1401
A/C
A
2
44
44

۱۰ ساعت در اختیار : ۹,۰۰۰,۰۰۰ تومان
کیلومتر برون شهری : ۱۶,۰۰۰ تومان
اجاره مینی بوس VIP سیترا c140 در تهران با راننده تشریفاتی ...
minibus sitra c140
1390-1401
A/C
M
2
21
10

۱۰ ساعت در اختیار : ۳,۵۰۰,۰۰۰ تومان
کیلومتر برون شهری : ۱۵,۰۰۰ تومان
اجاره اتوبوس اسکانیا درسا در تهران | کرایه اتوبوس VIP درسا ...
A/C
A
2
25
25

۱۰ ساعت در اختیار : ۹,۰۰۰,۰۰۰ تومان
کیلومتر برون شهری : ۱۶,۰۰۰ تومان

سوالات متداول

خیر. جهت تامین امنیت مسافران، هیج گونه سرویس اجاره مینی بوس، ون و اتوبوس بدون راننده ارائه نمی‌گردد.
خیر. شما می‌توانید در هر ساعتی از شبانه روز و در نقطه ای در تهران مینی بوس را تحویل بگیرید.
بله، اجاره کننده می‌تواند در صورت تمایل، این درخواست را با کارشناسان شرکت مطرح کرده و فاکتور رسمی را دریافت کند. لازم به ذکر است که صدور فاکتور رسمی در سعادت رنت معاف از 9% مالیات است.
برای تغییر تاریخ یا ساعت تحویل باید درخواست خود را به پشتیبانی سعادت رنت ارسال کنید تا کارشناسان ما پس از بررسی شرایط و تاریخ درخواست شما در صورت امکان، تاریخ جدید برای شما ثبت شود.
حداقل ساعت برای اجاره مینی بوس در تهران 10 ساعت در نظر گرفته شده است. و در صورت تمایل به ارائه سرویس برای کمتر از 10 ساعت هم، هزینه کامل دریافت می‌شود.
در صورت بروز هر گونه نقص فنی یا تصادف، تمامی مسئولیت‌ها بر عهده‌ی راننده شرکت است.

اجاره مینی بوس دربستی بدون واسطه در تهران

عموم مردم این تصور را دارند که کرایه مینی بوس دربستی برای گشت شهری یا مسافرت‌های برون‌شهری، خیلی رایج نیست. در این مورد می‌توان گفت مدتی است که با ظهور ون های مدرن، کمتر از اجاره مینی بوس نام برده می‌شود و این وسیله نقلیه بیشتر به منظور سرویس ایاب و ذهاب استفاده می‌شود .

مینی بوس های VIP نیز به دلیل ظرفیت، نوع کابین و چیدمان صندلی‌ها کاربرد خاص خود را دارد. امروزه مدل‌های جدید مینی بوس‌ها مثل هیوندا کروز و ایسوزو با ظرفیت 16 تا 19 نفره مورد استفاده قرار می‌گیرد.

شرایط اجاره مینی‌بوس با راننده در تهران

همانطور که گفته شد، کرایه مینی‌بوس‌ها با راننده صورت می‌گیرد؛ پس برای اجاره مینی بوس، ون و اتوبوس نیاز به ارائه هیچ مدرکی نیست. شرایط اجاره مینی بوس در سعادت رنت بسیار ساده است؛ کافی است بعد از انتخاب  نوع خودروی درخواستی، مبدا و مقصد، برنامه سفر، تاریخ و تعداد روز یا ساعت مورد نظر خود را در واتس‌اپ برای کارشناسان ما ارسال نمایید.

 • مدت زمان سرویس دربستی اجاره مینی بوس

حداقل زمانی که برای اجاره مینی بوس‌ در تهران در نظر گرفته شده، ۱۰ ساعت است. البته اجاره مینی بوس برای کمتر از این ساعت هم امکان‌پذیر است ولی کل مبلغ ۱۰ ساعت دریافت می‌شود. 

اجاره ون بنز ویتو
اجاره ون بنز ویتو

 • نحوه محاسبه قیمت کرایه مینی بوس دربستی

قیمت اجاره مینی بوس در تهران برای سفر‌های درون‌شهری به صورت ساعتی محاسبه می‌شود. همانطور که گفته شد؛ کمترین ساعت  کرایه ون، ۱۰ ساعت در روز می‌باشد. که حتی اگر طول سرویس، کمتر از این مدت باشد؛ هزینه ۱۰ ساعت به طور کامل پرداخت می‌شود. همچنین هزینه طرح ترافیک، بر عهده‌ی مشتری است. اما قیمت کرایه مینی بوس برای سفرهای برون‌شهری و خارج از تهران با توجه به مقصد، نوع جاده، برنامه سفر و مدت زمان آن متغیر است که برای استعلام قیمت دقیق می‌توانید با کارشناسان ما در ارتباط باشید. در این صورت هزینه اسکان و غذای راننده و هزینه خروج از تهران نیز به مبلغ کل قیمت ها اضافه می‌شود.

اجاره مینی بوس سیترا
اجاره مینی بوس سیترا

 • مدارک لازم برای اجاره مینی بوس با راننده در تهران

برای ارائه سرویس‌های دربستی مینی بوس، ون و اتوبوس با راننده هیچ گونه مدارکی لازم نیست. کافی است تاریخ، مبدا و مقصد، برنامه سفر و نوع خودروی درخواستی خود را برای کارشناسان ما ارسال نمایید تا سرویس مورد نظر در محل و ساعت مد نظرتان با بالاترین کیفیت خدمات ارائه گردد.

قیمت اجاره مینی بوس با راننده در تهران

قیمت اجاره مینی بوس VIP در تهران به طور میانگین از ساعتی ۳۵۰,۰۰۰ تا ۶۰۰,۰۰۰ محاسبه می‌گردد. که این اعداد تقریبی است برای استعلام قیمت دقیق با کارشناسان مربوطه در ارتباط باشید.

اجاره ون در تهران

مزایای اجاره مینی بوس تشریفاتی از سعادت رنت

سعادت رنت، بزرگ‌ترین مرکز بین المللی رنت خودرو ارائه دهنده انواع سرویس‌های دربستی، لوکس و تشریفاتی مینی‌بوس، ون و اتوبوس در تهران و سایر شهرها است که مفتخر به کسب مقام بهترین خدمات اجاره خودرو در منطقه شده است. کیفیت خدمات همواره بر سود و قیمت اولویت داشته و سعی ما در کسب میزان بالای رضایت مشتریان عزیز است.

 • محاسبه قیمت اجاره مینی بوس بدون واسطه

اجاره مینی بوس و خودروها در سعادت رنت بدون واسطه محاسبه می‌شوند که این موضوع سبب ارزان‌ترین قیمت‌ها و کسب رضایت مشتری می‌شود. اولویت ما در این مجموعه همواره ارائه خدمات با بالاترین کیفیت و مناسب‌ترین قیمت‌ها بوده است.

اجاره ون تویوتا هایس
اجاره ون تویوتا هایس

 • صدور فاکتور رسمی معاف از مالیات

یکی دیگر از دلایل پایین بودن قیمت‌های اجاره خودرو در سعادت رنت، معافیت از مالیات در فاکتورهای رسمی است. بدین منظور که شما با کرایه ماشین از سعادت رنت ۹% مالیات بر ارزش افزوده را پرداخت نخواهید کرد.

 • ارائه جدیدترین مدل‌های مینی بوس برای اجاره

جهت رفاه حال مشتریان عزیز سال ساخت تمامی خودروهای مینی‌بوس، ون و اتوبوس ها جدید بوده و کابین و صندلی ها از استاندارد بالایی برخوردار هستند. مینی بوس ، تشریفاتی و لوکس در سعادت رنت با راننده مجرب ارائه می‌گردد.

اجاره اتوبوس دربستی در تهران

 • ارائه خدمات مینی بوس دربستی برای ارگان‌ها و شرکت‌ها

سعادت رنت با ارائه بیش از ۱۰۰دستگاه مینی بوس VIP، میدل باس، مینی‌بوس و اتوبوس جهت ایاب و ذهاب، آماده‌ی همکاری با ارگان‌ها، مدارس دولتی و غیر دولتی و همچنین مجالس ترحیم، مراسم تشریفاتی و ... می‌باشد. همانطور که گفته شد؛ فاکتور رسمی در شرکت اجاره خودرو سعادت رنت با معافیت از مالیات صادر می‌گردد.

 • امکانات مینی‌بوس‌های تشریفاتی

 1. سیستم صوتی موجود ها فلش، کابل CD, AUX موجود است.
 2. ون ها قبل از تحویل به مشتریان کارواش می‌شوند. 
 3. ون ها مجهز به سیستم گرمایشی و سرمایشی هستند
 4. صندلی ها نرم، راحت و خستگی ناپذیر هستند

اجاره ون هیوندا H1

سخن پایانی مدیریت سعادت رنت

کنترل کیفیت و خدمات پس از فروش در مجموعه سعادت رنت به شدت مورد نظارت و رسیدگی قرار می‌گیرد. سرویس‌های متنوعی در شعب مختلف سعادت رنت ارائه می‌شوند که مفتخریم با حفظ کیفیت خدمات خود در صدر رضایت مشتریان قرار گرفته‌ایم. همچنین سعادت رنت، علاوه بر اجاره ون مسافرتی و تشریفاتی، مینی بوس و اتوبوس؛ دارای سرویس‌های اجاره ماشین بدون راننده و اجاره خودرو با راننده تشریفاتی در سایر شهرهای ایران و کشورهای امارات، عمان و ترکیه می‌باشد. خواهشمندیم به منظور کمک به حفظ کیفیت خدمات این مجموعه، در صورت نارضایتی یا مشاهده مغایرتی در فاکتور و نوع سرویس درخواستی، به صفحه تماس با ما مراجه کرده و در قسمت واحد امور مشتریان شکایت خود را ثبت نمایید. اطمینان خاطر داشته باشید که در اسرع وقت درخواست شما پیگیری خواهد شد.