رنو ال 90

خودروی سواری

5 نظر 4.8
A/C A 4 8 5
  • 3 تا 6 روز : 470,000 تومان روزانه
  • 7 تا 20 روز : 450,000 تومان روزانه
  • بیشتر 20 روز : 430,000 تومان روزانه

مبلغ 20 میلیون تومان بابت ضمانت

قیمت ها به روز و حداقل کرایه 3 روزه

اجاره خودرو ال 90

اجاره خودرو ال 90 در تهران و شهرستان ها 

اجاره خودرو ال 90 به دلیل قیمت و ظاهری مناسب در بین مشتریان رنت خودرو و توریست ها بسیار پرطرفدار می باشد. قیمت های درج شده در بالا برای اجاره خودرو ال 90 بدون راننده بوده که می توانید برای تعداد روزهای مورد نیاز خود کرایه کنید. شرکت اجاره خودرو سعادت رنت مجموعه متنوعی از خودروهایی با قیمت مناسب به صورت بدون راننده و با راننده در اختیار دارد که می توانید روزانه، هفتگی و ماهانه اجاره کنید. ال 90 یکی از این نوه خودروها است که در دو نوع اتومات و دنده ای موجود می باشد. 

میتوان گفت اجاره ال 90 در میان اجاره ماشین ایرانی طرفداران زیادی دارد در زیر به بررسی دلایل کرایه ی ال 90 خواهیم پرداخت:

اصطحلاک خودرو تندر 90

در زمان کرایه خودرو ال 90 کاملا مطمئن باشید که از لحاظ فنی با این خودرو به مشکل نخواهید خورد. این امر به دلیل این است که خودرو ال 90 از اصطحلاک بسیار پایینی برخوردار بوده و قیمت اجاره ال 90 نیز بسیار به صرفه می باشد. شما میتوانید با مراجعه به بالای صفحه قیمت های به روز شده ی این خودرو راببینید از این رو این خودرو انتخاب مناسبی خواهد بود چرا که نسبت به اجاره خودرو های خارجی هم به صرفه تر بوده و در کیفیت فنی خوبی برخور دار است.

اجاره خودرو ال 90 مناسب خوانواده ها

کرایه رنو ال 90 به دلیل راحتی و نرم بودن و داشتن فضای صندوق 510 لیتری که میتوان گفت بیشترین فضای صندوق را در بین خودرو های ایرانی دارد در بین خوانواده ها بسیار پر طرفدار است. اجاره تندر 90 بدون راننده به صورت روزانه و هفتگی و ماهانه موجود می باشد. شما برای اطلاع از مدارک مورد نیاز میتوانید  به صفحه مدارک مورد نیاز اجاره خودرو مراجعه کرده و یا با بخش پشتیبانی ما تماس برقرار کنید.  با سعادت رنت جاده ها را تجربه کنید.

در میان خودرو های تولید داخل خودرو ال 90 یا تندر 90 از آپشن کمتری نسبت به مابقی خودرو ها برخوردار بوده ولی امکاناتی که در این خودرو تعبیه شده برای اجاره خودرو بدون راننده و اجاره روزانه کافی میباشد. به همین دلیل است که اجاره خودرو ال 90 در بین خودرو های ایرانی رتبه 4 را به خود اختصاص داده است. 

 

رنگ: سفید

کیلومتر مجاز (روزانه): 300 km

 

قیمت ماهیانه : تماس بگیرید

مشخصات فنی
حداکثر توان موتور (hp) 105 اسب بخار در 5750 دور در دقيقه
حداکثر سرعت (km/h) 200
سيستم انتقال قدرت 5 دنده دستي
گنجايش مخزن سوخت (Lit) 50
حجم فضاي صندوق عقب (Lit)
تجهیزات
کیسه هوای ایمنی 510
سیستم تهویه تنظيم دستي
سیستم صوتی "راديوپخش CDخوان با AUX و MP3و USB- بلندگو درب هاي جلو
آينه‌ها تنظيم برقي آينه‌هاي جانبي همرنگ بدنه گرمكن دار
شیشه ها شيشه بالابر برقي درهاي جلو و عقب و گرمكن شيشه عقب
تجهیزات ایمنی ايموبيلايزر, قفل مركزي با ريموت راديويي, كمربندهاي ايمني جلو با قابليت تنظيم ارتفاع, كمر بندهاي ايمني عقب سه نقطه اي و بوق هشدار روشن ماندن چراغ هاي جلو
ترمز "سيستم ترمز ضد قفل (ABS ) و سيستم توزيع متعادل نيروي ترمز 4 كاناله (EBD) ترمز جلو ديسكي و ترمز عقب كاسه‌اي"
چراغها چراغ هاي مه شكن جلو و عقب، چراغ نقشه خوان جلو، تنظيم زاويه نور چراغ هاي جلو از داخل، چراغ داخل صندوق عقب و چراغ خطر سوم و چراغ داخل داشبورد